Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

echosonda Lowrance Mark 5 xPro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   HubertDino

HubertDino

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaPodkarpacie

Napisano 31 lipiec 2011 - 13:45

Witam kolegów Może mi ktoś udzielic kilka cennych wskazowek odnosnie ustawien echosondyLowrance Mark5X Pro

#2 OFFLINE   HubertDino

HubertDino

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaPodkarpacie

Napisano 07 sierpień 2011 - 09:52

Jest to moja pierwsza echosonda i niemam doswiadczenia w obsludze takich sprzetow Dzieki za wszystkie dobre rady jakie mi udzieliliscie drodzy koledzy Pozdro

#3 OFFLINE   krakus

krakus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 793 postów
  • LokalizacjaAFG...

Napisano 07 sierpień 2011 - 10:11

Kolego z echem jak z telefonem jeden model ma wiecej opcji drugi zas mniej i trzeba tylko rozpracowac jego funkcje
Jezeli masz symulator to pobaw sie na sucho w domu ale najwiecej sie dowiesz jak wyplyniesz i zaczniesz sie sam uczyc tego echa na wodzie a wskazówki podane przez innych uzytkowników to nie to samo co przekonac sie na wlasne oczy jak to dziala i ktore funkcje bede dla Ciebie bardziej przydatne podczas wedkowania


#4 OFFLINE   wisnia023

wisnia023

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 213 postów
  • LokalizacjaCiechanów

Napisano 07 sierpień 2011 - 11:02

Najpierw przeczytaj 3 razy instrukcję, później pobaw się symulatorem, a później analizuj wszystko na wodzie :D

#5 OFFLINE   Bajzi

Bajzi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 308 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 07 sierpień 2011 - 14:04

Jest to dość proste urządzenie w obsłudze, pobaw się nad wodą ustawieniami a szybko dojdziesz jakie są najlepsze w danym momencie.Ustaw tak soje echo żeby było jak najmniej zakłóceń a zarazem było widać jak najwięcej szczegółów. Jeden sezon pływania po swojej wodzie a nauczysz się odczytywać ekran.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych