Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
AUTORSKI

mój pierwszy kijek

autorski-rb

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

#121 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4439 postów

Napisano 28 kwiecień 2013 - 19:20

mleko sie rozlalo



#122 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2303 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 28 kwiecień 2013 - 19:26

Jak pisałem wcześniej na razie zawieszam działalność na kołek. Wrócę do tematu późna jesienią. Poza tym param się struganiem kijów wyłącznie hobbistycznie, nie czerpię z tego żadnych zysków i raczej nie zamierzam. Robię dla siebie i kolegów za przyslowiowego black busha. Nie mniej jednak dziękuję za uznanie. Na forum mamy wielu utalentowanych rodbuilderow z prawdziwego zdarzenia, więc na pewno uda ci się kogoś uwiklac :lol: peresada oczywiście zapozyczony od Stachury Pozdrowka

#123 OFFLINE   Wilk_

Wilk_

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 451 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Wilk

Napisano 29 kwiecień 2013 - 07:02

No tak, nie doczytałem. W dodatku nie doczytałem, tego "Eire" - mogłoby nie być mnie stać na przesyłki :) Stachurą jako nastolatek się zachwycałem, utożsamiałem (z wyjątkiem Fabula Rasa i potem okazało się, że miałem intuicję), Siekierezadę do dziś potrafię cytować z pamięci całymi stronami, ale wrócić do czytania się boję. Pozdro :)

Kijki fantastyczne! Ja, ponieważ przeczuwam całkowite przejście na casting, patrzę na mój ukochany spinning - HM-a 80 Hot Shot, któremu chciałem zmienić design, ale za ten, który mi się marzył Kawalec krzyknął mi (pewnie słusznie) 5 stów, no to za sam wygląd nie dam. Ale jak mu się tak jeszcze poprzyglądam, jak poprzyglądam się Waszym pracom, opisom.... Nie samą literaturą i wędkarstwem.... :)


Użytkownik Wilk_ edytował ten post 29 kwiecień 2013 - 07:06


#124 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 29 kwiecień 2013 - 07:51

No tak, nie doczytałem. W dodatku nie doczytałem, tego "Eire" - mogłoby nie być mnie stać na przesyłki :) Stachurą jako nastolatek się zachwycałem, utożsamiałem (z wyjątkiem Fabula Rasa i potem okazało się, że miałem intuicję), Siekierezadę do dziś potrafię cytować z pamięci całymi stronami, ale wrócić do czytania się boję. Pozdro :)

Kijki fantastyczne! Ja, ponieważ przeczuwam całkowite przejście na casting, patrzę na mój ukochany spinning - HM-a 80 Hot Shot, któremu chciałem zmienić design, ale za ten, który mi się marzył Kawalec krzyknął mi (pewnie słusznie) 5 stów, no to za sam wygląd nie dam. Ale jak mu się tak jeszcze poprzyglądam, jak poprzyglądam się Waszym pracom, opisom.... Nie samą literaturą i wędkarstwem.... :)

No ...właśnie ,trzeba zakasać rękawy poczytać forum , popytać kolegów i zabrać się za kręcenie samemu kijaszków.Mój pierwszy projekt był na tróję ale potem było już  lepiej.Nie będziesz musiał płacić pracowniom za wykonanie tylko za komponenty , kije wykonasz takie jak to sobie wyobrażasz i satysfakcja większa , bo będziesz łowił swoim własnoręcznie wykonanym narzędziem .


  • Wilk_ lubi to

#125 OFFLINE   Wilk_

Wilk_

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 451 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Wilk

Napisano 29 kwiecień 2013 - 08:00

Jak mi wpadnie w ręce jakiś blank na tyle przyzwoity, że będzie dało się nim łowić i o przydatnych mi parametrach, a na tyle tani, że będzie mnie - który już od lat nie pracuję i nie zanosi się bym jeszcze kiedyś pracował - stać, to pomyślę. A potem może zepsuję mojego HM-ka, co go kocham, już trzy razy myłem przed sezonem, bo się zakurzył może i śpię z nim :)



#126 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 29 kwiecień 2013 - 08:35

Można spokojnie zacząć od MHX bo to tanie i dobre konstrukcje i wcale nie musisz się obawiać że coś bardzo zepsujesz , po prostu jak nie jesteś pewny na 100% to elementu do wędki nie montujesz , to samo jest z omotkami , jeżeli są jakieś mankamenty można przecież zrobić ją jeszcze raz . Gorsza sprawa z lakierem ale poradzisz sobie bo to nie jest aż takie trudne , chociaż osiągnąć poziom @Yglo czy też @Krzyśka jest dla mnie na razie tylko marzeniem . Spacing to już koledzy doradzą i podpowiedzą jak zresztą wszystko , bo po to jest to forum. 


Użytkownik mrWhite7 edytował ten post 29 kwiecień 2013 - 08:36






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: autorski, autorski-rb