Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kondom na Å‚ososie


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • LokalizacjaIre
  • ImiÄ™:Tomek

Napisano 12 wrzesień 2011 - 11:25

Mam pytanko do Å‚owcÃÅ‚w troci i Å‚ososi. Czy w Polsce sÄ… uÅźywane obrotÃÅ‚wki podobnej konstrukcji? W Irlandii to podstawowa przynÄ™ta spinningowa na Å‚ososie.

http://img153.imageshack.us/img153/1617/p1000495u.jpg

Uploaded with ImageShack.us

#2 OFFLINE   Tomek.M

Tomek.M

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3688 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Tomek

Napisano 12 wrzesień 2011 - 12:15

Ja kiedyś w Biebrzy na taka czerwona łowiłem ale szczupaki. Ja łowiłem na takiego meppsa.

Załączone pliki

  • ZaÅ‚Ä…czony plik  mepps.jpg   3,46 KB   462 Ilość pobraÅ„


#3 OFFLINE   dzerwys

dzerwys

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1046 postów
  • LokalizacjaTrzy kroki do Iny
  • ImiÄ™:Igor
  • Nazwisko:Olejnik

Napisano 12 wrzesień 2011 - 14:49

Niestety ja nigdy nie widziaÅ‚em aby ktoÅ› Å‚owiÅ‚ ta przynÄ™ta na pomorskich rzekach.Pewnie jakby siÄ™ uparÅ‚ i jÄ… czÄ™sto stosowaÅ‚ to prÄ™dzej czy pÃłźniej cosik by siadÅ‚o :D

#4 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 12 wrzesień 2011 - 19:07

UÅźywaÅ‚em, ale bez powodzenia. Single blade i double blade, treble i single hook. Wszystko firmy Mepps. Ale Twoje wyglÄ…dajÄ… na inne. :unsure:

#5 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4456 postów

Napisano 12 wrzesień 2011 - 21:19

Witam,

Ja jakoÅ› nie widziaÅ‚em, charakterystyka rzek na Wyspach jak i miejsca gdzie przebywajÄ… Å‚ososie jest inna niÅź w Polsce. Stad moÅźe brak flying c w naszych pudelkach. Rodzime przynÄ™ty tez dajÄ… sobie rade, przynajmniej w UK. Trzeba trochÄ™ pokombinować ale rezultaty potrafiÄ… być super :D

Bujo

#6 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • LokalizacjaIre
  • ImiÄ™:Tomek

Napisano 12 wrzesień 2011 - 22:46

Witam,

Ja jakoÅ› nie widziaÅ‚em, charakterystyka rzek na Wyspach jak i miejsca gdzie przebywajÄ… Å‚ososie jest inna niÅź w Polsce. Stad moÅźe brak flying c w naszych pudelkach. Rodzime przynÄ™ty tez dajÄ… sobie rade, przynajmniej w UK. Trzeba trochÄ™ pokombinować ale rezultaty potrafiÄ… być super :D

Bujo


Bujo, czy woda w rzekach UK rÃÅ‚wnieÅź ma kolor brunatny, prawie czarny? (potorfowy) MoÅźe to wÅ‚aÅ›nie jest przyczynÄ… skutecznoÅ›ci tych bÅ‚ystek w Ire?

#7 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4456 postów

Napisano 14 wrzesień 2011 - 08:29

Witam,

Te, na ktÃÅ‚rych Å‚owiÅ‚em, generalnie tak szczegÃÅ‚lnie przy podwyÅźszonym stanie wody ( jak ososie biorÄ…). Popularne kolory flying c sÄ… dość podobne do much uÅźywanych w UK. W Pl jakoÅ› ich nie uÅźywaÅ‚em chociaÅź parÄ™ byÅ‚o w pudelku. Zakos mi nie pasowaÅ‚y do naszych rzek. SprÃÅ‚buj Å‚amanego Salmo Frisky, @Lukomat miaÅ‚ na niego super wyniki, nad woda tez bywaÅ‚ częściej, 50 km to nie 650 co miaÅ‚o miejsce u mnie :(

Bujo

#8 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • LokalizacjaIre
  • ImiÄ™:Tomek

Napisano 14 wrzesień 2011 - 11:24

Tak, mam w pudeÅ‚ku Frisky, ale... Wiesz Bujo jak tu wieje...PrzynÄ™ty poniÅźej 10 g. nie latajÄ… tam, gdzie chcÄ™ Pewnie wybiorÄ™ siÄ™ znowu w przyszÅ‚ym tygodniu, bÄ™dÄ™ prÃÅ‚bowaÅ‚.

#9 ONLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2304 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 14 wrzesień 2011 - 11:34

poprÃÅ‚buj frisky - to jeden z najlepszych lotnikÃÅ‚w salmo.
chociaÅź dla mnie z bardzo wÄ™Åźowa akcja
pozdrÃÅ‚wka

#10 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4456 postów

Napisano 14 wrzesień 2011 - 14:02

Spiningowe pudelka angielskich AborygenÃÅ‚w byÅ‚y dość monotonne, trochÄ™ Rapali, fc-s, jakieÅ› devony i to praktycznie wszystko. MyÅ›lÄ™, ze warto prÃÅ‚bować inaczej, ja wiÄ™kszość ryb ale wiele ich nie byÅ‚o zÅ‚owiÅ‚em na typowe polskie woblery jak Sendale. Z lotnoÅ›ciÄ… jest niestety tak sobie przy otwartych rzekach. Trzeba szukać kompromisu :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych