Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Volkswagen


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 04 lipiec 2017 - 10:54

Bzdury...znam wielu, co te jazie i klenie lowili skutecznie gruntowkami od lutego w latach 70-tych..bez wskazowek rednacza, oparow wedkarskiego swiatka, nawet bez goreteksow. A bolenie walili wahadlami az milo. Albo sumy w maju. Wszystko zarli. Do dzis legendy opowiadaja, a to o szczupakach po 150 cm, a to o boleniach dluzszych od nogi osoby bardzo wysokiej, a to o dniowkach jaziowych, gdy padaly cale stada dwukilowek, ot, tak kilkanascie/dziesiat sztuk na glowe, ze po schodach na pietro wora nie bylo jak wniesc. Kolendowicz jeszcze wtedy w pieluche robil.

Nie pisz wiec Slawku banialuk, to uproszczenia i skierowanie oskarzen w strone byc moze nieco majaca za uszami, ale nie tak, jak pokolenie meliorantow, zanieczyszczaczy i wszystko i w kazdych ilosciach zercow!

#62 OFFLINE   ObraFM

ObraFM

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 518 postów
  • LokalizacjaFMI
  • Imię:Mariusz

Napisano 04 lipiec 2017 - 11:47

.......jak pokolenie meliorantow....

A to mi przypomniało sąsiada z dzieciństwa: pracował w melioracji- więc babka za wino (które sama robiła) kaczki siekanymi węgorzami karmiła.

Taki był fakt- to nie żart  :(



#63 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 04 lipiec 2017 - 14:20

Tuczenie kaczek wegorzem? To tylko incydent. Przeciez najgorsze i wszystkiemu winne sa: rednacz, WS, PSS, opad, wklejki, boczny trok, goretex, kopyto, moro...lista niepelna, Kolega dopisze 😏

#64 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4889 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 04 lipiec 2017 - 16:38

No dobra coloumb, zatem pójdźmy na obustronny kompromis. Podaję jego wykładnię..

Po latach sieciowej dydaktyki, wynikającej wprost z debilnych nauk kultrednaczy, dominującym w wędkarskim świecie gatunkiem jest młody osobnik w typie lucio łowca, ślepo nienawidzący wszystkich bez wyjątku form środowiskowej samoorganizacji - z wyjątkiem zbiorowej zdolności do wywęszenia korzystnych porozumień,  z zajebistym zawołaniem na pokaz - c&r! - jak bum cyk cyk, c&r!.. :)  



#65 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 04 lipiec 2017 - 16:58

To takze bzdura, a kompromisu w tym za grosz. Biedny Lucio, zostal ikona w slawkowym czarno-bialym swiecie...ikona c&r na dokladke...w tle na wieki wiekow z uwalnianym martwym boleniem, z ktorym chwile wczesniej, ale takze calkowicie na niby i posmiertnie, stoczono bohaterska walke 😏 Slawek, prosze...moze lepiej o samochodach, nie zasmiecajmy Twojego tematu!

#66 ONLINE   venom_666

venom_666

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1831 postów
  • LokalizacjaRypin
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Stępniewski

Napisano 04 lipiec 2017 - 17:05

hmmmmm...

Ktos zaczął że to miłosnicy niemieckiej motoryzacji wyżarli ryby...

Przedstawione przez Sławka zdanie jest tylko polemiką z tym stwierdzeniem...

Lecę po popcorn w oczekiwaniu na dalsze wielotorowe rozwoje wątku ;-)



#67 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 04 lipiec 2017 - 17:08

To zart byl 😏 Ale z drugiej strony...jakos nie moge sie nadziwic, ze zawsze najpopularniejszymi autami wsrod tzw. dresiarzy sa auta niemieckie...Volkswagen, BMW, Audi...ktos mi kiedys opowiadal, ze znal Krola Cyganow, ciekawy jegomosc byl z tego krola, a jezdzil tylko Mercedesami. Co w tych niemieckich autach tak uzalezniajacego?

Ja juz nie kupie. Z przyczyn zupelnie pozamotoryzacyjnych. Dziwie sie po prostu rodakom, taki krol mogl jezdzic czyms wyszukanym, jak chociazby Dyrektor z Torunia, ale uparcie kupowal kolejne Mercedesy, szybko je zreszta rozbijal rzekomo 😏 Albo chlopak z malej miejscowosci marzy o 15 letnim Audi...dlaczego?

Użytkownik coloumb edytował ten post 04 lipiec 2017 - 17:16


#68 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4889 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 04 lipiec 2017 - 18:12

Dlaczego.. bo cenowa dostępność, części do oporu, zupełnie niezła trwałość. No i niestety przemożny wpływ na świadomość potężnego sąsiada. Co się dziwisz wiejskiemu chłopakowi pragnącemu Audi, skoro nasi pisarze/dziennikarze/politycy na oczach zdumionej publiczności z autentyczną dumą odgrywają życiową rolę owczarka niemieckiego.. :)

 

Redemptoryści są ok!


Użytkownik Sławek Oppeln Bronikowski edytował ten post 04 lipiec 2017 - 18:18


#69 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 04 lipiec 2017 - 18:29

W Bentleyu i sw. Franciszek stracilby na wiarygodnosci...za to cyganski krol moglby zyskac 😏
  • Guzu lubi to

#70 OFFLINE   osiemnastak

osiemnastak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Marek

Napisano 04 lipiec 2017 - 19:43

To zart byl Ale z drugiej strony...jakos nie moge sie nadziwic, ze zawsze najpopularniejszymi autami wsrod tzw. dresiarzy sa auta niemieckie...Volkswagen, BMW, Audi...ktos mi kiedys opowiadal, ze znal Krola Cyganow, ciekawy jegomosc byl z tego krola, a jezdzil tylko Mercedesami. Co w tych niemieckich autach tak uzalezniajacego?

Ja juz nie kupie. Z przyczyn zupelnie pozamotoryzacyjnych. Dziwie sie po prostu rodakom, taki krol mogl jezdzic czyms wyszukanym, jak chociazby Dyrektor z Torunia, ale uparcie kupowal kolejne Mercedesy, szybko je zreszta rozbijal rzekomo Albo chlopak z malej miejscowosci marzy o 15 letnim Audi...dlaczego?

Brat ma komis, sprowadza również auta z niemiec,więc często i ja zmieniam.Aktualnie mam audi ,sprawuje się dobrze wóz ok, szczerze lata mi kto takimi jeździ ,i w jakich kręgach są popularne.Dodatkowo mam owczarka niemieckiego ,i to nie mój pierwszy (świetne i ładne psy)

Wiesz dlaczego ,(choć powinieneś wiedzieć skoro tyle wiesz o motoryzacji) kupują takie stare audi, bo 15 letnie jeszcze żyją, i blach trzymają się na miejscu,a inne marki są już na złomie.Zwróć uwagę ile jeszcze jest B4 , podobnie gatki jak to same zajazdy niemcy sprzedają, swojego czasu dużo jeździliśmy po germanii.Czasem były takie strzały że kopara by co niektórym opadła .Zazwyczaj tym którzy nigdy w życiu nie byli po samochód na zachodzie.



#71 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4553 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 04 lipiec 2017 - 19:56

Brat ma komis, sprowadza również auta z niemiec,więc często i ja zmieniam.Aktualnie mam audi ,sprawuje się dobrze wóz ok, szczerze lata mi kto takimi jeździ ,i w jakich kręgach są popularne.Dodatkowo mam owczarka niemieckiego ,i to nie mój pierwszy (świetne i ładne psy)

Wiesz dlaczego ,(choć powinieneś wiedzieć skoro tyle wiesz o motoryzacji) kupują takie stare audi, bo 15 letnie jeszcze żyją, i blach trzymają się na miejscu,a inne marki są już na złomie.Zwróć uwagę ile jeszcze jest B4 , podobnie gatki jak to same zajazdy niemcy sprzedają, swojego czasu dużo jeździliśmy po germanii.Czasem były takie strzały że kopara by co niektórym opadła .Zazwyczaj tym którzy nigdy w życiu nie byli po samochód na zachodzie.

 

No strzały na pewno były, jak to w komisach ... :lol:  Może z 10 albo i więcej lat temu coś tam się trafiło.

A niemcy, naród bogaty od wieków, łoczywiście dzięki niesamowitym talentom mediacyjnym i handlowym oraz bogaty w naturalne złoża ropy itp.  :lol:  to sprzedają perełki, za którymi zapierdaczają, aż do granicy bo łza im się w oku kręci na widok dupci sprzedawanego auta ;)


Użytkownik SlawekNikt edytował ten post 04 lipiec 2017 - 19:58


#72 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1957 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 04 lipiec 2017 - 20:23

Brat ma komis, sprowadza również auta z niemiec,więc często i ja zmieniam.Aktualnie mam audi ,sprawuje się dobrze wóz ok, szczerze lata mi kto takimi jeździ ,i w jakich kręgach są popularne.Dodatkowo mam owczarka niemieckiego ,i to nie mój pierwszy (świetne i ładne psy)

Wiesz dlaczego ,(choć powinieneś wiedzieć skoro tyle wiesz o motoryzacji) kupują takie stare audi, bo 15 letnie jeszcze żyją, i blach trzymają się na miejscu,a inne marki są już na złomie.Zwróć uwagę ile jeszcze jest B4 , podobnie gatki jak to same zajazdy niemcy sprzedają, swojego czasu dużo jeździliśmy po germanii.Czasem były takie strzały że kopara by co niektórym opadła .Zazwyczaj tym którzy nigdy w życiu nie byli po samochód na zachodzie.

To napisz może, które to auta oprócz Audi są już na złomie.



#73 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14823 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 04 lipiec 2017 - 20:33

Samochody grząski temat.
Szczególnie te po powodzi w Niemczech.

Zachowajmy wzajemny szacunek, bez względu na to czy tramwajem, Mazda czy też Lada wozimy swoje 4 litery :)
Ale ze audi też na 4 litery...

...
To chyba jednak przypadek ;)
  • coloumb lubi to

#74 ONLINE   venom_666

venom_666

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1831 postów
  • LokalizacjaRypin
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Stępniewski

Napisano 04 lipiec 2017 - 20:40

A wiesz że mnie na autozłomie jak przejeżdżam i patrzę to królują te na F... przy czym Francuskich ciut mniej...

JEst jeszcze trochę skodzianek ale najczęsciej faworitki i duzo opli...

Tych ze stajni VAG jakby mniej.



#75 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14823 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 04 lipiec 2017 - 20:43

A wiesz że mnie na autozłomie jak przejeżdżam i patrzę to królują te na F... przy czym Francuskich ciut mniej...
JEst jeszcze trochę skodzianek ale najczęsciej faworitki i duzo opli...
Tych ze stajni VAG jakby mniej.


Jak zrobię prawko, to zacznę się interesować autami ;)

#76 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1957 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 04 lipiec 2017 - 20:52

Jak zrobię prawko, to zacznę się interesować autami ;)

Ja już od 20 lat jeżdżę bez prawka. Po prostu nie potrzebne. :lol:



#77 OFFLINE   Krzysiek Rogalski

Krzysiek Rogalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 848 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 04 lipiec 2017 - 22:34

 

podobnie gatki jak to same zajazdy niemcy sprzedają, swojego czasu dużo jeździliśmy po germanii.Czasem były takie strzały że kopara by co niektórym opadła .Zazwyczaj tym którzy nigdy w życiu nie byli po samochód na zachodzie.

 

Czyżby Niemcy handlowali używaną bielizną? :rolleyes:


  • Guzu i osiemnastak lubią to

#78 OFFLINE   osiemnastak

osiemnastak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Marek

Napisano 05 lipiec 2017 - 10:43

To napisz może, które to auta oprócz Audi są już na złomie.

To napisz może które z lat 90tych mają równie solidną blacharkę , pewnie japońce ,albo inne francuzy :lol:Czekam na odpowiedź.

 

No strzały na pewno były, jak to w komisach ... :lol:  Może z 10 albo i więcej lat temu coś tam się trafiło.

A niemcy, naród bogaty od wieków, łoczywiście dzięki niesamowitym talentom mediacyjnym i handlowym oraz bogaty w naturalne złoża ropy itp.  :lol:  to sprzedają perełki, za którymi zapierdaczają, aż do granicy bo łza im się w oku kręci na widok dupci sprzedawanego auta ;)

Masz blisko Ukrainę to od nich serwisowane bryki można brać,jak i inne towary które napływają do Polski i dalej na zachód ;) .Dzięki że wyjaśniłeś mi jak to w Niemczech można było ,KIEDYŚ coś tam wyrwać.Pewnie z własnego doświadczenia ta wiedza.

Tak jak pisałem najwięcej mają do powiedzenia teoretycy gawędziarze ,którzy nigdy nie byli nawet po auto.Odnośnie komisów nie tak trudno sprawdzić samochód i jego przeszłość, a jeśli samemu nie wie się jak ,są ludzie którzy to zrobią bez problemu.

Zawsze znajdą tacy którzy tylko biadolą i narzekaj, .



#79 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1957 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 05 lipiec 2017 - 20:29

To napisz może które z lat 90tych mają równie solidną blacharkę , pewnie japońce ,albo inne francuzy :lol:Czekam na odpowiedź.

 

Masz blisko Ukrainę to od nich serwisowane bryki można brać,jak i inne towary które napływają do Polski i dalej na zachód ;) .Dzięki że wyjaśniłeś mi jak to w Niemczech można było ,KIEDYŚ coś tam wyrwać.Pewnie z własnego doświadczenia ta wiedza.

Tak jak pisałem najwięcej mają do powiedzenia teoretycy gawędziarze ,którzy nigdy nie byli nawet po auto.Odnośnie komisów nie tak trudno sprawdzić samochód i jego przeszłość, a jeśli samemu nie wie się jak ,są ludzie którzy to zrobią bez problemu.

Zawsze znajdą tacy którzy tylko biadolą i narzekaj, .

:clappinghands:  :good:



#80 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4553 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 05 lipiec 2017 - 20:44


Zawsze znajdą tacy którzy tylko biadolą i narzekaj, .

 

Nie narzekam, stwierdzam fakt, alle taki wybitny specjalista wie jak to się robi ... ? A jak nie wie to cię oświecę jak i przyszłych kupujących.

Otóż po zakupie autka w niemcowni robi się rajda do jakiegoś kraju oczywiście na maksie no bo sprzęt i tak na sprzedaż, nawet do Ukrainy, potem cofa się wszystko co się da i robi się z pół bańki 177 tysięcy, następnie jedzie się z powrotem do kraju miodem płynącego oddającego wszystkim i wszystko na pół darmo i robi się wymianę np. klocków, a tam wpisują na wymianie przebieg i łoczywiście wraca się do Polski z cyfrą w książce poniżej magicznymch 200 tysięcy. Dawno tam nie byłem, ale myślę, że teraz nikt takich rajdów nie uskutecznia tylko załatwia wszystko na miejscu.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych