Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
AUTORSKI

Dąbek 111 i skutki uzależnienia

autorski-rb

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1841 odpowiedzi w tym temacie

#641 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2078 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 22 styczeń 2014 - 22:51

Mimo to calkiem fajnie sie prezentuje ;) korcze tyle tych phenixow juz ukreciles a ja ani jednego jeszcze w lapie nie mialem. Ale kurcze jak mnie ktos nie poprosi to nic krece. Bo zlozyc cos lubie i to bardzo ale jestem juz po za faza costumow i dlatego aktualnie nie posiadam zadnego. Jak skoncze batsiaki to bedzie moj pierwszy od dawien dawna ;)

#642 OFFLINE   ManieQ

ManieQ

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1336 postów
  • LokalizacjaBłonie/k Wawy i oklice
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:Wróbel

Napisano 22 styczeń 2014 - 22:52

Elitka została, na szczęście sobie poradziłem bez sprzedaży :)  czasami okazje poptrafią we łbie chwilowo namieszać i się podejmuje złe decyzje :(  Ale akurat nie było kupca :D



#643 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 22 styczeń 2014 - 23:03

Kamil samych Phenixów to może ciut więcej jak połowa,ale nie ukrywam ,że lubię te blanki,bo oferta się poszerza i można dobrać w każdej kategorii.No plus niezaprzeczalny ,mogę pomacać i powyginać każdego.

A ty możesz sobie w chłupie sprawić własnego Megabasa :) .,który będzie wyglądał jak chcesz.Dla takiego np TX-S682L, czy ciut dłuzszego TX-S713L znalazłbyś sporo zastosowań u siebie, pod  okonie ,pstrągi i sandacze na leciutko jak znalazł.

 

Maniak też tak czasem mam i w podobny sposób pozbyłem się trzech super kijków ,bo się  we łbie urodził chory pomysł.



#644 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2078 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 22 styczeń 2014 - 23:17

Nie powiem za jakis 7 stopniowy kijek nie byl byl zly ale ja jestem aktualnie zafascynowany Evergreenem. Mialem ich kijkow najwiecej i mimo kilku wpadek siegam po ich kijki bardzo chetnie. Jak narazie znalazlem wszystko czego szukalem. W planie jest ich kolejna witka mtora mialem okazje polowic tylko troche sianka trzeba uciulac. Wiem ze za ta cene (kupuje uzywke) moglby uzbroic jakis fajny blank ale mimo to mnie jakos w tym kierunku nie ciagnie, nie wiem czemu bo moje kijki staram sie odpicowac jak tylko potrafie. Design w moj desen ale mimo to nie czuje miety :wacko:

#645 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 22 styczeń 2014 - 23:28

Brak wiary? Zbrojenie w ubranka dżapańskie wychodzi Ci ,jak mało komu, więc o co kaman? To jakby szewc kupował w CCC ,a Okrasa żarł w McDonalds



#646 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2078 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 22 styczeń 2014 - 23:36

Nie bo lubie polowic swoimi kijkami co robilem kumplowi :D zaluje jedynie jednego kija na blanku Batsona XSB 822.5TC, fajna szpada byla. Glownym powodem jest chyba brak mozliwosci odsprzedania takiego kijka. Materialy na Batsona wyszly 320€, kumplowi odsprzedalem za 250€ @ on po roku oddal go za 80€ :( a po za tym to chyba bania presja w niemczech na JDM juz sie u mnie na tyle zakorzenila ze ciezko znow sie przesgawic.

#647 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 29 styczeń 2014 - 22:18

Krótki ,lekki ,poręczny ,minimalistyczny czarnuch,FX701

Miało być bez pierścieni ,to i jest bez omotek na splicie.

 

Załączony plik  2014-01-28-1530 (506x900).jpg   19,67 KB   11 Ilość pobrań

Załączony plik  2014-01-28-1531 (506x900).jpg   18,11 KB   11 Ilość pobrań

Załączony plik  2014-01-28-1532 (506x900).jpg   21,81 KB   11 Ilość pobrań

Załączony plik  2014-01-28-1533 (506x900).jpg   17,5 KB   11 Ilość pobrań

Załączony plik  2014-01-28-1534 (900x506).jpg   15,86 KB   11 Ilość pobrań

Załączony plik  2014-01-28-1535 (900x506).jpg   18,36 KB   12 Ilość pobrań

Załączony plik  2014-01-28-1538 (900x506).jpg   15,4 KB   12 Ilość pobrań

Załączony plik  2014-01-28-1539 (506x900).jpg   30,3 KB   12 Ilość pobrań



#648 OFFLINE   ManieQ

ManieQ

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1336 postów
  • LokalizacjaBłonie/k Wawy i oklice
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:Wróbel

Napisano 29 styczeń 2014 - 22:25

Rafał, ile to warzy??  ze 65 gr.? Fajny czarnuszek :)



#649 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 29 styczeń 2014 - 22:31

Dzięki Mariusz.Tego nie ważyłem  ,mirage na dokładnej, nie sklepowej okazał się spaślakiem 54g .FX pewnie cięższy o różnicę wagi blanku.



#650 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 29 styczeń 2014 - 22:45

Dzięki Mariusz.Tego nie ważyłem  ,mirage na dokładnej, nie sklepowej okazał się spaślakiem 54g .FX pewnie cięższy o różnicę wagi blanku.

 

"Siermiezne" konstrukcje :)


  • Baars i Karol Krause lubią to

#651 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 29 styczeń 2014 - 22:55

"Siermiezne" konstrukcje :)

Dla człowieków o mocnych nerwach i wątłej postury są takie ;) 


  • Guzu i Baars lubią to

#652 OFFLINE   ziuta

ziuta

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 29 styczeń 2014 - 22:59

"Siermiezne" konstrukcje :)

 

Ja bym jednak bardziej określił je jako "ascetyczne" konstrukcje :)  Lekkie to, delikatne przelotki, blank w dolniku grubości papierosa.... Nawet pianki zgrabne niewielkie, uchwyt skss16 z zaślepkami z pianki. Zdjęcia zdecydowanie pogrubiaja wizualnie uchwyt i gałkę, w rzeczywistości wygląda to wręcz subtelnie.

Wagę podam jutro. Wyważenie przy kołowrotku 260g przypada idealnie na górnym uchwycie skss-a.

ziuta


  • Dienekes lubi to

#653 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 29 styczeń 2014 - 23:00

Dla człowieków o mocnych nerwach i wątłej postury są takie ;)

Sory ,ale mam w domu Juliana od jakiegoś czasu :blink: 


  • kubaS 1 lubi to

#654 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 29 styczeń 2014 - 23:46

Dla człowieków o mocnych nerwach i wątłej postury są takie ;)

I zapomniałeś dodać............... z miękkimi łokciami.

Fajny minimalistyczny design , a lakier na omotkach jak zwykle profeska Rafał  ;)



#655 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18653 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 styczeń 2014 - 00:02

Kurcze, chciałbym zobaczyć u kogoś taki patyk ubrany w prosty kawałek naturalnego korka i dwa pierścienie przesuwne na tym korku. Coś takiego jak tutaj kiedyś Daniel Tanona pokazał, tylko proporcjonalnie do klasy blanku odchudzone:

 
Załączony plik  cork.jpg   50,55 KB   15 Ilość pobrań
 
To jest moim zdaniem prawdziwa prostota i minimalizm - wędka składa się praktycznie z dwóch elementów, blanku i korka, nie licząc przelotek i pierścieni :) Zastanawiam się dlaczego teraz nikt tak nie robi...


#656 OFFLINE   Rafał.N

Rafał.N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2095 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:N

Napisano 30 styczeń 2014 - 00:24

 

Kurcze, chciałbym zobaczyć u kogoś taki patyk ubrany w prosty kawałek naturalnego korka i dwa pierścienie przesuwne na tym korku. Coś takiego jak tutaj kiedyś Daniel Tanona pokazał, tylko proporcjonalnie do klasy blanku odchudzone:

 
 
To jest moim zdaniem prawdziwa prostota i minimalizm - wędka składa się praktycznie z dwóch elementów, blanku i korka, nie licząc przelotek i pierścieni :) Zastanawiam się dlaczego teraz nikt tak nie robi...

 

 

Jak patrze na to foto to też się zastanawiam - poezja :) 



#657 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 30 styczeń 2014 - 06:45

Poezja poezją ale pierścienie na korku lubią się rozsuwać ,kołowrotek czasami się przesunie lub przekręci i powoduje to pewne niedogodności , uchwyt jest niestabilny i chyba dlatego nikt teraz tak nie robi .Ludziska jednak wolą prosty DPS który potrafi zapewnić troszkę komfortu . Kiedyś nagminnie budowano tak matchówki teraz nikt już tak nie robi . Po prostu lepsze wyparło gorsze i taka kolej rzeczy i niech tak będzie.


  • patu, kogut i Predatorhunter lubią to

#658 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 30 styczeń 2014 - 06:56

Poezja poezją ale pierścienie na korku lubią się rozsuwać ,kołowrotek czasami się przesunie lub przekręci i powoduje to pewne niedogodności , uchwyt jest niestabilny i chyba dlatego nikt teraz tak nie robi .Ludziska jednak wolą prosty DPS który potrafi zapewnić troszkę komfortu . Kiedyś nagminnie budowano tak matchówki teraz nikt już tak nie robi . Po prostu lepsze wyparło gorsze i taka kolej rzeczy i niech tak będzie.

Artur na to jest patent.Swego czasu miałem Gloomisa z pierścieniami Pbay.Wystarczyło dolny pierścień lekko potraktować klejem(oczywiście w pierwszej kolejności należało ustawić pierścień pod kołowrotek-chodzi o wyważenie)  praktycznego i szybszego mocowania kołowrotka póki co nie widziałem.Przy okazji pierścienie pbay-a były ciepłe bo z tworzywa.



#659 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 30 styczeń 2014 - 07:08

Ja posiłkowałem się taśmami samoprzylepnymi bo zakładałem różne kołowrotki i nieraz trzeba było zrobić "dłuższą" rękojeść, ale to wszystko są jakieś półśrodki i komfort nędzny :) Przyklejając pierścień nie ma już możliwości regulacji punktu przymocowania kołowrotka . Podczas holu kilka razy zdarzyło się że kołowrotek się poluzował a chyba raz nawet mi wypadł z pierścieni co całkowicie dyskwalifikuje taki uchwyt . W kącie stoi do przeróbki matchówka kolegi w której chce wymienić uchwyt .Konstrukcja bardzo już sędziwa ale kolega ją lubi i gdyby nie te pierścienie to byłaby najlepszą wędką na świecie   :) .....jest szansa . Józek ...argument o szybkości mocowania ....hmmmm te kilka sekund na dokręcanie już jestem w stanie poświęcić ale mam pewność że kołowrotek nie wypadnie ale masz rację szybkość jak najbardziej ale czy praktyczność ?


Użytkownik mrWhite7 edytował ten post 30 styczeń 2014 - 07:11


#660 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 30 styczeń 2014 - 07:16

Dla mnie praktyczny był bo pierścienie przykrywały stopkę i nie było tak od niej zimno :).Ja używałem do niego daiwy 2000, pierścień przykleiłem po wyważeniu i nie było padnym poruszaniem czy przekręcaniem, kołowrotek siedział jak w prawidle. 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: autorski, autorski-rb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych