Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Ciuchy militarne....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4912 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 26 lipiec 2017 - 07:00

Te postmilitarne łachy są równie eleganckie jak odzież bhp. A fuj.. :)

Żeby chociaż goretex wypruwali.. :rolleyes:



#22 OFFLINE   Krzysiek P

Krzysiek P

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 462 postów
  • LokalizacjaŁódź/Sieradz
  • Imię:Krzysiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 26 lipiec 2017 - 07:27

taaa, P. Sławku bo teraz na rybie to zaczyna królowac lansik , kolory "rażówy" bardziej oczojebne od strażaków trociowych :D 
no i najlepiej żeby jakiś napis z angielska co to postronny widz nie zrozumie a "znafca" np z jb ;)  od razu pozazdrości hehehe..
ja tam wole te militaria, w gorszych łachach od BHP się kiedyś chodziło na rybę a swego czasu sklep BHP z bielizną na mini polarze w Ksawerowie był odkryciem i  pamiętam jaką zrobił furorę wśród kolegów co dupa na sandaczowaniu przymarzała do łódki i przesiadli się z postkomunistycznych "rajtuzowatych kaljesonów" hahaha :D 

 


Użytkownik Krzysiek P edytował ten post 26 lipiec 2017 - 07:28

  • cyprys19 lubi to

#23 OFFLINE   Alaryk

Alaryk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 880 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Jarek

Napisano 26 lipiec 2017 - 12:22

taaa, P. Sławku bo teraz na rybie to zaczyna królowac lansik , kolory "rażówy" bardziej oczojebne od strażaków trociowych :D 
no i najlepiej żeby jakiś napis z angielska co to postronny widz nie zrozumie a "znafca" np z jb ;)  od razu pozazdrości hehehe..
ja tam wole te militaria, w gorszych łachach od BHP się kiedyś chodziło na rybę a swego czasu sklep BHP z bielizną na mini polarze w Ksawerowie był odkryciem i  pamiętam jaką zrobił furorę wśród kolegów co dupa na sandaczowaniu przymarzała do łódki i przesiadli się z postkomunistycznych "rajtuzowatych kaljesonów" hahaha :D


Dobre :) Teraz też zrozumiałem, dlaczego niektórzy mówią i piszą, że idą do boju, czy walczą, chociaż mają na myśli tylko wędkowanie.

#24 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1968 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 26 lipiec 2017 - 15:02

taaa, P. Sławku bo teraz na rybie to zaczyna królowac lansik , kolory "rażówy" bardziej oczojebne od strażaków trociowych :D 
no i najlepiej żeby jakiś napis z angielska co to postronny widz nie zrozumie a "znafca" np z jb ;)  od razu pozazdrości hehehe..
ja tam wole te militaria, w gorszych łachach od BHP się kiedyś chodziło na rybę a swego czasu sklep BHP z bielizną na mini polarze w Ksawerowie był odkryciem i  pamiętam jaką zrobił furorę wśród kolegów co dupa na sandaczowaniu przymarzała do łódki i przesiadli się z postkomunistycznych "rajtuzowatych kaljesonów" hahaha :D 

 

Tak Krzysztof, lansik u niektórych musi być. Kto ci pójdzie na ryby ze Stellą podczepioną do ST. Croix w gumiakach i łachach z pegeeru. Jak nie ubiorą jakiegoś Simmsa, Geoffa Andersona, czy innego Graffa, to ta Stella nie będzie chciała kręcić, a i kijek może się połamać. Ja dla niepoznaki mam Jaxona z naklejką Phenixa i moro od ormowca z naszywką Simmsa. To jest dopiero szpan. Nad wodą trza być czujnym jak Szarik w "Czterech Pancernych". :D



#25 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4589 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 26 lipiec 2017 - 18:43

Panowie, a czy w stolicy jest sklep, który wymieni mi ładownice ? Konkretnie chodzi mi o zamianę: moje większe na ich mniejsze bez dopłaty albo za symboliczną opłatę ?



#26 OFFLINE   TomaszKKK

TomaszKKK

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 253 postów

Napisano 26 lipiec 2017 - 21:12

Szukam spodnie moro WP pantera leśna
Spodnie letnie wzór 93
Jedyne jakie znalazłem to helikon a oryginalu brak

#27 OFFLINE   platynowłosy

platynowłosy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1274 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 lipiec 2017 - 21:58

Zadzwoń do szefa firmy.. Tel masz wyżej..

Podaj hasło JB...

 

Podrawiam

Alek