Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

Active Holidays ( ku przestrodze )


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Jacky

Jacky

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 44 post贸w

Napisano 04 pa藕dziernik 2011 - 20:41

Mam nadzej臋 偶e Szanowni Admini nie skasuj膮 tego w膮tku i linka:

http://forum.wedkuje.pl/f,hitra-active-holidays-mialo-byc-ta k-pieknie-a-w,334709,0.html

Takie zachowania trzeba pi臋tnowa膰 , szkoda Koleg贸w kt贸rzy szykowali si臋 na te wyjazdy ,kto przygotowywa艂 si臋 do wyjazdu do Norwegii ten wie co znaczy odwo艂anie wyprawy na dwa dni przed .Dla zainteresowanych na priv link do bazy gdzie Active szykowa艂 wyjazd , jest to najta艅sza i jedna z najgorszych baz na Hitrze ale doskona艂a alternatywa dla dysponuj膮cych niewielkimi finansami i dobre miejsce na<powitanie z Norwegi膮 >
Jedyne wyj艣cie to 艂膮czy膰 si臋 i omija膰 po艣rednik贸w . Zw艂aszcza nieuczciwych

#2 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6194 post贸w
  • Imi臋:Krzysztof

Napisano 05 pa藕dziernik 2011 - 07:04

Tym bardziej si臋 dziwi臋 autorowi postu, 偶e – maj膮c „wytargowane” u 偶ony te kilka dni wyj臋tych z 偶yciorysu – nie zawin膮艂 d… w troki i nie pojecha艂 na w艂asn膮 r臋k臋. Dwa dni to wystarczaj膮co du偶o, 偶eby wydzwoni膰 sobie jaki艣 fajny namiar na rorbu, licencji nie trzeba, nawet promu mo偶na nie rezerwowa膰, tylko przeskoczy膰 przez Dani臋, cho膰 w tym terminie z pewno艣ci膮 by si臋 jeszcze na Unity Line za艂apa艂, a mo偶e i na Sten臋. Dziwi mnie to, 偶e doros艂y facet p艂acze jak baba, zamiast co艣 na szybko skr臋ci膰. 呕e pi臋tnuje postaw臋 biura – to i dobrze, a 偶e przy pierwszym sprawdzam powiedzia艂 pas, to jego problem. A mo偶e nie spasowa艂? Konkluzji zabrak艂o (za wyj膮tkiem tego, 偶e AH jest be).

Z takim podej艣ciem ci臋偶ko prze偶y膰 przygod臋 偶ycia…

#3 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2211 post贸w
  • LokalizacjaJelenia G贸ra/Horten

Napisano 05 pa藕dziernik 2011 - 07:57

Krzy艣ku, wybacz, ale nie o p艂akanie jak baba tutaj chodzi.
Ja bym si臋 po prostu, po ludzku wkur**艂 jakby mi tak biuro podr贸偶y odwo艂a艂o wyjazd na dwa dni przed. Pewnie bym nie pojecha艂 bo pewnie by mi si臋 nie chcia艂o, albo bym nie mia艂 czasu (i to jest najbardziej prawdopdobne), 偶eby za艂atwia膰 co艣 co mia艂o by膰 za艂atwione przez kogo艣. Je偶eli decyduj臋 si臋 na wyjazd z biurem podr贸偶y to chce, zeby mn膮 si臋 kto艣 zaj膮艂 i nic poza rybami ma mnie nie interesowa膰.
Je偶eli przychodz臋 do restauracji, 偶eby zje艣膰 co艣 dobrego i po z艂o偶eniu zam贸wienia s艂ysz臋, 偶e to na co mam ochot臋 nie ma to nie lec臋 do marketu zapcha膰 kichy par贸wkami drobiowymi. Nie o zapchanie kichy tu chodzi艂o, gdybym tak chcia艂 zrobi膰 to nie wychodzi艂bym z domu tylko sam sobie co艣 ugotowa艂. Jakby chcia艂 ch艂op jecha膰 na w艂asn膮 r臋k臋 to tego postu by nigdy nie by艂o.
Na nastepny raz b臋dzie musia艂 dok艂adniej umow臋 czyta膰 i ju偶. Albo organizowa膰 wszystko na w艂asn膮 rek臋. Krzy艣ku jakby艣 mia艂 z 4 kolegami jechac na ryby i nagle (na dwa dni przed) 3 sie wykrusza) to jedziecie tylko we dw贸ch? Przy za艂o偶eniu, 偶e kasa nie gra roli zak艂adam, 偶e odpowiesz twierdz膮co.

#4 OFFLINE   Jacky

Jacky

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 44 post贸w

Napisano 05 pa藕dziernik 2011 - 08:14

Tym bardziej si臋 dziwi臋 autorowi postu, 偶e – maj膮c „wytargowane” u 偶ony te kilka dni wyj臋tych z 偶yciorysu – nie zawin膮艂 d… w troki i nie pojecha艂 na w艂asn膮 r臋k臋. Dwa dni to wystarczaj膮co du偶o, 偶eby wydzwoni膰 sobie jaki艣 fajny namiar na rorbu, licencji nie trzeba, nawet promu mo偶na nie rezerwowa膰, tylko przeskoczy膰 przez Dani臋, cho膰 w tym terminie z pewno艣ci膮 by si臋 jeszcze na Unity Line za艂apa艂, a mo偶e i na Sten臋. Dziwi mnie to, 偶e doros艂y facet p艂acze jak baba, zamiast co艣 na szybko skr臋ci膰. 呕e pi臋tnuje postaw臋 biura – to i dobrze, a 偶e przy pierwszym sprawdzam powiedzia艂 pas, to jego problem. A mo偶e nie spasowa艂? Konkluzji zabrak艂o (za wyj膮tkiem tego, 偶e AH jest be).

Z takim podej艣ciem ci臋偶ko prze偶y膰 przygod臋 偶ycia…


No tak ..
po pierwsze - nie by艂em zapisany na t膮 wypraw臋 , by艂em raz z Active i nigdy wiecej .Post jest napisany dla innych - po to jest forum

Po drugie nie pisz o czym艣 o czym nie masz poj臋cia i nie wprowadzaj ludzi w b艂膮d .Przeskoczy膰 przez Dani臋 - nie 偶yczy艂 bym najwi臋kszemu wrogowi - koszt op艂at <mostowych > jest o wiele wy偶szy ni偶 koszt promu Sasnitz -Trelleborg .Droga te偶 d艂u偶sza i czesto 艣rednio przejezdna jak Du艅czycy 艣wi臋tuj膮.Chyba 偶e kto艣 lubi wyjazdy turystyczne ( jest taki jeden kt贸ry organizuje Norwegi臋 niby w臋dkarsko - turystycznie ) zale偶y co si臋 bardzej uda jak si臋 uda po艂apa膰 to wyjazd jest w臋dkarski , jak nie to turystyczny

Po trzecie wysy艂anie w臋dkarzy do Norwegii w drugiej po艂owie wrze艣nia do bazy w kt贸rej najmocnjesza 艂贸dka ma silnik 25 KM to czyste q..stwo .

Po czwarte odpu艣c sobie personalne dojazdy , nie p艂acz臋 jak baba a Twoje sakrazmy s膮 conajmnniej nie na mejscu

#5 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6194 post贸w
  • Imi臋:Krzysztof

Napisano 05 pa藕dziernik 2011 - 08:20

@Jack_Daniels

Wybacza膰 nie musz臋, bo nie ma czego :D
Moim zdaniem chodzi tu o dwie sprawy. Wyartyku艂owan膮 przez autora „reklamacji” i niewyartyku艂owan膮. Tak naprawd臋 fuck up by艂 w tym drugim przypadku, bo powiadamianie na dwa dni przed wyjazdem to granda. W tym pierwszym – to standard, bo jak si臋 nie ma pe艂nej ekipy, to zawsze tak si臋 mo偶e zdarzy膰. Z reszt膮… ja si臋 po biurach zbyt wiele nie spodziewam.

Nie por贸wnuj prosz臋, indywidualnego wyjazdu do zapychania kichy par贸wkami, bo to ju偶 tr膮ci wycieczk膮 osobist膮, a na pewno warto艣ciowaniem. Wzajemna relacja tych dw贸ch sposob贸w to raczej jak posi艂ek w dobrej restauracji do upichconej indywidualnie wykwintnej kolacji we dwoje z lampk膮 dobrego wina

Druga p艂aszczyzna, ta niewyartyku艂owana, to ten przera偶aj膮ca percepcja rzeczywisto艣ci kreowanej przez massmedia: tylko biura zrobi膮 Ci dobrze, tylko biura wiedz膮, gdzie s膮 ryby, etc. Tu, na forum, naczyta艂em si臋 ju偶 o smutnych oligotrofach, kt贸rymi Szwecja stoi, pustych jak studnie. Biura maj膮 monopol na wiedz臋 i wskazywanie najlepszych 艂owisk. Nie w膮tpi臋, 偶e faktycznie kilka lokalizacji z oferty jest godnych uwagi. Ale ju偶 twierdzenie, 偶e przy organizacji wypraw do Norge na morze biuro wnosi warto艣膰 dodan膮, to jaka艣 pomy艂ka. Chyba, 偶e wycieczka jest z przewodnikiem – wtedy mo偶e tak.

Odpowied藕 na postawione przez Ciebie pytanie brzmi: tak, oczywi艣cie, nie ma innej mo偶liwo艣ci. Kasa gra rol臋, ale i tak b臋dzie taniej ni偶 z biurem. Pr贸bowa艂em, wiem.

Pozdrawiam,
k

PS. Ja te偶 ju偶 si臋 kiedy艣 wk...i艂em, wi臋cej nie zamierzam


#6 OFFLINE   jacenty75

jacenty75

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 52 post贸w
  • LokalizacjaG贸ra Kalwaria

Napisano 05 pa藕dziernik 2011 - 08:25

Witam,
Staram si臋 nie wypowiada膰 na tym portalu ale (ku mojemu zdziwieniu) widz臋, 偶e sprawa dotyczy bezpo艣rednio mnie wi臋c odpowiem.
Po pierwsze jak bym mia艂 czym za co i z kim to mo偶e bym i pokombinowa艂 ale niestety nie posiadam odpowiedniego 艣rodka transportu a wp艂acone na pocz膮tku sierpnia pieni膮dze do tej pory do mnie nie wr贸ci艂y a jad膮c na w艂asn膮 r臋ke musia艂bym ponownie pokry膰 wszystkie koszty mo偶e z wyj膮tkiem prowiantu kt贸ry ju偶 posiada艂em.
Po drugie zapisa艂em si臋 na wyjazd zorganizowany aby nie martwi膰 si臋 o wszystkie detale zwi膮zane z organizacyjn膮 stron膮 wyjazdu bo po prostu nie mam w tym do艣wiadczenia. Do Norwegii mia艂em pojecha膰 po raz pierwszy i nie mia艂em zamiaru samemu np. p艂ywa膰 艂贸dk膮 po nieznanych wodach fiord贸w chocia偶by ze wzgl臋d贸w bezpiecze艅stwa. Do tego wszystkiego w moim przypadku dochodzi jeszcze bariera j臋zykowa.
Reasumuj膮c nie p艂aka艂em jak baba tylko chcia艂em pokaza膰 na swoim przyk艂adzie jak niekt贸re biura traktuj膮 swoich Klient贸w aby uchroni膰 innych Koleg贸w przed tak膮 sytuacj膮. A na dwa dni przed to mog臋 sobie skr臋ci膰 wyjazd nad ZZ albo na Mazury co w zaistnia艂ej sytuacji uczyni艂em.
Pozdrawiam szanownych Koleg贸w z portalu jerkbait.pl

#7 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2211 post贸w
  • LokalizacjaJelenia G贸ra/Horten

Napisano 05 pa藕dziernik 2011 - 08:26

Krzy艣ku, sorry za te par贸wki :D mo偶e przesadzi艂em, a mo偶e si臋 nie do ko艅ca zrozumieli艣my, chodzi艂o mi o to, 偶eby na szybko zaspokoi膰 g艂贸d - a co nagle to po diable :D. Tw贸j drugi wpis ju偶 w艂a艣ciwie wszystko wyja艣nia i trudno by艂oby si臋 z nim nie zgodzi膰.
Pozdrawiam.

#8 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6194 post贸w
  • Imi臋:Krzysztof

Napisano 05 pa藕dziernik 2011 - 08:27

@Jacky
Po pierwsze pisz臋 o koledze z forum.wedkuje.pl. Po drugie przez Dani臋 jecha艂em, wysoko艣膰 op艂at znam. Opini臋 o narzekaniu na z艂e biuro, kiedy pozosta艂 jeszcze miesi膮c do wyjazdu (a nawet dwa dni), podtrzymuj臋. Najwyra藕niej jednak kolega odpu艣ci艂 temat Finlandii, skoro rozpacza nad nieu偶ywanymi woblerami. Mi zdarzy艂o mi si臋 tak, 偶e w poniedzia艂ek nie艣mia艂o zacz膮艂em my艣le膰 o wyje藕dzie, w po艂owie tygodnia podj膮艂em decyzje o wyje藕dzie, a w sobot臋 by艂em w drodze.

Ludzie, nie b贸jcie si臋 偶y膰! Nie pozw贸lcie, 偶eby jaki艣 cymba艂 za biurkiem psu艂 Wam wakacje!


#9 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6194 post贸w
  • Imi臋:Krzysztof

Napisano 05 pa藕dziernik 2011 - 08:33

Witam,
Staram si臋 nie wypowiada膰 na tym portalu ale (ku mojemu zdziwieniu) widz臋, 偶e sprawa dotyczy bezpo艣rednio mnie wi臋c odpowiem.
Po pierwsze jak bym mia艂 czym za co i z kim to mo偶e bym i pokombinowa艂 ale niestety nie posiadam odpowiedniego 艣rodka transportu a wp艂acone na pocz膮tku sierpnia pieni膮dze do tej pory do mnie nie wr贸ci艂y a jad膮c na w艂asn膮 r臋ke musia艂bym ponownie pokry膰 wszystkie koszty mo偶e z wyj膮tkiem prowiantu kt贸ry ju偶 posiada艂em.
Po drugie zapisa艂em si臋 na wyjazd zorganizowany aby nie martwi膰 si臋 o wszystkie detale zwi膮zane z organizacyjn膮 stron膮 wyjazdu bo po prostu nie mam w tym do艣wiadczenia. Do Norwegii mia艂em pojecha膰 po raz pierwszy i nie mia艂em zamiaru samemu np. p艂ywa膰 艂贸dk膮 po nieznanych wodach fiord贸w chocia偶by ze wzgl臋d贸w bezpiecze艅stwa. Do tego wszystkiego w moim przypadku dochodzi jeszcze bariera j臋zykowa.
Reasumuj膮c nie p艂aka艂em jak baba tylko chcia艂em pokaza膰 na swoim przyk艂adzie jak niekt贸re biura traktuj膮 swoich Klient贸w aby uchroni膰 innych Koleg贸w przed tak膮 sytuacj膮. A na dwa dni przed to mog臋 sobie skr臋ci膰 wyjazd nad ZZ albo na Mazury co w zaistnia艂ej sytuacji uczyni艂em.
Pozdrawiam szanownych Koleg贸w z portalu jerkbait.pl


Jacenty, nie chcia艂em Ci臋 urazi膰, tylko otworzy膰 kolegom oczy na pewne sprawy. Uzale偶nienie od biur jest jak wida膰 wszechogarniaj膮ce, skoro kto艣 odpuszcza jak napisa艂e艣 „przygod臋 偶ycia”, bo biuro nie znalaz艂o wystarczaj膮co du偶o ch臋tnych na wyjazd (jak podejrzewam). Kwestii pieni臋dzy nie wzi膮艂em pod uwag臋, to zwyk艂e ku...stwo, w dniu odmowy powiniene艣 dosta膰 przelew zwrotny. Co do transportu tego typu wyjazdy zak艂adaja najcz臋sciej transport w艂asny, jak w tym wypadku by艂o inaczej, to wiele wyja艣nia.

#10 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6194 post贸w
  • Imi臋:Krzysztof

Napisano 05 pa藕dziernik 2011 - 08:38

A co do wtopionej kasy - proponuj臋 uderzy膰 do Rzecznika Praw Konsumenta przy Twoim Starostwie Powiatowym. Powinien Ci pom贸c.

#11 OFFLINE   jacenty75

jacenty75

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 52 post贸w
  • LokalizacjaG贸ra Kalwaria

Napisano 05 pa藕dziernik 2011 - 08:47

O.K. Spoko, a kroki z Rzecznikem Praw Konsumenta ju偶 poczyni艂em ale to te偶 troch臋 trwa.
Jescze raz pozdrawiam i spadam na swoje forum chocia偶 tutaj cz臋sto zagl膮dam ale tak jak ju偶 wspomnia艂em bardziej jako obserwator.

#12 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6194 post贸w
  • Imi臋:Krzysztof

Napisano 05 pa藕dziernik 2011 - 11:36

Przepraszam za moja niewyparzon膮 g臋b臋. Krew mnie zalewa, kiedy przedsi臋biorstwa tak traktuj膮 konsument贸w. I przykro mi, kiedy ludzie – mo偶e zmanipulowani przez propagand臋 – uwa偶aj膮 (maj膮c ku temu realny pow贸d, b膮d藕 nie), 偶e nie poradz膮 sobie we w艂asnym zakresie.

Ze swojej strony mog臋 Ci zaproponowa膰 pomoc w ogarni臋ciu korespondencji mailowej ze Skandynawami i par臋 tip贸w na okoliczno艣膰 organizowania wyjazd贸w indywidualnych (zakwaterowanie, licencje, regiony, 艂owiska). W razie czego wal 艣mia艂o na priv – zawsze i ka偶demu odpisuj臋 i staram si臋 pom贸c w miar臋 moich skromnych mo偶liwo艣ci.

Pozdrawiam,
k


#13 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 post贸w
  • LokalizacjaDolny 艢l膮sk

Napisano 05 pa藕dziernik 2011 - 17:59

Tylko czytaj膮c tekst cz艂eka szlak trafia jak z tymi fryzjerami szyprami dorszowymi na Polskim wybrze偶u. Polecam Andrzeja Zduna jak ju偶 samemu nie ma si臋 ochoty.Tornado

#14 OFFLINE   Jacky

Jacky

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 44 post贸w

Napisano 06 pa藕dziernik 2011 - 07:30

[quote title=krzysiek napisa艂(a) dnia 艣ro, 05 pa藕dziernik 2011 12:36]Przepraszam za moja niewyparzon膮 g臋b臋. Krew mnie zalewa, kiedy przedsi臋biorstwa tak traktuj膮 konsument贸w. I przykro mi, kiedy ludzie – mo偶e zmanipulowani przez propagand臋 – uwa偶aj膮 (maj膮c ku temu realny pow贸d, b膮d藕 nie), 偶e nie poradz膮 sobie we w艂asnym zakresie.

Ze swojej strony mog臋 Ci zaproponowa膰 pomoc w ogarni臋ciu korespondencji mailowej ze Skandynawami i par臋 tip贸w na okoliczno艣膰 organizowania wyjazd贸w indywidualnych (zakwaterowanie, licencje, regiony, 艂owiska). W razie czego wal 艣mia艂o na priv – zawsze i ka偶demu odpisuj臋 i staram si臋 pom贸c w miar臋 moich skromnych mo偶liwo艣ci.


Widzisz Krzysiek , Ty dobry cz艂owiek jeste艣 tylko ciut impulsywny , intencje zar贸wno mojego postu jak i Twoich s膮 takie same - nazwa膰 艣ciem臋 i oszustwo po imieniu i zmotywowa膰 w臋dkarzy do dzia艂a艅 na w艂asn膮 r臋k臋 i egzekwowania swoich praw . Mierzi mnie normalnie i rzyga膰 mi si臋 chce na tych r贸偶nych < touroperator贸w > zar贸wno w turystyce w臋dkarskiej jak i nie w臋dkarskiej . I chcia艂bym 偶eby przyszed艂 czas 偶eby nauczyli si臋 szanowa膰 tych kt贸rzy im p艂ac膮 oraz < je艣膰 ma艂膮 艂y偶k膮 > .Bo niby dlaczego turysta niemiecki mo偶e polecie膰 do Egiptu za 300 euro ? a na ryby do Norwegii za oko艂o 400 euro ale do porz膮dnej bazy z solidnymi 艂odziami .I jest lepiej traktowany ?
Czy nasza kasa ma q..wa inny kolor ?



#15 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6194 post贸w
  • Imi臋:Krzysztof

Napisano 06 pa藕dziernik 2011 - 18:23

Dzi臋ki za wyrozumia艂o艣膰 :D
Nasza kasa ma ten sam kolor, tylko nie nauczyli艣my si臋 jeszcze wymaga膰. Dla 艣wi臋tego spokoju machamy w takich sytuacjach r臋k膮 i... sami psujemy sobie rynek. S膮 ju偶 (jeszcze?) na nim chlubne wyj膮tki - korzystajmy z tego.

#16 OFFLINE   dx012

dx012

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 15 post贸w
  • LokalizacjaCasablanca

Napisano 08 pa藕dziernik 2011 - 22:25

mia艂em podobn膮 przygod臋 z AH , na tydzie艅 przed planowanym wyjazdem dosta艂em informacje ze z powodu ma艂ej ilo艣ci ch臋tnych wyjazd zosta艂 odwo艂any , ale zdoby艂em adresy ludzi co mieli jecha膰 i uda艂o sie zorganizowa膰 wyjazd - Hitra - warunki skandaliczne , domki to dla max 2 os贸b a my mieszkali艣my tam w 4 osoby , 艂odzie s艂abiutkie jak na takie warunki , najwy偶ej do p艂ywania po najbli偶szej okolicy , non stop siada艂 pr膮d w domkach bo by艂o przeci膮偶enia i bezpieczniki wysiada艂y , - nigdy wi臋cej z tym organizatorem nigdzie si臋 nie wybior臋 , pierwszy i ostatni raz :D
Od tamtej pory sam organizuje wyjazdy , sam wszystkiego dopilnowuj臋 i nigdy nie zdarzy艂o mi si臋 aby ktokolwiek kto by艂 ze mn膮 narzeka艂 :D



#17 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z g艂upota nie ma wygranych, s膮 tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 post贸w
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 09 pa藕dziernik 2011 - 08:20

Oj Panowie, gdyby si臋 mi taka bajka przytrafi艂a, to na zwrocie kasy tego samego dnia by si臋 nie sko艅czy艂o.
Szykuj normalnie pozew do s膮du, za stracone nak艂ady na wyjazd (sprz臋t etc), za zmarnowany urlop, za niewype艂nienie umowy.
Tak d艂ugo, jak dla takiej firmy najgorsz膮 kar膮 b臋dzie obsmarowanie d na forum, tak d艂ugo b臋dzie to wliczone w koszta. Po pierwszej akcji gdzie pop艂yn膮 na kilkadziesi膮t tysi dwa razy si臋 zastanowi膮, nim odstawi膮 taki numer jeszcze raz.
A da si臋, znam przypadek, co prawda drugiej strony, gdzie organizator podobnego wyjazdu tydzie艅 przed wyl膮dowa艂 w szpitalu, nie pomog艂o zwr贸cenie kasy i sytuacja nie z jego winy (a nawet oferowa艂 zast臋pstwo) - pop艂yn膮艂 na kilkadziesiat tysi w s膮dzie.

#18 OFFLINE   mi106

mi106

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 526 post贸w

Napisano 09 pa藕dziernik 2011 - 11:34

Kolego kuba standera ....kilkadziesi膮t tysiecy???? ....heheheh...chyba Cie troszeczk臋 wyobra偶nia ponosi...zejdz na ziemi臋...

#19 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z g艂upota nie ma wygranych, s膮 tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 post贸w
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 09 pa藕dziernik 2011 - 12:31

Z tego co s艂ysza艂em to straci艂 nieca艂e 30 tysi na ca艂膮 imprez臋 w s膮dzie. Czy zejd藕 na ziemi臋? Chyba nie. Prawnik jego, prawnik drugiej strony, koszta procesu, odszkodowanie. Jak dla mnie realne.



#20 OFFLINE   mi106

mi106

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 526 post贸w

Napisano 09 pa藕dziernik 2011 - 12:43

Bro艅 bo偶e nie broni臋 firm ale odszkodowanie za co...???? z tego co piszesz go艣膰 trafi艂 do szpitala...odda艂 kas臋...to sie nazywa wypadek losowy...dale s膮dze 偶e troch臋 przesadzasz....




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 1

0 u偶ytkownik贸w, 1 go艣ci, 0 anonimowych