Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Czy cenzura prewencyjna jest pozadana i dpouszczalna?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2419 postów

Napisano 06 październik 2011 - 10:32

Poszedl post na cafe. I dostal klódke tylko dla tego ze moderator przeczuwal, ze moze pojawic sie polemika polityczna. Rozumiem, pare dni do wyborów, ale bez przesady. Mozna bylo dac w leb, owszem, ale jakby ktos wyskoczyl.
Cenzura prewencyjna to najgorsze g...rodem z glebokiego prl-u.

#2 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 06 październik 2011 - 10:43

Tak, cenzura prewencyjna to gówno. Natomiast to jest forum wędkarskie, ja np. nie mam ochoty widzieć tu wyborczej agitacji. Mam tego po dziurki w nosie, cofa mnie od tego, gdzie się nie obejżę lub jakiego radia nie słucham, to wszędzie mam styczność z tym syfem. Bardzo dobrze, że takie tematy są banowane, bo są tu niepotrzebne. :D

#3 OFFLINE   Godzio

Godzio

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 134 postów
  • Lokalizacjamazowsze

Napisano 06 październik 2011 - 13:22

Zgadzam się. Jest to forum wędkarskie i uważam, że wszelkie próby przemycania treści politycznych powinny być eliminowane. W necie mamy aż nadto stron o tej tematyce i każdy czujący potrzebę udzielania się napewno znajdzie coś dla siebie.

#4 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 06 październik 2011 - 17:35

Ryby się polityką nie zajmują więc my na forum też nie musimy :wacko:

#5 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4436 postów

Napisano 06 październik 2011 - 17:42

Poszedl post na cafe. I dostal klódke tylko dla tego ze moderator przeczuwal, ze moze pojawic sie polemika polityczna. Rozumiem, pare dni do wyborów, ale bez przesady. Mozna bylo dac w leb, owszem, ale jakby ktos wyskoczyl.
Cenzura prewencyjna to najgorsze g...rodem z glebokiego prl-u.



@Kuba,

Niestety wszystkie podobne dyskusje kończyły się tak samo- zamknięciem tematu, wzajemnymi oskarżeniami, ostatnio jeden z userów dostał tymczasowego bana. Myślę, ze nie jest to potrzebne tutaj. Szkoda nerwów.

Bujo

#6 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 06 październik 2011 - 18:59

Kuba
To nie cenzura, bowiem nikomu postów nie wywaliłem, nie mylmy pojęć. To oszczędzenie roboty nam i kwasu Wam.
Robi się gorąco w niektórych głowach, a to aż się prosi o dym i polityczne piedoły. Dlatego czasowo zablokowałem to i zamierzam odstrzeliwać każdy tego typu topic, zawsze kończy się to kwasem. Obiecuję ze w poniedziałek odblokuję topic i koledzy będą mogli sobie dalej dyskutować do woli, tak długo jak nie będzie wycieczek prywatnych.

#7 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4897 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 06 październik 2011 - 20:09

Cisza wyborcza jest od sobotniej północy , tutejsi nadgorliwcy ..
Generalnie i pro forma wnoszę więc o likwidację tego haniebnego i gorszącego działu - cafe.jerkbait , który to jest cenzurowany ustawicznie , wedle poglądów własnych modów , co jest dopiero umysłowym obciachem i kopią kulturowego kargulizmu stosowanego powszechnie w naszych mediach . To ci cenzor się znalazł zapobiegliwy , a nadgorliwy :lol: :lol:
Ponadto zawiera treści z wędkarstwem niezwiązane jako to : bajdurzenia o automobilach , chore gusta muzyczne , głupkowatą sportową popkulturę i inne niemniej niebezpieczne ..

#8 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 06 październik 2011 - 20:12

Polecam uwadze punkt 5 regulaminu, który wszak zaakceptowałeś i Ty.
Tym samym kończę dyskusję na ten temat.

#9 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4897 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 06 październik 2011 - 20:25

To Ty naruszasz dobre obyczaje i wolność wypowiedzi , nadużywając zapisów regulaminu . Wstydź się , Kuba .. ;)

#10 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 06 październik 2011 - 21:28

:unsure: <_< <_<

#11 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 12 październik 2011 - 07:47

aż Remek zaniemówił :D)

Proponuję porozmawiać o kulinariach <_<
Co będzie jak zmieszamy porzeczki z papryką i salami, a do tego szczyptę różanych pyszności, pesto słoik litrowy, solone liście dębu i prawie jagodowa nalewkę?
Oczywiście na forum wędkarskim nie wypisujemy przepisów z ryb <_<

#12 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 12 październik 2011 - 07:51

Z tą papryką uważaj, to niebezpieczny i polityczny temat :mellow: <_<

#13 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 12 październik 2011 - 11:06

aż Remek zaniemówił :D


Ja to mam forum wędkarskie ... a nie polityczne. Jak zmienię swe plany to dam znać.

Pozdrawiam
Remek

#14 OFFLINE   Tomasz K

Tomasz K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 839 postów

Napisano 12 październik 2011 - 17:39

Jest dobrze, cenzura przynosi efekty, jestem za, udało się obronić kraj przed oportunistą i dyktatorem który chciał rozpętać trzecią wojnę światową, możemy dalej spokojnie integrować się z Europą, ufff...

#15 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 21 październik 2011 - 13:22

Jest dobrze, cenzura przynosi efekty, jestem za, udało się obronić kraj przed oportunistą i dyktatorem który chciał rozpętać trzecią wojnę światową, możemy dalej spokojnie integrować się z Europą, ufff...



apage :lol: :lol: :lol:

#16 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4897 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 24 październik 2011 - 18:38

Kuba
To nie cenzura, bowiem nikomu postów nie wywaliłem, nie mylmy pojęć. To oszczędzenie roboty nam i kwasu Wam.
Robi się gorąco w niektórych głowach, a to aż się prosi o dym i polityczne piedoły. Dlatego czasowo zablokowałem to i zamierzam odstrzeliwać każdy tego typu topic, zawsze kończy się to kwasem. Obiecuję ze w poniedziałek odblokuję topic i koledzy będą mogli sobie dalej dyskutować do woli, tak długo jak nie będzie wycieczek prywatnych.


Czyżby o tą odmianę dżentelmeńskiej umowy chodzi modowi ?? Ginę w domysłach :unsure:
Jerkbait jest wspaniałym miejscem w sieci , tak uważam , i jest w stanie pomieścić i pogodzić poprzez wspólnie wyznawaną pasję rozmaitych ludzi , a także nawet współczesne edycje straszliwych mieszczan , czyli poprawnościowych konformistów z genetycznie zainstalowaną autocenzurą
:lol: :lol: :lol:

#17 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 24 październik 2011 - 19:01

Temat odblokowałem w niedzielę więc... w czym jest problem?
Czyżby frustracja po 6 z rzędu zwycięstwie genialnego stratega spać nie dawała? :lol: <_<
Nie wiem, czy forum jest w stanie tych mieszczan i genetycznych patriotów też pogodzić, wszak to gatunek z rodzaju tych, co bez uczucia pokrzywdzenia i oni się czegoś boją jak bez tlenu funkcjonować nie może...
Wiele sobie dyskutowaliśmy Sławku, jednak ostatnio coraz mniej chce się mi na to czas przeznaczać. Z prostego powodu, gdy nagle okazuje się, że trochę po cienkim lodzie stąpasz, słyszę że to esbecka fałszywka, nieprawda i spisek. A w ogóle to u Was biją czarnych. :lol:
Jakoś wolę, jak piszesz o rybach, niż serwujesz papkę godną onetowego forum. Dla własnego samopoczucia możesz zaginać rzeczywistość w dowolną stronę, uważać że masz nieustającą rację. Mi to aktualnie niestety wisi, fajny kijek na Wisłę sobie sprawiłem, muchy kręcę. To w co chcesz wierzyć i do wiary w co usiłujesz nas nakłonić chwilowo zeszło na bardzo daleki plan. Możesz wierzyć w Wielkiego Patriotę Zbawcę Polski, możesz i w garbate aniołki. Ja idę na ryby :D
Koniec i odbioru i chyba nadawania z mojej strony.

#18 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4897 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 24 październik 2011 - 20:20

I Ty u innych fobie odkrywasz , Kuba :huh: ?? Może faktycznie rzeka ci pomoże , ale musi to być czysta rzeka ..

#19 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 24 październik 2011 - 20:23

Tak Sławku, tak...

#20 OFFLINE   artmaniac

artmaniac

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 92 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 24 październik 2011 - 21:51

Jest pewne kryterium rzeczowej dyskusji o polityce sprawdzone w doborowym środowisku. Dotyczy osobistego dystansu i braku afektywnego zaangażowania w wykładane racje. Pytanie tylko czy człowiekowi zdystansowanemu chce się pisać o polityce akurat na forum wędkarskim?