Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Micro Guides?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 08 listopad 2011 - 20:25

Wolniej, wolniej, nic jeszcze nie widziałem, nie machałem, to się nie jaram zanadto. :D ale wygląda fajnie przyznam, w ogóle kilka Phenixów... :mellow:

#22 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 09 listopad 2011 - 14:00

Mifek ,zdjęciem FX 802w wieściach z nad wody zburzyłeś moją koncepcję wiślanej okoniówki.Miał być FX863 ale ugięcie i praca tego kijka mnie rozwaliła.Napisz czy oprócz wobków dawałby radę gumom na 8-15 g ołowiu.Pod casta miały by :mellow: ć tylko ciężkie patyki, ale chyba się nie oprę

#23 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 09 listopad 2011 - 14:12

Mifek ,zdjęciem FX 802w wieściach z nad wody zburzyłeś moją koncepcję wiślanej okoniówki.Miał być FX863 ale ugięcie i praca tego kijka mnie rozwaliła.Napisz czy oprócz wobków dawałby radę gumom na 8-15 g ołowiu.Pod casta miały by :mellow: ć tylko ciężkie patyki, ale chyba się nie oprę


skoro daje rade ciepnac 20-25g + guma to i z Twoim problemem też powinien dać sobie rade :mellow:

#24 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 09 listopad 2011 - 16:24

Zdaję sobie sprawe ,że jeżeli ciepa 20g to da radę 1/2oz ale interesuje mnie dolna granica 1/32,jak jest z czuciem główek powiedzmy 6-8g :D

#25 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2303 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 09 listopad 2011 - 17:16

witam!
przyznam że temat mikro przelotek bardzo mnie pociąga.
lubie w castingowych kijaszkach te malutkie ringi.
własnie wpadł mi w ręce blank st croix scV 7' 20lb.
chce go własnie uzbroić spiralnie w małe ringi
zastanawiam się tylko jakich użyć przelotek.
liczę to na jakieś porady od Was.
tak na początek wydumałem sobie jedną dwustopkową 7-ke, potem już jednostopkowe 6-5.5-5-5-5-5 ( BLNAG i BLAG)i szczyt również 5
może lepiej zatosować po całości jednostopkowe ringi?
proszę o Wasze sugestie jak by tu ten blank ubrać
pozdrówka


#26 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 09 listopad 2011 - 18:17

Zdaję sobie sprawe ,że jeżeli ciepa 20g to da radę 1/2oz ale interesuje mnie dolna granica 1/32,jak jest z czuciem główek powiedzmy 6-8g :D




1/32oz to troche ponizej grama. nie bede sie madrzyl bo u mnie ten blank robi pod castem i nie mial po prostu okazji ciepania takimi mikronami... moze pod korbą JAKOS to poleci ale ja bym dol tak realnie trzymal gdzies na 2-3g


jesli chodzi o czucie przynet to... nie ma co narzekac. wrecz mozna sie glownie zachwycac :D

jako ciekawostke moge dodac ze rok temu ten blank uzbrojony popd korbke pokonal dwa esoxy ok 100cm... oba zrezygnowaly w walki w czasie sporo krotszym niz 10 minut...