Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

zależności cenowe.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2424 postów

Napisano 04 wrzesień 2006 - 09:51

A Mercedesy w Polsce mają gwarancję, tylko na rok....... :(

Negative. Pojazdy w UE maja gwarancje dwuletnie. Nawet - przepraszam za wyrazenie - Renault musial dolozyc roczek
:lol:

#42 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2424 postów

Napisano 04 wrzesień 2006 - 10:31

Cezorator - jeszcze jest jeden parametr, calkowicie subiektywny. Doswiadczenie wlasne. Mam w domu rózne kije, teoretycznie lepsze i teoretycznie gorsze. Ale od paru lat lowie na jeden ulubiony, wykonany z bardzo podstawowego grafitu, ten kij bardzo lubie i - co najwazniejsze - nigdy mnie on nie zawiódl. To Cormoran Black Star Pro 240 2-15g. Pierwotnie ten kij - co mozesz wyczytac w archiwach na RO - byl odsadzany od czci i wiary, bo sie lamal przy powazniejszych rybach. Jak sie okazalo, byla to wada uzbrojenia fabrycznego. Po przezbrojeniu ten kij ma juz na koncie 7,5kg szczupaka, bolka 80 cm (nie wazony) i wiele innych...Zmienila mu sie tez akcja, na progresywna.
Poniewaz jestem laikiem, niewiele mi powie czy lepiej jest miec 43 czy 32 mln. Wole wziac do reki i potem niech sie sprawdzi na rybie.

#43 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 wrzesień 2006 - 10:47

Kuba, jeszcze jedna rzecz. To, co sprawdzalo sie jeszcze kilka lat temu, moze sie nie sprawdzic dzisiaj. Pamietam, ze np. Cormorany po wejsciu na nasz rynek od razu zdobyly sobie uznanie z powodu swojej solidnosci. Byla to prawdziwa klasa srednia.
Ale, jak wiesz, importerzy szybko spostrzegli, ze bardziej sie oplaca, ile sie uda, obciac koszty i sprowadzac byle taniej. Nasz rynek zalala fala masowy i ten stan trwa nadal.

Reasumujac, jezeli rozwalisz swojego Cormorana (czego cie nie zycze), bedziesz mial trudnosci ze znalezieniem odpowiednika w tej klasie bo ta klasa nie istnieje na naszym rynku.
Gumo

#44 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 04 wrzesień 2006 - 10:49

Witaj Kuba

Pozwolisz, że postaram się odpowiedzieć od razu na twoje 2 posty.
Również jestem zwykłym wędkarzem i kij mogę ocenić czy mi się podoba czy nie dopiero po pomachaniu nim nad wodą. Tutaj się zgadzamy. Co do tej hurtowni Cormoran o której wspomniałeś to wypowiedziałem się na temat wspomnianego kija na wspomnianym przez ciebie forum na początku XXI wieku i nie będę się powtarzał.
A wspomniany przeze mnie poprzednio Mercedes może się nie łamał tylko wywracał na zakrętach. Też to prawdopodobnie poprawili i już się nie wywraca. Podobnie jest z naszą drużyną piłkarską. Wystarczy wymienić tylko wszystkich zawodników, sposoby szkolenie, ograniczyć wyjazdy do zagranicznych klubów i drużynka jak lala. Podobnie jest z twoim Cormoranem. Lub podobny był stary kołowrotek Abu Cardinal 33. Wystarczyło mieć w kieszeni kilka zapaspwych sprężynek od kabłąka, jedną zapasową korbkę i jedną plastikową szpulę zapasową jak pęknie podstawowa i kołoawrotek jak znalazł.
Dziwi mnie tylko dlaczego twój samochód i telefon przenośny nie pochodzi z tamtego okresu. Przeciesz powinieneś być konsekwentny.

pozdrawiam

#45 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2424 postów

Napisano 04 wrzesień 2006 - 11:00

Reasumujac, jezeli rozwalisz swojego Cormorana (czego cie nie zycze), bedziesz mial trudnosci ze znalezieniem odpowiednika w tej klasie bo ta klasa nie istnieje na naszym rynku.
Gumo

Tak, to prawda, nie ma na rynku srodka :(
Aczkolwiek...jest czlowiek, który zajmuje sie m.in. skupowaniem tych Cormoranów od uzytkowników i ich przerabianiem, uczen Kawalca. Wiec jest szansa ze znalazlbym drugi taki ;)

#46 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2424 postów

Napisano 04 wrzesień 2006 - 11:02

Dziwi mnie tylko dlaczego twój samochód i telefon przenośny nie pochodzi z tamtego okresu. PrzecieZ powinieneś być konsekwentny.

To bardzo proste - nie mam wlasnego samochodu ani wlasnej komórki B)


#47 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 04 wrzesień 2006 - 11:22

Rozumię Kuba. Nie martw się. Mój najstarszy kij muchowy Rousek (klejonka tonkinowa) pochodzi jeszcze z okresu międzywojennego ubiegłego wieku.

pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych