Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

POLSKA PIEKNA KRAJ - rybacy sie skarza ze chca ich karac za to ze lamia prawo :D


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11,308 posts
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Posted 26 October 2011 - 12:56

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/szczecin/rybacy-zapowia daja-protesty-jesli-zostana-ukarani,1,4891040,region-wiadomo sc.html

#2 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,945 posts
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Posted 26 October 2011 - 15:29

Nie wiem gdzie to wkleić , wybrałem ten wątek bo myślę, że w temacie KLIK

#3 OFFLINE   Mari

Mari

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 466 posts

Posted 26 October 2011 - 19:37

Eh pięknie byłoby, gdyby białe, było białe, a czarne- czarne.
Gdyby prawo było prawem, a nie narzędziem do walki z konkurencją.
Niestety, ci którzy tworzą prawo, zwłaszcza unijne, zbyt często kierują się dziwnie postrzeganym interesem (oficjalnie nie wiadomo czyim <_<) i tzw. lobbingiem, co powoduje, że w wielu dziedzinach kraje nowej Unii są wyraźnie dyskryminowane.
Taka polityka dotyczy też naszych rybaków morskich, którzy po prostu przegrywają na tym polu walkę z duńska konkurencją. Sporóbujcie dowiedzieć się jakimi kryteriami kierują się ustalający limity połowowe dla poszczególnych krajów. Szybko dacie na luz, nawet zainteresowani (np. nasi morscy rybacy) nie są w stanie przez to przejść.

#4 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,900 posts
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Posted 26 October 2011 - 20:08

Mifku bardzo ciekawe zastanawialo Mnie dlaczego zanowu w Szwecji taka nagonka na forach w radiu i telewizji .Obled wszedzie sie slyszy ze polscy rybacy robia pustynie z morza .Na domiar zlego doczepiono do tego statystyki z nad wod gdzie to podobno polak na wodach prywatnych i potokowych zabije wszystko co sie rusza .Masakra jak dla Mnie porazka na calego .Znam kilku zapalonych muszkarzy ,wszyscy rasowi c&r zwolennicy .
Fakt jednak ze prawie kazdy sobotnio-niedzielny wypada mam taki ze jak cisne lajba to glowki znikaja w trzcinach .A jak podplywamy blizej zeby spytac czy cos gryzie to juz widac tylko znikajace nogi i ktos w oddali krzyczy -spier.... .Wstyd dla ludzi dobrej woli .
Wracajac jednak do tematu to niewiem czy ma to znaczenie ale tu mowi sie o tym ze to nie tylko sam losos ktorego kwoty zostaly przekroczone a troc ktorej wogole nie ma zekomo w statystykach a jest tego ogrom .Ogrom rzek w ktorych to ryby juz nigdy nie przystapia na tarlo powoduje ze maja powod do niepokoju bo raz dbaja o swoje wody a dwa zarybiaja .Z roku na rok coraz mniej tych ryb wchodzi do rzek a jedna wielu z przyczyn jest wiadoma .Rybacy podono .Nie Mi dane osadzac musza z czegos zyc ale wodzie tez nalezy sie odpoczynek .Nie bronie nie karze stwierdzam fakty .
Pozdrawiam Termos



#5 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,529 posts
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Posted 26 October 2011 - 21:49

a na zalewie się rozwijają rybacy promują, normalnie europejskie standardy i własny znak towarowy,ręce opadają <_<
http://www.jablonna.pl/index.php?cmd=aktualnosci&opt=pok az&id=1617

#6 OFFLINE   Marcinos25_ac

Marcinos25_ac

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 81 posts
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:łapka

Posted 30 October 2011 - 21:43

Witam serdecznie pazerność naszego narodu raczej do niczego dobrego nie doprowadzi po prostu jakaś parodia Pozdrawiam