Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Dopłaty na wedkowanie 1 dniowe na zalewach Opolskich


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 27 październik 2011 - 19:12

Koledzy zachciało nam się odwiedzić zalewy Opolskie a ja nie mam pojęcia jakie dopłaty za dzień muszę zrobić,zaczynamy od Głębinowa może ktoś podpowie? Tornado

#2 OFFLINE   fishbartek1

fishbartek1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • LokalizacjaDzierżoniów
  • Imię:Bartek

Napisano 27 październik 2011 - 19:57

Czesc musisz miec dopłate na Opolskie i to wszystko

#3 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 27 październik 2011 - 20:16

10-15zł dniówka chyba. Przynajmniej tyle chyba za Turawę zwykle było...

#4 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 27 październik 2011 - 20:33

Dzięki Bartek B)

#5 OFFLINE   fishbartek1

fishbartek1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • LokalizacjaDzierżoniów
  • Imię:Bartek

Napisano 27 październik 2011 - 20:47

nie ma za co B)
ja pozwolenie zakupiłem w pzw Paczków skoro masz internet to nie wiem w czym tkwi problem poprostu znajdz kontakt i zadzwon ;)

#6 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 28 październik 2011 - 09:36

a nie trzeba mieć dodatkowo jakiegoś kwitka z PZW, który jakby eliminuje możliwość załatwienia sprawy przez neta?!?

#7 OFFLINE   rzewo

rzewo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • Lokalizacjawrocław
  • Imię:wojtek

Napisano 28 październik 2011 - 10:07

w czerwcu zakupiłem przez internet 2 dni na turawie w PZW Opole, niestety na mniejscu musiałem płacić ponownie - bo musi być hologram. Ostatecznie po wielu interwencjach Opole zwróciło koszty 2 dniówek zapłaconych przez przelew internetowy na konto PZW, choć początkowo niechcieli

#8 OFFLINE   nito82

nito82

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 73 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 październik 2011 - 10:49

Pozwolenia jednodniowe możesz kupić w sklepach wędkarskich zarówno w Opolu jak i w Turawie. Listę punktów znajdziesz na stronie PZW Opole. Przed wyjazdem zadzwoń do wybranego sklepu i upewnij się, czy akurat w tym czasie maja pozwolenia.

#9 OFFLINE   marb_2005

marb_2005

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 28 październik 2011 - 21:48

Nie jestem pewny, ale chyba na jez.Nyskim jest obniżony stan wody ze względu na prace na zaporze.

#10 OFFLINE   Tomislawus

Tomislawus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 276 postów
  • LokalizacjaKiełczów

Napisano 28 październik 2011 - 22:39

Otmuchów jest wyłaczony z wedkowania z łodzi, niski stan remonty, na nyskim ma byc tak samo modernizacja zapory i koryta rzeki ale kiedy to jeszcze troche www.pzw.org.pl/opole warto zagladac. Nysa okolice pozwolenia tylko w kołach sklepy nie prowadza takiej sprzedaży a to duży błąd.

#11 OFFLINE   Tomasz K

Tomasz K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 841 postów

Napisano 29 październik 2011 - 20:42

80 zł dopłata za ten sezon, tak zrobiłem, jak co roku.., wszystko na miejscu w naszym PZW Wrocław.

#12 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 30 październik 2011 - 12:20

Przelaliśmy po 15 zeta na konto i pojechaliśmy w ciemno na Głębinów dwa dni na wodzie, do rewelacji bym tego nie zaliczył dużo szczupaka nie wymiarowego z sandaczem gorzej jak źle, od czasu do czasu komuś trafił się ładny okoń. Woda bardzo niska z relaci miejscowych i ponad 50 łodzi na wodzie, sam tyle naliczyłem.Z kim bym zagadał wszyscy narzekali na wyniki co było widać po wędrówkach jak i obserwacji. Że komo tydzień temu było lepiej :roll:Jedno co mnie bodło to trochę chamstwa wśród młodych gniewnych na wodzie i zabieranie wszystkiego co na haku zawisło.
Pozdrawiam Tornado

#13 OFFLINE   muzik21

muzik21

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 96 postów

Napisano 30 październik 2011 - 12:36

Przelaliśmy po 15 zeta na konto i pojechaliśmy w ciemno na Głębinów dwa dni na wodzie, do rewelacji bym tego nie zaliczył dużo szczupaka nie wymiarowego z sandaczem gorzej jak źle, od czasu do czasu komuś trafił się ładny okoń. Woda bardzo niska z relaci miejscowych i ponad 50 łodzi na wodzie, sam tyle naliczyłem.Z kim bym zagadał wszyscy narzekali na wyniki co było widać po wędrówkach jak i obserwacji. Że komo tydzień temu było lepiej :roll:Jedno co mnie bodło to trochę chamstwa wśród młodych gniewnych na wodzie i zabieranie wszystkiego co na haku zawisło.
Pozdrawiam Tornado


50 łodzi, powiadasz? Jak pływałem po tym zbiorniku ze 4 lata temu to był standard, ale przejeżdżałem przez tame tydzień temu w niedziele i naliczyłem max. 20 łodzi, to trochę mnie zaskoczyłeś. Trafiło się chociaż coś wymiarowego? Próbowaliście może łowić na Nysie Kłodzkiej, powyżej Głębinowa? Słyszałem, że ładnie sandacz bierze, trafia się przyzwoity szczupak....

#14 OFFLINE   Tomasz K

Tomasz K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 841 postów

Napisano 30 październik 2011 - 13:12

Byłem od piątku, w sobotę rano na całym akwenie było pewnie ok 100 łodzi; młodzi gniewni rzeczywiście stają się upierdliwi, no ale cóż.., woda jest dla wszystkich. Podpływanie tak, że przynęty możemy sobie wrzucać do łodzi również jest normą, taki wędkarski wyścig szczurów.

#15 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 30 październik 2011 - 13:50

Byłem piątek i sobotę pływałem cały dzień tylko po akwenie od zapory do wysokości klubu żeglarskiego w piątek trochę powiało po południu wiec wielu uciekło, w sobotę całe chordy.Ja unikam takich sytuacji aby blisko kogoś obstawiać a mam za dużą i za szybką łódź aby aby mnie na chama ktoś zastawiał.Co do ryb to tak jak już pisałem, powiedzmy sobie szczerze C&R to jest raczej internetowa abstrakcja i ambicja postępowanie ludzi bardzo etycznych ,których na naszych wodach jest bardzo mały procent.Więc jeszcze dużo wody upłynie aby to było doszczegalne.Natomiast smuci i w k...wia widok ludzi wypasionych po zęby na wodzie zabierających wszystko co zawiśnie na haku nawet nie chce mi się pisać na ten temat.Tornado

#16 OFFLINE   fishbartek1

fishbartek1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • LokalizacjaDzierżoniów
  • Imię:Bartek

Napisano 30 październik 2011 - 19:35

TomaszK te 100 łódek to przeada w sobote lowiłem od rana łódek było góra 30 szt ale co do zabierania nie wymiarów to macie racje walą w pałe co popadnie o sandacza miarowego naprawde ciężko jest sporo szczupaczka do 50 cm ale o konkret nisamowicie cięzko łodzi pływa tyle bo naprawde tydzien temu bylo z rybami dużo lepiej a wsród tubylców wieśc sie niesie

#17 OFFLINE   Tomasz K

Tomasz K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 841 postów

Napisano 31 październik 2011 - 08:42

Tak się kręcili, że pewnie musiałem policzyć tych samych razy kilka. :D

#18 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 31 październik 2011 - 11:27

Bartek ja w południe sam naliczyłem 53szt stojąc pod zapora więc nie miałem szans dostrzec tych na końcu zbiornika przez lekką mgłę zalegającą.Około 15 popłynąłem na południe gdzie w zatoce stało z 10 łajb więc ruch tam jest jak na A4. Tornado




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych