Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

curado 101d


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   woytek

woytek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 21 postów
  • LokalizacjaGliwice

Napisano 12 czerwiec 2012 - 22:32

Najpierw popróbuj czy Ci w ogóle spasuje łowienie takimi cegłami.Multik wytrzyma.


Chodzi Ci o jerki, to już nieraz katuje zestaw do 70g przynętami pod 90-100g. Chodź rzucając trzeba uważać i nie przesadzić, bo kijek już jest lekko przeciążony. A samo łowienie to dla mnie istna przyjemność, ciężka orka to jest to co najbardziej lubię

Jak młynki będę miał już w rękach to na pewno coś o nich napiszę.
Raz jeszcze bardzo dziękuję Wam za pomoc.
Pozdrawiam


#22 OFFLINE   woytek

woytek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 21 postów
  • LokalizacjaGliwice

Napisano 24 czerwiec 2012 - 13:56

Mam do Was jeszcze jedno pytanie, dopiero w poniedziałek będę szczęśliwym posiadaczem Curado 201E7, więc teraz nie mam jak sprawdzić. Czy w modelach Curado 201E7 i Curado 201 DHSV są te same szpule? Może przełożyć z jednego do drugiego czy jednak są innej wielkości i pojemności?
  • RadekB lubi to

#23 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 24 czerwiec 2012 - 17:03

... Czy w modelach Curado 201E7 i Curado 201 DHSV są te same szpule? Może przełożyć z jednego do drugiego czy jednak są innej wielkości i pojemności?


Nie.

w E7 os szpuli jest krotsza, wiec szpule nie sa zamienne.


#24 OFFLINE   woytek

woytek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 21 postów
  • LokalizacjaGliwice

Napisano 25 czerwiec 2012 - 12:10

To jeszcze jedno pytanie odnośnie tych multików. W Curado 201 DHSV hamulec walki chodzi płynnie (chodzi mi o regulację), natomiast w Curado 201E7 hamulec ustawia się skokami bardzo małymi - kliknięciami co jest dość fajnym rozwiązaniem. Czy tak działający hamulec w Curado 201 DHSV jest normalny? A także w których multikach do cięższego łowienia hamulec walki ma podobny sposób regulacji jak 201E7? I jak wygląda sprawa z hamulcem w Curado 101D?

#25 OFFLINE   didi

didi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 924 postów
  • Lokalizacjatarnobrzeg/madrid

Napisano 25 czerwiec 2012 - 19:42

nie wiem jak jest w curado 201dhsv,mam curado 101d i citice201d oba hamulce posiadaja kliczek w gwiazdce,mam tez stary multik shimano catala 201 i tam juz tego nie ma wiec moze w dhsv jest podobnie




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych