Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kradzież sprzętu wędkarskiego nad Bugiem.


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 750 postów
  • LokalizacjaPoznaÅ„

Napisano 06 listopad 2011 - 14:25

Sratata
Wszyscy wÄ™dkarze to pijane brudasy i niedorozwiniÄ™ci sadyÅ›ci... Przejdźcie siÄ™ nad jakimkolwiek jeziorem i zobaczcie pociÄ™te drzewa, wideÅ‚ki z gaÅ‚Ä™zi, gÃÅ‚ry Å›mieci, pudeÅ‚ek po przynÄ™tach i robakach, workÃÅ‚w po zanÄ™tach... Nie mÃÅ‚wiÄ…c o fragmentach zarÅźniÄ™tych ryb, Å‚uskach, Å‚bach i flakach, wymieszanych z butelkami po wÃÅ‚dzie i tanim winie.
Ja widziałem na filmie, jak facet szlachtuje szczupaka.
Czytałem opis jak z Tereską ciął suma na kawałki i woził taczką...
i teraz UWAGA - IRONIA
Na pewno teÅź taki jesteÅ› i swego zdania nie zmieniÄ™, nie mÃÅ‚w mi ze to nieprawda, bo jak pisaÅ‚em, widziaÅ‚em filmiki i zdjÄ™cia. Podobnie jak i Ty - wiem lepiej.
Błogosławiona ignorancja :unsure: a jeszcze lepiej nią błysnąć publicznie <_<

Bo wpaść na to, Åźe sÄ… poligony, tereny starych kopalni, haÅ‚dy, tereny starych piaskowni, gdzie bulisz za wjazd i do upadÅ‚ego... Å»e sÄ… wyprawy np na Kolski, gdzie tak wyglÄ…da normalna droga... Å»e sÄ… myjnie, trudne do znalezienia, gdzie moÅźesz usrany po dach wjechać i zostawić 15 kilo szpeju, jeÅ›li ciÄ™ na to stać - to widzÄ™ Åźe za trudne.
A Åźe pierwszy z kumpli, ktÃÅ‚ry wparowaÅ‚by swoim landem do dzikiej rzeki dostaÅ‚by w papÄ™ - to juÅź musisz na sÅ‚owo wierzyć...

SzczegÃÅ‚lnie przekonywujÄ…cy jest pierwszy argument sratata Na to mam tylko jednÄ… odpowiedź: sralamondrala ;)
Nie wszyscy wÄ™dkarze sÄ… tacy jak piszesz ale znakomita wiÄ™kszość, a to Åźe jadna grupa źle postepuje nijak siÄ™ niema do zachowaÅ„ drugiej!
Procent uprawiajÄ…cych off road na haÅ‚dach, poligonach etc jest mniej wiÄ™cej taki ja procent wÄ™dkarzy wyznajÄ…cych caÅ‚kowity C&R czyli oscyluje okoÅ‚o jednego. ZresztÄ… cÃÅ‚Åź ja bÄ™dÄ™ gadaÅ‚. Sam napisaÅ‚eÅ› dwa posty wyÅźej Lub mieć auto ktÃÅ‚rym moÅźna dojechać bezpoÅ›rednio do rzeki Rozumiem Å‚owisz wyÅ‚Ä…cznie na poligonach? ;)
Natomiast wierzÄ™ Åźe obracasz siÄ™ w Å›rodowisku, klubie gdzie staracie siÄ™ aby w miarÄ™ przyrodÄ™ szanować. ProszÄ™ jednak nie broÅ„ wszystkich, bo to tak jakbyÅ› broniÅ‚ tych wÄ™dkarzy ktorych niecne zachowania zgrabnie opisaÅ‚eÅ› wyÅźej.
U.

#42 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 06 listopad 2011 - 14:33

Ja nie broniÄ™, tylko mierzi mnie wrzucania wszystkich do jednego worka. Ludzie sÄ… rÃÅ‚Åźni, czasem Å‚Ä…czy ich np hobby, ale nadal sÄ… to kompletnie rÃÅ‚Åźni ludzie.
Nad wodÄ… dojeÅźdÅźam tam gdzie legalnie mogÄ™, a Åźe prawie zawsze jestem sam, to nie ma opcji szaleÅ„stwa, chyba ze jest siÄ™ fanem dÅ‚ugich pieszych wÄ™drÃÅ‚wek w poszukiwaniu traktora.
Inna sprawa, Åźe w coraz wiÄ™cej miejsc moÅźna dojechać zwykÅ‚ym autem, klasyczne 4x4 z mostami i na ramie to wymierajÄ…cy gatunek.
Tomek TJ - moÅźe być i Twoje, ogÅ‚oszenie dla humoru wklejam, bo musiaÅ‚em po niedawnych odwiedzinach zainteresowanych poprawić:
http://otomoto.pl/sh...61036&preview=1



#43 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Piotrek

Napisano 06 listopad 2011 - 14:40

Ogłoszenie po prostu powalające na kolana, tak konkretnego jeszcze nie widziałem :D

Najbardziej spodobał mi się ten fragment :
JEŚLI CHCESZ PRZYJECHAĆ NA OGLĘDZINY Z UPIERDLIWĄ RODZINĄ NIE MAJĄCĄ JAKIEGOKOLWIEK POJĘCIA O MOTORYZACJI - TO NIE JEST AUTO DLA CIEBIE. JESTEM ANIELSKO CIERPLIWY ALE MA TO SWOJE GRANICE I OSZCZĘDŹMY SOBIE NIEPRZYJEMNOŚCI.

#44 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 06 listopad 2011 - 18:45

To auto z filmiku YT kuby to kurde na Tarnobrzeskich blachach jest a nie widziałem go aby u nas jezdziło. :unsure:

#45 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 06 listopad 2011 - 18:48

Leasing Panie

#46 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny ÅšlÄ…sk

Napisano 06 listopad 2011 - 19:44

KrÃÅ‚lestwo za konia!!! jak mÃÅ‚wi przysÅ‚owie.Kuba nie masz pojÄ™cia jak dzisiaj byÅ‚byÅ› potrzebny ze swoim zÅ‚omkiem.Koledzy muszÄ™ to napisać,a ja bym siÄ™ cieszyÅ‚ gdyby co drugi wÄ™dkarz w Polsce jeździÅ‚ takim autem.I opowiem wam bardzo smutna historiÄ™ z dnia dzisiejszego na rybach.WybraÅ‚em siÄ™ dzisiaj na swÃÅ‚j zalew {SÅ‚up} gdzie drogi dojazdowe sÄ… tak zrujnowane nie terenÃÅ‚wkami a samochodami osobowymi, ktÃÅ‚re kopiÄ… siÄ™ co raz w Åźwirach piaskach i bÅ‚otach. W poÅ‚udnie za plecami przejechaÅ‚o rowerami maÅ‚ÅźeÅ„stwo Å›cieÅźkÄ… rowerowÄ… ktÃÅ‚ra byÅ‚a podobna do samochodowej. Po stu metrach za zakrÄ™tem doszÅ‚o do tragedii.Mianowicie mÄ™Åźa zÅ‚apaÅ‚ zawaÅ‚ serca kobieta zaczęła go reanimować niczym przez przypadek kolega tam siÄ™ nawinÄ…Å‚ i wezwaÅ‚ pogotowie,ktÃÅ‚re bardzo szybko siÄ™ zjawiÅ‚o na drodze do zalewu i w Åźaden sposÃÅ‚b nie byÅ‚o szansy aby dojechaÅ‚o na miejsce, grupa ratownicza ze sprzÄ™tem reanimacyjnym zmuszona byÅ‚a zasuwać z buta po chaszczach prawie dwa kilometry,dochodzÄ…c sami maÅ‚o nie potrzebowali pomocy. TrwaÅ‚o to na tyle dÅ‚ugo Åźe juÅź nie byli w stanie pomÃÅ‚c denatowi.A gdyby ktÃÅ‚ryÅ› z nas posiadaÅ‚ 4x4 moÅźe ten czÅ‚owiek zostaÅ‚by uratowany.Bardzo to smutne.Tornado
PS.Człowiek zszedł na naszych oczach a my byliśmy bezradni.

MoÅźemy mieć rÃÅ‚Åźne spojrzenia, unikajmy inwektyw. Po co nam to. Znamy siÄ™ wÅ›rÃÅ‚d userÃÅ‚w, kumplujemy, nie rÃÅ‚bmy podstaw nieprzyjemnoÅ›ci

#47 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużaÅ„skie tereny.
  • ImiÄ™:Marcin

Napisano 06 listopad 2011 - 20:02

PS.Człowiek zszedł na naszych oczach a my byliśmy bezradni.


Przykra sprawa :(





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych