Skocz do zawartości

  •      Zaloguj się   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Fajsko jest

Napisane przez Sławek Oppeln Bronikowski , 30 sierpień 2023 · 880 Wyświetleń

I po wakacjach. Ale bociany lecą w kierunku najmodniejszych kurortów. Brzegówki przed doroczną podróżą jedzą na potęgę, a mają co, bo wyloty ochotek na zalewie są przepotężne. Świetną robotę dla tej wody robią komunikaty RCB, bo wystarczy swobodna zajawka o wietrze albo potencjalnym deszczu, i mamy sytuację jota w jotę jak za czasów debilnej mantry - zostań w domu, zostań w domu.. Teraz - znajdź bezpieczne schronienie, umocuj przedmioty które może porwać wiatr - i pusto jest!
Tym niemniej dwie młodziutkie dziewczyny poniosły śmierć na wodzie. Jak to potocznie się zowie - zapierdalały ile tylko wlezie na wodnym skuterze, co skądinąd odzwierciedla masowe przekonanie, wg którego należy zawsze i wszędzie ostro zapierdalać, aby zaistnieć :(

 

Na forach dla łowiących to co zwykle, co wcale nie znaczy. że nudno. Na dogorywającym forum ff dają czadu dwaj osobnicy TKJ - jeden propaguje ryż jako wskaźnik prawdziwego rozmiaru buta, a także domaga się klipów jak je wkładać. Zaś drugi któremu pierwszy basuje, zapragnął zostać dwuręcznym masterem w stylu święty sadhu wszelkiej pętli..
Plus prymitywna frakcja pod wezwaniem jebaćjebać.. :)

 

Na jerbait podobnie, albowiem autolans powszechną podstawą bytu jest. Choćby na medialnych fucktach był oparty. No pasaran dla cokolwiek, filety zwiozłem ze Skandynawii, podróbki se tanio kupiłem na Aliexpress i agrafki :)

 

Tym niemniej, uwiąd naszego własnego stowarzyszenia pozostaje gorszącym i ostentacyjnie bezwstydnym faktem. Ze skromności nie napiszę - naszych stowarzyszeń! Można by obwiniać tzw. członków, ale przecież nic od nich nie zależy. Nic od nich nie zależy, albowiem jest to tylko tworzywo bez żadnych konkretnych właściwości.. prócz pragnienia zaistnienia w sieci. Czemu ?!
Bo to co zamyka się w pojęciu społeczeństwo obywatelskie, cały ten zespól norm i wartości praktycznie nigdy w naszym nieszczęśliwym kraju nie miał szans zaistnieć. I raczej nie zaistnieje, albowiem w krajach z których importujemy "swoje" światopoglądy, praktykę, seriale, pop i całą resztę, padło ono ofiarą przemian społecznych, przede wszystkim tandetnych populizmów - progresywizmu, bezmózgiego postępactwa albo bieżących parareligii. Jego miejsce miejsce zajęły odgórnie wykreowane, dużo bardziej pożądane elektoraty i zdecydowanie łatwiej sterowalne plemiona tak rozkosznie wypasające się na mowie trawie przodującej socjotechniki. Stada bezwolnych baranów..
W Polsce tłumy peerelczyków bez najmniejszych problemów przegnano na pola rozpasanego konsumpcjonizmu, co tłum utwierdziło w zwycięskim poczuciu historycznego awansu. Idylla niech wiecznie trwa!
Więc i ja powiadam wam - zaprawdę w porzo jest.. :)  • Friko, strary i Rheinangler lubią toA co na to wszystko ryby?
    • Friko lubi to
Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
31 sie 2023 04:31

Milczą uparcie! Ale są co najmniej - tak samo jak moja stara osoba - rozczarowane człowiekami z wędką. Przez co, sprzyjają mi.. a ja im :)

Chwalić się - nie wypada. Chwalić wędkarski świat - absolutnie nie da rady :)   

Czerwiec 2024

P W Ś C P S N
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24 252627282930

Ostatnie wpisy

Ostatnie komentarze

Przeszukaj mój blog