Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jakie śpiochy polecacie?

śpiochy wodery

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1334 odpowiedzi w tym temacie

#361 OFFLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 994 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 19 lipiec 2013 - 14:36

Witam,

Poleccie jakies dobre, niedrogie i trwałe śpiochy oddychające. Jeśli ma to jakieś znaczenie to, potrzebne są mi do pływania na pływadełku. Może jakieś podpowiedzi co do rozmiaru moja waga: 85kg, 190 cm wzrostu, oraz sklepu co by nie było problemu z gwarancją, bo róznie to bywa jak widać i słychać.. cena do 750 złotych.

dzięki :)

Pozdro.

 

dodam że, niestety jestem zmuszony do zakupu przez internet, czego bardzo nie lubię  przy wyborze takiej rzeczy jaki śpiochy, takze prosze o podpowiedzi..


Użytkownik thibar edytował ten post 19 lipiec 2013 - 14:42

  • wojciech1919 i Maciekk lubią to

#362 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4147 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 19 lipiec 2013 - 14:44

Jak na pływadełko to myśle że spokojnie coś takiego wystarczy ai kłopotów w razie reklamacji przypuszczam nie bedzie ;)

 

http://www.bogdangaw...oducts_id/10080


Użytkownik Karol Krause edytował ten post 19 lipiec 2013 - 14:47


#363 OFFLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 994 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 19 lipiec 2013 - 14:53

Jak na pływadełko to myśle że spokojnie coś takiego wystarczy ai kłopotów w razie reklamacji przypuszczam nie bedzie ;)

 

http://www.bogdangaw...oducts_id/10080

Dzięki Kolego :) akurat tej strony nie widziałem, może dlatego że nie zajmuje sie wędkarstwem muchowym. Propozycja jest ciekawa, teraz tylko domówić rozmiar i ok,  jeszcze raz dzieki.



#364 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4147 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 19 lipiec 2013 - 14:56

Ciekawe są jeszcze jesli głęboko nie brodzisz spodniobuty do pasa.

 

http://www.bogdangaw...oducts_id/10051



#365 OFFLINE   filip

filip

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 14:57

Jeszcze jest coś takiego w decathlonie, kupiłem w kwietniu i używam dość często nic się nie dzieje i wyglodają porządnie z gwarancją też nie powinno byc problemu.

http://www.decathlon...id_8125914.html



#366 OFFLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 994 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 19 lipiec 2013 - 15:03

ciekawe czy nie będą za krótkie.. swoją przygodę z pływadełkiem dopiero zaczynam i nie mam rozeznania.. zaraz lukne na youtube jak sprawa wygłada.. ale raczej śpiochy...



#367 OFFLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 994 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 19 lipiec 2013 - 15:05

Jeszcze jest coś takiego w decathlonie, kupiłem w kwietniu i używam dość często nic się nie dzieje i wyglodają porządnie z gwarancją też nie powinno byc problemu.

http://www.decathlon...id_8125914.html

no własnie, wczoraj gadałem z gosciem z decatlonu i nigdzie ich nie ma.. trzeba czekać na zamówienie z francji..

jaki rozmiar sobie wziąłeś?


Użytkownik thibar edytował ten post 19 lipiec 2013 - 15:06


#368 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4147 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 19 lipiec 2013 - 15:06

No jak na Belly Bot to raczej spiochy ;)



#369 OFFLINE   samwieszkto

samwieszkto

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1078 postów
  • LokalizacjaBytom
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Wichrowski

Napisano 19 lipiec 2013 - 15:08

Jeżeli jesteś pewien że nie chcesz Solvkrokenów z FishingMartu , w których zwykł zażywać kąpieli sam " Pan Czesio " ; i jeśli jesteś tak małostkowy że zależy ci na jakimś głupim paragonie czy fakturze. Jeśli do tego jesteś zdecydowany ( w razie czego ) domagać się obsługi serwisowej ( gwarancyjnej i pogwarancyjnej ) i nie chcesz z tego powodu rozpętywać trzeciej wojny światowej ; to polecam któreś z tych :
http://hurch.pl/wodery-c16.html
Przy czym dodam że te najtańsze ( mimo że najtańsze ) też nie są złym wyborem.
  • Kuba Standera i Dagon lubią to

#370 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9629 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 19 lipiec 2013 - 15:11

Koledzy chwalą Vision Keeper, wyglądają dość dobrze, z butami w dobrej cenie.

Jeden bardzo duży plus - gwarancja i serwis - top klasa, tak to powinno wyglądać.

Rozkleił się mi po jakimś czasie czubek buta - sam dół gumy. Przed zakupem byłem poinformowany, ze bywa że się na czubkach guma odkleja i buty w związku z tym sprzedano mi po obniżonej cenie. Gdy przyjechałem do sklepu bez słowa, na miejscu, but został sklejony jakimś high-tech wynalazkiem - na tyle dobrze, że ponad rok ostrego łowienia przetrzymał.

I stara anegdota - jeden z muszkarzy połamał wędkę na wyjeździe w Skandynawii. Skontaktował się na wyjeździe ze sklepem w Krakowie - że ma problem i.... nówkę funkiel nad wodę przywiózł następnego dnia lokalny dystrybutor.



#371 ONLINE   Wojtek B.

Wojtek B.

    Wiślak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1819 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wojtek

Napisano 19 lipiec 2013 - 15:17

Polecam Ci zakupić Caperlany 5C w rozmiarze 2XL. Nie wiem czy jeszcze je znajdziesz w cenie 500pln +/-, ale będziesz bardzo zadowolony :)



#372 OFFLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 994 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 19 lipiec 2013 - 15:22

i o to chodzi - top klasa a nie jakies tam.. pływanie w wannie przez szefa- chociaż był to żart jak sądzę..

wracajac do tematu, duzo tego.. im wiecej propozycji tym trudniejszy wybór.. trzeba sie decydowac,i kupic i po sprawie..



#373 OFFLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 994 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 19 lipiec 2013 - 15:25

Polecam Ci zakupić Caperlany 5C w rozmiarze 2XL. Nie wiem czy jeszcze je znajdziesz w cenie 500pln +/-, ale będziesz bardzo zadowolony :)

2XL to rozmiar na mnie ? o kurde..



#374 OFFLINE   samwieszkto

samwieszkto

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1078 postów
  • LokalizacjaBytom
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Wichrowski

Napisano 19 lipiec 2013 - 15:26

Wszyscy chwalą Keepery a to są przecież najtańsze ( czyli najgorsze ) z tej oferty.
Zastanawiam się co robią te najdroższe skoro są trzy razy droższe od tych , które wszyscy tak chwalą.
Ciekawe co Adam Sikora robi w tych woderach że są takie dobre ?

#375 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9629 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 19 lipiec 2013 - 15:28

Doświadczenie uczy 2 rzeczy:

 

-ciekną wszystkie śpiochy, jak trafisz na ten robiony kiedy pan Chang miał mega zły dzień i nie pospał za wiele. Nówki simmsa potrafią polać podczas 1wszego łowienia - dlatego warto wybrać zakupy u kogoś kto traktuje klienta poważnie.

 

-przy normalnym użytkowaniu - w miarę częstym łowieniu, +- po 2 latach śpiochy padną. Nie stwierdziłem dużych różnic w tej prawidłowości, zakładając ze nie mówimy o jakiś smutnych ceratach jak solvkroken czy rapala. Bywa że wcześniej i wtedy z powrotem do p1



#376 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9629 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 19 lipiec 2013 - 15:32

Wszyscy chwalą Keepery a to są przecież najtańsze ( czyli najgorsze ) z tej oferty.
Zastanawiam się co robią te najdroższe skoro są trzy razy droższe od tych , które wszyscy tak chwalą.
Ciekawe co Adam Sikora robi w tych woderach że są takie dobre ?

Wszyscy chwalą, bo kolega pyta o budżetowe rozwiązanie.

Ja miałem poprzednio Radipory, czyli o ile pamiętam model z wyższej półki Visiona. Wygodne jak normalne spodnie, z zamkiem, co wbrew pozorom, jak jesteśmy na bellyboat 30min zasuwania od brzegu, albo stoimy na płyciźnie set metrów od plaży - ma spore znaczenie, jak zły duch piwa wstępuje w nasz pęcherz, zaczynają się nam na zimno pocić dłonie a oczy robią okrągłe i wielkie jak podstawki pod filiżanki ;) :D

Plus całe 6 warstw, w porównaniu ze "zwykłymi" jakbyś zbroję nosił.


  • tofik i Dagon lubią to

#377 OFFLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 994 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 19 lipiec 2013 - 15:39

Wszyscy chwalą, bo kolega pyta o budżetowe rozwiązanie.

Ja miałem poprzednio Radipory, czyli o ile pamiętam model z wyższej półki Visiona. Wygodne jak normalne spodnie, z zamkiem, co wbrew pozorom, jak jesteśmy na bellyboat 30min zasuwania od brzegu, albo stoimy na płyciźnie set metrów od plaży - ma spore znaczenie, jak zły duch piwa wstępuje w nasz pęcherz, zaczynają się nam na zimno pocić dłonie a oczy robią okrągłe i wielkie jak podstawki pod filiżanki ;) :D

Plus całe 6 warstw, w porównaniu ze "zwykłymi" jakbyś zbroję nosił.

haha to sie nazywa mieć doswiadczenie w wedkarstwie.. ja to niewiele moge na ten temat napiscac,czy powiedziec czytam i chłonę.. czasem sie smieje jak jest z czego.. jak macie ochote to prosze o wiecej.. jak nie to nie :)  tyle mi wystarczy.. jutro cos kupie bo na co tu czekac, wakacje uciekają...



#378 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 19 lipiec 2013 - 15:55

jeden bardzo duży plus - gwarancja i serwis - top klasa, tak to powinno wyglądać.

Rozkleił się mi po jakimś czasie czubek buta - sam dół gumy. Przed zakupem byłem poinformowany, ze bywa że się na czubkach guma odkleja i buty w związku z tym sprzedano mi po obniżonej cenie. Gdy przyjechałem do sklepu bez słowa, na miejscu, but został sklejony jakimś high-tech wynalazkiem - na tyle dobrze, że ponad rok ostrego łowienia przetrzymał.

I stara anegdota - jeden z muszkarzy połamał wędkę na wyjeździe w Skandynawii. Skontaktował się na wyjeździe ze sklepem w Krakowie - że ma problem i.... nówkę funkiel nad wodę przywiózł następnego dnia lokalny dystrybutor.

Potwierdzam ! Moje stare gacie, starsze niż węgiel, ileś lat po gwarancji, kleili już dwa razy, oczywiście za darmo. I jeszcze sumitowali sie, ze tak długo, mimo, ze aż tak dlugo nie było. A, i odeslali na swój koszt. To jest serwis !

U.


Użytkownik Ugly edytował ten post 19 lipiec 2013 - 15:55


#379 OFFLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 994 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 19 lipiec 2013 - 16:32

Jeżeli jesteś pewien że nie chcesz Solvkrokenów z FishingMartu , w których zwykł zażywać kąpieli sam " Pan Czesio " ; i jeśli jesteś tak małostkowy że zależy ci na jakimś głupim paragonie czy fakturze. Jeśli do tego jesteś zdecydowany ( w razie czego ) domagać się obsługi serwisowej ( gwarancyjnej i pogwarancyjnej ) i nie chcesz z tego powodu rozpętywać trzeciej wojny światowej ; to polecam któreś z tych :
http://hurch.pl/wodery-c16.html
Przy czym dodam że te najtańsze ( mimo że najtańsze ) też nie są złym wyborem.

 

 

Jak na pływadełko to myśle że spokojnie coś takiego wystarczy ai kłopotów w razie reklamacji przypuszczam nie bedzie ;)

 

http://www.bogdangaw...oducts_id/10080

Porównam ofertę obu sklepów .. i cos wybiore.. dzięki wszystkim za podpowiedzi :)



#380 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 16:41

duzo tego.. im wiecej propozycji tym trudniejszy wybór.. trzeba sie decydowac,i kupic i po sprawie..

 

no, a jakby ktos, lebski, polaczyl te 2-3 watki o tym, to dopiero byloby duzo ;)







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: śpiochy, wodery

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych