Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Temat wydzielony z wątku Rugia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
139 odpowiedzi w tym temacie

#41 ONLINE   Wojciech_B

Wojciech_B

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 13:47

Nie mam . Znajomy jako ciekawostkę podesłał fotkę.

 

 

Ale film z Bałtyku... ;) To w ogóle jest niezła żenada, w sumie kanał dla większości naszych wędkarzy idealny...

 

 

 

 

https://youtu.be/LUqjLZryQEk?t=1956   

 

obserwować prawy dolny róg 


Użytkownik Wojciech_B edytował ten post 11 marzec 2019 - 13:48

  • miramar69 lubi to

#42 OFFLINE   hi tower

hi tower

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1975 postów
  • Lokalizacja3miasto

Napisano 11 marzec 2019 - 14:05

(...)

 

Nóż się w kieszeni otwiera.

 Znaczy, pofiletowałoby się? :D



#43 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15588 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 marzec 2019 - 14:14

https://youtu.be/LUqjLZryQEk?t=1956   

 

obserwować prawy dolny róg 

Dla mnie nie istnieją, to jedni z piewców C&R.

 

Bankowo tutaj zaglądają. Może skreślą parę słów wyjaśnienia.


Użytkownik godski edytował ten post 11 marzec 2019 - 14:18


#44 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15588 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 marzec 2019 - 14:18

https://youtu.be/LUqjLZryQEk?t=1956   

 

obserwować prawy dolny róg 

Ale ten koleś nerwowy  :D  :D .

35:32 tez jest reklamówka  :angry:  :angry:



#45 OFFLINE   ark70

ark70

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1148 postów
  • LokalizacjaStarogard Gdański
  • Imię:Artur

Napisano 11 marzec 2019 - 14:25

Zastanawia mnie determinacja "człowieczka"   który dość nieudolnie aczkolwiek za wszelką cenę  chce pochwycić szczupaka szusującego w głębiny.  Domyślam się że nie o pamiątkową fotkę chodziło... 

 

Samowypuszczenie tej ryby sprawiło mi niebywałą frajdę.

 

 

Reasumując, ogromny niesmak.


  • godski lubi to

#46 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1618 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 11 marzec 2019 - 14:27

Dobrze, że się nie utopił, jak mu zanurkował ten szczupak.

 

Komedia.

 

Pamiętajcie tylko, że fundujecie ten "event" oglądając te filmy. 



#47 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 11 marzec 2019 - 14:39

Dla mnie nie istnieją, to jedni z piewców C&R.

 

Bankowo tutaj zaglądają. Może skreślą parę słów wyjaśnienia.

Andrzej-nie liczyłbym na to.To raczej my piszący o tym zostaniemy za chwile przedstawieni jako hejterzy i radykałowie.


  • urasenty lubi to

#48 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15588 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 marzec 2019 - 14:41

Andrzej-nie liczyłbym na to.To raczej my piszący o tym zostaniemy za chwile przedstawieni jako hejterzy i radykałowie.

Wiesz gdzie to mamy  :rolleyes:


  • drag lubi to

#49 ONLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5790 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 11 marzec 2019 - 14:57

Myślę że trzeba popatrzeć na całokształt, a nie na jednorazową wpadkę. Nie ma co ich przekreślać na podstawie tego że zabrali 3 średnie szczupaki, a z tego co wiem złowili ok 200. Wielkiej krzywdy tej wodzie nie zrobili. To nie są polskie realia że szkoda zabić każdej ryby. Ktoś to jeździ za granicę z kumplami wie że raz w trakcie tygodniowego wypadu fajnie sobie zrobić rybną kolację, nie popadajmy w paranoje i śmieszność. Jedynie do czego mógłbym się przyczepić to ta nieszczęsna reklamówka.

Teraz byłem w Holandii i w trakcie tygodniowego pobytu na kilkadziesiąt złowionych przez 7 osób ryb zabraliśmy dwie nieokazowe. I co jesteśmy mięsiarzami?


Użytkownik wujek edytował ten post 11 marzec 2019 - 15:07


#50 OFFLINE   Hurrican

Hurrican

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 271 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Piotr

Napisano 11 marzec 2019 - 15:31

Myślę że trzeba popatrzeć na całokształt, a nie na jednorazową wpadkę. Nie ma co ich przekreślać na podstawie tego że zabrali 3 średnie szczupaki, a z tego co wiem złowili ok 200. Wielkiej krzywdy tej wodzie nie zrobili. To nie są polskie realia że szkoda zabić każdej ryby. Ktoś to jeździ za granicę z kumplami wie że raz w trakcie tygodniowego wypadu fajnie sobie zrobić rybną kolację, nie popadajmy w paranoje i śmieszność. Jedynie do czego mógłbym się przyczepić to ta nieszczęsna reklamówka.

Teraz byłem w Holandii i w trakcie tygodniowego pobytu na kilkadziesiąt złowionych przez 7 osób ryb zabraliśmy dwie nieokazowe. I co jesteśmy mięsiarzami?

 

 

Oczywiście nie ma co popadać w paranoję. Ale gdzie Ty tam widzisz "tylko" trzy szczupłe? Poza tym nawet gdyby, to trzy średniej wielkości szczupaki to wyżera dla trzech "Timów".  Trochę umiaru by się przydało, nie wspominając już zarzutów o łowieniu w nieregulaminowych miejscach, o których ktoś wcześniej pisał.  

Jak dla mnie ta cała akcja z wypchaną po brzegi reklamówką, w kontekście propagowania C&R (a nawet bez) - to zwykły wstyd i nie ma tu czego bronić.      



#51 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15588 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 marzec 2019 - 15:49

Myślę że trzeba popatrzeć na całokształt, a nie na jednorazową wpadkę. Nie ma co ich przekreślać na podstawie tego że zabrali 3 średnie szczupaki, a z tego co wiem złowili ok 200. Wielkiej krzywdy tej wodzie nie zrobili. To nie są polskie realia że szkoda zabić każdej ryby. Ktoś to jeździ za granicę z kumplami wie że raz w trakcie tygodniowego wypadu fajnie sobie zrobić rybną kolację, nie popadajmy w paranoje i śmieszność. Jedynie do czego mógłbym się przyczepić to ta nieszczęsna reklamówka.

Teraz byłem w Holandii i w trakcie tygodniowego pobytu na kilkadziesiąt złowionych przez 7 osób ryb zabraliśmy dwie nieokazowe. I co jesteśmy mięsiarzami?

Tylko że każdy z mięsiarzy Ci napisze i skłamie przy wpadce że on tylko trzy zabrał. Naturalna samoobrona. 


  • miramar69 lubi to

#52 OFFLINE   Robert Dorado

Robert Dorado

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 707 postów
  • LokalizacjaSwarzędz
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:"kazik"

Napisano 11 marzec 2019 - 15:52

Teraz to teoretyzujemy ile było szczupaków w siatce, zakładam że zgodny z regulaminem - fakt jest taki że promując C&R to nie profesjonalne. Inną szkodą tych filmów to buractwo które najechało Rugię nie znające przepisów albo mając je w du..ie nie mówiąc już o wyposażeniu w sprzęt ratunkowy łodzi.


  • miramar69 i urasenty lubią to

#53 ONLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5790 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 11 marzec 2019 - 15:53

Liczył ogonow nie będę bo to dla mnie bez sensu. O łowieniu w zakazanych miejscach się nie wypowiadam bo ponoć nie ma na to dowodów że to oni konkretnie robili. W tym czasie ponoć było kilkanaście innych ekip z Polski. Ustosunkowanie jest na facebooku.

Użytkownik wujek edytował ten post 11 marzec 2019 - 15:54


#54 OFFLINE   Jamjest

Jamjest

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 105 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 11 marzec 2019 - 17:21

Ten filmik nie jest najnowszy. Aż mi się nie chce wierzyć, że wcześniej nikt tego nie wychwycił i nie rozpętała się burza



#55 OFFLINE   GalaktycznyWojownik

GalaktycznyWojownik

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 23 postów
  • LokalizacjaPoznań / Koziegłowy
  • Imię:Szymon
  • Nazwisko:N.

Napisano 11 marzec 2019 - 17:48

O proszę :) TIM PLECIONA filetujemy od głowy do ogona... Lubie ogladac ich filmy ale tego nie zauwazylem ;/


  • wojciiech, ark70 i Sady lubią to

#56 OFFLINE   Jamjest

Jamjest

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 105 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 11 marzec 2019 - 17:54

Chyba coś jest na rzeczy bo usunęli komentarze spod filmu, które się tam dzisiaj pojawiły. Sama reklamówka to chyba (z tego co tu pisaliście) jest prawidłowa na tej wodzie?W sensie zakaz siatek, nakaz mordowania ryb?


Użytkownik Jamjest edytował ten post 11 marzec 2019 - 17:56

  • dragond500 lubi to

#57 OFFLINE   sebam3

sebam3

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaLębork
  • Imię:Sebastian
  • Nazwisko:Konkol

Napisano 12 marzec 2019 - 19:26

[quote name="arturkieljan" post="2322847" timestamp="1517906544"]

Gdzie to jest - wiecie? Podajcie namiary na miejscówkę .
https://youtu.be/v7v4PCE7mCQ[/quote

Lauterbach. Ośrodek Im-jaich. Fajne warunki🙂👍. Polecam
  • zuraw16 lubi to

#58 OFFLINE   czekan

czekan

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 32 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 14 marzec 2019 - 22:48

Miałem siedzieć cicho, ale nie wytrzymałem. Tim słynie z łowienia z premedytacją w okresie ochronnym szczupaków i nie tylko, bo jak jest C&R to można sobie robić foty i męczyć ryby wypakowane ikrą przed tarłem, albo broniące gniazd. Znane przez lata przypadki łowienia sandaczy z gniazd i szczupaków w lutym czy marcu na zakazie przez owych jegomości. Później piękne foty i podziw wielu na you tubie. Żenada. Niby kochaja ryb, ale wszystko dla sławy i poklasku. Dla mnie to tak słabe, że lepiej niech sobie wezmą te 3 ryby w okresie kiedy można niż taka chałe uprawiąją jak do tej pory. Nietykalni polskiego wędkarstwa.Jak się wypuszcza to okresów ochronnych nie ma, nie znam takiego przepisu. Serdecznie pozdrawiam wszyskich oprócz tych słabych celebrytów.

#59 OFFLINE   xenon

xenon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 112 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 marzec 2019 - 05:11

Jeżeli to jest prawda to trzeba tępić dziadostwo. I nie ważne czy to jest tim srim czy inne celebryty. Tacy sami ludzie jak każdy inny. Prawo obowiązuje każdego tak samo.
  • Białek, urasenty i Matełko507 lubią to

#60 ONLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 marzec 2019 - 07:58

Różnica między robieniem tego co się lubi, a robieniem pieniędzy zawsze wyjdzie z człowieka. To pierwsze nie wyklucza godziwych zarobków przy zachowaniu dobrej opinii i szacunku. Drugi przypadek może i daje większe szanse stania się zamożnym, ale skutki uboczne są nieuniknione. Łowienie w strefach zakazu, męczenie ryb na potrzeby filmu i fotek w gazecie, trollingowanie pomimo zakazu trollingowania...Lansowanie stylu życia kojarzącego się wyłącznie z buractwem tylko dlatego, że jest na to klient. Pogratulować organowi związkowemu młodzieżowego redaktora. Naszemu organowi...
  • urasenty i Fossegrim lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych