Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Temat wydzielony z wątku Rugia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
139 odpowiedzi w tym temacie

#61 ONLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 marzec 2019 - 08:58

...a w kwestii kultury i języka w internecie, jest tak zwana wolność i użytkownik decyduje jaki po sobie zostawia ślad. Rzucenie mięskiem nie zawsze wygląda tak samo. Można to zrobić z wdziękiem i klasą.
  • tomuś, malinabar i Hurrican lubią to

#62 OFFLINE   wobler130

wobler130

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 325 postów
  • LokalizacjaNad wodą
  • Imię:Adam

Napisano 15 marzec 2019 - 10:09

Lowił ktoś ktoś z Was z nimi, zna chłopaków osobiście? Myślę ze na tym forum kazdy ma sie za mega osobistość, więc jesli tak jest, wystarczy napisać do Majkiego, i wyjaśnić sprawe, zamiast tu ich tak oceniać. Dorosłe chłopy a scieracie sie na forum, gdzie nawet oskarżany Wam nie odpisze, mega słabe. A ze niby na swoich filmach propagują "buractwo"? Hah, łowię w podobnej atmosferze, piwko ,papierosek, przeklinać też przeklinam, jak nie przy ziomkach to niby przy kim? Ryby łowię, wypuszczam, a pomimo róznicy wieku i "buraczanego" stylu łowienia myślę ze nie raz zagiął bym Cię elokwencją  ;) . Strzała 



#63 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5793 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 15 marzec 2019 - 11:07

To że u nas są okresy ochronne to nie oznacza że takie same są w całej Europie. Było to walkowane już niejeden raz. Póki co gdzie indziej mimo że można łowić przed tarlowe ryby jest ich 100 razy więcej niż u nas. Jeżeli te proporcje się odwróca będzie można krytykować innych wędkarzy i inne kraje za pozwalanie na łowienie ryb w tych okresach. Póki co darowalbym sobie niepotrzebne komentarze.

#64 OFFLINE   czekan

czekan

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 32 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 15 marzec 2019 - 11:12

Chłopaków osobiście nie znam i nie chce znać, bo wiem o nich swoje. Widziałem ich z daleka na szczęscie, w sezonie dla normalnych wędkarzy. Nie mam nic przeciwko piciu, paleniu oraz nawet przeklinaniu na wodzie. Natomiast przeciwko łowieniu z premedytacją w ochronie konkretnych gatunków ryb przez świadomych propagatorów etycznego podejścia do ryb to już tak. Formalnie nie ma zakazu spinningowania na wodach, gdzie ten proceder się odbywa, ale nikt mi nie powie, ze jadą z 20 cm gumami na okonie i przez przypadek łowią szczupaki wielokrotnie. Nie będe nic wyjaśniał skoro byli widziani na metach wielokrotnie przez ostatnich parę lat, przez miejscowych, którzy na wodzie są częściej niż oni a znam ich dobrze i to zaufani ludzie. Służby żadne nie działają, bo nie chce im się ruszyć tyłka. Z resztą skoro wypuszczają ryby to co im można zrobić. Zatem niech czują, że na wodzie nie są sami i paru osobom to się nie podoba. Żeby nie było, że to tylko oni, jest jeszcze paru asów. Ruch na wodzie większy w zakazie niż w sezonie a łódki piękne wielkie aluminiowe z wielkimi silnikami. Ktoś chce męczyć ryby w okresie kiedy powinny mieć spokój, to w świetle prawa, może to robić właśnie na Rugii do 01.03. Nasze ryby wystarcząjąco dostają w dupe w sezonie kiedy wolno. Pozdrawiam normalnych łowców.
  • klushi, godski i Maciej W. lubią to

#65 OFFLINE   lukaszkosciukiewicz

lukaszkosciukiewicz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 331 postów
  • LokalizacjaGorzów Wielkopolski
  • Imię:Łukasz

Napisano 15 marzec 2019 - 11:16

Nie rozumiem dlaczego czepiacie się okresów ochronnych, które tam nie obowiązują ?? Skoro na rugii można łowić szczupaki do końca lutego to w czym problem ? Bezsensowna gownoburza..

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka
  • wujek, golenia i jedin lubią to

#66 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 15 marzec 2019 - 11:52

Nie rozumiem dlaczego czepiacie się okresów ochronnych, które tam nie obowiązują ?? Skoro na rugii można łowić szczupaki do końca lutego to w czym problem ? Bezsensowna gownoburza..

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Z zasady już nie udzielam się w tego typu tematach bo nie ma sensu.Sugeruje jednak przeczytać dokładniej część powyższych postów.Raczej nie chodzi o czepianie się okresów ochronnych.


  • godski i jbk lubią to

#67 OFFLINE   macieknikos

macieknikos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 291 postów
  • LokalizacjaNad Morzem
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:W

Napisano 15 marzec 2019 - 12:10

czepiać można się wszystkiego poprostu żal dupy ściska

#68 OFFLINE   Wojciech_B

Wojciech_B

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 12:19

czepiać można się wszystkiego poprostu żal dupy ściska

 

Fanboy'ów  pleciony nie brakuje widzę :) "Nieuzasadniony" ból dupy bo ktoś łowi w niedozwolonym miejscu lub czasie ? :)

 

Zazdrość do życia na krawędzi i poza granicami prawa o dobrym smaku nie wspomnę ? :)


Użytkownik Wojciech_B edytował ten post 15 marzec 2019 - 12:20


#69 OFFLINE   Goliat

Goliat

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 369 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Michał

Napisano 15 marzec 2019 - 12:22

czepiać można się wszystkiego poprostu żal dupy ściska

 

Pięknie napisane :D Żal dupy ściska, przecież każdy by chciał zberetować reklamówkę szczupaków. Jeszcze potem zawsze można pokrzyczeć fuck the pouchers. 

Dla młodego pokolenia wędkarzy tacy ludzie są może nie idolami, ale autorytetami na pewno. W końcu najbardziej kolorowy tim w PL... Piękne przykłady hipokryzji. 



#70 OFFLINE   lukaszkosciukiewicz

lukaszkosciukiewicz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 331 postów
  • LokalizacjaGorzów Wielkopolski
  • Imię:Łukasz

Napisano 15 marzec 2019 - 12:31

Niemcy na rugii beretuja okonie i szczupaki na potęgę i nikomu to nie przeszkadza, nie żebym pochwalal takie zachowania ale niestety trochę to tak jest że żal dupe ściska że chłopaki łowią i robią pieniądze na swoim fejmie.. Sam będąc w miejscu takim jak rugia nie oparlbym się zabraniu kilku fajnych okoni czy szczupaka na patelnię, gdzie w Polsce każdego pasiaka i 99 % szczupakow wypuszczam..

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

#71 ONLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 marzec 2019 - 12:43

Proponuję, aby wspomniani idole obkleili fury węglową folią, podświetlili je neonówkami, a na pokład zabrali stadko foczek w futerkach zarzuconych na opalone w solarium ciałko. Kibiców na pewno przybędzie, kaski też, a mi zupełnie żal dupę ściśnie.



#72 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15591 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 marzec 2019 - 12:56

Niemcy na rugii beretuja okonie i szczupaki na potęgę i nikomu to nie przeszkadza, nie żebym pochwalal takie zachowania ale niestety trochę to tak jest że żal dupe ściska że chłopaki łowią i robią pieniądze na swoim fejmie.. Sam będąc w miejscu takim jak rugia nie oparlbym się zabraniu kilku fajnych okoni czy szczupaka na patelnię, gdzie w Polsce każdego pasiaka i 99 % szczupakow wypuszczam..

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Beretują i bardzo mi to przeszkadza - chcesz się do nich upodobnić ??? 

Niech sobie łowią i zarabiają kasę na fejmie - tylko po co te szczupaki w reklamówkach i łamanie zakazów?

Ja bym się oparł i to robię. Dla siebie. 


  • Sławek Oppeln Bronikowski, wojciiech, Wobi i 3 innych osób lubią to

#73 OFFLINE   lukaszkosciukiewicz

lukaszkosciukiewicz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 331 postów
  • LokalizacjaGorzów Wielkopolski
  • Imię:Łukasz

Napisano 15 marzec 2019 - 12:59

Może na kolację ;)

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

#74 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10151 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 15 marzec 2019 - 13:15

Proponuję, aby wspomniani idole obkleili fury węglową folią, podświetlili je neonówkami, a na pokład zabrali stadko foczek w futerkach zarzuconych na opalone w solarium ciałko. Kibiców na pewno przybędzie, kaski też, a mi zupełnie żal dupę ściśnie.

W sumie to fajnie wykombinowałeś! :rolleyes:



#75 OFFLINE   Sady

Sady

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 90 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 15:43

Swoją drogą ,na facebooku chłopa ,który kilka tygodni temu, zamieścił post krytykujący poczynania naszych na R, jest sporo komentarzy od niemieckich wędkarzy. Wśród kilku wrzuconych fot przewija się również łajba chłopaków z pleciony ,razem z innymi polskimi jednostkami, które były widziane w strefach ochronnych/rezerwatach...Ale Hajs się zgadza !!!  :rolleyes:


  • miramar69 lubi to

#76 OFFLINE   Wojciech_B

Wojciech_B

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 15:55

daj linka ;) 


  • lukaszkosciukiewicz lubi to

#77 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5793 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 15 marzec 2019 - 18:03

To jak łowili w strefach ochronnych to nie ma wytłumaczenia. Żeby znowu nie było że Polak madry po szkodzie jak Niemcy dadzą bana dla Polaczkow cwaniaczkow. Dopiero będzie lament i wyklinanie sąsiadów. Powinni dowalić solidne kary za coś takiego.

Użytkownik wujek edytował ten post 15 marzec 2019 - 18:03


#78 OFFLINE   gammbler

gammbler

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 220 postów
  • Lokalizacjaszczecin

Napisano 16 marzec 2019 - 12:27

A czy Niemiaszki przyjeżdżają do Pl na ryby? raczej w małej skali, a to wygląda tak Polak u siebie nie szanował a teraz przyjechał tam
  • Guzu i wujek lubią to

#79 OFFLINE   Rodu

Rodu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1902 postów
  • Imię:Robert

Napisano 16 marzec 2019 - 13:38

A czy Niemiaszki przyjeżdżają do Pl na ryby? raczej w małej skali, a to wygląda tak Polak u siebie nie szanował a teraz przyjechał tam

Trudne do zaakceptowania , ale chyba  .............



#80 OFFLINE   wobler130

wobler130

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 325 postów
  • LokalizacjaNad wodą
  • Imię:Adam

Napisano 16 marzec 2019 - 13:56

No to dalej mamy sytuacje ze ktoś kogoś nie zna, a gada najwięcej  :D . Dla mnie to troche smieszne, kojarzy mi sie z takimi kozaczkami, najmniej wiedzieli najwięcej gadali, ale tego już proszę personalnie nie odbierać  ;) . Tak jak mówiłem, jak sie kogoś publicznie oskarża to najpierw powinno sie prywatnie porozmawiać o problemie,wtedy sprawa jest jasna, ale do tego trzeba mieć jaja. Takim pisaniem na forum to akurat nie zdziała sie nic. Bez odbioru. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych