Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

Pstr膮g Supra艣li.


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
53 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   kocmyrz

kocmyrz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 539 post贸w
  • Lokalizacjastrumyki, szklaki i susz
  • Imi臋:Ja艣
  • Nazwisko:Zaborowski

Napisano 21 kwiecie艅 2019 - 20:16

Dziwie sie wedkarzom z Barweny, 0 instynktu samozachowawczego. Nie rozumiem z czego to wynika

#42 Guest_keri_*

Guest_keri_*
  • Guests

Napisano 21 kwiecie艅 2019 - 20:46

A ja si臋 odnios臋 do Pana prezesa klubu.
Panie prezesie klubu - Pana obowi膮zkiem jest przeszkolenie swoich "偶o艂nierzy" 偶eby wiedzieli jak si臋 obchodzi膰 z ryb膮 i jak si臋 zachowywa膰 nad wod膮. Zachowanie niekt贸rych klubowicz贸w s膮 karygodne - brak kultury wraz z agresj膮. Rzeka nie jest prywat膮 ale Wy jako KLUB powinni艣cie 艣wieci膰 przyk艂adem.. Jak zachowa膰 si臋 nad wod膮. Robicie tylko super otoczke medialn膮, a prawda jest inna. Z艂ych opinii nie ma... Bo s膮 usuni臋te. Niestety. Przez k贸艂ko wzajemnej adoracji.


Wys艂ane z mojego Redmi 3S przy u偶yciu Tapatalka

Z ogromn膮 satysfakcj膮 odnios臋 si臋 do Pana sicek90, mo偶e b臋d臋 nazywa艂 Pana "sicek" bo w 偶adnym po艣cie nie odnalaz艂em imienia.
Dzi臋kuj臋 za wskazanie problemu przeszkolenia 偶o艂nierzy ale  niestety nie pomog臋, w naszym klubie nie ma hierarchii wojskowej, staramy si臋 uczy膰 i wychowywa膰 nie zawsze z sukcesami. Widzisz "sicek" kogo艣 z klubu kto 藕le si臋 zachowuje prosz臋 o telefon do mnie. Z pewno艣ci膮 ten problem zostanie wyeliminowany.
W przypadku agresji prosz臋 o kontakt z organami 艣cigania, najlepiej z policj膮.
Pomimo 偶e klub istnieje juz od bardzo dawna nie mam prywatnej rzeki. 
"艢wieci膰 przyk艂adem" - prosz臋 o wskazanie problem贸w, zostan膮 naprawione.
Najbardziej licz臋 na wyja艣nienie kwestii rozbie偶no艣ci "otoczki" medialnej i reali贸w. Prosz臋 o wypunktowanie. 

 

Podzi臋kujmy barwenie. Przez chwalisiurstwo internetowe przyby艂o pstr膮garzy kilkakrotnie. Bo to przecie偶 takie proste...
"Pojedyncze haki?... Niee, my tylko na kotwice." (150 os贸 B)
Czy b臋dzie lepiej? Lepiej... nie m贸wi膰.

Wys艂ane z mojego Redmi 3S przy u偶yciu Tapatalka

Prosz臋 o spotkanie celem wyja艣nienia problem贸w kt贸re Pan wskazuje, licz臋 na pomoc i wsparcie.


 



#43 OFFLINE   szyd艂o艣

szyd艂o艣

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 605 post贸w
  • LokalizacjaBiebrza艅ska Kraina
  • Imi臋:Andrzej
  • Nazwisko:Sz.

Napisano 21 kwiecie艅 2019 - 21:28

Widz臋 ponios艂o co niekt贸rych..a mo偶e jest inaczej .Ludzie to nie lata 80-te gdzie za miejsc贸wk臋-"tajn膮" rzeczk臋 itd trzeba by艂o zap艂aci膰 kan臋 dobrego Bimbru.Na co wy liczycie w dobie internetu,map google Fb itd...呕e zamurujecie dost臋p do wody dla reszty? Bo kiedy艣 by艂o inaczej?By艂o mniej "wyrafinowanych" pstr膮garzy? Ale kogo艣 trzeba oczywi艣cie obwini膰, zarzuci膰 mu to czy tamto  :wacko: Ja bym zaczyna艂 grzebanie w mrowisku i tworzenia 艂a艅cuszka od Billa Gatesa...

 

"Podzi臋kujmy barwenie. Przez chwalisiurstwo internetowe przyby艂o pstr膮garzy kilkakrotnie. Bo to przecie偶 takie proste...
"Pojedyncze haki?... Niee, my tylko na kotwice." (150 os贸 B)
Czy b臋dzie lepiej? Lepiej... nie m贸wi膰."

 

kol.sicek90  Ch艂opie co ty bredzisz... Nie jestem z Barweny, bra艂em udzia艂 w imprezie, nie za艂o偶y艂em ani razu woblera ani innej przyn臋ty z kotwicami jak pewnie wielu innych koleg贸w.A co do Famy w sieci to powiem Ci 偶e to bardziej wina "niedzielniak贸w" a na pewno nie ch艂opak贸w z Barweny,kt贸rzy tak偶e s膮 nieraz wkurzeni na to co trafia na og贸lnodost臋pne strony czy te偶 w臋dkarzy ,kt贸rzy znaj膮 te wody od X lat...Ale najlepiej by膰 anonimowym ,krytykowa膰 ,nie maj膮c poj臋cia o stronach tematu.


  • beton007, spinn76 i eRKa lubi膮 to

#44 OFFLINE   szyd艂o艣

szyd艂o艣

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 605 post贸w
  • LokalizacjaBiebrza艅ska Kraina
  • Imi臋:Andrzej
  • Nazwisko:Sz.

Napisano 21 kwiecie艅 2019 - 21:34

Dziwie sie wedkarzom z Barweny, 0 instynktu samozachowawczego. Nie rozumiem z czego to wynika

Pewnie,wyznaczy膰 odcinek 2km, zrobi膰 ogrodzenia wpu艣ci膰 psy,zabetonowa膰 i pozwoli膰 艂owi膰 tylko "wybranym"... tak by艂o by lepiej?  B)  :D  :D wed艂ug Ciebie? 


  • beton007, jachu i maroni26 lubi膮 to

#45 OFFLINE   sicek90

sicek90

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 19 post贸w

Napisano 22 kwiecie艅 2019 - 00:03

Szkoda tej paplaniny . Widocznie Pan prezes nie bywa nad wod膮 i nie widzi problemu. A jak bywa to od wielkiego dzwonu.
B臋d膮c nad wod膮 oczekuj臋 tylko troch臋 wi臋cej kultury od barweniarzy w stosunku do innych, nie-klubowych w臋dkarzy. Nie ma na to 偶adnych paragraf贸w itp tylko moim zdaniem nale偶y zachowa膰 jak膮艣 etyk臋 w臋dkarsk膮 skoro 偶yjemy w tak rozwini臋tych czasach (!) My艣l臋 偶e moje wymagania nie s膮 wyg贸rowane.

Wys艂ane z mojego Redmi 3S przy u偶yciu Tapatalka

#46 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 22 kwiecie艅 2019 - 06:54

Dzi艣 w w臋dkarstwie ju偶 nawet nie chodzi o zlowienie ryby. Najwa偶niejsze pokaza膰 logo i sprzeda膰 produkt. W臋dkarze poubierani jak klauny w cyrkach. T艂um i wy艣cig szczur贸w jak w korpoko艂chozach. Szkoda bo fajni ludzie si臋 zatracaj膮 i sprzedaj膮 :-( Podlasia tak zdeptanego nie widzia艂em nigdy a by艂em przed Pstr膮giem Supra艣li.

To jest post, kt贸ry oddaje kwintesencj臋 polskiego w臋dkarstwa ! R贸wnie偶, a mo偶e przede wszystkim pstr膮gowego !  :)


  • bho70 lubi to

#47 OFFLINE   beton007

beton007

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 471 post贸w
  • LokalizacjaBielsk
  • Imi臋:Andrzej

Napisano 22 kwiecie艅 2019 - 07:44

B臋d膮c nad wod膮 oczekuj臋 tylko troch臋 wi臋cej kultury od barweniarzy w stosunku do innych, nie-klubowych w臋dkarzy. Nie ma na to 偶adnych paragraf贸w itp tylko moim zdaniem nale偶y zachowa膰 jak膮艣 etyk臋 w臋dkarsk膮 skoro 偶yjemy w tak rozwini臋tych czasach (!) My艣l臋 偶e moje wymagania nie s膮 wyg贸rowane.

Wys艂ane z mojego Redmi 3S przy u偶yciu Tapatalka

 

Anonimowy kolego sicek. Doro艣li ludzie inaczej za艂atwiaj膮 takie sprawy. Zamiast wylewa膰 swoje gorzkie 偶ale w internecie trzeba by艂o spr贸bowa膰 skontaktowa膰 si臋 z kim艣 z zarz膮du klubu w celu wyja艣nienia zaistnia艂ej sytuacji, przekazania swoich uwag.

"B臋d膮c nad wod膮 oczekuj臋 tylko troch臋 wi臋cej kultury od barweniarzy w stosunku do innych, nie-klubowych w臋dkarzy" - m贸j drogi to jest bardzo powa偶ny zarzut. Dotyka bowiem ponad 100 zapale艅c贸w. Brak jest tutaj konkret贸w, a w zaistniej sytuacji s膮 one potrzebne. Jak mo偶esz ocenia膰 wszystkich klubowicz贸w przez pryzmat pojedy艅czej patologicznej sutacji ?

 

Kilku przeciwnik贸w PS musia艂o czeka膰, a偶 pojawi si臋 temat na jb.pl dotycz膮cy zawod贸w, 偶eby wyla膰 swoje 偶ale... Gdzie Wasza cywilna odwaga ? Czy chodzi Wam o ch臋膰 zmiany czegokolwiek czy po prostu boli wam dupa i musicie si臋 z kims tym podzieli膰.. :-) ? Na stronie Barweny s膮 podane dane kontaktowe do Irka czy Mariusza, wystarczy zadzwoni膰 i porozmawia膰. Gwaranatuje, 偶e Zarz膮d jak i cz艂onkowie klubu s膮 otawarci na rozmowy i propozycje.

 

Jestem cz艂onkiem Barweny, znam wszystkich w臋dkarzy kt贸rzy wchodz膮 w sk艂ad tego klubu, znam jego r贸wnie偶 jego idee kt贸re przy艣wiecaj膮 Barwenie zapewniam, 偶e s膮 dalekie od patologii. Po Waszych uwagach my艣l臋, 偶e 偶aden cz艂onek klubu nie zachowa sie ju偶 nad wod膮 w ra偶膮cy spos贸b, szkoda tylko, 偶e uwagi polecia艂y w taki typowy polski spos贸b :-)


U偶ytkownik beton007 edytowa艂 ten post 22 kwiecie艅 2019 - 07:46


#48 OFFLINE   beton007

beton007

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 471 post贸w
  • LokalizacjaBielsk
  • Imi臋:Andrzej

Napisano 22 kwiecie艅 2019 - 09:27

PS 2019 to 艣wietna impreza, zach臋cam do wzi臋cia udzia艂u w kolejnych edycjach :D  Mozliwo艣膰 spotkania znajomych z internetu czy odleg艂ych rejon贸w polski, integracja z nimi to warto艣ci wy偶sze, kt贸re przy艣wietlaj膮 tej imprezie ;)  .

 

Presja na podlaskie pstr膮gi z roku na rok ros艂a i si臋 nie ma co dziwi膰, bo one tu s膮. Nie rozumiem tylko dlaczego stary pstragarz jest z艂y na nowo przyby艂ych (bo tak to wygl膮da)? Stary czy m艂ody wszyscy s膮 na tym samym poziomie w wydumanej hierarchii. Fajnie jest mie膰 co艣 na w艂asno艣膰, ale niestety tak to nie dzia艂a. Ka偶demu przeszkadza presja wi臋c... Na pewno w gronie Barweny na kolejnym zebraniu przedyskutujemy jakie wnioski wystosowa膰 do okr臋gu, tak aby zadowoli膰 wi臋kszo艣膰. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu z klubem, rozmawiajmy, wtedy takich dyskusji bedzie mniej! Pozdrawiam i do zobaczenia na pstragach rzecz jasna ;)  ;)  ;) 



#49 OFFLINE   J.C.

J.C.

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 8 post贸w

Napisano 22 kwiecie艅 2019 - 19:17

W tym roku zako艅czy艂em sezon pstr膮gowy w marcu i to w艂a艣nie z powodu presji. To co do tej pory zachwyca艂o mnie w 艂owieniu pstr膮g贸w znikn臋艂o. Po 10 w臋dkarzy na odcinek 2km, pieluchy na brzegu, wydeptane 艣cie偶ki do "tajnych" miejsc贸wek.

Czy to wina Pstr膮ga Supra艣li? Po cz臋艣ci na pewno, ale wi臋cej "dobrego" zrobi艂 Facebook. S膮 tego dobre strony, bo teraz nawet w tygodniu "lokalesi" nie maj膮 szans na k艂usowanie :)  Woda zadreptana, ale pod ci膮g艂膮 obserwacj膮. Agresji nie zaobserwowa艂em. W艂a偶enie na miejsc贸wk臋 nagminne :)

C&R zesz艂o do minimum, czyli zagi臋te zadziory na kotwicy. Ryby 40+ 艂owione na UL na pewno nie wracaj膮 w dobrej kondycji do wody, jak zapewniaj膮 艂owcy, ale jest tam tego tyle, 偶e woda to wytrzyma :)

 

Sama impreza? Fajna atmosfera ju偶 w przeddzie艅 zawod贸w, dobra organizacja, przyjacielska atmosfera z nutk膮 rywalizacji, 150 os贸b na tyle km wody nie by艂o jakim艣 wielkim utrapieniem. My艣la艂em 偶e b臋dzie du偶o cia艣niej.



#50 OFFLINE   bartek

bartek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 219 post贸w

Napisano 22 kwiecie艅 2019 - 21:23

W sumie znalaz艂em pozytyw tej imprezy. Dzi臋ki niej cz臋艣膰 ludzi odwiedzaj膮cych moj膮 rzek臋 mo偶e zacznie je藕dzi膰 na Podlasie. Fajnie, 偶e macie ryby u siebie i si臋 chwalicie. Kiedy艣 by艂o o Was cicho, teraz robi si臋 szum. Dla mnie i mojej wody  to dobrze.


  • barwena1977, PAMPUCH71, hi tower i 1 inna osoba lubi膮 to

#51 OFFLINE   evangelion69

evangelion69

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 9 post贸w

Napisano 31 marzec 2023 - 14:19

Pstr膮gom nie zaszkodzi ?

 

https://wspolczesna..../ar/c1-17418937



#52 OFFLINE   Andru77

Andru77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1779 post贸w
  • LokalizacjaRoztocze

Napisano 03 kwiecie艅 2023 - 09:28

Pstr膮gom nie zaszkodzi ?

 

https://wspolczesna..../ar/c1-17418937

Zaszkodzi, nie tylko pstr膮gom. Drodze te偶 niewiele pomo偶e.



#53 OFFLINE   evangelion69

evangelion69

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 9 post贸w

Napisano 15 maj 2023 - 12:33

Czy takie prace nie powinny by膰 konsultowane z PZW?



#54 OFFLINE   pafek

pafek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 772 post贸w
  • Lokalizacjapstr膮gowe strumienie

Napisano 21 pa藕dziernik 2023 - 16:29

Czy takie prace nie powinny by膰 konsultowane z PZW?

Pzw Bia艂ystok ma w dupie pstr膮gowe rzeki. W zesz艂ym roku jesieni膮 spuszczono zbiornik le艣ny zamulaj膮c tarliska pstr膮g贸w. Nic z tym nie zrobili :)


Wys艂ane z iPhone za pomoc膮 Tapatalk
  • juranty2 lubi to




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 1

0 u偶ytkownik贸w, 1 go艣ci, 0 anonimowych