Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Do Użytkowników DAIWY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 09 kwiecień 2007 - 16:52

Jędruś to Ty żyjesz... lepiej się tu nie pokazuj bo jak remek sobie przypomni o muszkach to bedzie cieniutko

#42 OFFLINE   mleko_1

mleko_1

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 180 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 13 maj 2007 - 16:32

Ja mam Daiwe 100l i ostanio lowilem pod wypietrzeniem na Wisle i caly kij lacznie z multiplikatorem byl mokry. po wysuszeniu nic mu nie bylo. Lowielm na upatrzonego i wedke schowalem pod wode a sam siedzielm w krzakach bo Bolen tam chodzil i moja Daiwa jest Waterpoof. Jak miales taki problem to moze wysuszyc i nasmarowac gdzie niegdzie albo sprawdzic szczelnosc obudowy... Kiedys Daiwa Rojo tez wpadlem do wody i nic sie nie stało... prubuj...

#43 OFFLINE   wizard

wizard

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 256 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Przemysław

Napisano 13 maj 2007 - 17:09

Ja mam Daiwe 100l i ostanio lowilem pod wypietrzeniem na Wisle i caly kij lacznie z multiplikatorem byl mokry. po wysuszeniu nic mu nie bylo. Lowielm na upatrzonego i wedke schowalem pod wode a sam siedzielm w krzakach bo Bolen tam chodzil i moja Daiwa jest Waterpoof. Jak miales taki problem to moze wysuszyc i nasmarowac gdzie niegdzie albo sprawdzic szczelnosc obudowy... Kiedys Daiwa Rojo tez wpadlem do wody i nic sie nie stało... prubuj...


Nie rozumiem Cie Mleko w innych watkach wypytawales o multiki , a teraz widze ze jednak posiadasz owe multiki


#44 OFFLINE   mleko_1

mleko_1

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 180 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 13 maj 2007 - 17:40

Masz racje...pytalem sie o multi al;e o Nowy do kupienia na lekkiego castngu a 100l jest do Medium Hard. Daiwa Rojo nie mam ale rzucaelm pare dni nim u koloegi w Niemczech...

#45 OFFLINE   tomek_w

tomek_w

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 508 postów

Napisano 15 maj 2007 - 15:50

. Lowielm na upatrzonego i wedke schowalem pod wode a sam siedzielm w krzakach bo Bolen tam chodzil i moja Daiwa jest Waterpoof. ...


Dawno sie tak nie uśmiałem :mellow: :mellow: :mellow: :mellow: :mellow: ... złowiłem kilka boleni w życiu i nigdy nie wpadłem na to by schować wędke pod wodą ... Kurcze genialne .... następnym razem zakładaj maske , butle tlenowe i chowaj sie sam pod wode a wystaw tylko szczytówke to byłoby coś ... ide sobie brzegiem rzeki a tu sama szczytówka wywija nad wodą ... unikaj tylko uczęszczanych miejscówek bo ktoś Cię może uboleniować za siedzenie :mellow: :mellow: :mellow: ... naprawde tego mi bylo trzeba odrobina humoru ...

#46 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3198 postów

Napisano 15 maj 2007 - 16:00

Tomku widzisz admini zajęci łowieniem ryb w skandynawii a na forum rózne cuda się dzieją :huh: . Od kilku dni w kilku wątkach zrobiło się bardzo humorystycznie :angry:
pozd JW

#47 OFFLINE   mleko_1

mleko_1

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 180 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 15 maj 2007 - 16:06

Owszem, troche humorystycznie to napisalem ale chyba wisz o co mi chodzilo...
Jak zauwazylem go to przykuclem przy krzakach i mialem do pepka wody a wedka z multim zanurzyla mi sie pod wode a przyneta byla zarzucona wiec zaczolem zwijac wiec sprzet byl pod woda przez okolo 20 sekund...normalnie to byly sluzby specialne do lowienia boleni...troche smiesznie to wygladalo ale jakbym wstal to nie bylo by szans na zlapanie go bo by sie sploszyl...

#48 OFFLINE   SUM.SZCZECIN

SUM.SZCZECIN

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaSZCZECIN

Napisano 17 maj 2007 - 12:28

Z daiwy polecam ZILLION PLUS TEAM DAIWA ONE&half 1.80 10-20g zestaw orgazm.Mało co mnie zaskoczy :lol: Można to zobaczyć u mnie w sklepie.Mifek testował tegi kija.

#49 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 17 maj 2007 - 13:53

Z daiwy polecam ZILLION PLUS TEAM DAIWA ONE&half 1.80 10-20g zestaw orgazm.Mało co mnie zaskoczy :lol: Można to zobaczyć u mnie w sklepie.Mifek testował tegi kija.



jeśli chodzi o ten kijek to jest to ten sam któy był dostepny na zlociku... Ci co mieli z nim przyjemność wiedzą o co chodzi ... :D

#50 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 17 maj 2007 - 20:43

Super to mało powiedziane jest super super.

#51 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 18 maj 2007 - 20:16

Super to mało powiedziane jest super super.

a jakie brody można z jego pomocą robić <_< <_< <_< <_< <_< <_<

#52 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 19 maj 2007 - 09:04

A co bez szydełka Szpiega byśmy zrobili :unsure: :unsure: :unsure:
A ile trzeba było się nachodzić,nawet Korzeniowski na treningach tyle nie nachodził :lol: :lol: :lol:
A teraz wszystko przed Poperem :lol: :lol: :lol:

#53 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 19 maj 2007 - 13:32

poperek swoje pierwsze kroki w plataniu dokonal na trawniku przed budynkiem... swoje chlopak tez juz naplatal teraz powinno isc z gorki... chyba

#54 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9495 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 22 maj 2007 - 07:13

He, he @mifku. Poszło z górki :mellow: .
Wędziskiem, o gibkosci słupa telegraficznego, miotam przynęty o masie +40g (slider_10), na dystans, nie wyobrażalny, w zwykłym spinie.
ABU 5601AB, zakręcam korbką ok. 80-85 razy a to już jest sporo, jak na moje wyobrażenie.
To bedzie gdzieś pod 50m, chyba.
Tak nawiasem, @tornado namawiał mnie, żebym tym sprzęcikiem, zszedł do -10g ale chyba nie docenił tego wędziska.
W/g mnie slider_7, to wszystko, co mogę w miarę komfortowo, z niego wydusić.
O brodach jednak nie zapominam tak zupełnie :wacko:


#55 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 25 maj 2007 - 22:21

Tornado;Poper po twoich trningach na powarznie zajme się tym słupem telegraficznym.na wąsatych z Mietkowa skoro sandał wybity :lol:

#56 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 26 maj 2007 - 15:58

poper i na 10cio gramiaki przyjedzie pora... nawet z tego multika.. tylko nie od razu wszystko. najpierw sie obrzucaj, pomachaj, porozplatuj a pozniej... powolutku...

3mam kciuki... :D

#57 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 27 maj 2007 - 09:39

panowie, wszystko fajnie, humoru nigdy zy duzo, ale co to ma wspolnego z pierwszym postem tego threadu?

Witam.

Mam pytanko do właścicieli kołowrotków Daiwy, szczególnie tych nowszych modeli.
jak to jest z tą konstrukcją Daiwy do mycia pod wodą , dzis skąpał mi się mój Exist w rzece i zaczął lekko szumiec, używam Certate już dłuższy czas i taki objaw się po kontakcie z wodą nigdy nie pojawił.
Daiwa określa te konstrukcje jako washable...
Miał ktos taki problem z tego typu kręciołami? jak wyschły to wróciło do normy?
Czy potrzeba im dodatkowej pomocy..jakieś samrowanie?
Za bardzo mi się nie widzi eksperymentowanie na Exiscie...
A może się mylę może trzeba 'pomóc...

Z góry dziękuję za ewentualna pomoc...


:D

#58 OFFLINE   mako

mako

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 136 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 27 maj 2007 - 15:04

Zgadza się Pitt jakoś temat się rozjechał...
(ale Exist działa bez zarzutu.. :mellow: ), choc po tych przebojach wyżej cenie jednak Certate)...

#59 OFFLINE   tomek_w

tomek_w

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 508 postów

Napisano 06 czerwiec 2007 - 11:17

Wrocilem do watku , od jakiegos czasu jestem nieszczesliwym posiadaczem exista .. ma przelowione ok 30godzin , nie byl moczony , szumi jak jaxon :D.. po kilku godzinach odkrecil mi sie kablak , myslalem ze ot zwykle niedopatrzenie , dokrecilem (dobrze ze zauwazylem bo malo brakowalo aby sie rozsypal do wody) ... i wczoraj znowu byl odkrecony... jak na kolowrotek za pare stów zachowuje sie co najwyzej na poziomie sredniego shimano , do tej pory lowilem na twin powery i nigdy nic sie nie dzialo ... Wiec raczej nie polecam tego sprzetu, za te pieniadze mozna kupic 3 niezle kolowrotki ktore posluza dluzej ..

#60 OFFLINE   mako

mako

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 136 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 06 czerwiec 2007 - 11:31

Witaj.
Co do szumów to mój przestał po smarowaniu... :mellow:
Co do rolki potwierdzam odkręciła się na poczatku łowienia ,ale po dociągnięciu problemu nie ma.
Ale faktem jest ,że Exist jest nie wart tego wydatku :(
Ostatnio z powrotem łowię Certate i utwierdzam się w przekonaniu że jest DUŻO lepszym sprzętem niż Exist...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych