Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

"Na ryby" - tu umawiamy się na wyprawy wędkarskie...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
675 odpowiedzi w tym temacie

#641 OFFLINE   yogibaboo

yogibaboo

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • Lokalizacjagdańsk, czarna dąbrówka
  • Imię:jacek
  • Nazwisko:gruszkiewicz

Napisano 12 lipiec 2023 - 14:08

chodzi mi po głowie wyjazd na 3- max.4 dni na Rugię. Cel: szczupak, brodzenie bez łódki. terminy: listopad, grudzień, luty - do ustalenia, oczywiście jak pogoda pozwoli. z chęcią dołączę też do ekipy jeżeli się jakaś wybiera właśnie tam i właśnie  w takim celu.



#642 OFFLINE   Biesan

Biesan

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1117 postów

Napisano 12 lipiec 2023 - 19:49

Na listopad chętnie się piszę.

#643 OFFLINE   Enio

Enio

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaWrocław/DE/NL
  • Imię:Janusz

Napisano 13 lipiec 2023 - 17:17

Witam. Będę w Polsce od 17.07 na 2 tygodnie. Chetnie wybiorę się z kimś na łódkę. Interesuje mnie głównie łowienie z live (sum, sandacz) lecz nie tylko. Mogę zabrać swojego Panoptixa tylko muszę wiedzieć przed wyjazdem. Mogę dojechać do 200km od Wrocławia.



#644 OFFLINE   inzynier

inzynier

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 129 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 lipiec 2023 - 19:40

Cześć

 

szukamy 1 osobę chętną na wyjazd do Szwecji na jezioro Vanern w terminie 25.08 - 04.09. Jedziemy na 2 lodzie po 2 ludzi. Zakwaterowanie w hotelu w Amal. Zainteresowanych zapraszam na priv.


Użytkownik inzynier edytował ten post 21 lipiec 2023 - 19:41


#645 OFFLINE   Arcik

Arcik

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:d

Napisano 30 lipiec 2023 - 14:06

Cześć, od jutra 31.07 do 04.08 będę blisko miejscowości Ruciane-Nida nad jeziorem Guzianka Duża i prawdopodobnie wsadzę ponton do bagażnika ;p
Jeżeli ktoś chciałby razem powędkować pontonem, innym środkiem pływającym, albo iść nad jakąś rzekę to proszę o kontakt. Za każde wskazówki chociaż wskazówki gdzie iść łowić będę wdzięczny. Pozdrawiam.



#646 OFFLINE   kostom63

kostom63

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1635 postów

Napisano 30 lipiec 2023 - 21:37

Cześć, jakby komuś brakowało jednego do składu na sandacze w połowie października, na tydzień. To jestem chętny
Tomek

#647 OFFLINE   wodnytraper

wodnytraper

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 24 postów
  • LokalizacjaTrójmiasto
  • Imię:Xxx
  • Nazwisko:podam pozniej

Napisano 04 sierpień 2023 - 07:35

Z powodów losowych z wyjazdu wypadła nam jedna osoba. Jedziemy na Północ Szwecji w bardzo urokliwe miejsce. Na miejscu dwie łodzie i dwa silniki. Ekipa to w sumie 4 osoby. Szukam tej czwartej. Ryby: Szczupak, Okoń, Jaź, Pstrąg i Lipień. Temin 2-10 września 2023. Konieczenie Szukam Osoby z Autem z hakiem, z Polski zabieramy jedną łódź. Koszt Wyjazdu na Osobę jest bardzo atrakcyjny. Więcej na Priv. Zapraszam.


Użytkownik wodnytraper edytował ten post 04 sierpień 2023 - 07:37


#648 OFFLINE   wodnytraper

wodnytraper

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 24 postów
  • LokalizacjaTrójmiasto
  • Imię:Xxx
  • Nazwisko:podam pozniej

Napisano 05 sierpień 2023 - 08:06

...


Użytkownik wodnytraper edytował ten post 05 sierpień 2023 - 08:21


#649 OFFLINE   xweszrap

xweszrap

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaChełm
  • Imię:Artur

Napisano 05 sierpień 2023 - 21:53

Wypadła nam jedna osoba z wyjazdu w rejon Rusksele na północy Szwecji w terminie 18-27.08.2023 (włącznie z podróżą). Jedziemy dwoma busami ekipą łącznie 12-osobową, liczymy na połowy szczupaków, okoni, pstrągów i lipieni.  Wyruszamy z Chełma ale zabieramy po drodze również osoby z Warszawy. Zainteresowanych zapraszam na priv.


  • Krzysiu lubi to

#650 OFFLINE   jakub75

jakub75

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 164 postów
  • LokalizacjaOtrębusy
  • Imię:Jakub
  • Nazwisko:Kacprzak

Napisano 19 wrzesień 2023 - 11:08

Od czwartku 21.09, do soboty 23.09 będę łowił na Żarnowcu, jak ktoś chciałby dołączyć- na dzień, dwa lub trzy, to zapraszam.

Głównie łąki i łowienie z ręki, ale troche trollingu też przewiduję (jak ktoś lubi i umie trollingować na Żarnowcu, to chętnie się czegoś nauczę :)

 

Łódka z Orfy - Alfa 390 + silnik 5/6 km. Koszt do podziału: 100 PLN + paliwo/dzień.


Użytkownik jakub75 edytował ten post 19 wrzesień 2023 - 11:27

  • S.N. lubi to

#651 OFFLINE   Tommek

Tommek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1175 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 29 wrzesień 2023 - 09:46

Jako że już wielokrotnie miło się zaskakiwałem na naszym forum, może i tym razem się uda.

Od lat regularnie jeżdżę na Rugię na wiosnę i/lub na jesień, posiadam też dużą bezpieczną łódź na której w komfortowych warunkach mogą łowić 3-4 osoby. Wiem kiedy i gdzie i na co łowić, sukcesów nie gwarantuję ale szanse na złowienie dużej ryby są spore. Niestety na ten moment nie posiadam auta odpowiedniego do holowania łodzi z przyczepą, jeśli ktoś chciałby wejść w taki barter że zaciąga moją łódź na rugię a w zamian pływamy razem itp. to proszę pisać na priv. Oczywiście za wszystko policzymy się tak żeby nikt nie był stratny.

Waga łodzi+przyczepy +/-1300kg. Łódź stoi w okolicach Augustowa. Konkretne szczegóły na priv.


Użytkownik Tommek edytował ten post 29 wrzesień 2023 - 09:51

  • Krzysiu, Sailfish i jakub75 lubią to

#652 OFFLINE   sez

sez

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Bartosz

Napisano 05 październik 2023 - 17:22

RUGIA - last minute.
Planujemy połowić na Rugii w dniach 12-15.10. Wyjazd z Wrocławia w środę w godzinach popołudniowych żeby od czwartkowego poranka być na wodzie. W niedzielę krótki wypad na łowienie i powrót żeby zdążyć na wybory.
Łowimy brodząc, na wodzie raczej od godzin wczesno porannych do wieczora. Ekipa - 3 osoby 40 - 60 lat, szukamy czwartej osoby do podziału kosztów. Jdziemy łowić a nie pić albo siedzieć w pokoju. Jak ktoś chętny pisać na PW.

#653 OFFLINE   Konstanty

Konstanty

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 300 postów

Napisano 05 październik 2023 - 17:50

RUGIA - last minute.
Planujemy połowić na Rugii w dniach 12-15.10. Wyjazd z Wrocławia w środę w godzinach popołudniowych żeby od czwartkowego poranka być na wodzie. W niedzielę krótki wypad na łowienie i powrót żeby zdążyć na wybory.
Łowimy brodząc, na wodzie raczej od godzin wczesno porannych do wieczora. Ekipa - 3 osoby 40 - 60 lat, szukamy czwartej osoby do podziału kosztów. Jdziemy łowić a nie pić albo siedzieć w pokoju. Jak ktoś chętny pisać na PW.

cholera... jadę w tym terminie na San

ale next time - kto wie ;-)



#654 OFFLINE   wodnytraper

wodnytraper

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 24 postów
  • LokalizacjaTrójmiasto
  • Imię:Xxx
  • Nazwisko:podam pozniej

Napisano 21 listopad 2023 - 13:44

Witam Kolegów,

kompletuję ekipę na przyszły rok na kolejny wyjazd do Szwecji. Mamy już 3 osoby. Brakuje nam jednego kolegi. Szukamy kogoś wprawionego w łowieniu Sandaczy i Szczupaków. Wyjazd Towarzyski w terminie 1 do 8 czerwca 2024. Prom z Gdańska. Po więcej Informacji zapraszam na Priv.



#655 OFFLINE   Dano.

Dano.

    Wyprawy wędkarskie do Laponii

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 2330 postów
  • LokalizacjaBaza wędkarska w Laponii
  • Imię:Daniel

Napisano 25 grudzień 2023 - 20:50

Witajcie
Dwóch kolegów z Warmii szuka dwóch kolegów na wspólną wyprawę do Laponii z dowolnego miasta w Polsce w roku 2024

cel - sandacze, okonie i szczupaki
termin do ugadania, wstępnie druga połowa lipca/pierwsza połowa sierpnia im pasuje
miejsce - okolice Overkalix
koszt 6 tys zł 4 osoby za domek + dwie dobre łódki z niedużymi silnikami + koszty dojazdu i wyżywienia.
zapraszam na prv - przekażę kontakt.
 


  • szydłoś, slawito i BOB lubią to

#656 OFFLINE   Konstanty

Konstanty

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 300 postów

Napisano 26 grudzień 2023 - 23:09

Witajcie
Dwóch kolegów z Warmii szuka dwóch kolegów na wspólną wyprawę do Laponii z dowolnego miasta w Polsce w roku 2024

cel - sandacze, okonie i szczupaki
termin do ugadania, wstępnie druga połowa lipca/pierwsza połowa sierpnia im pasuje
miejsce - okolice Overkalix
koszt 6 tys zł 4 osoby za domek + dwie dobre łódki z niedużymi silnikami + koszty dojazdu i wyżywienia.
zapraszam na prv - przekażę kontakt.
 

czołem, jaki koszt na 1 osobę? za całość?



#657 OFFLINE   Dano.

Dano.

    Wyprawy wędkarskie do Laponii

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 2330 postów
  • LokalizacjaBaza wędkarska w Laponii
  • Imię:Daniel

Napisano 27 grudzień 2023 - 09:55

czołem, jaki koszt na 1 osobę? za całość?

Cześć
Najwięcej zależy od tego czym pojedziecie i którędy.
Wiadomo ze auto palące 5 litrów na 100km da znacząco inny wynik kosztowy vs auto palące 10 litrów na 100km
Mogę podać namiary na chłopaków poprzez FB i się możecie dogadać, bo nie wiem jakim potencjalnie środkiem transportu dysponują na taki wyjazd
Pozdrawiam
Daniel



#658 OFFLINE   Andrzej@45

Andrzej@45

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 27 postów
  • LokalizacjaMehren
  • Imię:Melerski
  • Nazwisko:Andrzej

Napisano 27 grudzień 2023 - 10:48

to nie maja telefonow?



#659 OFFLINE   Dano.

Dano.

    Wyprawy wędkarskie do Laponii

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 2330 postów
  • LokalizacjaBaza wędkarska w Laponii
  • Imię:Daniel

Napisano 27 grudzień 2023 - 11:59

to nie maja telefonow?

Mają - podałem Ci  w wiadomości prywatnej  :)



#660 OFFLINE   wodnytraper

wodnytraper

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 24 postów
  • LokalizacjaTrójmiasto
  • Imię:Xxx
  • Nazwisko:podam pozniej

Napisano 11 styczeń 2024 - 11:02

Ponowię ofertę, jedno wolne miejsce na wyjazd do Szwecji początek czerwca. Woda Sprawdzona. Sporo ryb. Niski koszt uczestnictwa. Po informację zapraszam na priv.