Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

"Na ryby" - tu umawiamy się na wyprawy wędkarskie...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
675 odpowiedzi w tym temacie

#621 OFFLINE   highvoltage

highvoltage

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • Imię:Krz

Napisano 01 marzec 2023 - 15:54

Mały update , mamy już wytypowany domek. Będzie to południowe Vanern

#622 OFFLINE   Pietruk

Pietruk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2313 postów
  • LokalizacjaŁomża
  • Imię:Piotr

Napisano 08 marzec 2023 - 11:11

Witam brać,
 
Tak popatrzyłem na majowy długi weekend od 29 kwietania do 9 maja i sobie pomyślałem że może by tak w Szwecji coś poganiać.
A że sameu coś organizować nie za bardzo mam czas i chęci to mógł bym dołączyć do jakieś ekipy której w tym okresie ktoś się wysypał lub brakuje do kompletu.
Dysponuję autem i łodzią które mogę zabrać. 
 
Zapraszam na PW, pogadamy, pomyślimy i zabaczymy co z tego wyniknie...


#623 OFFLINE   Areq

Areq

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaMazowieckie

Napisano 10 marzec 2023 - 13:17

Wyjazd Szwecja 30 maj - 9 czerwiec 12 dni.

Szukamy jednej osoby na długi wyjazd do Szwecji w terminie jw.
Do Szwecji jeździmy od kilku lat w czerwcu oraz we wrześniu.
Cel wyprawy sandacze oraz w przerwach okoń.

Jest też druga opcja: dla 2 osób z łódką w opcji na 12 dni lub mniej (ale oczywiście w terminie pomiędzy 30.05.2023-09.06.2023)

W przypadku pytań zapraszam na priv.
Pozdrawiam,
Areq


  • Rebel64 i jakub75 lubią to

#624 OFFLINE   Przeman

Przeman

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Przemek

Napisano 15 marzec 2023 - 15:14

Cześć!
Panowie, czy wybiera się ktoś może na majówkę do Słowenii, Bośni, lub w inne atrakcyjne wędkarsko miejsce i ma miejsce w samochodzie? Bardzo chętnie dołożę się do paliwa. Interesuje mnie w zasadzie każda destynacja gdzie jest szansa fajnie połowić drapieżniki na muchę lub spinning. Mam wolne 29.04-7.05. Jeśli ktoś ma ochotę połączyć siły, proszę o wiadomość na priv.
Pozdrawiam
Przemek

#625 OFFLINE   Areq

Areq

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaMazowieckie

Napisano 20 marzec 2023 - 17:46

Wyjazd Szwecja 30 maj - 9 czerwiec 12 dni.

Szukamy jednej osoby na długi wyjazd do Szwecji w terminie jw.
Do Szwecji jeździmy od kilku lat w czerwcu oraz we wrześniu.
Cel wyprawy sandacze oraz w przerwach okoń.

Jest też druga opcja: dla 2 osób z łódką w opcji na 12 dni lub mniej (ale oczywiście w terminie pomiędzy 30.05.2023-09.06.2023)

W przypadku pytań zapraszam na priv.
Pozdrawiam,
Areq

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie.
Skład na wyjazd już jest.
Temat zamknięty.
Pozdrawiam
Areq

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  • Krzysiu lubi to

#626 OFFLINE   zator

zator

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 374 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomasz

Napisano 27 marzec 2023 - 12:41

Organizuje wyjazd na przełomie Maja/Czerwca do Finlandii. Środkowa Finlandia, cel szczupaki w niewielkich śródleśnych rzekach i jeziorach. Łowimy z brzegu, śpimy w środku lasu w obozie który robimy sami. Zapraszam do kontaktu
  • kostom63 i tomaszGD lubią to

#627 OFFLINE   teetee

teetee

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 29 marzec 2023 - 19:08

Cześć!

Wraz z kolegami poszukujemy osoby chętnej na wędkarską wyprawę do Szwecji w terminie 23.09–05.10.2023. Tym razem naszą bazą wypadową jest domek nad przepływowym jeziorem wielkości około 1000ha, a celem są oczywiście sandacze. Jezioro znajduje się w środkowej Szwecji, a sam rejon słynie z sandaczy. W wodzie pływają oczywiście drapiezniki takie jak szczupak, okoń, boleń, a sporadycznie trafiają się pstrągi i łososie. Organizujemy wyjazd koleżeński czteroosobowy, niestety nasz dotychczasowy kompan musiał zrezygnować z tegorocznych wyjazdów i chcemy zapełnić wolne miejsce na wrzesień. Szacowany koszt za 12 dniowy wyjazd wynosi około 3000zł od osoby i zawiera przeprawę promową wraz z noclegiem, koszt benzyny, licencje wędkarską, a także nocleg. Oczywiście dodatkowo trzeba będzie doliczyć paliwo do łódki oraz wyżywienie. Chętna osoba będzie pływała ze mną na mojej łodzi RiverFox 470 . Sprzęt wyposażony w silnik 40KM, silnik dziobowy z GPS, echosondę Garmina wraz z systemem Panoptix Livescope itp. Zatem łowienie będzie naprawdę komfortowe, bo od strony sprzętowej jest raczej na full. 😉 Zależy nam na znalezieniu osoby sympatycznej, ugodowej, pasjonata spinningowania, który nie boi się całodziennych wypadów nad wodę i posiada doświadczenie w tej metodzie. Jako, że szukamy kompana dla mnie, chciałbym aby najlepiej była to osoba w wieku do 40 lat (choć nie jest to warunek konieczny jeśli uważasz, że masz w sobie na tyle pogody ducha, żeby uznać, że wiek nie ma znaczenia). Jeśli chodzi o mnie to sam ich naliczyłem sobie 34. 🙂 Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.

 

szwecja-2.jpg


  • Krzysiu i S.N. lubią to

#628 OFFLINE   teetee

teetee

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 02 kwiecień 2023 - 19:11

Powyższe ogłoszenie jest już nieaktualne. :)



#629 OFFLINE   krynio79

krynio79

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 04 kwiecień 2023 - 17:31

Witam. Jest jedno miejsce na wypad do Szwecji w terminie 20 maj do 27 maja nad jezioro Solgen. Wyjazd z Łodzi. Proszę o priv.


Użytkownik krynio79 edytował ten post 04 kwiecień 2023 - 17:58


#630 OFFLINE   Sailfish

Sailfish

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1171 postów
  • LokalizacjaTurawa
  • Imię:Cezary

Napisano 12 kwiecień 2023 - 16:20

Poszukuję towarzysza na łódkę w południowej Szwecji. Łowienie sandaczy, okoni i ew. szczupaków.  Mam zarezerwowany w pełni wyposażony dom oraz łódkę z silnikiem i echo 12”. Będę tam już wcześniej, tak że dojazd własnym samochodem lub dolot samolotem ( 43 km od lotniska). Jezioro znam bardzo dobrze. To mój „nasty” wyjazd w to miejsce więc można to potraktować jak wyjazd z przewodnikiem ( przewodnik gratis! ). Możliwe opcje: 1 lub 2 tygodnie  od 22 czerwca do 6 lipca. Zainteresowanych zapraszam na priv.



#631 OFFLINE   krynio79

krynio79

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 17 kwiecień 2023 - 18:32

Witam. Jest jedno miejsce na wypad do Szwecji w terminie 20 maj do 27 maja nad jezioro Solgen. Wyjazd z Łodzi. Proszę o priv.



Nie aktualne

#632 OFFLINE   Robert Crocker

Robert Crocker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1967 postów
  • LokalizacjaNYC
  • Imię:Bobby
  • Nazwisko:Crocker

Napisano 25 kwiecień 2023 - 11:49

Wyjazd do Szwecji 03.06-10.06 na rozpracowane jezioro sandaczowe. Na miejscu polski przewodnik. Duże łódki i bdb zakwaterowanie. 150 km od promu. Potrzebna 1 ogarnięta w temacie osoba z doświadczeniem. Priv. 



#633 OFFLINE   pickok

pickok

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 566 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 04 maj 2023 - 09:29

Koledzy

 

Jeśli u kogoś zwolniło się miejsce lub ma 2 wolne na wyjazd po 15.09 na szczupaki chętnie się dołaczę 

 

zapraszam na Priv 



#634 OFFLINE   Sailfish

Sailfish

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1171 postów
  • LokalizacjaTurawa
  • Imię:Cezary

Napisano 04 maj 2023 - 13:37

Poszukuję towarzysza na łódkę w południowej Szwecji. Łowienie sandaczy, okoni i ew. szczupaków.  Mam zarezerwowany w pełni wyposażony dom oraz łódkę z silnikiem i echo 12”. Będę tam już wcześniej, tak że dojazd własnym samochodem lub dolot samolotem ( 43 km od lotniska). Jezioro znam bardzo dobrze. To mój „nasty” wyjazd w to miejsce więc można to potraktować jak wyjazd z przewodnikiem ( przewodnik gratis! ). Możliwe opcje: 1 lub 2 tygodnie  od 22 czerwca do 6 lipca. Zainteresowanych zapraszam na priv.

Bardzo dziękuję za zainteresowanie moją ofertą. Jeden z kolegów z naszego forum potwierdził przyjazd. Ogłoszenie jest nieaktualne.



#635 OFFLINE   highvoltage

highvoltage

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • Imię:Krz

Napisano 08 maj 2023 - 16:03

Podbijam, wyjazd do Szwecji 03.07-12.07 północne Vanern okolice Karlstad poszukujemy jednej osoby. Wyjazd z Warszawy , prom z Gdyni. Więcej szczegółów priv

#636 OFFLINE   Bootleg

Bootleg

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 658 postów
  • LokalizacjaNDM/Brodnickie

Napisano 08 maj 2023 - 22:14

Jeśli ktoś chciałby wspólnie polatać po Wiśle lub Narwi na odcinku ujściowym w okolicy Nowego Dworu Maz to zapraszam na priv.

#637 OFFLINE   Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 918 postów
  • LokalizacjaKwidzyn
  • Imię:Marek

Napisano 14 maj 2023 - 14:47

Ja bym do Szwecji wyskoczył, jakby ktoś miał niepełną ekipę.



#638 OFFLINE   zator

zator

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 374 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomasz

Napisano 30 maj 2023 - 16:30

Czołem, we wrześniu w terminie 11-17 organizowany jest wyjazd do Finlandii. Cel szczupaki. Ważna sprawa, nie ma tam zamrażarki ( częste pytanie....)
Wyjazd ma odmienną formułę, niż zazwyczaj. Jest to trochę taki "survivalowy" wyjazd. Wędkarski obóz rozłożony jest w lesie nad rzeką. Kontakt z naturą na 110% do tego podczas trwania obozu prowadzone jest szkolenie obozowe.

Użytkownik zator edytował ten post 30 maj 2023 - 16:30

  • jacekp29 i Dano. lubią to

#639 OFFLINE   highvoltage

highvoltage

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • Imię:Krz

Napisano 31 maj 2023 - 16:44

Szwecja 3.07-12.07 jezior Vanern brakuje jednej osoby , wyjazd z Warszawy prom z Gdyni . Ekipa +- 30-35lat , jak coś to proszę o priv

#640 OFFLINE   highvoltage

highvoltage

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • Imię:Krz

Napisano 20 czerwiec 2023 - 18:20

Last minute jak powyżej , promocyjna cena . Szczegóły na priv