Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

"Na ryby" - tu umawiamy się na wyprawy wędkarskie...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
670 odpowiedzi w tym temacie

#661 OFFLINE   wodnytraper

wodnytraper

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 24 postów
  • LokalizacjaTrójmiasto
  • Imię:Xxx
  • Nazwisko:podam pozniej

Napisano 15 styczeń 2024 - 14:32

Sprawa Nieaktualna. Już jest Kolega Chętny.


  • strary lubi to

#662 OFFLINE   highvoltage

highvoltage

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 253 postów
  • Imię:Krz

Napisano 03 luty 2024 - 00:11

Poszukujemy dwóch osób na wyjazd do Szwecji w terminie 10-19.06 , 8 dni na miejscu. Jezioro 400km na północ od Sztokholmu , populacja ryb szczupak , okoń , troć . Będąc 3 lata temu złowiłem 3 metrowe szczupaki w tym rybę 114cm i jako bonus troć w trollingu. Domek mamy już zarezerwowany , w razie pytań proszę o PW . Jedziemy z Lublina przez Warszawę , prom jest z Gdańska

#663 OFFLINE   AndrzejD

AndrzejD

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 luty 2024 - 19:30

Jestem zainteresowany. Wędkowałem w Szwecji. Preferuję spinning na szczupaka i okonia. Mieszkam w Gdańsku , jestem inżynierem rocznik 63. Alkohol umiarkowanie. Na wyprawach wędkarskich główny cel to ryby. Pozdrawiam i proszę o kontakt i ewentualnie info o wyprawie. Andrzej kom. : 695 599 648

#664 OFFLINE   tomekat

tomekat

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 51 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 luty 2024 - 15:15

Czy był by ktoś chętny na morską troć w Szwecji 16-23 marca tego roku. wykruszył się wyjazd z tego powodu taki krótki termin do namysłu



#665 OFFLINE   Marcin82

Marcin82

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • Imię:Marcin

Napisano 05 marzec 2024 - 10:26

Panowie, czy jest ktoś kto jest z okolic Bydgoszczy i udzieliłby mi informacji odnośnie miejsca gdzie można w marcu podjechać za białorybem/okoniem
Będę na kilka godzin w Bydgoszczy za jakies dwa tygodnie i chciałbym polatać ze spinem za białorybem. 
Z racji krótkiego pobytu nie będę miał za dużo czasu aby polatać i posprawdzać miejscówki. 

Niestety do 31.03 są miejsca wyłączone z wędkowania gdzie w tamtym roku wędkowałem. 
Nie chce konkretnych miejscówek, tylko informacji czy da się gdzieś powędkować, nie jest zarośnie.
Zastanawiałem się nad stawem Glinianki, kanałem bydgoskim, albo bożenkowska struga ?
Z góry dzięki za podpowiedzi



#666 OFFLINE   rav_id

rav_id

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • Lokalizacjamiasto ;)
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:http://opowiescizespinningiem.blogspot.com

Napisano 05 marzec 2024 - 11:47

Panowie, czy jest ktoś kto jest z okolic Bydgoszczy i udzieliłby mi informacji odnośnie miejsca gdzie można w marcu podjechać za białorybem/okoniem
Będę na kilka godzin w Bydgoszczy za jakies dwa tygodnie i chciałbym polatać ze spinem za białorybem.
Z racji krótkiego pobytu nie będę miał za dużo czasu aby polatać i posprawdzać miejscówki.
Niestety do 31.03 są miejsca wyłączone z wędkowania gdzie w tamtym roku wędkowałem.
Nie chce konkretnych miejscówek, tylko informacji czy da się gdzieś powędkować, nie jest zarośnie.
Zastanawiałem się nad stawem Glinianki, kanałem bydgoskim, albo bożenkowska struga ?
Z góry dzięki za podpowiedzi

Glinianek w Bydgoszczy jest kilka, więc nie wiem o którą może ci chodzić. Kanał bydgoski jak najbardziej ale ciężko namierzyć gdzie aktualnie się ryby zgrupowały bo to generalnie woda o praktycznie takim samym charakterze na całej długości (głębokość, brak zakrętów). Ewentualne różnice to zarośnięte lub gołe brzegi... Do tego woda z dużą presją. Bożenkowska Struga to woda górska (wg Informatora) choć praktycznie pusta...

#667 OFFLINE   Marcin82

Marcin82

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • Imię:Marcin

Napisano 05 marzec 2024 - 12:27

Dzięki za odpowiedź. Ja patrzyłem sobie na mapę. 

Glininake znalazlem na mapie niedaleko jak wpada kanał bydgoski do brdy.

Myślę że na kanale jak tylko będzie trochę aktywna ryba da radę poszukać. 



#668 OFFLINE   rav_id

rav_id

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • Lokalizacjamiasto ;)
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:http://opowiescizespinningiem.blogspot.com

Napisano 05 marzec 2024 - 13:33

Dzięki za odpowiedź. Ja patrzyłem sobie na mapę.
Glininake znalazlem na mapie niedaleko jak wpada kanał bydgoski do brdy.
Myślę że na kanale jak tylko będzie trochę aktywna ryba da radę poszukać.

Tak, jest jedna glinianka poniżej ujścia kanału, druga powyżej ujścia. Wody miejskie ogólnodostępne na tzw białą kartę. Na obu byłem raz z lekkim spinningiem ale bez efektów. Aczkolwiek niewykluczone że coś tam pływa bo ślady po "wędkarzach" są. Kanał to chyba będzie najlepsza opcja.
  • Marcin82 lubi to

#669 OFFLINE   Marcin82

Marcin82

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • Imię:Marcin

Napisano 05 marzec 2024 - 14:24

Tak, jest jedna glinianka poniżej ujścia kanału, druga powyżej ujścia. Wody miejskie ogólnodostępne na tzw białą kartę. Na obu byłem raz z lekkim spinningiem ale bez efektów. Aczkolwiek niewykluczone że coś tam pływa bo ślady po "wędkarzach" są. Kanał to chyba będzie najlepsza opcja.

Dziękuje Ci bardzo za iformację. połamania 



#670 OFFLINE   fladra

fladra

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Bartosz

Napisano 15 marzec 2024 - 17:49

Jakby z Białego ktoś chciał się przejechać na garaż to zapraszam na priv. Jadę tylko na garaż i z powrotem. Dokładać do paliwa się nie trzeba.
  • S.N. lubi to

#671 OFFLINE   Streetart90

Streetart90

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 56 postów

Napisano 19 kwiecień 2024 - 19:52

Hej! Ktoś chętny na eksplorację rzek Dolnego Śląska z muchówką? Jestem z okolic Wrocławia .Chciałbym trochę pojeździć w tym roku. Zaprasza na priv. Pozdrawiam

Wysłane z mojego 2201123G przy użyciu Tapatalka




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych