Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kurtki / spodnie Geoff Anderson - opinie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
562 odpowiedzi w tym temacie

#561 OFFLINE   BOB

BOB

Ekspert

• +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9362 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 27 wrzesień 2021 - 18:10

Poproszę o krótką opinię opartą na osobistym doświadczeniu na temat modelu Barbarus (jak już było to przepraszam za lenistwo i nie przeczytanie 28 stron ;) )

#562 OFFLINE   Gadget

Gadget

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 623 postów
  • LokalizacjaRumia

Napisano 20 październik 2021 - 06:21

Poproszę o krótką opinię opartą na osobistym doświadczeniu na temat modelu Barbarus (jak już było to przepraszam za lenistwo i nie przeczytanie 28 stron ;) )

Użytkuje komplet od dłuższego czasu, mam 181cm i 80kg i rozmiar L jest idealny, pod to termo, polar i jest super. Dość mocno eksploatowany, na początku wszystko super, ale wg mnie za szybko zaczął puszczać wodę, barki mokre przy trochę dłuższym lub mocniejszym deszczu. Nie ma mowy o trzymaniu telefonu w kieszeni na piersi, bo szybko robi się mokra lub nawet stoi w niej woda. Jak jest wilgotna ławka, usiądzie się to tyłek mokry. Ale to tak ma chyba każde ubranie oprócz gumy. Ale barbarus znacząco szybko puszczał na dupie. Pierwszy raz wyprałem i zaimpregnowałem jak zaczął puszczać wodę. Jeśli widzę, że nie będzie padać to go ubieram bo jest lekki i wygodny. Podsumowując, drugi raz nie zdecydował bym się na ten komplet do intensywnego użytkowania. Jeśli ktoś potrzebuje na kilka razy w roku, będzie zadowolony.

Michał

#563 OFFLINE   sslonio

sslonio

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 640 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomek

Napisano 29 październik 2021 - 16:22

Nowy Geoff Anderson Barbarus 2

https://www.geoffand...op/35-barbarus/

Jest też wersja ocieplana. Kamuflaż inspirowany jajem czajki :-)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych