Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
MIASTO

Warta / Poznań miasto Doznań

poznań street fishing poland urban fishing

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
298 odpowiedzi w tym temacie

#201 OFFLINE   Fabian

Fabian

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 16 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Fabian

Napisano 03 czerwiec 2019 - 10:54

Cześć, byłem ostatnio co prawda niecałe 1h i z psem po stronie ul. Chemicznej ale klenie grasowały pod drzewami i zbierały z powierzchni.



#202 OFFLINE   Mateo90

Mateo90

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 360 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 03 sierpień 2019 - 18:18

Witam,

 

Panowie, czy  i gdzie na Warcie można zapolować na szczupaczka /sandacza ?

Czy Rataje się nadadzą czy szukać miejscówki za starołęką w kierunku Puszczykowa?



#203 OFFLINE   OlekD

OlekD

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 203 postów
  • LokalizacjaGdzieś nad Wartą

Napisano 03 sierpień 2019 - 21:53

Nikt nie poda Tobie konkretnej miejscówki. Zrób sobie spacer od mostu Przemysła w kierunku centrum i spróbuj coś wydłubać, szanse na betonach masz wszędzie.
  • Mateo90 lubi to

#204 OFFLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 03 sierpień 2019 - 22:07

Cześć jestem na Warcie dość często pomiędzy mostem na królowej Jadwigi a Przemysla na powiem tak że szczupakiem bardzo słabo czasami coś uderzy ale przeważnie pistolety natomiast sandacze są i zdarzają się ładne sztuki, jest dużo klenia i w nocy często widać króla jak goni leszczyki

#205 OFFLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 03 sierpień 2019 - 22:11

Ogólnie warto wyskoczyć na spacer ze spinem szczególnie wieczorem i w nocy jest sporo bolenia który teraz na obecnym stanie wody jest dość widoczny jak morduje rybki na przelewach

#206 OFFLINE   Mateo90

Mateo90

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 360 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 04 sierpień 2019 - 06:49

Nikt nie poda Tobie konkretnej miejscówki. Zrób sobie spacer od mostu Przemysła w kierunku centrum i spróbuj coś wydłubać, szanse na betonach masz wszędzie.



#207 OFFLINE   Mateo90

Mateo90

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 360 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 04 sierpień 2019 - 06:50

Mi nie chodziło o konkretna miejscówkę:) tylko czy wogole jest ryba, słyszałem ze Warta to wdzięczna rzeka, ale stwierdziłem ze i tu zapytam:)

#208 OFFLINE   OlekD

OlekD

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 203 postów
  • LokalizacjaGdzieś nad Wartą

Napisano 04 sierpień 2019 - 08:54

Warta potrafi być wdzięczna jak wydeptasz kilometry przez krzaki, w słońcu, deszczu, o wschodzie i po zmierzchu. Nie ma innej recepty na sukces.
  • Jano lubi to

#209 OFFLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 10 sierpień 2019 - 08:06

Trzeba wiedzieć na co łowić podpowiem tobie wieczorem koło mostów gdzie świecą latarnie najlepsze efekty mam na woblery powierzchniowe ja akurat łowię na huntery i sieki kształt ukleji wali sandacz, boleń i czasami sumek grzmotnie w dzień szukaj w rynnie głębszym woblerem lub małym możesz potrzepac klenie jest ich dużo

#210 OFFLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 10 sierpień 2019 - 08:12

Ale ogólnie idzie połowić oczywiście nie zawsze to rzeka wiele zależy od stanu wody pogody ale gdyby zawsze brały już dawno by ich nie było widziałem że w moim kochanym mieście nawet klen i boleń jest jadalny ludzie walą w beret wszystko co złapią a później jojczą że nie ma ryb takie błędne koło moje rybki wszystkie wracają do wody ale rzadko mają takie szczęście i jak tak dalej pójdzie to mojej córeczce jak dorosnie będę mógł pokazać wielką rape tylko na zdjęciu ot takie przemyslenie

#211 OFFLINE   lyha

lyha

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 325 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Przemek

Napisano 15 sierpień 2019 - 07:27

Witam!

Chciał bym się wybrać na zawody do Poznania. Czy znalazła by się dobra osoba która by mnie "przygarnęła" oczywiście odwdzięczę się zimnym 4 pakiem. Nie znam kompletnie łowiska, nigdy mnie tam nie było;)



#212 OFFLINE   Luk1234

Luk1234

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Poznań

Napisano 15 sierpień 2019 - 10:13

Od wczoraj mieszkam w Poznaniu, właśnie zbieram się odkrywać miejską Wartę chociaż poprzednie doświadczenia nie napawaja optymizmem :)


  • Jano lubi to

#213 OFFLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 16 sierpień 2019 - 05:12

Dlaczego nie napawają optymizmem? Ryby jest sporo trzeba tylko wiedzieć gdzie i jak i na co przejdź się wieczorkiem usiądź i popatrz zobacz jak układa się nurt gdzie są rynienki i przelewy a znajdziesz ryby

#214 OFFLINE   Luk1234

Luk1234

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Poznań

Napisano 16 sierpień 2019 - 07:30

No właśnie, łowiąc całe życie na Odrze byłem przyzwyczajony, że w dzień też był często spoko efekty ;)

Dziś atakuje z wieczora, może jakis bolo wpadnie ;)



#215 OFFLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 16 sierpień 2019 - 10:55

Bierz uklejke woblera płytko chłodzącego do 9 cm i jazda jest dużo sandacza nieźle biorą
  • Luk1234 lubi to

#216 OFFLINE   Sławek77

Sławek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 16 sierpień 2019 - 11:42

Bierz uklejke woblera płytko chłodzącego do 9 cm i jazda jest dużo sandacza nieźle biorą


W jakim rozmiarze?

#217 OFFLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 16 sierpień 2019 - 14:48

Między 6 a 10 cm siadają bolki sandacze i czasami sumek uderzy jest ich sporo w Poznaniu nie żadne potwory ale dają radoche

#218 OFFLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 04 wrzesień 2019 - 04:13

Moja propozycja zabierz aparat i zrób sobie parę fotek interesujących miejscówek jest niski poziom wody i widać jak układa się dno i nurt jak podejdzie woda będziesz wiedział gdzie łowić
  • eRKa lubi to

#219 OFFLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 04 wrzesień 2019 - 19:40

Dziś szybki spacer brzegiem Warty parę pstryknięć na gumę przypuszczam że małych sandaczykow udało się zaciąć dwa nie duże kleniki na obrotówkę całkiem sympatycznie,natomiast syf na brzegu porażający butelki, grile jednorazowe papiery i puszki człowiek po pracy chce poobcować z naturą a czuje się jak na wysypisku śmieci ciekawe kiedy ludzie zrozumieją i dotrze do ich smutnych głów że same puszki i flaszki z wody nie wyjdą..

#220 OFFLINE   Mateo90

Mateo90

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 360 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 05 wrzesień 2019 - 13:05

Tak trochę z innej beczki,

Czy ma ktoś z Was może kontakt do kogoś kto wyporzycza łódki na jeziorze Bialokoskim koło Pniew? Planujemy się tam wybrać z kumplem ale chcielibyśmy połapać z Łodzi :)





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: MIASTO, poznań, street fishing, poland, urban fishing

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych