Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sprzet na polskie dorsze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
183 odpowiedzi w tym temacie

#181 ONLINE   lyha

lyha

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Przemek

Napisano 16 marzec 2019 - 22:45

Witam!
Czy mógł by się ktoś wypowiedzieć na temat łowienia dorszy z małych jednostek w Kołobrzegu , Świnoujściu lub ogólnie w zachodniopomorskim ? Chodzi mi o na prawdę małe jednostki ponton 3,2 lub łódkę tzn środki pływające z srodladzia. Planuje się wybrać z kolega w tym roku na taka wyprawę . Oczywiście radiotelefon i pirotechnika zakupiona . Kamizelki i koło ratunkowe podstawa to bezpieczeństwo chodzi mi o to aby ktoś podpowiedział może łowisko

#182 OFFLINE   MichuA

MichuA

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 144 postów
  • LokalizacjaŚwinoujście
  • Imię:Michał

Napisano 19 marzec 2019 - 20:02

W Świnoujściu możesz ale tylko jak śledź podpływa, lub po mocnych północnych i płn-wsch wiatrach jak napędzi dorsza. Jak mam radzić to okolice Darłowa i dalej na wschód. 

#183 OFFLINE   michal7709

michal7709

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 435 postów
  • Lokalizacjana nieznanych wodach
  • Imię:Michal

Napisano 19 marzec 2019 - 20:57

Witajcie ja byłem w listopadzie2018 i łowiliśmy płytko 20-30m  rewelacji nie było ,ale największe ryby złowiłem na koguty by'' niedzieljig '' żałowałem że nie zabrałem elitki 28gr ,bo by się działo a jak łowiłem na kija do 200 gr to była lipa przy 30 gr i piórach .Powiem tylko że następnym razem zabieram tylko pióra i ciężką sandaczówkę a jaka różnica jak się podbija 30gr a nie 200   ,może ryby nie były 100+ ale jakie kopnięcia to sandacze mogą się uczyć !!!!Jak tylko ryba będzie blisko brzegu na pewno jeszcze się tam przejadę ......

#184 OFFLINE   morrum

morrum

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 259 postów
  • LokalizacjaPustynia Kujawska
  • Imię:Michał

Napisano 21 marzec 2019 - 23:54

A same koguty w jakich gramaturach miałeś?
Brania z podbicia, opadu czy na szuranego?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych