Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Moderacja wątków - wydzielone z Sandacze 2016


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1890 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 lipiec 2016 - 16:15

 

Czas przywrócić wątek na pierwszą stronę  :) . Taki środowy , ciężko wypracowany . Mocne stukanie po płytkim i twardym  :D .

 

 

 

w ubiegłym roku wątek sandaczowy miał o tej porze roku 20 stron - w tym ma pięć. Podobna relacja w wątku boleniowym

- czy to obrazuje stan wód czy zniechecenie do wklejania fotek (pewno powiązane - gdyby ryb było pod dostatkiem to i wklejanie fotek nie stanowiło by problemu)


  • spinnerman lubi to

#2 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6253 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 02 sierpień 2016 - 23:07

w ubiegłym roku wątek sandaczowy miał o tej porze roku 20 stron - w tym ma pięć. Podobna relacja w wątku boleniowym

- czy to obrazuje stan wód czy zniechecenie do wklejania fotek (pewno powiązane - gdyby ryb było pod dostatkiem to i wklejanie fotek nie stanowiło by problemu)

Na prośbę wielu, wątki z nazwą gatunku w tytule są moderowane w sposób szczególny. Przebrnięcie przez Klenie 2015 lub Bolenie 2015 graniczy z cudem. Odsianie setek gratek i prywatnych dyskusji zmusza do poświęcenia mnóstwa czasu.  Dlatego w tym roku wpisów jest 2-3 razy mniej, ale dzięki temu wątki są zdecydowanie ciekawsze. I nie jest to opinia moja, tylko użytkowników. 



#3 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1890 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 03 sierpień 2016 - 07:22

Na prośbę wielu, wątki z nazwą gatunku w tytule są moderowane w sposób szczególny. Przebrnięcie przez Klenie 2015 lub Bolenie 2015 graniczy z cudem. Odsianie setek gratek i prywatnych dyskusji zmusza do poświęcenia mnóstwa czasu.  Dlatego w tym roku wpisów jest 2-3 razy mniej, ale dzięki temu wątki są zdecydowanie ciekawsze. I nie jest to opinia moja, tylko użytkowników. 

Są też na pewno opinie przeciwne  - przykładowo moja. Mało dyskusji i równie mało zdjeć - poprzednio przynajmniej wymiany zdań, informacji i opinii byly ciekawsze.



#4 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10143 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 03 sierpień 2016 - 09:25

I ja mam wątpliwości czy aby takie nagminne wywalanie wpisów tworzących normalny, ludzki dialog nie prowadzi do skostnienia tego jak by nie było forum towarzyskiego?. Taki eksperyment miał dotyczyć wątku "szczupaki". Widać z tego, że "kierownictwo" uznało to za właściwą drogę i wprowadza to do innych wątków?.

Tak, tak , wiem mamy "kafejkę" i inne typu "ple ple". Tylko czy mam założyć tam nowy watek pod tytułem np. "Moje emocje" i tam złożyć gratulacje dla łowcy czy tez wyrazić odczucia i podzielić się nimi z innymi a dotyczącymi tematu z innego działu?

Jakieś to takie mechaniczno -nieludzkie i bez sensu

PS i to jest właśnie taki wpis, który powinien być usunięty z tego wątku :D


Użytkownik BOB1 edytował ten post 03 sierpień 2016 - 09:26


#5 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 03 sierpień 2016 - 10:21

Jak pamietam to wiecej osob bylo za czyszczeniem watkow w tym dziale ;) 

Pamietam tez watki w tamtym roku, ktore mialy zdjecie ryby, pozniej 5 stron, czasami nawet wiecej, gadaniny o niczym  :D


  • mario lubi to

#6 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 03 sierpień 2016 - 14:07

To może poprostu zrobić galerie zamknięta dla dyskusji. O ile gratki mnie osobiście wkurzają ( chyba że jest wybitny okaz) o tyle wymiana zdań i poglądów zbudowaly to forum. Nie mój cyrk nie moje małpy. Ktoś też poświęca swój czas na wejście tutaj i napisanie czegoś, po czym jego wpis leci do kosza od tak. Pozdrawiam

#7 OFFLINE   maicke82

maicke82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1020 postów
  • Lokalizacjapałownia na Szuminie

Napisano 03 sierpień 2016 - 16:42

Przy dzisiejszym pogłowiu ryb zdjęć coraz mniej się pojawia a wymiana zdań i poglądów przynajmniej ożywia wątek. pzdr  



#8 OFFLINE   Michał.

Michał.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1596 postów
  • LokalizacjaSan Escobar

Napisano 03 sierpień 2016 - 19:35

jestem za 



#9 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 03 sierpień 2016 - 19:42

... wymiana zdań i poglądów zbudowaly to forum...

 

Coś w tym jest. J.pl był jak ożywczy wiatr, jak rewolucja! A jak wiadomo, każda rewolucja w końcu zjada swoje dzieci ;)

 

Spokojnie, ten wpis też się wytnie :D



#10 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1890 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 03 sierpień 2016 - 20:12

Część (duża jak sądzę) kolegów wlejała fotki własnie po to żeby dostać gratki i być przedmiotem zazdrości i podziwu = nie ma gratek to mniej jest fotek.


  • spinnerman lubi to

#11 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrągiem

Napisano 03 sierpień 2016 - 21:20

Mnie tez wykasuja ten post ale co tam. Nie o sandaczach pisze bo lowie je od swieta. Moim zdaniem to cale stop gratkom zabija watki znad wody. Ja sie udzielam czynnie tylko w tym watku ktory dotyczy moich polowow czyli boleni. Kto przeglada ten wie ze troche zdjec wrzucam. Z proznosci i dla radochy. Kazdy z nas wedkarzy lubi sie chwalic. Jak juz sie nie chwalimy truchlem to zdjeciami. Ale sprowadzanie watkow do poziomu galerii niemego podziwu do niczego nie zaprowadzi. W dupie mam lajki za stary na to jestem. Nawet nie umiem na smartfonie pisac na forum uzywajac polskich liter(widac nie?). Kiedys bylo fajnie i tak domowo. Teraz za kazdym razem jak dostaje info z moderacji ze mi post skasowali to sie zastanawiam czy dalej to ciagnac. Nie kupuje nowej rzeczywistosci no coz tak mam...

Użytkownik Krisu23 edytował ten post 03 sierpień 2016 - 21:22


#12 OFFLINE   AdasCzeski

AdasCzeski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1322 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Czeski

Napisano 03 sierpień 2016 - 21:35

Krisu... 

 

usiądź wygodnie, zapal fajkę, papierosa czy co tam lubisz (lub nic) , wypij łyk herbaty, kawy, wina, piwa, wódki, czy co tam lubisz (lub nic)... pomyśl przez chwilę czym jest to forum, po co jest, pomyśl o tym czym i po co jest ten cały dzisiejszy medialny świat, te jeb... pokemony, terroryści... to całe gówno... i powiedz sobie... pierdolić to wszystko... bo na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie... co lubię robić w życiu, to już sobie chyba odpowiedziałeś. :) :) 

 

Ja się staram tak robić... staram. :) 



#13 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6253 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 03 sierpień 2016 - 22:43

A teraz wszyscy sobie odpowiedzcie na pytanie "Co Wasze wpisy wniosły do wątku pt Sandacze 2016" ? Jutro to zmienię  :P



#14 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 03 sierpień 2016 - 22:45

zgadzam sie z @Krisem PW z informacja "akcja moderatorska" dziala dla mnie bardzo "motywujaco"..........zeby sie nie odzywać :(

 

Piekne sandacze Panowie :) 

Gratuluje........moich nie wkleje bo i tak nikt nie bedzie sie na ich temat mogl wypowiedziec......a ten post i tak bedzie wyciety. 

Pozdrawiam :)

W.


  • Paweł R. lubi to

#15 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 03 sierpień 2016 - 22:48

Jutro to zmienię  :P

dzieki takim wpisom coraz czesciej mysle o likwidacji konta na j.pl 

ale fajnie że ktoś sie tu dobrze bawi :)

Rob swoje :) 


  • analityk, urasenty i Paweł R. lubią to

#16 OFFLINE   AdasCzeski

AdasCzeski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1322 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Czeski

Napisano 03 sierpień 2016 - 23:02

Bartek, 

 

napiszę coś bardzo ostro... świadomie, bo też mam już trochę dość...miotła i ucięte łby psów u pasa były już symbolem pewnej "organizacji". 



#17 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrągiem

Napisano 03 sierpień 2016 - 23:49

A teraz wszyscy sobie odpowiedzcie na pytanie "Co Wasze wpisy wniosły do wątku pt Sandacze 2016" ? Jutro to zmienię  :P

NIC bo nie o to chodziło.


Użytkownik Krisu23 edytował ten post 04 sierpień 2016 - 00:19


#18 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 03 sierpień 2016 - 23:50

Chłopaki trochę luzu .
Opisy powinny być i komentarze, ale nie w stylu
Gratki
Super
Extra
Ładny
Wystarczy wcisnąć lubię to.
Pozdrawiam z łoża z piwem i dobrym nastrojem na dalszą część wieczoru.
  • Piotrek Milupa, minecjusz i coma lubią to

#19 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrągiem

Napisano 04 sierpień 2016 - 00:00

... pomyśl przez chwilę czym jest to forum, po co jest, 

Kiedyś było miejscem gdzie mogłem swoją wiedzę komuś przekazać , pogadać ze znajomymi, pośmiać się. Obecnie sprowadza się do wyciągania informacji- gdzie są ryby, handlu na giełdzie- co mnie nigdy nie interesowało. Oraz dostosowywania się do obecnej rzeczywistości(tańcz jak Ci zagrają). UNLIKE


  • Wiktor i Paweł R. lubią to

#20 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 04 sierpień 2016 - 06:01

A teraz wszyscy sobie odpowiedzcie na pytanie "Co Wasze wpisy wniosły do wątku pt Sandacze 2016" ? Jutro to zmienię  :P

Jeśli wychodzimy z założenia że w wątku mają być tylko zdjęcia to nie wniosły absolutnie nic.

Jeśli natomiast ktoś ceni sobie rozmowę i wyrażanie własnej opinii to i owszem,nieco wniosły.Dokładniej,kilka osób napisało co myśli.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych