Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

pstragowe otwarcie sezonu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
158 odpowiedzi w tym temacie

#141 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 07 grudzień 2011 - 10:57

A cóż to na zlocie Pana Redaktora aż taka niemoc ogarnęła? :lol: :lol: :lol:

#142 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 07 grudzień 2011 - 11:00

Któryś raz z rzędu, jakieś fluidy nie takie czy inne negatywne myślokształty :mellow:

#143 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 07 grudzień 2011 - 12:01

O szczegóły nie pytam :lol: B) .

#144 OFFLINE   STREMER

STREMER

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 450 postów

Napisano 07 grudzień 2011 - 14:28

Panowie, w przypadku takiego zlotu najodpowiedniejsze chyba by było spotkanie się nad jakimś komercyjnym łowiskiem. I ryba by była i jakby ktoś chciał, to i by rybie dal w głowę i zabrał do domu. Wszyscy byliby zadowoleni, a najbardziej właściciel łowiska.
Nie wiem jak jest na Piasecznie o takiej porze ale to chyba dobre łowisko na takie przygody

#145 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 07 grudzień 2011 - 15:18

Tylko sztuczna mucha pod lodem może nie wypalić... Piaseczno to raczej startuje w marcu-kwietniu... i ilość miejsc ograniczona do 6 łódek chyba...

#146 OFFLINE   Gadget

Gadget

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 713 postów
  • LokalizacjaRumia

Napisano 07 grudzień 2011 - 16:04

OS Łupawa?

#147 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 07 grudzień 2011 - 18:29

Zareagowali na to lubelscy wędkarze, oświadczając (moim zdaniem zgodnie z prawdą) że Lubelszczyzna w tym okresie nie jest dobrym pomysłem na tego typu imprezę. W takiej sytuacji oczekiwał bym jakiegoś zrozumienia i poszanowania dla naszych racji, tym bardziej że podaliśmy argumenty, no i jesteśmy przecież dużo lepiej zorientowani w tutejszej sytuacji. Zamiast tego pojawiły się głosy że nikt nas o zdanie pytał nie będzie i nic w tej sprawie nie mamy do powiedzenia. Wczujcie się proszę w nasze samopoczucie po takich tekstach.



@Hoin patrzysz na ten temat trochę od ,,zadka strony, mianowicie ,,lubelscy wędkarze zareagowali oświadczając.
i do tego momentu się zgadzam, bowiem moje oczy jeszcze przecież młode wyczytały po wstawionej przeze mnie kropce
zupełnie inne rzeczy od tych pisanych tu przez Ciebie, mianowicie nikt nie starał się
odradzać kulturalnie i merytorycznie tego zlotu (mimo że nawet jeszcze nie zaczęła się na jego temat dyskusja),
tylko od razu kolega z LU rzucił się z pazurami oświadczając: ,,to moja woda, moje ryby, a wy tu przyjedźcie to wam się zlotu odechce.
Więc to Ty @Hoin wczuj się w nasze samopoczucie, w końcu wszyscy byście zauważyli że to o to chodzi jak zostaliśmy potraktowani, a nie o to że chcemy tam łowić.

#148 OFFLINE   skalka

skalka

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 07 grudzień 2011 - 21:39

Mój post został skasowany jak innych wędkarzy z Lublina (i cały fragment dyskusji) a był całkiem merytoryczny i kulturalny (moim zdaniem), zanim w dyskusję włączyli się wędkarze z Lublina ta trwała dosyć długo więc mijasz się z prawdą pisząc delikatnie. Zielony też samych bzdur nie pisał choć tak został posumowany. Więc nie wiem jak zostałeś potraktowany wiem jak zostali potraktowani wędkarze którzy tu pisali ich posty zostały usunięte po czym zaczęła się jazda po nich bez nich (oczywiście nie wszyscy piszący w tym wątku). To przeczytałem może wg ciebie nie potrafię ze zrozumieniem. Nie ma co więcej ciągnąć tego flaka chyba wszystko zostało napisane w tej sprawie. Tyle w tej sprawie więcej pisał w tym wątku nie będę, proszę uwagi na priv.Pozdrawiam

#149 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4441 postów

Napisano 07 grudzień 2011 - 21:42

OS Łupawa?



Miało być rok temu. Zarezerwowałem pod koniec listopada, niby wszystko dogadane, mamy cały OS dla siebie. Oczywiście jak przy naszych zlotach od razu uprzedziłem opiekunów łowiska, iż mimo regulaminu pozwalającego na zabranie jednej ryby dziennie my wszystkie wypuszczamy. Domek tez wziąłem, zarezerwowałem pokoje w starym młynie nieopodal. Wszystko pięknie i ładnie. Ludzie zaproszeni, jakieś tam dodatkowe atrakcje zapewnione itd. Problemy zaczęły się niedaleko terminu. Nagle okazało się, ze jakaś grupa była przed nami, ponoć jeszcze w październiku. Zanim się dodzwoniłem do pana Buśkiewicza to następny weekend po naszym też już wynajął paru znajomym czy coś takiego. Kolejny weekend to już była praktycznie Wielkanoc i na dodatek zakaz spiningu.

Miało nas być ponad 20 osób. Każdy 3 dni linecnji by wykupił, domek dodatkowo, ryby dalej w wodzie.

Wiec jak mam traktować to miejsce poważnie, nawet jak pływają tam jeszcze jakieś ryby???

Bujo

#150 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 07 grudzień 2011 - 22:19

@Skalka, uwierz mi że jeśli nie tyle samo to więcej skasowanych zostało postów moich i pozostałych ,,nie lubelaków, ubolewam nad tym nie mniej niż Ty :D
co do reszty Twojego postu, śledziłem wątek pilnie od samego początku jego powstania, naprawdę nie wydaje mi się a żeby umknęło mi coś co mogło by zmienić moją opinię na temat tego ,,co i dlaczego



Łupawa?! :o ja mam w nosie takie zloty co bym musiał na skos przez całą Polskę zasuwać ... :unsure:
może jednak jakiś bieszczadzki ciurek?

#151 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 07 grudzień 2011 - 22:39

panek - jsli sie wybierzesz to ... nie bedziesz lecial w tym kierunku. mamy juz wstepnie wytypowana lokalizacje... trwaja prace nad dograniem szczegolow...


lublin moze spac spokojnie... na ICH wody tez sie GRUPĄ nie wybierzemy... ;) choć nie ukrywam ze niedawno dostalem zaproszenie od pewnego kolegi :D

#152 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4441 postów

Napisano 07 grudzień 2011 - 22:43



Panowie,

Koniec off-topów w tym wątku. Panek- wyluzuj stary, ostatnio non stop kręcisz dym na forum.

Bujo

#153 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 07 grudzień 2011 - 22:58

@Bujo, taki mój urok ostatnimi czasy, naprawdę ale to na prawdę walczyłem sam ze sobą żeby dać sobie siana, niestety nie wychodzi mi to jak widać najlepiej :unsure:
Tak więc przepraszam wszystkich, mam nadzieje że nikt nie poczuł się urażony. Również (choć może tego nie pokazuje) jestem za powrotem do tematu głównego.
Sam tymczasem w celach zapobiegawczych biegnę po super glue, a co i do czego przykleję zostanie owiane tajemnicą. :mellow:



Tak więc Mifku może powiesz nam tu coś więcej?
Czy to jeszcze nie ten etap?

#154 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 08 grudzień 2011 - 19:21

Panek - wkrótce będzie info.
Ja ze swojej strony moge zaproponowac taki deal - dojedź do Krk, dalej pojedziesz ze mną. Co zlot to się czaisz, więc może wreszcie by się udało?

#155 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 08 grudzień 2011 - 20:05

Normalnie jatka jakaś. Już sporo postów wyleciało a jeszcze burdel jest. Normalnie jak banda pryszczatych nastolatków nad gołą dupą w gazecie. Jakaś dziwna mania w tym kraju. Nie miałem czegoś w ręce -ale wiem najlepiej. Nigdy gościa na oczy nie widziałem a wiem jak, czym i z kim łowi. Normalnie mamy samych specjalistów od wszystkiego.

Moja prośba do redakcji. Tnijcie wszystko co nie jest związane z tematem wątku (łącznie z tym postem) bo aby przeczytać coś wartościowego trzeba się przez tony śmieci przewinąć.

#156 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 08 grudzień 2011 - 21:25

Panek - wkrótce będzie info.
Ja ze swojej strony moge zaproponowac taki deal - dojedź do Krk, dalej pojedziesz ze mną. Co zlot to się czaisz, więc może wreszcie by się udało?


Co zlot to się czaje, ale jestem coraz bardziej zdeterminowany by dopiąć swego <_<
Raz ufarciło się nad Odrę, a później zawsze coś... w tym roku znowu będę uwiązany terminami zaliczeń na uniwerku,
ale jak tylko popadnie termin to nie odpuszczam za żadne skarby!

#157 OFFLINE   Jerzy Kowalski

Jerzy Kowalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 672 postów

Napisano 13 grudzień 2011 - 09:50

Panie Jerzy Kowalski,
chciałbym serdecznie podziękować za Pańskie wypowiedzi w tym wątku. Tak się bowiem, nieoczekiwanie dla mnie samego, zdarzyło, że otworzyły mi one oczy: wskazał Pan, gdzie wznoszona jest barykada.

Tym samym ze szczeniackiej niechęci do PZW (bo nie ma ryb, rybacy, odwieczni działacze itp.), organizacji, która m. in. mnie zrzesza, zostałem wyleczony jednym siarczystym policzkiem.


Nie ma za co ...

Tym właśnie poniekąd się zajmuję, uczestnicząc w internetowych dyskusjach - otwieraniem oczu oraz leczeniem ze szczeniackiej niechęci ... i jeszcze sprowadzaniem na dojrzałą samodzielność ...

Bardzo się ciesze z tego wyleczenia ... Choć zmiana uzasadnień i zawartych w nich róznych rodzajów zaczadzenia róznymi mitami i uprzedzeniami jeszcze pewnie będzie wywmagała wysiłku ...

W kazdym razie - dobry początek ... i warto pamiętać, że zamiast wyrzekania lepsze i bardziej pożyteczne jest uczestniczenie w organizowaniu wędkarstwa ... Potwierdzają to liczne przykłady ...

Pozdrawiam serdecznie

Jerzy Kowalski


#158 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 13 grudzień 2011 - 10:14

Szkoda Jerzy, że przy tym uleczaniu jeszcze konserwowanie dorzucasz. Układu, który swoją patologią sięga juz szczytów (choćby NS).

Chub - niestety, ale to uleczenie z czasem przechodzi, im bardziej się do układu zbliżysz, tym szybciej.
Coraz częściej dochodzę do wniosku, ze te światłe rady, to raczej starania, by utrzymać status quo za wszelką cenę i aktywność mogącą ten status zakłócić skanalizowac w inną, bezpieczną stronę, bo przy każdej okazji inicjatywy niezależne są kopami podcinane... Trochę takie melioracje, w głowach ludzkich
Ja się jakiś czas temu z zachwytu wyleczyłem...
Dlaczego? Bo to puste słowa, czcza gadanina, jak przychodzi do roboty, potrzeba działania, to zawsze są ważniejsze zadania'...
A i tak zwykle wychodzi na jedno, wiernie należy pzw służyć, a nie daj boże zbyt energicznie chce się wprowadzać zmiany, co poniektórym do dupy dobrać. Wtedy przestaje być miło i koleżeńsko.

#159 OFFLINE   michcio

michcio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 966 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 13 grudzień 2011 - 21:39

Jak tam Panowie, wiadomo coś już ?