Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

mistrzostwa swiata w wedkarstwie spinningowym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3772 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 25 wrzesień 2006 - 10:04

PZW jest niezmienne. Znam chyba wszystkie argumenty działaczy bojących się zmian jak diabeł świeconej wody. Powołują się najczęściej na stan zastany, według nich nie do ruszenia. Ale to tylko trze gadanie. Nawet się nie dostosowali do zmian administracyjnych kraju. Po reformie sportu wędkarskiego też nie ma śladu w statucie. A przecież teraz PZW już się wyczynem nie zajmuje bo jest to niezgodne z obowiązującym prawem. PZW może wspierać sport, co zresztą robi wydając tyle ile wydawali. Lobby wyczynowe w PZW ma mocną pozycję. To druga licząca się siła. Jak odejdą ludzie pokroju Grabowskiego to właśnie oni przejmą władzę. Obawiam się, że będziemy wówczas musieli finansować już nie raz w roku wyjazdy na Olimpiadę, ale wiele zagranicznych imprez w stylu Australia Open. Dlatego nie wierzę w żadne reformy. Osobiście nie wiąże swoje przyszłości z PZW. Za dużo chętnych do naszej kasy a ja lubię widzieć jak moja praca daje jakieś efekty a nie tracić energię na przelewanie z pustego w próżne.

#62 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 25 wrzesień 2006 - 10:18

do Tomka@
W odpowiedzi na twoje pytanie z ostatniego postu przypomniałem sobie swoją odpowiedz na podobny temat z przed kilku lat jeszcze na zupełnie innym forum. Wyskrobałem ją z samego dna mojego HD.

-Witam
Chyba nie. PZW jest bardzo tradycyjną organizacją z wiloletnią historią. Takie DROBNE zmiany ustrojowe czy administracyjne dla PZW nie są istotne. Oni są ponad to. Zmiana ustroju państwa polskiego, zmiana podziału administracyjnego Polski w ogóle ich nie ruszyła. Więc taki drobiazg jak integracja naszego Kraju z Unią Europejską również spłynie po nich ciepłym deszczem. Tak sądzę. -

Jak teraz to czytam to się nawet zastanawiam. jak to się stało, że już wówczas wiedziałem? Mimo to są to smutne wnioski.

pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych