Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

European Pike Competition 2006


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 03 październik 2006 - 13:35

Drogi Thymallusie,
Ja ubolewam nad tym bo Piotr Piskorski to osoba, którą znam i ktorą szanuję za to co zrobiła i robi. Po prostu lubię tego gościa i dlatego chciałbym by moi znajomi zajmowali jak najwyższe miejsca. Tak więc moje ubolewania wynikają z czystej sympatii dla osoby Piotra.

Pozdrawiam
Remek


#22 OFFLINE   phalacrocorax

phalacrocorax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaDziekanów Leśny

Napisano 03 październik 2006 - 14:17

Mogę się mylić ale wydaje mi się, że drużyna która zajęła drugie miejsce występowała jako drużyna salmo 2. W każdym razie chyba poprzednio tak było. Tak więc niestety ta bardzo przereklamowana firma salmo i tak nie ma się czego wstydzić co zapewne bardzo niektórych martwi.
A oprócz tego thymallusie chciałbym zauważyć że Piotrek z Radkiem dwa razy zajęli miejsca w pierwszej trójce w tych zawodach rozgrywanych dopiero 4 razy.

#23 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 03 październik 2006 - 15:16

Gratulacje dla polskich ekip, a szczególnie dla ekipy Sławka K. za zajęcie drugiego miejsca. Brawo! :mellow:


@Petrus,

...Vastervik na rybach i znając olbrzymi potencjał tamtejszych szkierów uważam wynik 111cm za dość słaby, tam regularnie łowi się 120-tki...

- chyba nikt z łowców szczupaków na całym świecie nie mógłby się zgodzić z twoją opinią!
Każdy szczupak powyżej metra to okaz tego gatunku. Po pierwsze, że tych okazów nie ma wcale tak strasznie dużo, nawet na najlepszych łowiskach świata, a po drugie szczupak powyżej 120 cm to ogromna ryba i wspaniały okaz! Nawet najlepsi łowcy szczupaków uważają złowienie ryby 120 cm za bardzo trudne. Ponadto tylko nieliczni łowcy na świecie mogą pochwalić się złowieniem szczupłych powyżej 120 cm, a niektórzy mają tylko jedną taką rybę na koncie lub wcale.
Poza tym dokładnie obserwuję od dobrych 3 lat wyniki jakie są osiągane na Vastervik i w żadnym sezonie szczupaki 120 cm nie padają regularnie. Czasem ktoś złowi. Oczywiście padają tam także ryby 130 cm, ale nie można pisać, że szczupaki powyżej 120 cm są łowione regularnie bo tak nie jest!
Jestem także przekonany w 100%, że każdy kto złowi rybę 120 cm na Vastervik powie o tym przewodnikowi zarządzającemu ośrodkiem.
Tylko głupiec nie powiedziałby o takim wyniku.


@Thymallus,

zawody wędkarskie nie zawsze są wykładnikiem wiedzy i doświaczenia wędkarskiego, bo można nawet przyfarcić na zawodach największej rangi i je po prostu wygrać.
Natomiast wiedza Pepego dotycząca szczupaków jest ogromna i jest on jednym z najlepszych łowców szczupaków w Europie czy tego chcesz czy nie. Nie jesteś w stanie temu zaprzeczyć!
Osobiście uważam go za dużo lepszego wędkarza, niż większość startujących w tych zawodach i nie ma to nic wspólnego z nazwą firmy salmo.
Znam Piotra osoboście i uważam go za jeden z nielicznych przykładów wspaniałego wędkarza, szanującego przyrodę i dawającego przykład innym wędkarzom.
Poza tym pisząc takiego posta i używając nieprzyjemnych słów obrażasz dobre imię Pepego.



#24 OFFLINE   petrus33

petrus33

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 209 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marek

Napisano 03 październik 2006 - 16:26

Jestem także przekonany w 100%, że każdy kto złowi rybę 120 cm na Vastervik powie o tym przewodnikowi zarządzającemu ośrodkiem.
Tylko głupiec nie powiedziałby o takim wyniku.


......i tu się mylisz. Niektórzy wędkarze celowo tego nie robią, ja również się do nich zaliczam. Po co mam mówić, gdzie łowię sumy na Narwii, gdzie dorwałem 126cm i 135cm szczupka w Szwecji??? Ludziska się chwalą, a po kilku latach nikt już nie chce jechac nad taką wodę......przykładem może byc Bolmen, wytrzepane z ładnego sandacza.



#25 OFFLINE   lukomat

lukomat

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2750 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Materek

Napisano 03 październik 2006 - 16:28

@remek, mam nadzieje, ze wyciagnales z lekcji @petrusa33 odpowiednie wnioski i juz wiesz jak sie lapie duze szczupak, przeciez to takie proste :lol:

@petrus33, czy ty naprawde tam lapales :unsure:

#26 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 03 październik 2006 - 17:35

Jestem także przekonany w 100%, że każdy kto złowi rybę 120 cm na Vastervik powie o tym przewodnikowi zarządzającemu ośrodkiem.
Tylko głupiec nie powiedziałby o takim wyniku.


......i tu się mylisz. Niektórzy wędkarze celowo tego nie robią, ja również się do nich zaliczam. Po co mam mówić, gdzie łowię sumy na Narwii, gdzie dorwałem 126cm i 135cm szczupka w Szwecji??? Ludziska się chwalą, a po kilku latach nikt już nie chce jechac nad taką wodę......przykładem może byc Bolmen, wytrzepane z ładnego sandacza.


@petrus33, przeciez ty sie caly czas chwalisz :unsure:


#27 OFFLINE   petrus33

petrus33

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 209 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marek

Napisano 03 październik 2006 - 17:39

Może i chwalę się, ale nie dowiesz się ode mnie, w jakim akwenie te szczupaki pływają.

#28 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1189 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 03 październik 2006 - 18:43

petrus33 ile ty masz lat ? bo chwalisz się jak małolat, chyba nie 33. :wacko:

#29 OFFLINE   Krzysztof

Krzysztof

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 511 postów
  • LokalizacjaNiemcy

Napisano 03 październik 2006 - 18:55

Marku !!!
Vastervik to ty widziales po raz pierwszy w tamtym roku jak byles z nami u Ulfa(bylismy tam na wycieczce) i tez pierwszy raz byles z nami na rybach w szwecji. dwa lata temu w czerwcu .Sam o tym mówiles .O tym GPS w tamtym roku tez nic nie mówiles ,a moze bales si ze ci go ktos ukradnie ?
ale to nic :najbardziej podoba mi si jak robisz z siebie etycznego wdkarza !!!
Milego dnia zycz !!!!

#30 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1189 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 03 październik 2006 - 18:59

Ale ten świat jest mały szczególnie w dobie internetu. :lol: :mellow:
Nie mam więcej pytań. <_<

#31 OFFLINE   cezorator

cezorator

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 950 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • Imię:Cezary
  • Nazwisko:Pacocha

Napisano 03 październik 2006 - 19:20

Marku !!!
Vastervik to ty widziales po raz pierwszy w tamtym roku jak byles z nami u Ulfa(bylismy tam na wycieczce) i tez pierwszy raz byles z nami na rybach w szwecji. dwa lata temu w czerwcu .Sam o tym mówiles .O tym GPS w tamtym roku tez nic nie mówiles ,a moze bales si ze ci go ktos ukradnie ?
ale to nic :najbardziej podoba mi si jak robisz z siebie etycznego wdkarza !!!
Milego dnia zycz !!!!


Potwierdzam słowa Krzyśka. Moja żona również.

#32 OFFLINE   witek

witek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 03 październik 2006 - 19:46

Też coś o tym wiem... :unsure:

#33 OFFLINE   Darecki

Darecki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 353 postów
  • LokalizacjaTurawa

Napisano 03 październik 2006 - 20:28

Dawno nie widziałem tak pięknych śluzaków. Mój rekord tej jesieni to 52 cm.

#34 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 03 październik 2006 - 21:01

Cześć,
Od razu daję ostrzeżenie jak z tego wyjdzie jakaś awantura to zareaguję. Dwa razy już o tym wspominałem więc trzeci raz odwołam się do odpowiednich środków.

Remek

#35 OFFLINE   witek

witek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 03 październik 2006 - 21:33

Ale ja nic się nie wcinam... B)

#36 OFFLINE   petrus33

petrus33

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 209 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marek

Napisano 03 październik 2006 - 23:03

@remek
Oczywiście, że reaguj, i to ostro !!! Inaczej to forum zejdzie do poziomu rynsztoku. Na tego typu pyskówki jest poczta PM. Nie mam awanturniczego charakteru, jak chyba zauważyłeś, ale nie lubię tylko jak inni bezczelnie kłamią i pozwalają sobie na chamskie uwagi.

@cezorator, Krzysztof
Nie mam ochoty prowadzić z wami jakiejkolwiek polemiki, jedna drobna uwaga do was, pierwszy mój wypad wędkarski to Bolmen w 1993r, Vastervik zaliczyłem dwa razy w 97 i 98........mam zdjęcia z tych wypraw, z tymi samymi ludżmi jeżdżę do dziś.

Macie ochotę na pyskówkę???.....zapraszam na PM.....tak jak Admin słusznie zauważył, nie wszyscy mają ochotę to czytać na forum......ja również.

Bez odbioru !!!


#37 OFFLINE   Krzysztof

Krzysztof

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 511 postów
  • LokalizacjaNiemcy

Napisano 04 październik 2006 - 08:23

Witaj Remku!!!
napisz prosz jaka moze z tego wyjsc awantura ?
ja nikomu nie ublizam i nie wyzywam .pisz po prostu prawd i tak jak bylo .to nie jest pyskówka .prosz zauwaz ze nie tylko ja ale tez duze grono innych wdkarzy ma cos na ten temat do powiedzenia .Marek pisze o pewnych rzeczach zapominajc ze s ludzie którzy z nim w tym okresie na rybach byli i mog wtrcic swoje trzy grosze .bylem z nim dwa razy na rybach i mog cos na ten temat powiedziec .a zekome zdjcia to mam ja a nie on ,bo to ja mialem dwa aparaty cyfrowe za kazdym razem i z tego tez tytulu wiem jakie ryby lapal Petrus ,a nie o jakich opowiada.
no ,,,,ale jezeli pasuje wam czytanie tego co Petrus pisze bez wzgldu czy to jest prawda lub nie to juz nigdy na ten temat niczego wicej nie napisz .
Pozdrawiam i zycz milego dnia !!!


#38 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 04 październik 2006 - 08:47

Krzysztof,
Poproszę Ciebie o trochę empatii. Postaw się w mojej sytuacji. Ja nie znam ani Ciebie, ani Cezatora, ani Witka, ani Petrusa. Trudno mi stwierdzić kto ma rację a kto jej nie ma. Dlaczego miałbym stawać po jedej ze stron? Uważam wręcz za niestosowne stawianie mnie w roli sędziego i to nie po raz pierwszy. Dlatego ubolewam nad tym, że zamiast udzielać się i pisać o swojej wiedzy mielicie za każdym razem te same dyrdymały a mnie stawiacie w niewygodnej sytuacji.

Remek


#39 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1950 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 04 październik 2006 - 08:51

KOńczy się sezon. ludzie się frustrują....................... :lol:

#40 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 październik 2006 - 09:09

1.Widzicie panowie, dlatego wlasnie ja nie lubie zawodow...w przypadku Polakow zawsze wychodzi z tego to samo..

Byc moze przy okazji czegos sie tam nie dowiem, co mi pozniej pomoze, ale tym wieksza radocha z zupelnie samodzielnego znalezienia ryb.

2.Jest na tym forum osoba, ktora ktorys juz raz pisze nieprawde. Zostala wyrzucona z pewnego forum nie za szkalowanie firmy zwiazanej z ta strona a przede wszystkim za caloksztalt dzialalnosci tzn. żarcie sie ze wszystkimi, ktorzy nie przytakiwali.

Akurat mnie raczej nikt nie posadzi o probe ratowania prestizu tej firmy, wiec dlatego to napisalem, zeby byla jasnosc w temacie... :unsure:

Gumo




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych