Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jakie śpiochy polecacie?

śpiochy wodery

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1362 odpowiedzi w tym temacie

#641 OFFLINE   Mdah

Mdah

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 504 postów
  • LokalizacjaPabianice
  • Imię:Piotrek

Napisano 01 wrzesień 2016 - 15:15

Ja polecę ogólnie firmę Vision, ale nie konkretny model lecz podejście biznesowe do klienta. Jakiś czas temu poprosiłem o element do pływadełka, który zgubiłem. Wysłali mi nieodpłatnie i szybko nie licząc nawet za kuriera. Zaraz potem będąc na lipieniu zaczęła lać mi skarpeta w Ikonach. Wczoraj zadzwonił do mnie Pan Adam informując, że jest wada materiałowa i w dniu dzisiejszym wysyłają do mnie nowy egzemplarz. Ja wiem, że są wodery lepsze, albo tańsze i równie dobre, ale mnie Vision kupił serwisem i podejściem do sprawy. Nie muszę niczego udowadniać i po prostu mogę bezstresowo łowić.
Btw: w międzyczasie zamówiłem Heavy Havu. Będzie zapas
Piotrek Rajkowski.
  • Darek P, Hubertus i coma lubią to

#642 OFFLINE   Meme

Meme

    booom

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3094 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Tarchomin
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Oświeciński

Napisano 01 wrzesień 2016 - 19:28

Ja polecę ogólnie firmę Vision, ale nie konkretny model lecz podejście biznesowe do klienta. Jakiś czas temu poprosiłem o element do pływadełka, który zgubiłem. Wysłali mi nieodpłatnie i szybko nie licząc nawet za kuriera. Zaraz potem będąc na lipieniu zaczęła lać mi skarpeta w Ikonach. Wczoraj zadzwonił do mnie Pan Adam informując, że jest wada materiałowa i w dniu dzisiejszym wysyłają do mnie nowy egzemplarz. Ja wiem, że są wodery lepsze, albo tańsze i równie dobre, ale mnie Vision kupił serwisem i podejściem do sprawy. Nie muszę niczego udowadniać i po prostu mogę bezstresowo łowić.
Btw: w międzyczasie zamówiłem Heavy Havu. Będzie zapas
Piotrek Rajkowski.


A ja mam odmienne zdanie - zgubiłem śrubkę ktora zabezpieczała hamulec komy kassete przed odkręcaniem - pisałem do nich 3 razy ( słownie trzy ) ze z checia pokryje koszty wysyłki i części itp itd - cisza :) wiec widocznie serwis działa jak wydasz troche $$ ale to tylko moje zdanie. Innych produktów i ich nie mam choc nie mowię ze na śpiochy sie nie zdecyduje :)
  • Luka81 lubi to

#643 OFFLINE   Kacper.K

Kacper.K

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2133 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Lębork

Napisano 01 wrzesień 2016 - 19:34

Hmm, ja również miałem pozytywne wrażenia z serwisem Hurcha. Michał, a pisałeś bezpośrednio na maila czy przez formularz na stronie? 


  • Meme lubi to

#644 OFFLINE   Mdah

Mdah

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 504 postów
  • LokalizacjaPabianice
  • Imię:Piotrek

Napisano 01 wrzesień 2016 - 20:16

@Meme-Może po prostu zadzwoń do nich. Każda osoba, która odbierze (na ogół jest to Pan Piotr Gybej) jest kontaktowa, uprzejma i rzeczowa. Na pewno coś wymyślą.
  • Meme lubi to

#645 OFFLINE   Meme

Meme

    booom

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3094 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Tarchomin
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Oświeciński

Napisano 02 wrzesień 2016 - 11:51

Hmm, ja również miałem pozytywne wrażenia z serwisem Hurcha. Michał, a pisałeś bezpośrednio na maila czy przez formularz na stronie?


Przez formularz serwisowy :) ok dzięki za rady zadzwonie do nich zobaczymy co da sie zrobić :)

#646 OFFLINE   gringo

gringo

    Indiana

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 601 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Grzegorz

Napisano 02 wrzesień 2016 - 12:09

Zawsze wcześniej dzwonię.
Po prostu preferuję taki kontakt. Mam pewność, że to co chcialem im przekazać przekazałem. :D

Mail może trafić do spamu lub można go najzwyczajniej w świecie przeoczyć - ludzka rzecz.

Serwis i profesjonalizmu ludzi tam pracujący według mnie jak najbardziej na plus.

Użytkownik gringo edytował ten post 02 wrzesień 2016 - 12:10


#647 OFFLINE   Meme

Meme

    booom

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3094 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Tarchomin
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Oświeciński

Napisano 02 wrzesień 2016 - 15:07

Hmm, ja również miałem pozytywne wrażenia z serwisem Hurcha. Michał, a pisałeś bezpośrednio na maila czy przez formularz na stronie? 

 

 

@Meme-Może po prostu zadzwoń do nich. Każda osoba, która odbierze (na ogół jest to Pan Piotr Gybej) jest kontaktowa, uprzejma i rzeczowa. Na pewno coś wymyślą.

 

 

Zawsze wcześniej dzwonię.
Po prostu preferuję taki kontakt. Mam pewność, że to co chcialem im przekazać przekazałem. :D

Mail może trafić do spamu lub można go najzwyczajniej w świecie przeoczyć - ludzka rzecz.

Serwis i profesjonalizmu ludzi tam pracujący według mnie jak najbardziej na plus.

A wiec że być sprawiedliwym - zadzwoniłem dziś - na pocztaku pan odesłał mnie do wypełnieni formularza serwisowego - gdy usyszał że zostało to zrobione jakieś 2-3 miesiące temu chwila ciszy sprawdził i jutro wysyłka częsci, choć proponowałem zapłate pan powiedział że pokryją koszty. Wiec ogólnie na duży plus. Dziekuje panowie za rady i już nie spamie :) 


  • Mdah, Darek P i Kacper.K lubią to

#648 OFFLINE   gringo

gringo

    Indiana

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 601 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Grzegorz

Napisano 02 wrzesień 2016 - 15:40

Przyznam szczerze, że jeszcze nie wypełniałem tego formularza. Czy to jak chodziło o śpiochy czy kurtkę to dzwoniłem wcześniej i zawsze kazali podesłać.

#649 OFFLINE   Kacper.K

Kacper.K

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2133 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Lębork

Napisano 02 wrzesień 2016 - 16:14

A wiec że być sprawiedliwym - zadzwoniłem dziś - na pocztaku pan odesłał mnie do wypełnieni formularza serwisowego - gdy usyszał że zostało to zrobione jakieś 2-3 miesiące temu chwila ciszy sprawdził i jutro wysyłka częsci, choć proponowałem zapłate pan powiedział że pokryją koszty. Wiec ogólnie na duży plus. Dziekuje panowie za rady i już nie spamie :)

Stawiasz piwo za radę przy okazji  :D  ;)

 

Mówiłem, że to spoko goście są. 


  • Meme lubi to

#650 OFFLINE   Mdah

Mdah

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 504 postów
  • LokalizacjaPabianice
  • Imię:Piotrek

Napisano 02 wrzesień 2016 - 16:24

Przecież mówiłem ☺

Przed chwilą dotarły do mnie nówki sztuki Ikony-zgodnie z umową. Od poprzedników różnią się trochę detalami (klamry od szelek i paska) i mam wrażenie, że jest nieco większa skarpeta. Nie jestem także pewien czy kraj producenta nie uległ zmianie.
Jakość jak przy poprzedniku - świetna.
Zobaczymy jak sprawdzą się w boju...jutro.
  • Meme lubi to

#651 OFFLINE   foxy77

foxy77

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 549 postów
  • LokalizacjaNowe n/Wisłą

Napisano 08 wrzesień 2016 - 10:11

Witajcie, mam zamiar kupić nowe śpiochy, nie zamierzam też wydać kupę kasy na to. Mam na celu dwa modele
http://www.taimen.co...-taimr-boots/67
lub
http://hurch.pl/zest...sole-p1113.html
wcześniej miałem Taimen Team Waders i o nich złego słowa powiedzieć nie mogę a lekko u mnie nie miały.
czy jest ktoś kto używa może jakiś z modeli śpiochów z linków które podałem? Może jakaś opinia pomoże mi w zdecydowaniu się na Taimeny lub Visiony

Użytkownik foxy77 edytował ten post 08 wrzesień 2016 - 10:12


#652 OFFLINE   Niedzielny

Niedzielny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3780 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 10:48

Witajcie, mam zamiar kupić nowe śpiochy, nie zamierzam też wydać kupę kasy na to. Mam na celu dwa modele
http://www.taimen.co...-taimr-boots/67
lub
http://hurch.pl/zest...sole-p1113.html
wcześniej miałem Taimen Team Waders i o nich złego słowa powiedzieć nie mogę a lekko u mnie nie miały.
czy jest ktoś kto używa może jakiś z modeli śpiochów z linków które podałem? Może jakaś opinia pomoże mi w zdecydowaniu się na Taimeny lub Visiony

Wielokrotnie przekonałem się, że skoro coś się sprawdza i pasuje, to lepiej nie kombinować i wybrać ponownie taki sam model.



#653 OFFLINE   robert.bednarczyk

robert.bednarczyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2064 postów
  • Lokalizacjalubelskie
  • Imię:Robert

Napisano 08 wrzesień 2016 - 11:50

Sam mam Simmsy G4 Z i nie ma co gadać - rewelacja. O wydanej na nie kasie wolę już nie wspominać, bo lepiej zapomnieć. Kupiłem je po fatalnym doświadczeniu z portkami Tajmena, których skarpety neoprenowe puściły dzień po dniu - najpierw lewa, później prawa, w czasie, długo wyczekiwanego, wyjazdu nad San. Szczęście, że był to upalny koniec sierpnia i woda nie była aż tak zimna, więc łowiłem na mokro. Tajmeny nie przetrwały pełnych 2 lat, mimo, że użyłem ich dosłownie kilkanaście razy, bo na mojej rzeczce na codzień nie brodzę. Początkowa radość z wydatkowania na "gacie" - "zaledwie" ok. 800 zł. zmieniło się w poczucie wywalenia tej kasy w błoto.
Niestety, ale w moim przekonaniu wodery to zakup, na którym nie warto robić pozornych oszczędności. Nie namawiam do kupna Simmsów G4, bo drogo jak nieszczęście, ale wiem, że można już pokombinować z poszukiwaniem w dobrej cenie nieco starszego modelu G3, który z pewnością gorszy nie jest. Bardzo dobre opinie słyszałem też o woderach Orvisa , tych wyższych.

Użytkownik robert.bednarczyk edytował ten post 08 wrzesień 2016 - 11:51

  • Alek. i gulf lubią to

#654 OFFLINE   sslonio

sslonio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 768 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomek

Napisano 25 wrzesień 2016 - 08:34

Ktoś ma jakieś doświadczenie ze śpiochami D.A.M. Hydraforce G2 i może coś skrobnąć jak się sprawują?

#655 OFFLINE   sslonio

sslonio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 768 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomek

Napisano 18 październik 2016 - 10:29

Nikt nic nie pisze o D.A.M.wiec może coś ktoś napiszę o PATAGONIA RIO AZUL?  ;)



#656 OFFLINE   Archanioł

Archanioł

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 490 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 18 październik 2016 - 13:18

Patagonia - tu coś znajdziesz: https://www.yellowst...belas-bootfoots

Do tego na kilku amerykańskich forach widziałem jakiś wpisy.

Ja mam pro guide III ... maja już 6 lat, kilometry na Sanie, Dunajcu, Bośni, i innych mniejszych i większych rzeczkach. Dopiero w ostatni weekend zaczęły puszczać na łączeniu skarpety z gore-texem. Ogólnie gacie pancerne ...

Wcześniej maiłem najniższy model -Endura...3 czy 4 lata chodzenia i najmniejszego problemu. Ogólnie z Orvisem nigdy problemów nie było, a trochę ich sprzętu przerzuciłem.



#657 OFFLINE   sslonio

sslonio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 768 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomek

Napisano 18 październik 2016 - 18:05

Dzięki. Bardzo fajny artykuł.

#658 Guest_Kontemplator_*

Guest_Kontemplator_*
  • Guests

Napisano 01 listopad 2016 - 21:48

Wiem, że temat już był wałkowany jednak za dużo informacji na temat tych dwóch spioszków nie znalazłem:

Scierra CC3XP

Taimen Sonic River Waders

Chce się przerzucić z gumowych spodniobutów i właśnie zastanwiam się które z tych budżetowych śpiochów będą lepsze?

 


 



#659 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 01 listopad 2016 - 22:43

Wiem, że temat już był wałkowany jednak za dużo informacji na temat tych dwóch spioszków nie znalazłem:

Scierra CC3XP

Taimen Sonic River Waders

Chce się przerzucić z gumowych spodniobutów i właśnie zastanwiam się które z tych budżetowych śpiochów będą lepsze?

 

 

 

 

Swoja przygode z oddychaczami zaczynalem wlasnie z 3 warstwowymi Scierra. Nie wiem jaki to tam dalej byl model.

Takie z kieszonka z przodu.

Potem przyszly Vision Ikon i to byl krok na plus. Lepiej oddychaja, lepiej schna po lowieniu. Sa trwalsze w konfrontacji z kolcami jezyn i innych roslin.

Te scierry kupowalem za jakies 120 Euro w Niemczech. Nie byl to zly zakup za ta kase.

Mysle, ze w zastosowaniach mniej hardcore niz moje pstragowe spacery te Scierry, w cieplejszych porach roku to moze byc sensowny wybor o dobrej relacji ceny do jakosci...

 

Tych drugich, o ktore pytasz nie mialem.



#660 OFFLINE   Meme

Meme

    booom

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3094 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Tarchomin
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Oświeciński

Napisano 14 listopad 2016 - 10:45

A ktoś moze poleci dobre cieplne neopreny ?:-)





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: śpiochy, wodery

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych