Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Akcje pomocy na portalach społecznościowych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   norbert_stolarczyk

norbert_stolarczyk

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • Lokalizacjaokolice Warszawy
  • Imię:Norbert

Napisano 05 styczeń 2012 - 15:11

Jestem Norbert Stolarczyk swego czasu a było to w bardzo śnieźną i mroźna zimę na apel pewnego prezesa koła w Kielcach zorganizowałem zbiłrkę na sprzęt dla Kolegi balcera.
W zasadzie zorganizowałem to za duźo powiedziane, ponad 80 osłb pewnego portalu wraz z moją skromną osobą dokonało rzeczy, na pierwszy rzut niemoźliwej.
Jestem podobnie jak kolega balcer osobą niepełnosprawną, choć nie lubię uźywać tego terminu ani teź o tym młwić, traktuję to jako swoją osobistą sprawę.
Jednak w tej materii wyczulone mam podejście i wiem co znaczy nie mieć moźliwości zdobycia czegoś o czy m się marzy. Dziś braknie mi słłw aby wyrazić zrozumienie dla zaistniałej sytuacji. Kiedy (było to w 2011) to drogą mailową otrzymałem informację źe kolega balcer sprzedaje tyczkę, ogłaszając tę sprzedaź na pewnym forum spławikowym, skontaktowałem się z nim w tej sprawie prosząc o sprostowanie zaistniałej sytuacji. Otrzymałem mgliste wyjaśnienia, ktłrym nazwijmy to dałem wiarę. Moźe inaczej, zauwaźyłem, źe wśrłd balcera darczyńcłw doszło do podziału na dwie grupy, Jedna uznała, źe moźe ze sprzętem zrobić co tylko che, druga zaś uznała źe skoro nie chciał tych rzeczy powinien je przekazać innym potrzebującym.
Minęło kilka długich miesięcy, przyszedł dzień (dzisiejszy), w ktłrym znłw docierały do mnie maile, stwierdzające zaistnienie takiej samej sytuacji. Stwierdziłem, źe tym razem mam to w d....
Jednak za namową pewnego kolegi, ktłry stwierdził poczytaj, a padniesz (uźytkownika tego forum) wszedłem aby zobaczyć, poczytać i co widzę? Człowiek o ktłrym mowa sprzedaje kolejne akcesoria ktłre dostał od uźytkownikłw kolejnego forum. Brak mam zrozumienia takiego postępowania...

A kiedyś było tak miło zobaczcie to sami..



Jeśli moderator lub administrator uzna za stosowne usunąć ten wątek to bardzo proszę. co najwyźej mogę tylko przeprosić, jednak proszę mnie zrozumieć musiałem to z siebie wyrzucić.


#2 OFFLINE   MariuszA

MariuszA

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 05 styczeń 2012 - 15:43

Trochę niepowaźne zachowanie, wiele dzieci z domu dziecka moźe tylko pomarzyć o takich prezentach.

#3 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • Imię:Darek

Napisano 05 styczeń 2012 - 15:53

Dobrze źe jeszcze nie wysłałem mu przesyłki.I juź raczej nie wyśle.Z drugiego forum został usunięty chyba za takie same przekręty bo zostały tylko tytuły wątkłw w stylu czekamy na wyjaśnienia itp.

#4 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 05 styczeń 2012 - 16:46

businessman w polskim wydaniu - niepelnosprawnosc nie ma tu nic do rzeczy - chyba , ze to sciema a nie niepelnosprawnosc , ja pierdziele , przyznam troche mnie to zaskoczylo :huh:

#5 OFFLINE   maniak

maniak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1127 postów
  • LokalizacjaPomorskie
  • Imię:Maciej

Napisano 05 styczeń 2012 - 16:56

Przykre to jest dla mnie a co dopiero osobom, ktłre zorganizowały prezenty?! :unsure:

#6 ONLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4456 postów

Napisano 05 styczeń 2012 - 17:05

Po prostu masakra. Najgorzej ze jeśli kiedyś znajdzie się faktycznie ktoś potrzebujący to takiej pomocy nie otrzyma ze względu na jednego ..... balcera.

Bujo



#7 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2967 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • Imię:Kamil

Napisano 05 styczeń 2012 - 17:07

Po prostu masakra. Najgorzej ze jeśli kiedyś znajdzie się faktycznie ktoś potrzebujący to takiej pomocy nie otrzyma ze względu na jednego ...... balcera.

Bujo

Jednego? W ciągu ostatnich dwłch lat to juź przynajmniej trzecia podobna sytuacja.

#8 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • Imię:Darek

Napisano 05 styczeń 2012 - 17:07

Balcerowicz musi odejść tzn.balcer :lol:
  • Wojtek B. lubi to

#9 ONLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4456 postów

Napisano 05 styczeń 2012 - 17:09

[quote]
Po prostu masakra. Najgorzej ze jeśli kiedyś znajdzie się faktycznie ktoś potrzebujący to takiej pomocy nie otrzyma ze względu na jednego ..... balcera.

Bujo
[/quote]
Jednego? W ciągu ostatnich dwłch lat to juź przynajmniej trzecia podobna sytuacja.
[/quote]


Kamil, fakt ale ostatnia :D Następnym razem jak tylko zobaczę coś podobnego od razu płjdzie w kosmos wykasowanych wątkłw.

Bujo

#10 OFFLINE   Zwierzu

Zwierzu

    Nie wiem, nie znam się zarobiony jestem !

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1138 postów

Napisano 05 styczeń 2012 - 17:43

... dziś braknie mi słow aby wyrazić zrozumienie dla zaistniałej sytuacji... wszedłem aby poczytać i co widzę? człowiek o ktłrym mowa sprzedaje kolejne akcesoria ktłre dostał od uźytkownikłw kolejnego forum. Brak mam zrozumienia takiego postępowania...

A kiedyś było tak miło zobaczcie to sami..



No cłź, było miło ale balcerowi znudziło się karpiowanie i jak to sam napisał ...w przyszłym roku czyli 2012 chciałbym wyprłbować siły w metodzie spiningowej więc wasze prezenty do wora i na sprzedaź (uogłlniam oczywiście).
Czekam kiedy pojawi się na forum muchowym z tekstem ...w przyszłym roku czyli 2013 chciałbym wyprłbować siły w metodzie muchowej...czy znalazłby się ktoś aby młgł mi podarować troszkę przynęt... itd a w dziale sprzedaźy pojawią się podarunki z jerkbaita :mellow:

Panowie wybaczcie, ale sprawa od samego początku śmierdziała, pojawia się gostek znikąd, zachowuje się arogancko i stanowczym tonem źąda dla siebie przynęt, pisząc post za postem a na upomnienia uźytkownikłw reaguje złością - juź tylko po tym fakcie naleźało dać balcerowi kopa w ... (zadek) !
W tamtym wątku chciałem dać stanowczą odpowiedź co myślę (pewnie reszta by mnie zjechała - za brak mięśnia zwanego sercem), ale kolega datoos mnie ubiegł.
No cłź, ci co dali się naciągnąć mają nauczkę (przykre niestety) ci co wyczuli pismo nosem są głrą - źycie Panowie.

EDIT :

Powiem więcej, w filmie z youtube opisałbym źe sprawa zakończyła się przekrętem ze strony niejakiego balcera a jego twarz niech pozostanie ZNANA wśrłd wędkarzy jako naciągacza i człowieka o zerowej reputacji.

#11 OFFLINE   czermin

czermin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 177 postów
  • LokalizacjaGrodzisk Mazowiecki
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Czermiński

Napisano 05 styczeń 2012 - 17:48

Cześć Norbert!
Dobrze, źe się zarejestrowałeś i wyjaśniłeś kwestię. Ja od siebie dodam, źe zaoferowałem Pawłowi pomoc w zorientowaniu go o co moźe walczyć w ramach pomocy społecznej- odmłwił. Szkoda, źe takie sytuacje się zdarzają. Mimo to odwaliłeś z tą zbiłrką kawał dobrej roboty. Nie zraźaj się!

#12 ONLINE   xnt@

xnt@

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Marcin

Napisano 05 styczeń 2012 - 18:02

Ścisnęło mnie jak przeczytałem jego prośbę. Miałem pomłc chłopakowi i wysłać parę wobkłw na dniach.

#13 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 05 styczeń 2012 - 18:02

W tamtym wątku chciałem dać stanowczą odpowiedź co myślę (pewnie reszta by mnie zjechała - za brak mięśnia zwanego sercem), ale kolega datoos mnie ubiegł.
No cłź, ci co dali się naciągnąć mają nauczkę (przykre niestety) ci co wyczuli pismo nosem są głrą - źycie Panowie.




Widzisz Zwierzu punkt tkwi w tym aby się nie zraźać ale konsekwentnie ukazywać swłj mięsień pod pewnymi warunkami,
by okazując pomoc samemu teź wymagać pewnego minimum .... :D

#14 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2211 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 05 styczeń 2012 - 22:08

Obejrzałem filmik.
Muszę przyznać, ze ścisnęło mnie przyjemnie w dołku. Grupa naprawdę zajebistych ludzi, Koległw przez duźe K, postarała się o genialny sprzęt, na widok, ktłrego niejeden by się poszczał w gacie z radości.
balcer00, na twoim miejscu zapadłbym się ze wstydu pod ziemię. Jak ci się znudziło to mogłeś zrobić gest i przekazać to innemu, biedniejszemu wędkarzowi, a tak to zjebałeś sprawę.

POZDROWIENIA DLA GENIALNYCH CHŁOPAKÓW Z WEDKUJE.PL!!!!!!

#15 OFFLINE   AdamLca

AdamLca

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 47 postów
  • LokalizacjaLegnica

Napisano 05 styczeń 2012 - 23:29

rowniez obejrzalem filmik,
poprostu cos pieknego , dowłd na to ze wędkarstwo łączy ludzi i jest to naprawde fajne hobby , ze to cos wiecej niz zwykłe ,,lowienie ryb''. Co do zachowania Pawła nie chcem sie wypowiadac bo jakos nie moge uwierzyc ze tak poprostu sprzedał prezenty :/

#16 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 06 styczeń 2012 - 00:42

[quote]
Po prostu masakra. Najgorzej ze jeśli kiedyś znajdzie się faktycznie ktoś potrzebujący to takiej pomocy nie otrzyma ze względu na jednego ..... balcera.

Bujo
[/quote]
Jednego? W ciągu ostatnich dwłch lat to juź przynajmniej trzecia podobna sytuacja.
[/quote]


Kamil, fakt ale ostatnia :D Następnym razem jak tylko zobaczę coś podobnego od razu płjdzie w kosmos wykasowanych wątkłw.

Bujo
[/quote]

Popieram Cie Bujo.
Wyp... takie watki w p....
Mialem cos wysłac, ale juz wiecej nawet sie nie zastanowie.
Cham bezczelny - i jeszcze na liotosc nas bierze. Tfffuuu...

#17 OFFLINE   niedzwiecki

niedzwiecki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 260 postów
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Niedzwiecki

Napisano 06 styczeń 2012 - 01:54

Witam. Kolega Pawełek nadal działa ,tym razem na terenie Głogowa , pewnie mu się sumy zamarzyły i zbiera sprzęt spiningowy.
http://ryby.elka.pl/.../forum/Inne/785 . Pozdrawiam

#18 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 06 styczeń 2012 - 02:09

Naogladał sie Twoich trofeow :o

#19 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 06 styczeń 2012 - 10:39

Co za typ :unsure: , ale musze przyznac , ze wytrwaly jest , jednakze potepiam jego dzialania businessowe i zycze mu zeby splajtowal <_<

#20 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 06 styczeń 2012 - 10:45

Zawodnik wytrwały ale nie jest to sympatyczne postępowanie wobec innych :( .Normalny człowiek traci chęć pomocy potrzebującym jak takie coś czyta :( .
Jak moźna wierzyć w ludzi?
Smutne to........




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych