Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Świnoujście


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
135 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   Marek

Marek

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 113 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 28 listopad 2006 - 10:02

Witam po powrocie.

Na wstępie chcę podziekować Komaczowi i Mifkowi. Koledzy maja tam w tym swoich miejscach ryby ktore biora dopiero po wypowiedzeniu hasła. Troche to trwało nim Matka nakłoniła mnie by wypowiedział je na głos ale potem poszło juz szybko :mellow:

Co do Kuby i Gumo to Koledzy pokazali klasę w trollingu. Jeszcze raz wielkie gratulację! Warto też powiedzieć, że Koledzy ryby złowili w nowych miejscach kierując się własnym doświadczeniem.

Ja wyjazd zakończylem dwoma rybami - 96 i 94 cm. W zasadzie przy potworze Kuby to chyba nie wypada o nich wspominac :D

pozdrawiam,

Marek


#82 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 28 listopad 2006 - 10:51

@Komancz - Doszły mnie wieści i o Twoich 108 cm szczęścia. Gratulować po raz kolejny nie będę, gdyż zrobiłem to przy wcześniejszych rybach, a poza tym jeszcze w jakiś samozachwyt popadniecie, gdyż to robi się norma. Gdy Komancz wypływa pada metrówka! <_< :mellow:

Natomiast chciałbym się odwołać do Twego stwierdzenia, że przecież z netu korzystają inteligentni ludzie. Oj trochę to naiwnie zabrzmiało. Inteligentnych inaczej w naszym kraju nie brakuje. Przykre to, ale chciałbym aby Twoje wody jak najdłużej cieszyły was wielkimi szczupakami. Przykładów jednak na najazdy po publikacjach internetowych jest jednak sporo. Jak pokazuje Kuba i Gumo i bez przewodnika się obejdzie...

Obym się mylił! :wacko:

#83 OFFLINE   lukomat

lukomat

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2750 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Materek

Napisano 28 listopad 2006 - 20:14

:huh: gratuluje chlopaki, jestem pod wrazeniem!!!
Nie rozumiem, tylko dlaczego robicie z waszych polowo taka straszna tajemnice i nie chcecie do konca sie pochwalic (mam tu na mysli fotki i wymiary rekordow)...

#84 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1189 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 28 listopad 2006 - 20:43

Lukomat ja natomiast podziwiam ich za to że cokolwiek piszą o tak pięknych połowach :huh: .W naszej polskiej mięsiarskiej rzeczywistości o takich miejscach raczej się nie mówi :unsure:
Ja na moje miejscówki nie biorę już nikogo bo przy mnie wypuszczają wszystko a potem przyjeżdzają z kumplami i jazda na całego.
Mogą mnie ciąć i solić pary nie puszczę. ;)

#85 OFFLINE   lukomat

lukomat

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2750 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Materek

Napisano 28 listopad 2006 - 21:23

Hehe, @tomi nie zrozumiales mnie, nie o to mi chodzi, zeby powiedzieli mi namiary na miejscowki, tylko o robienie takiej dziwnej tajemnicy :wacko:

#86 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2424 postów

Napisano 28 listopad 2006 - 23:41

Kuba, skrobniecie z Gumo relację?

Nie wiem. Nie jestem pewien, czy nalezy sie rozpisywac o tym jak i na co, bo gdzie to juz chyba cala Polska wie. Ot, dzis wieczorem luzowal nas Pepe z salmobrygada w sile 5 osobników, tylko patrzec innych...wystarczy paru miesnych cwaniaków i z tego lowiska niewiele zostanie, chocby nie wiem jak bylo wielkie.
Przegadam jeszcze z Gumofilcem i podejmiemy decyzje wspólnie.
Ponadto, jak pisalem, nie chcemy wychodzic przed orkiestre, czekamy na relacje z wypraw PT Adminów.


#87 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 29 listopad 2006 - 05:52

To bardzo ciekawe jak ekipa Salmo sobie tam poradzi . Do tej pory to wylacznie troling przynosil wyniki . Nie sadze zeby oni chcieli trolingowac . Mam nadzieje ze jakies sygnaly do nas dotra .

#88 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 29 listopad 2006 - 08:36

Ponadto, jak pisalem, nie chcemy wychodzic przed orkiestre, czekamy na relacje z wypraw PT Adminów.


Z tym to nie ma sprawy. My relację umieścimy tylko ... pozostało jeszcze kilka spraw z naszej strony do załatwienia - krótkie artykuliki podsumowania każdego odcinka Taaakiej Ryby. Tak więc trudno ciągnąć kilka srok za ogony :D

Zastanówcie się proszę.

Pozdrawiam
Remek



#89 OFFLINE   Marek

Marek

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 113 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 29 listopad 2006 - 09:18

@Jerry - było już kilka metrówek z rzutów i to na przynęty Salmo :D

pozdrawiam,

Marek



#90 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 29 listopad 2006 - 16:05

Hehe, @tomi nie zrozumiales mnie, nie o to mi chodzi, zeby powiedzieli mi namiary na miejscowki, tylko o robienie takiej dziwnej tajemnicy :wacko:




@drogi lukomacie, nie chodzi tu o jakies dziwne tajemnice a jedynie o mozliwosci sprzetowe. Tego dnia sprezentowalem moja miarke YOKOZUNIE w zwiazku z czym moja najwieksza ryba do tej pory nie jest dokladnie zmierzona. Jak na razie zostala tylko przymierzona to burty lodzi, na ktorej naniesiony zostal znacznik. Nastepnym razem zmierze dokladnie ile mial. Ot i cala tajemnica...

#91 OFFLINE   Marek

Marek

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 113 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 29 listopad 2006 - 16:33

Tego dnia sprezentowalem moja miarke YOKOZUNIE w zwiazku z czym moja najwieksza ryba do tej pory nie jest dokladnie zmierzona. ...


Mifku ale ta miarka kończyła się na 100cm ..... :lol: :lol:

#92 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2684 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Artur

Napisano 29 listopad 2006 - 17:38

Mifku ale ta miarka kończyła się na 100cm ..... :lol: :lol:

Mifek widocznie nie wierzył że złapie/złapiesz rybkę ponad 100 cm <_<

#93 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2424 postów

Napisano 29 listopad 2006 - 18:18

Zjezdzajac z Wolina widzialem sporo lódek w...ciesninie? kanale? no, czyms co prowadzi z morza. Co tez oni tam lowili? Szczupaka, sandacza, moze okonia...ciekawe :wacko:
Klon obok opisywal zachowania autorytetów wedkarskich nad Asunden. Moze lepiej, zeby tu tacy jednak nie przyjezdzali? Na Wicku tluka szczupaka az milo :(

#94 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 29 listopad 2006 - 18:38

[quote]

Mifku ale ta miarka kończyła się na 100cm ..... :lol: :lol:
[/quote]
Mifek widocznie nie wierzył że złapie/złapiesz rybkę ponad 100 cm <_<
[/quote]


poza tym mialem nadzieje ze dla mnie bedzie za mala

#95 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2684 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Artur

Napisano 29 listopad 2006 - 18:41

poza tym mialem nadzieje ze dla mnie bedzie za mala

I się sprawdziło :mellow:


#96 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 listopad 2006 - 10:04

Witam po powrocie i dziekuje za cieple slowa.

Dziekuje naszemu gospodarzowi, Mifkowi, bez ktorego pomocy jakos tak bysmy sie pewnie nie zdecydowali na przejechanie 3/4 Polski.
A i po wypowiedziach dochodze do wniosku, ze naleza sie podziekowania rowniez Komanczowi, ktory udzielil blogoslawienstwa (bo musial to zrobic, skoro ryby dopisaly :D )
Dziekuje naszym wspoltowarzyszom wyprawy Markowi i Yoko.
Pozdro
Gumo


#97 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2424 postów

Napisano 30 listopad 2006 - 10:07

Dziekuje naszym wspoltowarzyszom wyprawy Markowi i Yoko.

No wlasnie, jak moglem zapomniec...bez ich udzialu (znaczy pospiechu) kto wie, jakie bylyby wyniki :lol: Przepraszam.


#98 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 listopad 2006 - 10:23

Mifek, a Ty sie tak do roboty spieszyles, zes czapkie zostawil i woblera nie obejrzal. Wrzucilem go nawet do wody, ale za bardzo dno oral...
Gumo

#99 OFFLINE   LASSOjbait

LASSOjbait

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 708 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 30 listopad 2006 - 12:05

Zjezdzajac z Wolina widzialem sporo lódek w...ciesninie? kanale? no, czyms co prowadzi z morza. Co tez oni tam lowili? Szczupaka, sandacza, moze okonia...ciekawe :wacko:
Klon obok opisywal zachowania autorytetów wedkarskich nad Asunden. Moze lepiej, zeby tu tacy jednak nie przyjezdzali? Na Wicku tluka szczupaka az milo :(


Ci wspaniali wedkarze wala w leb po 50-60kg okonia (sorry okonka 12cm). Jest tego tam strasznie duzo jak ciagnie do Zalewu, ale miejscowi mistrzowie sobie radza...
Niemcy kupuja to Polacy wala.

#100 OFFLINE   Marek

Marek

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 113 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 30 listopad 2006 - 15:12

[bez ich udzialu (znaczy pospiechu) kto wie, jakie bylyby wyniki :lol: Przepraszam.


Wiesz, gdybym wiedział co sie swięci to na pewno byśmy na Was dłuzej czekali :lol:
Mogłeś qrcze kolegę uprzedzić B)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych