Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Nowi na forum a giełda - [wydzielone z wątku giełdowego]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   martek

martek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 630 postów
  • LokalizacjaBialystok,TG WHITE UK
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:K

Napisano 11 styczeń 2012 - 11:49

Ciekawe ze jak tacy nowi sa kupujacymi i im troche towara mozna opchnac to cacy i nikomu nie przeszkadza-a jak cos sprzedac chca to bee

#22 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 11 styczeń 2012 - 11:54

Wszystko się zgadza co kolega moderator napisał, tylko mam jedno ale, a mianowicie chodzi o to, że byłem już świadkiem, kiedy taki nowy user wstawił jakąś ciekawą rzecz do działu sprzedam i był to jego bodajże jeden z pierwszych postów



Ja tak zrobilem i sprzedalem :mellow: , zrobilem to poniewaz bylem na forum multiplikator.pl i tam takze umiescilem ogloszenie w 1 poscie lecz ekspresowo mnie powitano i moderator wyslal mnie do zapoznania sie z regulaminem , nie chcialo mi sie czytac tego regulaminu a , ze forum Jerkbait przegladalem od kilku lat bez czynnego udzialu to wiedzialem :mellow: , ze tu sie uda i sie udalo :mellow:. No i jak juz sie zarejestrowalem to jestem i jest to jedyne forum w polandii - najciekawsze i najlepsze , na ktorym sie pokazuje , jestem za tym azeby jednak byla opcja min postow do zamieszczania ogloszen tak np 299

#23 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9643 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 11 styczeń 2012 - 15:04

Jeżeli chcecie coś poprawić, to jest jedno wyjście - zrobić minimum w postaci ilości postów napisanych. Nic poza tym nie zda egzaminu.


I prace nad tym trwają, ale na starym już nie ma sensu tego zmieniać.

#24 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 11 styczeń 2012 - 15:28

jestem za tym azeby jednak byla opcja min postow do zamieszczania ogloszen tak np 299


W miesiąc można nabić te 300 postów, bez zwracania na sibie uwagi. W sposób jawny wyobrażam sobie, że nabiłbym tyle w tydzień. Cóż to zmieni?

#25 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1950 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 11 styczeń 2012 - 15:36

Uważam ze nie powinno być specjalnych ograniczeń - jeśli w ogóle jakiś ukłon jest w stronę forumowiczów- a ukłon jest w tedy jak możesz coś taniej kupić bo ktoś nagle wie że na takim forum pozbędzie się gratów. Każdy robi to chyba na własne ryzyko.
@Kuba powiem inaczej odnośnie przyjazdu na lubelskie pstrągi ( bo to czerstwy gryps :mellow: ):
wiesz jak to było z jednym znanym rodbuilderem ................ludzie kasę wtopili.....
Reasumując :
Jak to w końcu bęzie jakie decyzje podejmiecie moderatorzy?

#26 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 11 styczeń 2012 - 15:44

[quote]
jestem za tym azeby jednak byla opcja min postow do zamieszczania ogloszen tak np 299
[/quote]

W miesiąc można nabić te 300 postów, bez zwracania na sibie uwagi. W sposób jawny wyobrażam sobie, że nabiłbym tyle w tydzień. Cóż to zmieni?
[/quote]

Też tak uważam.
Bez problemu mogłem sobie ponabijać ilość postów błahymi odpowiedziami w różnych tematach , zasypując je odpowiedziami w stylu : zgadzam się z przedmówcą,fajne,też tak myślę i innymi pozbawionymi jakiegokolwiek sensu i wkładu merytorycznego wpisami.
A nie o to chyba chodzi?
Takie ograniczenie w postaci ilości postów może doprowadzić do zaśmiecenia forum i dostarczenia modom jeszcze większej roboty.

#27 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9643 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 11 styczeń 2012 - 15:49

Nie ma miejsca na zgadzam się z rozmówcą i tym podobne. Istnieje wszak opcja usuń, a jak wiadomo mody nocami spać nie moga, by tylko post usunąć
Myslę ze jest to do zapanowania przy obecnej czujnosci i współpracy userów, skutecznie używających przycisku zgłoś i przy barierze 100postów to... nie wiem czy komuś będzie się chciało walczyc, by ogłoszenie wlepić?
W sensie - nie warta skórka za wyprawkę - ruch ludzi zainteresowanych wyłącznie sprzedażą skanalizuje się gdzieś po za nami?


#28 OFFLINE   zorro

zorro

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2676 postów
  • LokalizacjaWarszawa-Kamienne Skarżychoooo...
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Szczepanik

Napisano 11 styczeń 2012 - 16:46

Tak sobie czytam... I takie luźne różne refleksje przychodzą mi do głowy... A jedna z nich, to taka:
No jak tu ludzie mają zaufać sprzedawcy/kupującemu gdy w forumowej metryczce parę pierdół typu: Henio, pseudo-Wesoła pchełka, lokalizacja- Polska, albo szerzej internet albo nic...
Jak się chłopie wstydzisz (albo z tych czy innych powodów nie chcesz podać) swego imienia, nazwiska i adresu, czy tam jakich innych danych, to idź chłopie handlować na bazarze, tam nikt o nic nie pyta...
No i nie żebym się mienił jakim straszliwym userem i mądralińskim strasznym ale czy nie dałoby się, jak już się forum bawi w giełdę, wpisać do regulaminu, że jak już ktoś koniecznie chce-musi pohandlować, to jakieś tam minimum danych powinien jednakoż podać..? Część byłaby i tak dla ogółu niewidoczna, a zawsze letki strach przy dupie różne Wesołe Pchełki by miały bo na upartego są sposobiki <_< żeby takie dane zweryfikować...
I pewnie trochę luźniej by się na giełdzie zrobiło, i pewnie trochę mniej by było proszę o fotki.... na @, z których nic nie wynika, i mniej ogłoszeń kupię byle co, byle w superokazyjnej cenie (a potem możesz sobie TO odkupić na allegro bądź na innym portalu - już mniej okazyjnie)... No i takich tam... :unsure:


#29 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 11 styczeń 2012 - 21:28

Czym dalej w las tym mnie bardziej wk... takie podejście, uważam że skoro ja mogę to i każdy pozostały user powinien mieć metryczkę w której podstawowe dane powinny być dostępne i do sprawdzenia. Sam nie cierpię gadać, pisać do Myszki Miki.Sam nie cierpię jak czytam takowy login jak Makamba do którego nie mam żadnych pretensji ale handlować nie chciałbym, W prywatnych postach i nie tylko podpisuję się z imienia pisząc do kogoś zwracam się z imienia a do kolegi Myszki Miki jak mam się zwrócić? poza tym uczestniczę w kilku forach gdzie przy rejestracji musiałem nawet nr butów podać. Na których panuje bardzo zdrowa atmosfera właśnie z tego powodu.Władek tornado

#30 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 11 styczeń 2012 - 21:58

Czym dalej w las tym mnie bardziej wk... takie podejście, uważam że skoro ja mogę to i każdy pozostały user powinien mieć metryczkę w której podstawowe dane powinny być dostępne i do sprawdzenia. Sam nie cierpię gadać, pisać do Myszki Miki.Sam nie cierpię jak czytam takowy login jak Makamba do którego nie mam żadnych pretensji ale handlować nie chciałbym, W prywatnych postach i nie tylko podpisuję się z imienia pisząc do kogoś zwracam się z imienia a do kolegi Myszki Miki jak mam się zwrócić? poza tym uczestniczę w kilku forach gdzie przy rejestracji musiałem nawet nr butów podać. Na których panuje bardzo zdrowa atmosfera właśnie z tego powodu.Władek tornado


Drogi Władku Tornado,ja również wielkiego ciśnienia na handel z Twoja osobą nie mam więc mi znajomość Twych danych pozostaje zbyteczna.
Żadna to tragedia,żaden dramat.
Jeśli mój login Ci przeszkadza to zwyczajnie staraj się go omijać.
Podpowiem Ci jedynie ,że makamba w języku papiamento oznacza słowo Holender.
Tym,którzy byli zainteresowani podawałem nawet nr telefonu dla ułatwienia transakcji .
To ,że w swym profilu podajesz imię i nazwisko wcale nie musi oznaczać ,że są one prawdziwe.
Może więc napisz wniosek o dołączanie do profilu aktu urodzenia potwierdzonego przez notariusza.
Nie zapomnij o próbce DNA i odcisku linii papilarnych.

Wychodzi na to,że ten nowo powstały wątek dotyczy jedynie mojej osoby?

Tym czasem wiele osób , które prowadziły ze mną korespondencję w związku z prowadzonymi interesami jakoś w tym wątku źle się na mój temat nie wypowiadają.



#31 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3530 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 11 styczeń 2012 - 21:59

Tak sobie czytam... I takie luźne różne refleksje przychodzą mi do głowy... A jedna z nich, to taka:
No jak tu ludzie mają zaufać sprzedawcy/kupującemu gdy w forumowej metryczce parę pierdół typu: Henio, pseudo-Wesoła pchełka, lokalizacja- Polska, albo szerzej internet albo nic...
Jak się chłopie wstydzisz (albo z tych czy innych powodów nie chcesz podać) swego imienia, nazwiska i adresu, czy tam jakich innych danych, to idź chłopie handlować na bazarze, tam nikt o nic nie pyta...
No i nie żebym się mienił jakim straszliwym userem i mądralińskim strasznym ale czy nie dałoby się, jak już się forum bawi w giełdę, wpisać do regulaminu, że jak już ktoś koniecznie chce-musi pohandlować, to jakieś tam minimum danych powinien jednakoż podać..? Część byłaby i tak dla ogółu niewidoczna, a zawsze letki strach przy dupie różne Wesołe Pchełki by miały bo na upartego są sposobiki <_< żeby takie dane zweryfikować...
I pewnie trochę luźniej by się na giełdzie zrobiło, i pewnie trochę mniej by było proszę o fotki.... na @, z których nic nie wynika, i mniej ogłoszeń kupię byle co, byle w superokazyjnej cenie (a potem możesz sobie TO odkupić na allegro bądź na innym portalu - już mniej okazyjnie)... No i takich tam... :unsure:


O dokładnie Pan Tomasz ma rację! Swoją karierę na internetowych forach zaczynałem 10 lat temu na wcwi. W tamtym czasie (może jest tak nadal?) userzy wylatywali z forum za nieuzupełnione wizytówki lub błędy orograficzne (małe litery!) Może trzeba takie porządki wprowadzić na j.pl?

#32 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 11 styczeń 2012 - 22:17

tak tak , bledy ortograficzne , male litery , za to napewno kopa w dupe dostane bo nie mam polskiej czcionki i miec nie zamierzam , nie KAZDEMU tez pasuja moje posty na tym forum za co tez moge byc w dupe wykopany , ogolnie jezeli to bedzie elitarne forum to ja mam to w dupie , wole tak jak teraz dla wszystkich 5558 userow :D

#33 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 11 styczeń 2012 - 22:21

Szanowny kolego M ten wniosek chciałbym zobaczyć przy każdym koledze z forum nie tylko przy tobie. A to że jesteś wybitnie arogancki pozostawiam pozostałym kolegom do oceny, i ciekaw jestem jak daleko zajedziesz.Wystarczyło jedno słowo przepraszam nie zastanowiłem się nad tym i by wszystko grało.I jeszcze jedno z Ciebie Holender jak ze mnie Billaden.

#34 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 11 styczeń 2012 - 22:32

Szanowny kolego M ten wniosek chciałbym zobaczyć przy każdym koledze z forum nie tylko przy tobie. A to że jesteś wybitnie arogancki pozostawiam pozostałym kolegom do oceny, i ciekaw jestem jak daleko zajedziesz.Wystarczyło jedno słowo przepraszam nie zastanowiłem się nad tym i by wszystko grało.I jeszcze jedno z Ciebie Holender jak ze mnie Billaden.



I tu Ci właśnie nie wyszło bo od wielu już lat legitymuje się holenderskim dowodem osobistym :lol:
Co do bin Ladena...no to nie wiem...

#35 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9643 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 11 styczeń 2012 - 22:33

Panowie, luz
Na Makambę nie ma co wsiadać, okazał się być super forumowiczem - looknijcie ile ciekawych dyskusji poprowadził.
Wyjaśnienie nicku tez ciekawe, choc lud pitu pitu okapi jest dla mnie nieznaną :mellow:

#36 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 11 styczeń 2012 - 22:40

Słuchajcie, nie ma się co napinać. Bo w tej Holandii mają bardziej przesrane (z dowodami i meldunkami) niż u nas; http://holandia.zach...d-osobisty.html

#37 OFFLINE   Roch

Roch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 809 postów
  • LokalizacjaTuam, Irlandia

Napisano 11 styczeń 2012 - 22:41

Czym dalej w las tym mnie bardziej wk... takie podejście, uważam że skoro ja mogę to i każdy pozostały user powinien mieć metryczkę w której podstawowe dane powinny być dostępne i do sprawdzenia. Sam nie cierpię gadać, pisać do Myszki Miki.Sam nie cierpię jak czytam takowy login jak Makamba do którego nie mam żadnych pretensji ale handlować nie chciałbym, W prywatnych postach i nie tylko podpisuję się z imienia pisząc do kogoś zwracam się z imienia a do kolegi Myszki Miki jak mam się zwrócić? poza tym uczestniczę w kilku forach gdzie przy rejestracji musiałem nawet nr butów podać. Na których panuje bardzo zdrowa atmosfera właśnie z tego powodu.Władek tornado


Zgadzam się z przedmówcą. (przepraszam za wyrażenie)

Użytkownik z imieniem i nazwiskiem jest mniej awanturujący się.

#38 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9643 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 11 styczeń 2012 - 22:48

Słuchajcie, nie ma się co napinać. Bo w tej Holandii mają bardziej przesrane (z dowodami i meldunkami) niż u nas; http://holandia.zach...d-osobisty.html

Wiesz, mają inne plusy <_<
choćby królową :D

#39 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 11 styczeń 2012 - 23:01

@Roch.

Co pokręciłeś, w oryginale było, że w krawacie mniej awanturujący jest :lol: :lol: Ale fakt, Bareja może by to rozgryzł B)

#40 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 11 styczeń 2012 - 23:04

Słuchajcie, nie ma się co napinać. Bo w tej Holandii mają bardziej przesrane (z dowodami i meldunkami) niż u nas; http://holandia.zach...d-osobisty.html


Panie Januszu bardziej przesrane niz w polandii tak jest a i owszem ale nie w tym kierunku Pan celuje :D bardziej zalecalbym na wschod ten blizszy i dalszy :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych