Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Czorsztyn


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2957 odpowiedzi w tym temacie

#1181 OFFLINE   Sandre

Sandre

    Fishing Team Sandre

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • LokalizacjaNiepołomice
  • Imię:Darek

Napisano 21 wrzesień 2016 - 09:51

Nie nie, chciałbym terenówke :( a czemu pytasz ??:)



#1182 OFFLINE   lypc

lypc

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 14 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Leszek

Napisano 21 wrzesień 2016 - 10:05

Cz, mam pytanie jaka jest opłata za tydzień wędkowania i komu trzeba zapłacic ? Dzięki za info



#1183 OFFLINE   Gobio Gobio

Gobio Gobio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1253 postów
  • Lokalizacjagórna Wisła
  • Imię:Wojtek

Napisano 21 wrzesień 2016 - 10:11

Lej na moje konto ;)


Woda PZW NOWY SĄCZ -dniówka 30zl plus opłata za łowienie z łódki 30/rok
Za tydzień zapłacisz mniej
  • sajdol1 lubi to

#1184 ONLINE   PePe.

PePe.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1379 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 21 wrzesień 2016 - 10:14

Z tego co widzimy to zdecydowana większość zabiera ryby choć krążą tu legendy o nokilowcach :) Podobno padł dziś okoń 50cm i też dostał w beret.

Tam wszystko co pływa dostaje w beret...i nie ma znaczenia czy ma wymiar czy nie.



#1185 OFFLINE   lypc

lypc

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 14 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Leszek

Napisano 21 wrzesień 2016 - 10:52

Rzucam na Twoje konto 110 zeta ;)

 

 

Czyli za licencje  3 dni  80 zeta,  plus łódka 10 zeta / dzien a poczebuje na 3 dni to 30 zeta 

Reasumując opłata za 3 dni korzystania z łodzi kosztuje tyle co za rok? No chyba że ja tu czegoś nie rozumiem.....heh



#1186 OFFLINE   Gobio Gobio

Gobio Gobio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1253 postów
  • Lokalizacjagórna Wisła
  • Imię:Wojtek

Napisano 21 wrzesień 2016 - 11:14

Za łódkę jest opłata roczna 30zl

#1187 OFFLINE   Voldemort

Voldemort

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1305 postów
  • LokalizacjaMałopolska
  • Imię:Jacek

Napisano 21 wrzesień 2016 - 11:17

Za łódkę jest opłata roczna 30zl

I tak nie jest źle.  Mogli zrobić tylko 10'letnią za 300zł.



#1188 OFFLINE   Krzysiu

Krzysiu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisano 21 wrzesień 2016 - 12:35

Tam wszystko co pływa dostaje w beret...i nie ma znaczenia czy ma wymiar czy nie.


Ostatnio w lipcu tez moczyłem dupsko , Dobrze ze przytomnie spierdolilem z wody .

#1189 OFFLINE   lypc

lypc

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 14 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Leszek

Napisano 21 wrzesień 2016 - 14:47

w cenniku jest opłata za jeden dzień 10 zł, zaplace 30 i nie bede musiał S J



#1190 OFFLINE   lypc

lypc

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 14 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Leszek

Napisano 21 wrzesień 2016 - 14:48

Za łódkę jest opłata roczna 30zl

Gobio Gobio 

thx za info



#1191 OFFLINE   tadekb

tadekb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 615 postów

Napisano 21 wrzesień 2016 - 18:00

Acha.... Pozdrowienia dla jerkbaitowca, z którym się mijaliśmy pod zamkiem ;)

 

papa.gif


  • sajdol1 lubi to

#1192 OFFLINE   francisco scaramanga

francisco scaramanga

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1245 postów

Napisano 21 wrzesień 2016 - 20:23

Cóż to za panowie pływają we dwójkę na zielonym pontonie. Często pojawiają się w okolicach tej łódki w stylu katamaran, przycumowanej do brzegu w krzakach?!?



#1193 OFFLINE   sajdol1

sajdol1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 postów
  • LokalizacjaWawa

Napisano 21 wrzesień 2016 - 20:59

Zakończyliśmy naszą 3 dniową wizytę w jakże urokliwym miejscu. Okoni, na których najbardziej nam zależało nie zlokalizowaliśmy. Akwen dla nas nowy i ciężki do poznania w 3 dni . Zwłaszcza na elektryku :) Dziś mieliśmy 2 sandacze. Jeden mniejszy z ok. 8m. a 2 na łagodnym stoku na ok. 11m. Guma 12cm na 12g. główce. Bardzo powolny opad. Mieliśmy też Wymiarki z 4m. Miejscówki dawały pojedyncze ryby. Wymiarami delikatnie mówiąc nie powalały. Może jeszcze zbyt ciepła woda na dobre żerowanie ale to już "tubylcy" będą kontrolować :) Cóż ....jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma  :) Żegnaj Czorcie...Połamania Panowie ;)

 

b28cb71e7962cc9cmed.jpg

 

 



#1194 OFFLINE   lypc

lypc

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 14 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Leszek

Napisano 21 wrzesień 2016 - 21:29

sajdol1

mega dzik fajna ryba, gratki :)



#1195 OFFLINE   Gobio Gobio

Gobio Gobio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1253 postów
  • Lokalizacjagórna Wisła
  • Imię:Wojtek

Napisano 21 wrzesień 2016 - 21:36

Niezłe połowiliście jak na pierwszy raz na Czorcie.

#1196 OFFLINE   Sandre

Sandre

    Fishing Team Sandre

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • LokalizacjaNiepołomice
  • Imię:Darek

Napisano 21 wrzesień 2016 - 22:03

Brawo, gratki. Przyznasz sam ze moze eldorado rybne to nie jest, ale położenie bajka.

#1197 OFFLINE   Łukasz90

Łukasz90

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 188 postów

Napisano 21 wrzesień 2016 - 22:22

Byłem od czwartku (15,09)  do dzisiaj na Czorsztynie. Miałem zostać do niedzieli ale sprawy rodzinne mnie sprowadziły. W czwartek jeszcze coś konkretnego się działo mnie siadł sandaczyk 48cm , koledze , z którym pływałem 30cm i kilka okonków ~20cm .W piątek był jeden okoń u kolegi 29cm i reszta ~20cm. W sobotę zaczęła się paskudna pogoda i do dzisiaj ani jednego brania.

 

I tutaj dygresja , coś z tym limitem okonia zrobić trzeba bo jak będzie takich mięsiarzy jakich my spotkaliśmy  więcej to zaraz dużego okonia wybiją do zera. Moim zdaniem limit dzienny to max 10 szt. A najlepszy byłby 5 szt. Ja sam zabieram ryby , ale bez jaj po 15 szt. takich pięknych okoni to jest przegięcie. Podobno jeszcze większe rzeźnie odbywają się na  lodzie.

 

Druga sprawa spalinówki , chyba można na nich pływać w czwartek widziałem jak policja podpłynęła i długo sprawdzała jedną motorówkę.Od piątku pełne szaleństwo a był to ostatni dzień pięknej pogody. Powiem tak macie racje będzie masa wypadków przez te spalinówki i zrobi się niebezpiecznie. Nawet już jest niebezpiecznie. Pływając a raczej stojąc  i obstukując dno zostaliśmy minięci przez te łódki w taki sposób ,że jakby to była mniejsza łódka to osoby na niej zaliczyłby wywrotkę szczęście ,ze nasza łódź była duża. Niemniej sporo stresu się najadłem i od tej pory zrobiłem się przeciwnikiem spalinówek a byłem jej zdecydowanym zwolennikiem.

 

 

Reasumując tak jak pisałem rozpoczął się u mnie  efekt jesiennej pustynni i potrwa on zapewne do 16 czerwca (już sobie tak obczajam ,żeby zrobić sobie wtedy długi weekend). Nawet się śmiałem do kolegi ,że mam  przerwę na brania na równe co do dnia 9 miesięcy.


Użytkownik Łukasz90 edytował ten post 21 wrzesień 2016 - 22:24


#1198 OFFLINE   krakus

krakus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 797 postów
  • LokalizacjaAFG...

Napisano 21 wrzesień 2016 - 22:23

sajdol1

Faktycznie położenie i klimat super zwłaszcza na jesień jak nie ma plażowiczów, grillowców itp szpecących krajobraz ludzików :)

... i jak to jest że Was ciągnie tu na południe bo ja np. miejscówkę na naprawdę grube Okonie mam bliżej Twoich okolic tylko nie mam ostatnio czasu żeby się tam wybrać i połowić za wsze czasy :)

  Łukasz90

Co do spalinówek nie raz nie dwa była tu rozmowa na ten temat ale niektórym nie przetłumaczysz bo to jak jazda po drodze jak się w coś raz nie wpieprzysz to nogi z gazu nie ściągniesz proste każdy musi się przekonać na własnej skórze czego nikomu nie życzę.

 

Co do okoni to widziałem już kolesi co mieli w siacie np. 2 miarowe sandacze i jednego okonia max 20 cm jednym słowem ŻAL

 

 

Pozdrawiam.


Użytkownik krakus edytował ten post 21 wrzesień 2016 - 22:37


#1199 OFFLINE   sajdol1

sajdol1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 postów
  • LokalizacjaWawa

Napisano 22 wrzesień 2016 - 15:10

Brawo, gratki. Przyznasz sam ze moze eldorado rybne to nie jest, ale położenie bajka.

 

Co do uroku tego miejsca już się wypowiedziałem :) Fajny janosikowy klimat :)

Czy eldorado czy nie.....nie wiem. My go nie mieliśmy.3 dni to zbyt mało aby się wypowiadać  Na pewno woda ma mega potencjał.

Mam takie miejsce na szczupaki gdzie zdarzają się dni kiedy łowi się w ciągu dnia naście ryb w przedziale 70+,80+ a trafiają się też 90-tki i powyżej metra.

Są też tam okresy kiedy spływa się na pusto wiedząc, że tam są.

 

@krakus to nie jest tak, że przyjechaliśmy tu nałowić się do syta (oczywiście miło by było :))  . Tak jak pisałem wcześniej. Byłem tydzień z rodziną i zauroczył mnie ten region. Krajobraz, gwara itd.  Na co dzień nie mam możliwości wędkować w takich miejscach. Myślę, że poświęcając 3 dni "swoim wodom" połowilibyśmy dużo lepiej bo je znamy natomiast nie byłoby przygody, nowych doświadczeń, poznanych ludzi a o to też między innymi nam chodzi.


Użytkownik sajdol1 edytował ten post 22 wrzesień 2016 - 15:12


#1200 OFFLINE   domin

domin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • LokalizacjaPruszków
  • Imię:Dominik

Napisano 23 wrzesień 2016 - 09:18

Zakończyliśmy naszą 3 dniową wizytę w jakże urokliwym miejscu. Okoni, na których najbardziej nam zależało nie zlokalizowaliśmy. Akwen dla nas nowy i ciężki do poznania w 3 dni . Zwłaszcza na elektryku :) Dziś mieliśmy 2 sandacze. Jeden mniejszy z ok. 8m. a 2 na łagodnym stoku na ok. 11m. Guma 12cm na 12g. główce. Bardzo powolny opad. Mieliśmy też Wymiarki z 4m. Miejscówki dawały pojedyncze ryby. Wymiarami delikatnie mówiąc nie powalały. Może jeszcze zbyt ciepła woda na dobre żerowanie ale to już "tubylcy" będą kontrolować :) Cóż ....jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma  :) Żegnaj Czorcie...Połamania Panowie ;)

 

 

 

Bartek, 

 

a gdzie zdjęcie z wyholowanym okazem? Murowanie, odejścia na boki, kij ugięty do granic możliwości ... Ten okaz dał Ci najwięcej emocji :P

 

Daj popatrzeć :)


  • sajdol1 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych