Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Co w ciepły weekend


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 23 listopad 2006 - 22:37

Gumki cy-cus ...Mifek a pfuj!!! :lol:
O C.R. to tylko wspomnialem bo uzylem slowa -padnie- , tu nawet nie ma cienia domyslu ze metrowe mozna by zabrac :angry: psia jego mac B)

#62 OFFLINE   heniutek

heniutek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 323 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 24 listopad 2006 - 07:46

Zamierzam zabrać cyfraka,zwykle kiedy to robię niemogę nic złowić.Jeśli ta regóła się potwierdzi,to rybki będą bezpieczne .

:lol: :lol: :lol:

#63 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 24 listopad 2006 - 08:17

Jerry wiesz, jak to jest, dla Ciebie czy dla mnie jest to niemal oczywiste. U mnie w pracy jest inny Rafał, który po tym jak zobaczył nasze fotki ze szczupakami nie moze przezyc ze my taaaaaakie ryby wypuszczamy no i oczywiscie ciagle jeczy ze moglbym zrobic wyjatek dla kolegi i zabrac jednego (chociaz)takiego bo by swietnie na stole wigilijnym wygladam... Ręce opadają, nawet komentować się nie chce... Kolejny przypadek pod co jeździsz na ryby jak je wypuszczasz :mellow:

#64 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1189 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 26 listopad 2006 - 16:07

Za kilka godzin skończy się kolejny ciepły weekend który był dla mnie bardzo łaskawy :mellow: mianowicie pierwszy raz w tym sezonie zrobiłem wynik dwócyfrowy .W cztery godziny złowiłem jedenaście szczupaków w przedziale od 55 do 65 dziewięć na wachadło Alge 3 a dwa na zieloną sandre 12 cm .Zwykle na ryby wyjeżdzałem wcześnie rano ale rybki tego nie doceniały więc postanowiłem się wyspać i na miejscówce byłem dopiero o 10 ,przy tafli głatkiej jak stół w pełnym słońcu szczupaki brały aż miło :D .Mimo bardzo zimnej wody wytrzymałem całe cztery godziny.Zdziwiło mnie to że szczupaki stoją jeszcze na płyciznach na głębokości max trzy metry.
Jest też inna strona ciepłych niedziel mianowicie totalne oblężenie jeziora przez psełdo spinningistów na najlepszych miejscówkach stoją co dwa metry i młucą wszystko co popadnie .Z czterema kolesiami z Bielska miałem ostre spięcie i gdyby nie to że mieli przewage liczebną miałby jeden koleś w morde. :angry:
Nawet w bardzo odludnych miejscach muszę się wkurzać no ale to jest polska zero kontroli i kolesie robią rzeżnie.
Obawiam się że jeszcze z rok i będzie po szczupakach na Goczałach.


#65 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5850 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 27 listopad 2006 - 19:28

Ja w niedzielę byłem na szczupakach na nowym miejscu i miałem niezłą zabawę. Przez cały dzień na sliderka 7cm wyjąłem 18 szczupaków. Największe do 60cm, ale są ponoć i większe.
Pozdrawiam W :D

#66 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 listopad 2006 - 19:39

Piękne wyniki. Brawo. :D






Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych