Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Marketingowy bełkot ? Przeczytajcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   woodman

woodman

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 51 postów

Napisano 05 luty 2012 - 21:28

Widziałem że na allegro pojawiły się ostatnio u kilku dobrych sprzedawców TP z 98 roku ponoć są one od Polskiego dystrybutora czyli Normarku. Ciekawe skąd oni wzieli te kilkubastoletnie NOWE kołowrotki,może to jakieś odzyski po czyszczeniu magazynów lub poreklamacyjne refabrywkowane złomy

#22 ONLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 05 luty 2012 - 21:46

Sam znam ludzi którzy swojego czasu kupowali cała rozmiarówkę kołowrotków jak wychodziły nowe wersje. sam kiedyś też miałem cała gamę TP F 1000/2500/3000/4000 jak mieli je jeszcze z mavero.Pare lat temu sprzedałem wszystkie jako nowe,bo łowiłem tylko 4000,No i jeszcze zdarzają się w sklepach rodzynki w białym stoku jakieś parę lat temu na widełkach leżały Twin powery XTR lub F ale ceny pamiętam były zaporowe 1500zł za F4000 to wisiały latami.Czasem w sklepach się trafią cudem uchowane.Co co TP to były to F czy 98JDM? bo JDM to tylko z Japan raczej .u nas w dystrybucji były tylko XT i F ze starszych


#23 OFFLINE   woodman

woodman

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 51 postów

Napisano 05 luty 2012 - 22:38

To są chyba nówki prosto od dystrybutora przynajmniej tak pisze sprzedawca a po komentarzach widać że gość jest solidny a nie jakiś ściemniacz

,,Oferowany kołowrotek jest w 100% oryginalnym produktem Shimano, zakupionym przeze mnie u generalnego przedstawiciela na Polskę w firmie NORMARK, zapakowany jest w firmowe pudełko, zakup udokumentowany paragonem lub fakturą

http://allegro.pl/shimano-twin-power-2500mgs-made-in-japan-n owy-i2092773508.html

Sporo siedzie na allegro i często takie nowe rodzynki pojawiają się u sprzedawców którzy sprzedają dużo sprzętu shimano

#24 ONLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 06 luty 2012 - 00:02

Wisz jak się ma dostęp do hurtowni itd.to zawsze coś znaleźć
jak jako sklep daje gwarancję.to niema się co bać :D