Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

SKOKI 2018/2019


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
578 odpowiedzi w tym temacie

#521 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3707 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 14 marzec 2019 - 10:32

No to trzymamy razem, w tym jedyna nadzieja... :good:  ;)



#522 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10162 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 14 marzec 2019 - 11:24

A ja dzisiaj w tym czasie będę siedział u dentysty. :( To trzymajcie i za mnie ;)  :D



#523 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4578 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 14 marzec 2019 - 11:39

A ja dzisiaj w tym czasie będę siedział u dentysty. :( To trzymajcie i za mnie ;) :D


W dzisiejszych czasach są takie znieczulenia, że i u dentysty podczas kanałowego skoki możesz pooglądać 😀

#524 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10162 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 14 marzec 2019 - 18:18

Już jestem a tu jakaś słabizna?! :(  :P



#525 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10162 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 14 marzec 2019 - 18:43

politycznie powiem ... fajny to konkurs był ;)



#526 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1056 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 marzec 2019 - 19:23

Cóż, wydaje się że chłopcy zakończyli już sezon. I paradoksalnie uratował go jeden dziwaczny dzień na normalnej skoczni. Bo, umówmy się, że puchar narodów to ważny jest, ale chyba tylko dla zwycięzców, którzy nic innego nie wygrali. Teraz oglądamy zjazd w klasyfikacji generalnej i bycie wyprzedzanymi przez kolejnych skoczków, którzy kondycyjnie wytrzymali do marca. Pamiętamy takie sezony w wykonaniu Małysza i Stocha. Nie zrzędzę, broń Boże. Mistrzostwo Świata 2019, Olimpijskie Złoto 2018 i jak tu narzekać? Jedyne czego można się czepić to mocna pozycja w jednej tylko zimowej dyscyplinie i to tej bardzo niszowej.

#527 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 14 marzec 2019 - 21:04

A mi się podobało.

Piotr najlepszym z Polaków. Dawno tego nie widziałem :)  Dawid znów miał tylko jeden bardzo dobry skok. Przy dwóch mógłby walczyć o podium... Ryoyu kolejny raz latał w swojej własnej lidze - aż milo popatrzeć. Ma facet talent!

I przepiękne pożegnanie Stiernena, który po fatalnym upadku przed drużynówką w Lahti, postanowił zakończyć swoją karierę. Dziś oddał swoje dwa ostatnie, fantastyczne skoki, którymi zdobył bezapelacyjnie drugie miejsce w konkursie. Koledzy i rywale przygotowali mu szpaler z nart, a nawet chłodna norweska publiczność zgotowała mu gorący aplauz. 

Przed nami loty, uwielbiane przez skoczków i publiczność. "Nasi" mogą skakać bez jakiś wygórowanych oczekiwań kibiców. Ich aktualna forma to druga dziesiątka. Jeśli złapią trochę luzu i będą po prostu cieszyć się lotami, to może być jeszcze lepiej, czego niniejszym im życzę. 



#528 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1056 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 marzec 2019 - 22:15

Byle pogoda dopisała, a WH nie skrewił z belką. Będzie uczta, bo to skocznia jedyna w swoim rodzaju. Wielbiciele Letalnicy może będą oponować, a dla mnie Vikersund w lotach to jak Gran Derbi w piłce. Kulm, Obersdorf to nie ta liga, Harrahov się rozpada. To w Norwegii najłatwiej zrobić życiówkę. Fajny weekend się szykuje.

#529 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 15 marzec 2019 - 11:19

Byle pogoda dopisała, a WH nie skrewił z belką. Będzie uczta, bo to skocznia jedyna w swoim rodzaju. Wielbiciele Letalnicy może będą oponować, a dla mnie Vikersund w lotach to jak Gran Derbi w piłce. Kulm, Obersdorf to nie ta liga, Harrahov się rozpada. To w Norwegii najłatwiej zrobić życiówkę. Fajny weekend się szykujJa natomiast

Ja natomiast najbardziej lubiłem starą Planicę.Mówimy oczywiście o atrakcyjności.Wiem że zdecydowały wzglądy bezpieczeństwa i z tym w ogóle nie dyskutuję.Mamuty poprzebudowywano tak żeby można było latac jak najdalej ale bezpiecznie,czyli nisko(stosunkowo) nad zeskokiem.Na starej Planicy,kiedy skoczkowie latali po bardzo wysokiej paraboli-swietnie to wyglądało.

Cokolwiek by nie powiedzieć-trzeba dziękować niebiosom za jedyny w swoim rodzaju konkurs na normalnej skoczni na MŚ.gdyby nie to sezon trzeba by nazwać nieudanym.

I tak jakoś dziwnie i z mała łezką w oku się ogląda(i będzie oglądać do końca sezonu)Kamila nie walczącego  zasadzie o nic.Mam nadzieje że,zwłaszcza na mamutach,on i reszta chłopaków się zmobilizuje i po prostu postara się znależć radośc z latania,przede wszystkim dla siebie.



#530 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 15 marzec 2019 - 13:07

(...)

I tak jakoś dziwnie i z mała łezką w oku się ogląda(i będzie oglądać do końca sezonu)Kamila nie walczącego  zasadzie o nic.Mam nadzieje że,zwłaszcza na mamutach,on i reszta chłopaków się zmobilizuje i po prostu postara się znależć radośc z latania,przede wszystkim dla siebie.

Kamil - o ile mnie pamięć nie myli - prowadzi wciąż w rankingu lotów, więc o Małą Kryształową Kulę wciąż walczy ;)


  • drag lubi to

#531 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10162 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 15 marzec 2019 - 13:11

A ja po prostu odpuszczę sobie napinkę i będę trzymał kciuki za fajne, ostatnie konkursy ... za wszystkich skoczków :)  :good: a jak do tego dojdą sukcesy naszych to już miodzio :clappinghands:



#532 OFFLINE   shavt

shavt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 818 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Bartek

Napisano 15 marzec 2019 - 13:34

Dokładnie.. a Kamilowi brakuje do kolekcji tej małej kryształowej. Nasi ostatnio na większych skoczniach skakali zdecydowanie lepiej więc będzie dobrze.

 

5 konkursów, chyba te 470pk przewagi w pucharze narodów wystarczy


Użytkownik shavt edytował ten post 15 marzec 2019 - 13:34


#533 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 15 marzec 2019 - 14:08

Kamil - o ile mnie pamięć nie myli - prowadzi wciąż w rankingu lotów, więc o Małą Kryształową Kulę wciąż walczy ;)

No niby tak...Ani nie jest to trofeum o które jemu samemu chodziło,ani terażniejsza dyspozycja i nastawienie optymizmem przed dalsza walką nie napawa...

Nie chcę wyjść na malkontenta bo nim nie jestem.Kibicuje niezależnie od zajmowanych miejsc i aktualnej formy,kibicuje sercem ale czasami staram się właczyc w to rozsądek i obiektywizm,oczywiście w miarę możliwości bo często jedno drugie wyklucza.

Poza tym,ja widzę Stocha jako zawodnika który zawsze stawia sobie najwyższe cele i sam od siebie wymaga maxa.Jak dla mnie widać że z tym co się dzieje nie czuje się za dobrze i nie ma co owijać w bawełnę.Za to tez go szanuję i (aby rozluznic sytuację)-Kamil jest Król skoczni tak jak szczupak jest Król Wód :D .



#534 OFFLINE   Booseib

Booseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 486 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 16 marzec 2019 - 15:39

Już za moment drużynówka, damy rade wskoczyć na pudło tym razem? ;)

#535 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 3953 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 16 marzec 2019 - 15:44

Już za moment drużynówka, damy rade wskoczyć na pudło tym razem? ;)

Obyśmy tego pudła nie przeskoczyli!



#536 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 16 marzec 2019 - 17:44

Lider Naszych pozamiatał :(

#537 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4963 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 16 marzec 2019 - 17:46

Coś się "nie dzieje"  z KAMILEM  :( ...

To już druga wpadka , gdy przez niego sporo tracimy.....


Użytkownik miramar69 edytował ten post 16 marzec 2019 - 17:47


#538 OFFLINE   jacekp29

jacekp29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1650 postów
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Popławski

Napisano 16 marzec 2019 - 17:51

Chłopaki polecieli a lider spadł

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

#539 OFFLINE   spinspektor

spinspektor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 420 postów
  • Lokalizacjaxyz

Napisano 16 marzec 2019 - 17:51

Forma poszła w las ;)
Kryzys roku poolimpijskiego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#540 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 16 marzec 2019 - 18:33

Przed skokiem Stocha jesteśmy na 3 miejscu

Mam nadzieję że Kamil tego nie zawali