Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Moja przygoda z rodbuildingiem – odcinek 7 - nowy artykuÅ‚


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • ImiÄ™:Józek

Napisano 23 luty 2012 - 06:34

@PstrÄ…gman design patyczkÃÅ‚w w Twojej galerii jest The Best!!!!
Woblery teÅź urzekajÄ… urodÄ….UdaÅ‚o mi siÄ™ wyrwać kilka sztuk do kolekcji rÄ™kodzielnictwa B) B) .
Bez Å›ciemy, jak chcÄ™ zobaczyć rÄ™kodzieÅ‚o i sympatyczny dla oka design kijkÃÅ‚w to wchodzÄ™ do Twojej galerii :D .
Widać tam pasjÄ™ i duszÄ™ wÅ‚oÅźonÄ… w wykonanie B)

#22 OFFLINE   Zielony

Zielony

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 495 postów
  • LokalizacjaNiedrzwica

Napisano 24 luty 2012 - 08:14

Bardzo fajny artykuÅ‚ chociaÅź Wojtek dosyć skromnie opowiada o swoich doÅ›wiadczeniach. W celu uzupeÅ‚nienia dodam, Åźe ÃÅ‚w artykuÅ‚ jest podsumowaniem okoÅ‚o dwudziestu lat wykonywania woblerÃÅ‚w to taki poczÄ…tek wÄ™dkarskiej, lubelskiej historii. Wojtkowe wobki naleÅźą do SzkoÅ‚y lubelskiej ktÃÅ‚rej jest twÃÅ‚rcÄ… a ta jest splotem doÅ›wiadczeÅ„ pokolenia wÄ™dkarzy. Warto wspomnieć, Åźe zanim opracowaÅ‚ ostatecznÄ… wersjÄ™ spÄ™dzaÅ‚ dziesiÄ…tki dni na testach pracy tych przynÄ™t a w malarstwie osiÄ…gnÄ…Å‚ mistrzostwo. Te woblery do zÅ‚udzenia przypominajÄ… rybÄ™ a nie podÅ‚uÅźny plastykowy bÅ‚yszczÄ…cy,koÅ‚eczek.Trudno tu mÃÅ‚wić o masÃÅ‚wce bo nadal woblery sÄ… wykonywane rÄ™cznie na kaÅźdym etapie powstawania. Na naszych aukcjach podczas ktÃÅ‚rych zbieramy pieniÄ…Åźki w celach pomocy rzece Wojtkowe Woblery osiÄ…gajÄ… imponujÄ…ce ceny, czÄ™sto kilkaset zÅ‚otych.
Podobnie jest z wÄ™dkami bo w czasach kiedy w sklepach byÅ‚y germiny a peÅ‚nego wÅ‚ÃÅ‚kna szklanego trafiliÅ›my na kije House of Hardy rÃÅ‚wnieÅź szklane jednak magiczne a przede wszystkim piÄ™knie wykonane z grawerunkiem...Dzisiejsze wÄ™dki zbrojone przez Wojtka choć wykonywane w zupeÅ‚nie innym czasie nadal sÄ… wyjÄ…tkowe jak te kije Hardyego dwadzieÅ›cia lat temu.
Wojtku- gratulacje

#23 OFFLINE   wildriver

wildriver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1167 postów
  • LokalizacjaGdzieSandomierzadoWisÅ‚y

Napisano 05 marzec 2012 - 13:57

Piękne wędki,piękne wobki i piękne rybki z galerii strony.
Profesjonalizm widać. :D

#24 OFFLINE   RokiFishBoa

RokiFishBoa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1040 postów
  • ImiÄ™:Zbigniew

Napisano 08 marzec 2012 - 00:06

Niewiarygodny realizm!

Ciekaw jestem co by brzany z mojej odry powiedziaÅ‚y na widok Twoich woblerÃÅ‚w...

Jestem pod wraÅźeniem.

#25 OFFLINE   jabadaon

jabadaon

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 597 postów
  • LokalizacjaMaÅ‚opolska

Napisano 05 kwiecień 2012 - 19:39

I przyszedł dawno oczekiwany kijek od Wojtka ... Zrobiony na Phenixie fx862, uzbrojony w tytanki.
Panowie to istne cudo - byÅ‚em kapryÅ›ny jeÅźeli chodzi o rÄ™kojeść i uchwyt, a wyszÅ‚o lepiej niÅź siÄ™ spodziewaÅ‚em, a na pewno niÅź chciaÅ‚em. WykoÅ„czenie na najwyÅźszym poziomie, smak, polot, finezja - widać profesjonalizm w kaÅźdym calu. Baaaaaaaaardzo dÅ‚ugo go oglÄ…daÅ‚em /bÄ…dź co bÄ…dź kosztowaÅ‚ parÄ™ zÅ‚otych/ i naprawdÄ™ nie mam siÄ™ czego przyczepić. Omotki, zaczep na przynÄ™tÄ™, opis na wÄ™dzisku - wszystko jak dla mnie idealne. Gość ma powoÅ‚anie do tego co robi. Po oglÄ™dzinach otworzyÅ‚em sobie HeÅ„ka i delektowaÅ‚em siÄ™ jednym i drugim :D
WyszarpaÅ‚em jeszcze parÄ™ wobkÃÅ‚w - nastÄ™pne cudeÅ„ka - w stonowanych, nie krzyczÄ…cych barwach - takie jak uwielbiam - wzornictwo, malowanie - widać lata pracy wÅ‚oÅźone w doskonalenie przynÄ™t.
Do tego profesjonalizm jeÅźeli chodzi o podejÅ›cie do klienta - umiejÄ…cy sÅ‚uchać i wyciÄ…gać wnioski z zachcianek, nawet tych najbardziej irracjonalnych, potrafiÄ…cy przekonać, Åźe to, a nie to bÄ™dzie lepsze.
Jednym sÅ‚owem pracownia i jej wÅ‚aÅ›ciciel na najwyÅźszym poziomie. I zaznaczam nigdy chÅ‚opa nie widziaÅ‚em - kontakt miaÅ‚em wyÅ‚Ä…cznie mailowy lub telefoniczny. A dlaczego akurat wybraÅ‚em tÄ™ pracowniÄ™? ChcÄ…c zrobić patyk, wysÅ‚aÅ‚em kilka maili do rÃÅ‚Åźnych pracowni - i tych bardzo znanych i tych mniej. Najbardziej rzeczowÄ… odpowiedź uzyskaÅ‚em od Wojtka. A do tego pomÃÅ‚gÅ‚ mi telefonicznie Jozi /wÄ…tpiÄ™, czy bÄ™dzie pamiÄ™taÅ‚/. I tyle.
Niestety jak siÄ™ sprawuje kijek na wodzie, bÄ™dÄ™ mÃÅ‚gÅ‚ siÄ™ przekonać dopiero po Å›wiÄ™tach.
pozdrawiam wszystkich z jarbaita Maciek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych