Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Łodzie aluminiowe Tangiri Boat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
776 odpowiedzi w tym temacie

#261 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3488 postów

Napisano 07 październik 2020 - 12:06

#hlehle

Jak to się utarło na forum, opinia przedstawiciela marki nie jest miarodajna


Dlatego zachęcam, żeby ludzie kontaktowali się z użytkownikami bezpośrednio.
 

Co do użytkowników łodzi to w większości widzę,wędkarzy komercyjnych, którzy piszą posty dziękczynne i wstawiają #Tangiri

Więc podejrzewam, że otrzymali dobre rabaty za promowanie tej marki


Tangiri nie daje od bardzo dawna żadnych upustów, a wręcz odwrotnie ceny rosną, ponieważ koszty produkcji są wyższe niż na początku zakładano. Tak więc powyższe stwierdzenie jest błędne.
 

A odnośnie amerykańskich producentów, to dzielą nas od ich technologii lata świetlne i wątpię czy dożyję do momentu, gdy zobaczę podobny produkt w europie


Akurat w segmencie łodzi 400-460 nie spotkałem się z lepszymi łodziami niż Tangiri. Wszystkie małe hamerykańce to łódki dla biedaków i miałem "nieprzyjemność" pływania na kilku takowych. Tu nawet nie ma czego porównywać, tu jest przepaść ...
Nie wypowiadam się za to na tematy, w których nie mam aż tak wielkiego doświadczenia, czyli w tym przypadku o łodziach powyżej 5m. Trochę pływałem na "wypasionych" dużych łodziach zza wielkiej wody, ale nie były to moje jednostki, więc występowałem na nich gościnnie.
Zgadzam się, że świetnie się prezentują i mają bardzo dużo dopracowanych detali, akcesoriów i wszelkiego rodzaju "przydasiów". Jednak gloryfikowanie tej masówki to skrajność w drugą stronę.
Najbardziej prestiżowy amerykański brand potrafi wypuszczać łodzie, które przeciekają po dwóch latach bo nity puszczają.
Tak więc ostrożnie z opiniami ...


Użytkownik hlehle edytował ten post 07 październik 2020 - 12:10


#262 OFFLINE   sucks_one

sucks_one

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 884 postów
  • LokalizacjaKonstancin Jeziorna
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:Kurek

Napisano 07 październik 2020 - 12:20

Dlatego zachęcam, żeby ludzie kontaktowali się z użytkownikami bezpośrednio.

Dzisiaj napisałem do nich maila i w przeciągu dwóch kwadransów dostałem satysfakcjonującą odpowiedź.

Życzyłbym innym producentom takiej sprawności.

Rozumiem, że jedna jaskółka wiosny nie czyni ale jednak nie mam powodów aby na ten aspekt narzekać.


  • hlehle lubi to

#263 OFFLINE   Olo1970

Olo1970

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Olo

Napisano 07 październik 2020 - 12:33

A ja się pochwalę dzisiaj odebranym Ortisem, bez rabatu.81655ab9dcfa0f9914e1fff344b165cc.jpgfc55df3fad1a53848aa444c762c08fff.jpgd5dc436b02ee82904c8619bdca1145ac.jpg5b9e1560136dc6acbe974e1c5f13290b.jpg6c936d1048fa1bf4da13036f88862f48.jpg

Wysłane z mojego SM-G715FN przy użyciu Tapatalka

#264 OFFLINE   Wojciech_B

Wojciech_B

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisano 07 październik 2020 - 12:37

Dlatego zachęcam, żeby ludzie kontaktowali się z użytkownikami bezpośrednio.
 

Dokładnie, Szczecin i okolice zapraszam. Już kilka osób moją łódkę oglądało/pływało i potem zamówili swoją :). Otrzymałem też kilka ofert kupna :D

Łódkę mam już półtora roku i jestem z niej mega zadowolony. Najgorsze jest to, że już nie będę się wyróżniać na wodzie bo kilka tangiri już pływa, a parę się produkuje.

Pamiętajcie dobry produkt broni się sam :)

 

Olo1970 piękna !! Witamy w klubie !

Użytkownik Wojciech_B edytował ten post 07 październik 2020 - 12:37

  • hlehle i Olo1970 lubią to

#265 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 07 październik 2020 - 12:37

O ruszyła maszyna 😂
Bardzo przewidywalnie
Uderz w stół 😁
  • Czaja911 lubi to

#266 OFFLINE   Czechofil

Czechofil

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 609 postów
  • LokalizacjaUrsynów
  • Imię:Leszek

Napisano 07 październik 2020 - 12:42

Ja co prawda nie mam Tangiri bo jestem właścicielem 2 Foxów - ale zauważyłem pewną prawidłowość we wszystkich wątkach o łodziach na jb - najwięcej do powiedzenia mają osoby, które danej łódki nie mają ale ją widziały lub coś tam słyszały ...

 

Pamiętajcie, że nie ma łódki uniwersalnej ani idealnej i każdy powinien dobrze przemyśleć gdzie i jak będzie ją używał a dopiero potem szukał odpowiedniej jednostki.



#267 OFFLINE   Mordeo

Mordeo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 301 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 07 październik 2020 - 12:46

Ja co prawda nie mam Tangiri bo jestem właścicielem 2 Foxów - ale zauważyłem pewną prawidłowość we wszystkich wątkach o łodziach na jb - najwięcej do powiedzenia mają osoby, które danej łódki nie mają ale ją widziały lub coś tam słyszały ...

 

Pamiętajcie, że nie ma łódki uniwersalnej ani idealnej i każdy powinien dobrze przemyśleć gdzie i jak będzie ją używał a dopiero potem szukał odpowiedniej jednostki.

Czechofil - bardzo słuszna uwaga, z którą zgadzam się w 100%. Podobnie jest z samochodami.


  • Olo1970 lubi to

#268 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3488 postów

Napisano 07 październik 2020 - 12:51

Ja co prawda nie mam Tangiri bo jestem właścicielem 2 Foxów - ale zauważyłem pewną prawidłowość we wszystkich wątkach o łodziach na jb - najwięcej do powiedzenia mają osoby, które danej łódki nie mają ale ją widziały lub coś tam słyszały ...

 

Pamiętajcie, że nie ma łódki uniwersalnej ani idealnej i każdy powinien dobrze przemyśleć gdzie i jak będzie ją używał a dopiero potem szukał odpowiedniej jednostki.

Zgadzam się w 100 %  :clappinghands:


  • Olo1970 lubi to

#269 OFFLINE   Wojciech_B

Wojciech_B

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisano 07 październik 2020 - 12:58

O ruszyła maszyna
Bardzo przewidywalnie
Uderz w stół

 

Arek tak się zastanawiam jaki jest cel twoich wypowiedzi prześledziłem i nie wiem o co Ci chodzi. Tangiri feee.., po postach widać że przedstawiciel alumakrafta też.  Chyba jesteś z branży i coś próbujesz ugrać. Masz jakaś wiedzę na ten temat i za wszelką cene chcesz coś udowodnić :D

 

temat dla właścicieli lub potencjalnych zainteresowanych, a także dla pochwalenia się swoją łódka przed kolegami. Nie spełniasz chyba żadnego kryterium więc jedź na ryby bo łódkę masz fajną z tego co widzę http://jerkbait.pl/t...34#entry2793406


  • maniolo, Olo1970 i Dsf lubią to

#270 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3488 postów

Napisano 07 październik 2020 - 13:02

Arek tak się zastanawiam jaki jest cel twoich wypowiedzi prześledziłem i nie wiem o co Ci chodzi. Tangiri feee.., po postach widać że przedstawiciel alumakrafta też.  Chyba jesteś z branży i coś próbujesz ugrać. Masz jakaś wiedzę na ten temat i za wszelką cene chcesz coś udowodnić :D

 

temat dla właścicieli lub potencjalnych zainteresowanych, a także dla pochwalenia się swoją łódka przed kolegami. Nie spełniasz chyba żadnego kryterium więc jedź na ryby bo łódkę masz fajną z tego co widzę http://jerkbait.pl/t...34#entry2793406

Pan Wojtek Detektyw  :D  :lol: 
W punkt !


  • Olo1970 lubi to

#271 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 07 październik 2020 - 16:09

Arek tak się zastanawiam jaki jest cel twoich wypowiedzi prześledziłem i nie wiem o co Ci chodzi. Tangiri feee.., po postach widać że przedstawiciel alumakrafta też. Chyba jesteś z branży i coś próbujesz ugrać. Masz jakaś wiedzę na ten temat i za wszelką cene chcesz coś udowodnić :D

temat dla właścicieli lub potencjalnych zainteresowanych, a także dla pochwalenia się swoją łódka przed kolegami. Nie spełniasz chyba żadnego kryterium więc jedź na ryby bo łódkę masz fajną z tego co widzę http://jerkbait.pl/t...34#entry2793406

🚴🚴🚴🚴🚴👍🚴👍👍🚴🚴🚴🚴🚴🚴🚴

Wojtwk masz rację mam jakąś tam wiedzę w temacie łodzi, a czy Ty masz, czy tylko tak się wypowiadasz bo coś wyśledziłeś i Ci się wydaje?

No bo widzię, że czytać ze zrozumieniem to ty nie potrafisz
Nigdzie nie napisałem, że Tangiri jest fee
Napisałem tylko, że producent nie zna bardzo ważnych danych technicznych swojego produktu,więc jak mogę coś kupić od człowieka, który nie zna się na tym co robi
Producent łodzi Rados który produkował buble i ten z Alumy, takie są Polskie realia, ludzie robią coś o czym nie do końca mają pojęcie, a co gorsze jeszcze to komuś sprzedają
Ja też zostałem zmuszony do zrobienia własnej łodzi alu, z powodu absurdalnych cen i rozwiązań mi nie pasujących

Po drugie, chyba nie Tobie oceniać jakie kryterja ja spełniam,ale jak już mnie oceniłeś to pozwoliłem sobie na to samo, chyba mi wybaczysz

No nie jestem też właścicielem, ani tym bardziej zainteresowanym tym produktem,bo znam lepsze rozwiązania,a znalazłem się tu tylko z woli moderatora

Tobie też życzę więcej czasu na rybach i mam nadzieję, że wychodzi Ci to lepiej niż
śledzenie i łatwe ocenianie ludzi 😎

Użytkownik @Brig edytował ten post 07 październik 2020 - 17:00


#272 OFFLINE   Wojciech_B

Wojciech_B

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisano 07 październik 2020 - 16:14

Arek nie mam się tu zamiaru przekomarzać i iść w uszczypliwości bo to nie temat do tego. Jak chcesz sobie podyskutować to zapraszam na priv.

Powiedz mi tylko co to znaczą te emotki to jakiś ukryty przekaz ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#273 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 07 październik 2020 - 16:31

Arek nie mam się tu zamiaru przekomarzać i iść w uszczypliwości bo to nie temat do tego. Jak chcesz sobie podyskutować to zapraszam na priv.

Powiedz mi tylko co to znaczą te emotki to jakiś ukryty przekaz ?

🥒😬🥒🥒🥒🥒🥒🥒🥒🥒😁
Wojtek to ukryty przekaz, ale myślę, że nie będzie dla Ciebie problemem rozszyfrowanie tego 💪👍😃

Ps żart, oddzielam tak edycję w tel
Pozdrawiam 😉

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Użytkownik @Brig edytował ten post 07 październik 2020 - 16:32


#274 OFFLINE   Wojciech_B

Wojciech_B

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisano 07 październik 2020 - 16:34

Ale zabłysłeś... zgłosiłem te wszystkie nasze wynurzenia do usunięcia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik Wojciech_B edytował ten post 07 październik 2020 - 16:36


#275 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 07 październik 2020 - 16:37

Ale zabaysleś... zgłosiłem te wszystkie nasze wynurzenia do usunięcia.
🚴🚴🚴🔥🚴🚴🚴🚴🚴🚴🚴🚴🚴🚴🚴🚴🚴

Ty również
Dlaczego, wstydzisz się czegoś?
Zadałeś pytanie i otrzymałeś odpowiedz

Użytkownicy powinni znać wszystkie opinie na tym chyba polega dyskusja na forum



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Użytkownik @Brig edytował ten post 07 październik 2020 - 17:15


#276 OFFLINE   Wojciech_B

Wojciech_B

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisano 07 październik 2020 - 16:40

Nasze przepychanki możemy uprawiać na pw, to jest wątek o łodziach tangiri i niech tak zostanie. Nie czerpie z tego przyjemności wiec kończę i życzę Tobie i sobie więcej czasu na rybach bo łódki mamy fajne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#277 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 07 październik 2020 - 17:59

Ja co prawda nie mam Tangiri bo jestem właścicielem 2 Foxów - ale zauważyłem pewną prawidłowość we wszystkich wątkach o łodziach na jb - najwięcej do powiedzenia mają osoby, które danej łódki nie mają ale ją widziały lub coś tam słyszały ...

Pamiętajcie, że nie ma łódki uniwersalnej ani idealnej i każdy powinien dobrze przemyśleć gdzie i jak będzie ją używał a dopiero potem szukał odpowiedniej jednostki.

🚴🚴🚴🚴🚴🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🚴🚴🚴🚴🚴🚴

Wiesz łódz to nie pomidorawa, którą trzeba zjeść by się wypowiedzieć jak smakuje, bo każda na pierwszy rzut oka wygląda podobnie
Niektórzy mogą coś powiedzieć po tym co widzą, odrębną kwestią jest pływalność

Użytkownik @Brig edytował ten post 07 październik 2020 - 18:14


#278 OFFLINE   radoo

radoo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 80 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 07 październik 2020 - 18:41

ale Arek ma bez konsoli ..łeeeee  :):)


  • @Brig lubi to

#279 OFFLINE   KWin

KWin

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 11 październik 2020 - 18:34

🚴🚴🚴🚴🚴🚴🥒🚴🚴🚴🚴🚴🚴🚴🚴

Naprawdę, nie wiem skąd takie ceny się biorą
Za taką cenę, można kupić bardziej dopracowaną jednostkę, chociażby ze wschodu,a o amerykańskich to już nawet nie wspomnę


A o których łódkach że wschodu mówisz? Tak z ciekawości.Masz jakieś sensowne namiary?

#280 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 11 październik 2020 - 20:09

A o których łódkach że wschodu mówisz? Tak z ciekawości.Masz jakieś sensowne namiary?


🚴🚴🚴🔥🔥🚴🚴🚴🚴🚴🚴🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Mam, ale nie będę tu pisał,bo to wątek poświęcony innej marce
Napisz na priv gdzie chcesz pływać i jak łowisz,postaram się pomóc