Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Łodzie aluminiowe Tangiri Boat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
783 odpowiedzi w tym temacie

#781 OFFLINE   mickeN

mickeN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 307 postów

Napisano 22 sierpień 2024 - 15:19

Wiem że to wątek o Tangiri ale zobacz sobie łódkę Amon 460 lub Bolt 440. 

Dzięki, ale pytam konkretnie o te modele, tak bym zapytał w innym wątku w temacie łodzi alumionowych. Rozmyślałem nawet nad Finvalem 475, ale tutaj może być przerost formy nad treścią na moich wodach



#782 OFFLINE   Og2

Og2

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 144 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Olek

Napisano 23 sierpień 2024 - 23:07

Dzięki, ale pytam konkretnie o te modele, tak bym zapytał w innym wątku w temacie łodzi alumionowych. Rozmyślałem nawet nad Finvalem 475, ale tutaj może być przerost formy nad treścią na moich wodach

Na duże jeziora na pewno na fali lepiej sprawdzi się 460, dłuższa+ węższy kadłub lepiej przetnie fale niż szeroka 440. Mam przyczepę mgm i z wodowaniem nie ma problemu, dzięki rolkom wjeżdżam do wody na głębokość do lamp i jest bezproblemowe wodowanie. 


Użytkownik Og2 edytował ten post 23 sierpień 2024 - 23:27


#783 OFFLINE   mickeN

mickeN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 307 postów

Napisano 25 sierpień 2024 - 17:58

Na duże jeziora na pewno na fali lepiej sprawdzi się 460, dłuższa+ węższy kadłub lepiej przetnie fale niż szeroka 440. Mam przyczepę mgm i z wodowaniem nie ma problemu, dzięki rolkom wjeżdżam do wody na głębokość do lamp i jest bezproblemowe wodowanie. 

Trochę martwi mnie szerokość, uparłęm się na 2m+ , ponieważ mam foxa 440 i brakuje mi szerokości ( wiem w aluminium burty węższe, dno też inaczej tnie ale --> )  na aluminiaku pływałęm takim 5,5 x 2,3 to nie mam jak porównać tego do mniejszej jednostki. W okolicy widziałem tylko 1 łódź Tangiri, ale to była 420, która mnie nie interesuje. BTW. Czy kadłub 460 jest ciągle ten sam co 5 lat temu ( filmik na YT jak pływają po Holandii ) ?
 



#784 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1189 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 27 sierpień 2024 - 21:07

460 to ten sam kadłub od początku z tym że wewnętrzna zabudowa jest inna .Układ bakist jest inny i wymiary bakist .Dobrych konstrukcji się nie zmienia ;).






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych