Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

Tomy's Bait-Tomy Hand Made


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
19462 odpowiedzi w tym temacie

#4201 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 post贸w
  • LokalizacjaWzg贸rze Tumskie nad Wis艂膮
  • Imi臋:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 29 marzec 2013 - 08:56

艣wietne  :)

 

U mnie jazgarz to jedynie opcja kolorystyczna, pod r贸偶ne modele. Mam jeszcze z tym sporo pacy. Chodzi o uproszczenie malowania. Nie jestem zwolennikiem niepotrzebnego m臋czenia si臋, je艣li mo偶na uzyska膰 艣wietne efekty (wida膰 to np. w wielu twoich pracach) minimalistycznymi 艣rodkami. Prostota i szyk s膮 dla mnie oznak膮 kunsztu i smaku. Do tego sam d膮偶臋.



#4202 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 post贸w

Napisano 29 marzec 2013 - 09:10

Te偶 nie lubi臋 takiego czego艣.Um臋czy膰 mo偶na wszystko.Cho膰 z drugiej strony my艣l臋 偶e nale偶ysz do wybitnych na tym forum i nie tylko.Trzy w膮tki teraz 艣ledz臋 z uwag膮 bo lubi臋 zerkn膮膰 na co艣 wyj膮tkowego.Moi faworyci- Kielo,Woblery z Bielska-Janusz,i Joker.  


U偶ytkownik Tomy edytowa艂 ten post 29 marzec 2013 - 09:10


#4203 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak co艣 ci臋 przerasta - doro艣nij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 post贸w
  • LokalizacjaBielsko
  • Imi臋:Janusz

Napisano 29 marzec 2013 - 10:41

(...)Trzy w膮tki teraz 艣ledz臋 z uwag膮 bo lubi臋 zerkn膮膰 na co艣 wyj膮tkowego.Moi faworyci- Kielo,Woblery z Bielska-Janusz,i Joker.  

Dzi臋ki za zainteresowanie :)

Powiem tak - i nawzajem ;)

Malowanie 偶ywicy kameleonami bezpo艣rednio w formach jest bardzo oryginaln膮 metod膮. Musia艂e艣 rozwi膮za膰 "kilka" problem贸w, a efekt jest fascynuj膮cy. Wydaje mi si臋, 偶e najbardziej realistycznie wysz艂o to na fotografii nr 3. Jest tam fragment, kt贸ry pozwala sobie wyobrazi膰 efekt opalizacji, trudny do oddania w 2D. Osobi艣cie bardzo jestem ciekaw reakcji ryb na te barwy. Je艣li b臋dzie na nich robi膰  wra偶enie w stopniu zbli偶onym do fascynacji, jak膮 budzi w w臋dkarzach, to mo偶esz mie膰 problem z nad膮偶eniem z zam贸wieniami :)



#4204 OFFLINE   qmichalq

qmichalq

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 533 post贸w
  • Lokalizacja艢wiecie
  • Imi臋:Micha艂
  • Nazwisko:Tuszy艅ski

Napisano 29 marzec 2013 - 12:58

Kolorki super, jak chcesz mog臋 Ci z艂o偶y膰 tak膮 animacje w 3D to powinno by膰 wida膰 opalizajce



#4205 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 post贸w
  • LokalizacjaWzg贸rze Tumskie nad Wis艂膮
  • Imi臋:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 29 marzec 2013 - 17:37

Dzi臋ki za wsparcie :)



#4206 OFFLINE   siwypike

siwypike

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 945 post贸w
  • LokalizacjaToru艅

Napisano 29 marzec 2013 - 17:58

Super, 偶e jazgarze b臋d膮 og贸lno dost臋pne. Ma艂o kt贸ry wobler da艂 mi tyle szczupak贸w na rafach co jazgarz. Mega 艂owny wobler. :D

Co do wymienionych przez Ciebie Tomku faworyt贸w to ju偶 prawdziwa Liga Mistrz贸w. Dobrze, 偶e wsp贸lnie uzupe艂niacie si臋 w swoich ofertach, gdzie ka偶dy mo偶e znale藕膰 co艣 dla siebie i pod k膮tem konkretnych gatunk贸w. Wasze woblery ( jeszcze kilku koleg贸w mo偶naby 艣mia艂o dopisa膰 jak np. @wujka czy Darka Mrongasa - bez urazy dla innych tw贸rc贸w kt贸rych wobler贸w nie znam) nie s膮 kawa艂kami drewna ale przyn臋tami z dusz膮. Przyn臋ty kt贸re 艣wiadcz膮 o osobach kt贸re je tworz膮. O ich oddaniu i pasji. Przyn臋ty dzi臋ki kt贸rym my w臋dkarze wierzymy, 偶e w przys艂owiowej studni mo偶na jeszcze z艂apa膰 ryb臋 偶ycia.  Przyn臋ty kt贸re daj膮 nam chwile rado艣ci, czy pozwalaj膮 uciec do 艣wiata fantazji. Przyn臋ty kt贸re z w臋dkarskim uporem posy艂amy do wody , z determinacj膮, czasem z艂o艣ci膮, z wiar膮 w sukces kt贸ry w ko艅cu daje wynik w postaci pi臋knej ryby. Dzi臋ki Wam w臋dkarstwo jest jeszcze pi臋kniejsze za co dzi臋kuj臋 i pozdrawiam.


U偶ytkownik siwypike edytowa艂 ten post 30 marzec 2013 - 14:47

  • wildriver lubi to

#4207 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 post贸w

Napisano 30 marzec 2013 - 07:39

Moja prywatna ZZ'Rapka.

 

Za艂膮czony plik  P1090210.JPG   62,22 KB   453 Ilo艣膰 pobra艅

 

 


U偶ytkownik Tomy edytowa艂 ten post 30 marzec 2013 - 07:42


#4208 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 post贸w
  • LokalizacjaWzg贸rze Tumskie nad Wis艂膮
  • Imi臋:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 30 marzec 2013 - 08:02

:o



#4209 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 post贸w

Napisano 30 marzec 2013 - 08:13

:o

:)



#4210 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Histori臋 tworz膮 ci,kt贸rzy wieszaj膮 bohater贸w...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 post贸w
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imi臋:Krystian

Napisano 30 marzec 2013 - 08:24

Moja prywatna ZZ'Rapka.

 

attachicon.gifP1090210.JPG

Tomek,chyba "nasza" prywatna... :o ;) :D :D :D



#4211 OFFLINE   marianosum

marianosum

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 855 post贸w
  • LokalizacjaStW

Napisano 30 marzec 2013 - 08:47

Moja prywatna ZZ'Rapka.

 

attachicon.gifP1090210.JPG

 

 

Nie da艂o by si臋 jej sprywatyzowa膰?(albo poprawnie politycznie skomercjalizowa膰? ) :D



#4212 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 post贸w

Napisano 30 marzec 2013 - 10:17

Raptory i inne Boleni贸wki z formy odlane z 偶ywicy przebij膮 t膮 wersj臋 i to bardzo mocno.My艣l臋 偶e do m-ca b臋d膮 w sprzeda偶y.co do cen-szala艂 nie b臋d臋 :D

Fajne autko na rybki.Jedynie wy偶ej go zawiesi膰 i mniej 艣wiec膮ce ko艂a da膰.Chyba b臋d臋 robi艂 tego swojego na taki styl.Motor mo偶na podbi膰 bez problemu do 180KM jak by komu艣 si臋 bardzo spieszy艂o na ryby :D a je藕dzi艂em ju偶 tak膮 zmotk膮 偶e mia艂a tendencje do wznoszenia si臋 w powietrze.Serwis-darmocha,zu偶ycie paliwa-艣mieszne,awaryjno艣膰-brak a z艂odziej si臋 brzydzi.

 

Za艂膮czony plik  7479613126_309584d158_b.jpg   259,05 KB   322 Ilo艣膰 pobra艅Za艂膮czony plik  7479614770_4646531cc1_b.jpg   208,91 KB   294 Ilo艣膰 pobra艅


U偶ytkownik Tomy edytowa艂 ten post 30 marzec 2013 - 12:32

  • wobler129 lubi to

#4213 OFFLINE   bielik

bielik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 792 post贸w
  • LokalizacjaSochaczew
  • Imi臋:Kamil

Napisano 30 marzec 2013 - 12:31

Moja prywatna ZZ'Rapka.

 

attachicon.gifP1090210.JPG

no i to jest to kalkomania lux wyglada widze ze w prywatnych pudelkach z kalki nie zrezygnowales 



#4214 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 post贸w

Napisano 30 marzec 2013 - 12:34

no i to jest to kalkomania lux wyglada widze ze w prywatnych pudelkach z kalki nie zrezygnowales 

Kalkomania jest tam malutk膮 domieszk膮.Jako dodatek jak najbardziej polecam.



#4215 OFFLINE   bielik

bielik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 792 post贸w
  • LokalizacjaSochaczew
  • Imi臋:Kamil

Napisano 30 marzec 2013 - 12:39

Wsumie jak kto woli czy jako dodatek czy jako glowny material dla mnie kalka nr1 co do twoich wyrobow to juz  powinny dostac miano  cacuszka  a gdzie canabis'y ? 



#4216 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 post贸w

Napisano 30 marzec 2013 - 13:31

Wsumie jak kto woli czy jako dodatek czy jako glowny material dla mnie kalka nr1 co do twoich wyrobow to juz  powinny dostac miano  cacuszka  a gdzie canabis'y ? 

Cannabis'y-no forma we wtorek i jad臋 z koksem przez ca艂y tydzie艅 tylko z nimi.



#4217 OFFLINE   marianosum

marianosum

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 855 post贸w
  • LokalizacjaStW

Napisano 30 marzec 2013 - 14:31

Raptory i inne Boleni贸wki z formy odlane z 偶ywicy przebij膮 t膮 wersj臋 i to bardzo mocno.My艣l臋 偶e do m-ca b臋d膮 w sprzeda偶y.co do cen-szala艂 nie b臋d臋 :D


Fajnie to ja bym si臋 pisa艂 na 2-3sztuki boleni贸wek.

#4218 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 post贸w

Napisano 30 marzec 2013 - 21:24

Ok.艢wi臋ta sobie zrobi艂em wolne.Po prostu musz臋 z艂apa膰 oddech i wyleczy膰 ucho.Normalnie zawia艂o mi od dremela.Zapad艂a w jednym cisza totalna.Dzisiaj ju偶 lepiej ale przy Matce i 呕onie utrzymuje 偶e nie s艂ysz臋 dalej..Zawsze to mniej trucia i zawracania g艂owy.


U偶ytkownik Tomy edytowa艂 ten post 30 marzec 2013 - 21:27


#4219 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Histori臋 tworz膮 ci,kt贸rzy wieszaj膮 bohater贸w...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 post贸w
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imi臋:Krystian

Napisano 30 marzec 2013 - 21:34

tak trzyma膰 Tomek,te偶 mi cz臋sto uszy "przewiewa" ;) :D :D a zd膮偶y艂e艣 skrobn膮膰 tego "chlapaczo-smu偶aka"....pozdro i weso艂ych... :)



#4220 OFFLINE   Miro 85

Miro 85

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 604 post贸w
  • LokalizacjaPo艂udnie PL

Napisano 30 marzec 2013 - 21:47

Raptory i inne Boleni贸wki z formy odlane z 偶ywicy przebij膮 t膮 wersj臋 i to bardzo mocno.My艣l臋 偶e do m-ca b臋d膮 w sprzeda偶y.co do cen-szala艂 nie b臋d臋 :D

Fajne autko na rybki.Jedynie wy偶ej go zawiesi膰 i mniej 艣wiec膮ce ko艂a da膰.Chyba b臋d臋 robi艂 tego swojego na taki styl.Motor mo偶na podbi膰 bez problemu do 180KM jak by komu艣 si臋 bardzo spieszy艂o na ryby :D a je藕dzi艂em ju偶 tak膮 zmotk膮 偶e mia艂a tendencje do wznoszenia si臋 w powietrze.Serwis-darmocha,zu偶ycie paliwa-艣mieszne,awaryjno艣膰-brak a z艂odziej si臋 brzydzi.

 

attachicon.gif7479613126_309584d158_b.jpgattachicon.gif7479614770_4646531cc1_b.jpg

Mia艂em takie berlingo  kiedy艣, z racji wykonywanego zawodu(budowa rajd贸wek/silnik贸w) wpad艂o mi kiedy艣 rozbite  rajdowe saxo vts w rece i troszke sobie z niego po przeszczepia艂em czesci( silnik 1,6 125km,ca艂e zawieszenie bilstein i kilka innych grat贸w) i powiem szczerze ze by艂 to ma艂y pocisk..:-) , setka po 7sekundach,  co prawda nie by艂o niskie tak jak te z foty ale na ko艂ach 15'  wjezdzalem praktycznie we wszystkie miejsca na ryby..

Znowu rozmyslam nad kupnem cytryny, bo syntyment pozosta艂 i wszystkei graty na ryby sie miesci艂y...






U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 2

0 u偶ytkownik贸w, 2 go艣ci, 0 anonimowych