Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tomy's Bait-Tomy Hand Made


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19462 odpowiedzi w tym temacie

#4201 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 29 marzec 2013 - 08:56

świetne  :)

 

U mnie jazgarz to jedynie opcja kolorystyczna, pod różne modele. Mam jeszcze z tym sporo pacy. Chodzi o uproszczenie malowania. Nie jestem zwolennikiem niepotrzebnego męczenia się, jeśli można uzyskać świetne efekty (widać to np. w wielu twoich pracach) minimalistycznymi środkami. Prostota i szyk są dla mnie oznaką kunsztu i smaku. Do tego sam dążę.



#4202 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 29 marzec 2013 - 09:10

Też nie lubię takiego czegoś.Umęczyć można wszystko.Choć z drugiej strony myślę że należysz do wybitnych na tym forum i nie tylko.Trzy wątki teraz śledzę z uwagą bo lubię zerknąć na coś wyjątkowego.Moi faworyci- Kielo,Woblery z Bielska-Janusz,i Joker.  


Użytkownik Tomy edytował ten post 29 marzec 2013 - 09:10


#4203 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 29 marzec 2013 - 10:41

(...)Trzy wątki teraz śledzę z uwagą bo lubię zerknąć na coś wyjątkowego.Moi faworyci- Kielo,Woblery z Bielska-Janusz,i Joker.  

Dzięki za zainteresowanie :)

Powiem tak - i nawzajem ;)

Malowanie żywicy kameleonami bezpośrednio w formach jest bardzo oryginalną metodą. Musiałeś rozwiązać "kilka" problemów, a efekt jest fascynujący. Wydaje mi się, że najbardziej realistycznie wyszło to na fotografii nr 3. Jest tam fragment, który pozwala sobie wyobrazić efekt opalizacji, trudny do oddania w 2D. Osobiście bardzo jestem ciekaw reakcji ryb na te barwy. Jeśli będzie na nich robić  wrażenie w stopniu zbliżonym do fascynacji, jaką budzi w wędkarzach, to możesz mieć problem z nadążeniem z zamówieniami :)



#4204 OFFLINE   qmichalq

qmichalq

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 533 postów
  • LokalizacjaŚwiecie
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Tuszyński

Napisano 29 marzec 2013 - 12:58

Kolorki super, jak chcesz mogę Ci złożyć taką animacje w 3D to powinno być widać opalizajce



#4205 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 29 marzec 2013 - 17:37

Dzięki za wsparcie :)



#4206 OFFLINE   siwypike

siwypike

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 945 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 29 marzec 2013 - 17:58

Super, że jazgarze będą ogólno dostępne. Mało który wobler dał mi tyle szczupaków na rafach co jazgarz. Mega łowny wobler. :D

Co do wymienionych przez Ciebie Tomku faworytów to już prawdziwa Liga Mistrzów. Dobrze, że wspólnie uzupełniacie się w swoich ofertach, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie i pod kątem konkretnych gatunków. Wasze woblery ( jeszcze kilku kolegów możnaby śmiało dopisać jak np. @wujka czy Darka Mrongasa - bez urazy dla innych twórców których woblerów nie znam) nie są kawałkami drewna ale przynętami z duszą. Przynęty które świadczą o osobach które je tworzą. O ich oddaniu i pasji. Przynęty dzięki którym my wędkarze wierzymy, że w przysłowiowej studni można jeszcze złapać rybę życia.  Przynęty które dają nam chwile radości, czy pozwalają uciec do świata fantazji. Przynęty które z wędkarskim uporem posyłamy do wody , z determinacją, czasem złością, z wiarą w sukces który w końcu daje wynik w postaci pięknej ryby. Dzięki Wam wędkarstwo jest jeszcze piękniejsze za co dziękuję i pozdrawiam.


Użytkownik siwypike edytował ten post 30 marzec 2013 - 14:47

  • wildriver lubi to

#4207 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 30 marzec 2013 - 07:39

Moja prywatna ZZ'Rapka.

 

Załączony plik  P1090210.JPG   62,22 KB   453 Ilość pobrań

 

 


Użytkownik Tomy edytował ten post 30 marzec 2013 - 07:42


#4208 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 30 marzec 2013 - 08:02

:o



#4209 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 30 marzec 2013 - 08:13

:o

:)



#4210 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 30 marzec 2013 - 08:24

Moja prywatna ZZ'Rapka.

 

attachicon.gifP1090210.JPG

Tomek,chyba "nasza" prywatna... :o ;) :D :D :D



#4211 OFFLINE   marianosum

marianosum

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 855 postów
  • LokalizacjaStW

Napisano 30 marzec 2013 - 08:47

Moja prywatna ZZ'Rapka.

 

attachicon.gifP1090210.JPG

 

 

Nie dało by się jej sprywatyzować?(albo poprawnie politycznie skomercjalizować? ) :D



#4212 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 30 marzec 2013 - 10:17

Raptory i inne Boleniówki z formy odlane z żywicy przebiją tą wersję i to bardzo mocno.Myślę że do m-ca będą w sprzedaży.co do cen-szalał nie będę :D

Fajne autko na rybki.Jedynie wyżej go zawiesić i mniej świecące koła dać.Chyba będę robił tego swojego na taki styl.Motor można podbić bez problemu do 180KM jak by komuś się bardzo spieszyło na ryby :D a jeździłem już taką zmotką że miała tendencje do wznoszenia się w powietrze.Serwis-darmocha,zużycie paliwa-śmieszne,awaryjność-brak a złodziej się brzydzi.

 

Załączony plik  7479613126_309584d158_b.jpg   259,05 KB   322 Ilość pobrańZałączony plik  7479614770_4646531cc1_b.jpg   208,91 KB   294 Ilość pobrań


Użytkownik Tomy edytował ten post 30 marzec 2013 - 12:32

  • wobler129 lubi to

#4213 OFFLINE   bielik

bielik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 792 postów
  • LokalizacjaSochaczew
  • Imię:Kamil

Napisano 30 marzec 2013 - 12:31

Moja prywatna ZZ'Rapka.

 

attachicon.gifP1090210.JPG

no i to jest to kalkomania lux wyglada widze ze w prywatnych pudelkach z kalki nie zrezygnowales 



#4214 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 30 marzec 2013 - 12:34

no i to jest to kalkomania lux wyglada widze ze w prywatnych pudelkach z kalki nie zrezygnowales 

Kalkomania jest tam malutką domieszką.Jako dodatek jak najbardziej polecam.



#4215 OFFLINE   bielik

bielik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 792 postów
  • LokalizacjaSochaczew
  • Imię:Kamil

Napisano 30 marzec 2013 - 12:39

Wsumie jak kto woli czy jako dodatek czy jako glowny material dla mnie kalka nr1 co do twoich wyrobow to juz  powinny dostac miano  cacuszka  a gdzie canabis'y ? 



#4216 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 30 marzec 2013 - 13:31

Wsumie jak kto woli czy jako dodatek czy jako glowny material dla mnie kalka nr1 co do twoich wyrobow to juz  powinny dostac miano  cacuszka  a gdzie canabis'y ? 

Cannabis'y-no forma we wtorek i jadę z koksem przez cały tydzień tylko z nimi.



#4217 OFFLINE   marianosum

marianosum

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 855 postów
  • LokalizacjaStW

Napisano 30 marzec 2013 - 14:31

Raptory i inne Boleniówki z formy odlane z żywicy przebiją tą wersję i to bardzo mocno.Myślę że do m-ca będą w sprzedaży.co do cen-szalał nie będę :D


Fajnie to ja bym się pisał na 2-3sztuki boleniówek.

#4218 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 30 marzec 2013 - 21:24

Ok.Święta sobie zrobiłem wolne.Po prostu muszę złapać oddech i wyleczyć ucho.Normalnie zawiało mi od dremela.Zapadła w jednym cisza totalna.Dzisiaj już lepiej ale przy Matce i Żonie utrzymuje że nie słyszę dalej..Zawsze to mniej trucia i zawracania głowy.


Użytkownik Tomy edytował ten post 30 marzec 2013 - 21:27


#4219 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 30 marzec 2013 - 21:34

tak trzymać Tomek,też mi często uszy "przewiewa" ;) :D :D a zdążyłeś skrobnąć tego "chlapaczo-smużaka"....pozdro i wesołych... :)



#4220 OFFLINE   Miro 85

Miro 85

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • LokalizacjaPołudnie PL

Napisano 30 marzec 2013 - 21:47

Raptory i inne Boleniówki z formy odlane z żywicy przebiją tą wersję i to bardzo mocno.Myślę że do m-ca będą w sprzedaży.co do cen-szalał nie będę :D

Fajne autko na rybki.Jedynie wyżej go zawiesić i mniej świecące koła dać.Chyba będę robił tego swojego na taki styl.Motor można podbić bez problemu do 180KM jak by komuś się bardzo spieszyło na ryby :D a jeździłem już taką zmotką że miała tendencje do wznoszenia się w powietrze.Serwis-darmocha,zużycie paliwa-śmieszne,awaryjność-brak a złodziej się brzydzi.

 

attachicon.gif7479613126_309584d158_b.jpgattachicon.gif7479614770_4646531cc1_b.jpg

Miałem takie berlingo  kiedyś, z racji wykonywanego zawodu(budowa rajdówek/silników) wpadło mi kiedyś rozbite  rajdowe saxo vts w rece i troszke sobie z niego po przeszczepiałem czesci( silnik 1,6 125km,całe zawieszenie bilstein i kilka innych gratów) i powiem szczerze ze był to mały pocisk..:-) , setka po 7sekundach,  co prawda nie było niskie tak jak te z foty ale na kołach 15'  wjezdzalem praktycznie we wszystkie miejsca na ryby..

Znowu rozmyslam nad kupnem cytryny, bo syntyment pozostał i wszystkei graty na ryby sie miesciły...






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych