Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tomy's Bait-Tomy Hand Made


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19462 odpowiedzi w tym temacie

#621 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 27 maj 2011 - 00:37

X-T.bait Hooligans 2,8cm 3g.Dość dobrze lata z Availa+CC51.Praca bardzo mocna przy powierzchni.Myślę że Jaziom się spodoba.

Załączone pliki



#622 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 27 maj 2011 - 07:20

Tomy, te pucharki to za pracę w drewnie ??? :mellow:

#623 OFFLINE   TOFIX99

TOFIX99

    "Powsinoga"

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 950 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Piotruś Pan

Napisano 27 maj 2011 - 11:35

Ten Hooligans pewnie będzie fajnie zamiatał.Myślę,że jaśki z Narwi wcale im nie pogardzą.Po jednego ustawię się do kolejki :mellow: PZDR!!!

#624 OFFLINE   sobol18

sobol18

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 239 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Adam

Napisano 27 maj 2011 - 22:49

O tak ;) te Narwiańskie jazie o takich woblerkach śnią ;) będzie trzeba wypróbować xD to ja drugi w kolejce xD

#625 OFFLINE   and67

and67

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 681 postów
  • LokalizacjaOświęcim Małopolska

Napisano 28 maj 2011 - 08:47

Obejrzałem w realu prace tego maleństwa na jaziowce co prawda tylko w wannie ale wystarczy by napisać że prace ma zajebia.....

#626 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 28 maj 2011 - 12:34

Zestaw woblerów Boleniowych RAPTOR MINIMA 6cm 8g przed malowaniem klarem i wklejeniem sterów.

Załączone pliki



#627 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 29 maj 2011 - 08:22

Huligany po pierwszym malowaniu.WobekHOOLIGANSparametry podam po ukończeniu :D

Załączone pliki



#628 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 29 maj 2011 - 22:38

No i znowu dam wam trochę odetchnąć o de mnie.Od jutra na serio treningi na KTM no i zarąbiste miejsca do łowienia dzisiaj odkryłem dostępne tylko na tej diableskiej maszynce.Trzeba będzie jakiegoś trawela ukręcić.

Załączone pliki



#629 OFFLINE   dzepetto

dzepetto

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 248 postów
  • LokalizacjaŁężyca

Napisano 30 maj 2011 - 12:54

Tomy- obowiązkowo żółwik na kręgosłup i ochraniacze na stawy. Hobby fantastyczne, ale o zdrówko koniecznie trzeba zadbać!!!

#630 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 30 maj 2011 - 13:24

Dzepetto wszystko będzie cała zbroja z Foxa i inne rzeczy a jest tego trochę :D

#631 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 03 czerwiec 2011 - 07:30

X-T.bait HOOLIGANS gotowe.3,4cm waga 3g.Praca ostra X.

Załączone pliki



#632 OFFLINE   WOBLER-W1

WOBLER-W1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1784 postów
  • LokalizacjaKonin
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Brzuskiewicz

Napisano 03 czerwiec 2011 - 10:59

Widzę Tomku , że stery również pokrywasz lakierem poliuretanowym . To dobry sposób na doszczelnienie miejsca wklejenia , ale czy lakier który stosujesz po czasie nie odkleja się od poliwęglanu ? Ja kiedyś tak robiłem przy wobkach trociowych ale zrezygnowałem bo po odklejeniu lakieru ster robił się paskudnie matowy .

#633 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 03 czerwiec 2011 - 12:52

Nie wiem skąd Ci się to wzięło.W moich wobkach na sterach nie ma ani grama lakieru{może kiedyś na początku tak ale od dłuższego czasu nie}.To uszczelnienie co widzisz po bokach i sama spoina wiążąca ster z korpusem to też nie jest lakier.To co się odbija w sterze to oczko mocowania a nie zaciek itp.Z całym szacunkiem ale tekst twój zalatuje intrygą.Tego to się nie spodziewałem z Twojej strony :D i mocno straciłeś w moich oczach :wacko: .To wszystko.Raptorki 6stki w wersji Minima dociążone o 1,5grama.No jak dla mnie wyszły lepiej od tych wypasionych :D .Wzorek 6 7 i 8 dobrze sobie radzą :D

Załączone pliki



#634 OFFLINE   sobol18

sobol18

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 239 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Adam

Napisano 03 czerwiec 2011 - 16:04

Tak dłuższy czas się przyglądam na sposób wklejania sterów i zastanawia mnie na jaki klej je wklejasz bo wygląda to jakby był on wklejony na jakąś żywicę. Zdradzisz tajemnicę?? :D i bardzo fajne woblerki :D

#635 OFFLINE   WOBLER-W1

WOBLER-W1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1784 postów
  • LokalizacjaKonin
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Brzuskiewicz

Napisano 03 czerwiec 2011 - 23:28

Nie wiem skąd Ci się to wzięło.W moich wobkach na sterach nie ma ani grama lakieru{może kiedyś na początku tak ale od dłuższego czasu nie}.To uszczelnienie co widzisz po bokach i sama spoina wiążąca ster z korpusem to też nie jest lakier.To co się odbija w sterze to oczko mocowania a nie zaciek itp.Z całym szacunkiem ale tekst twój zalatuje intrygą.Tego to się nie spodziewałem z Twojej strony :D i mocno straciłeś w moich oczach :wacko:


Już Ci wyjaśniam skąd mi się to wzięło . Jak patrzę na zdjęcia poprzedzające mój poprzedni post to wyraźnie widzę na woblerkach i na sterach takie małe kropeczki , czyli jakby pęcherzyki powietrza i stąd moje pytanie a nie dla tego , że wietrzysz jakąś intrygę . Chyba , że tylko ja widzę takie kropeczki na monitorze mojego laptopa , przy czym nie ma tych kropek w tle wobków . Jeśli to tylko ja to przepraszam , pewnie będę musiał zmienić laptopika albo przestanę kichać bo może z tego są te kropeczki :mellow: . Z kichaniem to też będzie ciężko bo od tego roku załapałem alergię na pyłki i pomimo leków to jednak kicham jak po tabace . :lol: Tomek wyluzuj i nie bierz tak wszystkiego do siebie . Gdybym chciał Ci w jakiś sposób szkodzić to wcześniej bym Ci tyle nie pomagał . Pozdrawiam serdecznie , Paweł B .

#636 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 03 czerwiec 2011 - 23:43

To też byłem zdziwiony i napisałem że nie spodziewałem się tego po Tobie.Koniec tematu.Może jaki ślepy i głupi w to uwierzy.

#637 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 05 czerwiec 2011 - 08:20

Raptorek malowanie też pod klonka dostanie i usterzenie z poliwęglanu 1,5mm.

Załączone pliki



#638 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 05 czerwiec 2011 - 16:18

To też byłem zdziwiony i napisałem że nie spodziewałem się tego po Tobie.Koniec tematu.Może jaki ślepy i głupi w to uwierzy.

...z tego co obserwuje Pawel zawsze w bardzo przyjacielski i pomocny sposob sie zachowywal ...nie sadze ze jest inaczej ...i tak bym to odbieral Tomy Embarassed

#639 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 05 czerwiec 2011 - 16:47

Może i był a może się nie zastanowił nad tym co piszę.Ja jak widzę u kogoś błąd w sztuce pisze mu to priv.i tak to powinno wyglądać a jak mi się tylko wydaje i nie jestem pewny to już tym bardziej.Moderatora poprosiłem o skasowanie tej jałowej i nic nie wnoszącej dyskusji.

#640 OFFLINE   lesiewicz

lesiewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1765 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Lesiewicz

Napisano 05 czerwiec 2011 - 16:54

Chyba kogoś dopadła lekka paranoja :unsure:
Ja osobiście nie widzę w żadnym ze zdań Pawła wytykania błędu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych