Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tomy's Bait-Tomy Hand Made


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19462 odpowiedzi w tym temacie

#6601 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 10:50

bo filmik to trza postawic na YT i tylko zalinkowac ;)

 

jak coś sluze pomocą...

 

Cieszy mnie to bardzo ...

Jeszcze tylko wypikać trzeba parę tekstów... :o

Jak tylko wrócę do moich nudnych obowiązków ,na miejscu to zgłoszę się o pomoc.



#6602 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 10:55

To na moją stronę damy i może być nie wypikane.Zdjęcia też bym poprosił!! na stronę.


Użytkownik Tomy edytował ten post 04 grudzień 2013 - 10:56


#6603 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 11:30

Tomek to taki spontan, i mięcho się kroi ostro,na początek .

Drugi lepszy braciak wrzuci bez mięcha,jak ogarnie,za parę dni  ,mamy kilka z resztą ,tylko You tube wali jakość i jeszcze nie umiemy tego zrobić dobrze .

Oryginały mamy w H.D.Kupuję Go Pro to będzie lepiej .

Jeżeli bardzo będzie problem z mięsem, to można usunąć spokojnie.No i uwaga na moje gatki  :blink:ciepło było  -niechcący :P ale to Młody kręcił.

Mamy lepsze ale trzeba popracować nad tłem, żeby potem się tam autostrada nie zrobiła :o .


Użytkownik Krystekwolf edytował ten post 04 grudzień 2013 - 11:38


#6604 OFFLINE   siwek219

siwek219

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 205 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:ROBERT

Napisano 04 grudzień 2013 - 12:50

Panowie podziękuje ogólnie za zzta :), żeby się odwdzięczyć wstawię filmik z holu bolka na tą przynętę.Z góry mówię moje początki w filmowaniu więc materiał nie najlepszej jakości bo jak zwykle musiałem coś poprzestawiać w ustawieniach.Za niecenzuralne słowa i goliznę Krystiana też przepraszam ;) .Następne filmiki postaram się żeby były lepsze i w całości po montowane .

A to bolki z filmików. Na razie jeden taki krótki materiał wstawiam, ogarnę porządnie temat to wrzucę konkretny filmik  jakościowo tylko czas bo ostatnio krucho z nim.

 

6trv.jpg

 

mvov.jpg

ijh4.jpg

 

l_fhdr_zps4d6fcf31.jpg

 

 

Coś nie mogę ogarnąć w hd na tym ytube z jakością


Użytkownik siwek219 edytował ten post 02 sierpień 2014 - 11:18

  • Tomek1988, pieczywko i Negra lubią to

#6605 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 13:08

Dobrze jest ,włączasz film i ustawiasz wtedy sobie jakość.

No i jeszcze raz przepraszamy za mięcho.



#6606 OFFLINE   Tomek1988

Tomek1988

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1456 postów
  • LokalizacjaBasonia
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:Janeczek

Napisano 04 grudzień 2013 - 14:45

Krystian,Robert świetne filmiki ale chyba Wam Bozia języki upier***i za to przeklinanie :P


Użytkownik Tomek1988 edytował ten post 04 grudzień 2013 - 14:46

  • siwek219 i Krystekwolf lubią to

#6607 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 18:24

Jak dla mnie w granicach rozsądku.Fajnie Kryst.

Niebawem na giełdzie wyląduje 7 sztuk ZZ'Rapek85 w ekonomicznej cenie jak na żywicę.Takie różne próby malowania.Wada lakiernicza też się zdarza ale nie rażące i oczywiście technicznie sprawne.

Załączony plik  P1150033.JPG   56,83 KB   8 Ilość pobrańZałączony plik  P1150035.JPG   61,5 KB   8 Ilość pobrańZałączony plik  P1150034.JPG   54,18 KB   8 Ilość pobrań

RaptorBS-L.C. w wersji -ghost-

Załączony plik  P1150047.JPG   39,03 KB   8 Ilość pobrań

ZZ'Rap85 w lekko zmienionym ubranku.Na każdej fotce ten sam wobler-zmiany opalizacji aż do zaniku względem padania światła.Nietrudno sobie wyobrazić jak to wygląda w trakcie pracy,opadu itd.

Załączony plik  P1150043.JPG   43,12 KB   8 Ilość pobrańZałączony plik  P1150042.JPG   46,78 KB   8 Ilość pobrańZałączony plik  P1150045.JPG   42,03 KB   8 Ilość pobrań

Przyszło trochę materiałów z Kauposilu teraz będę szalał. :lol:.Jutro to rozpakuje.

Załączony plik  P1150049.JPG   55,63 KB   8 Ilość pobrań


Użytkownik Tomy edytował ten post 04 grudzień 2013 - 22:16

  • Dienekes i Krystekwolf lubią to

#6608 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 19:18

Tomek odmaluj mi tak te pare sztuk ,oczywiscie te z zywicy.
Co do filmu ,troche wstyd za te mieso ale to nie mialo byc do rozpowszechniania.
Mamy pare fajnych filmow z tego sezonu ale czasu potrzeba zeby to wyszlo dobrze,posklejamy i cos sie pokaze jezeli bedziesz chcial i forumowicze bo to oni przewaznie patrza.
To taki przedsmak,mamy nagrany moment ataku bolenia w ZZ Rapa ,zebral go po wyoczkowaniu,potezny wir i bum.Tylko trzeba to zmontowac zeby mialo rece i nogi.

Użytkownik Krystekwolf edytował ten post 04 grudzień 2013 - 19:20


#6609 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 19:22

Ja chcę na moją stronę ten film/filmy nie obchodzi mnie czy komuś się podobają czy nie.Mi się podobają i są ok.Pogadam z Maćkiem i was skontaktuje.On ogarnie temat raz.dwa.


Użytkownik Tomy edytował ten post 04 grudzień 2013 - 19:23


#6610 OFFLINE   siwek219

siwek219

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 205 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:ROBERT

Napisano 04 grudzień 2013 - 22:02

Trzeba coś pomyśleć bo yutube zjada jakość filmów i wychodzi kiszka pierwszy raz wstawiałem na razie nie wiem jak wstawić w takiej jakości jak mam oryginał , może jakiś format trzeba zmienić czy coś będzie czas to popatrzę na spokojnie bo taka jakość jak jest teraz mnie nie satysfakcjonuje.


Użytkownik siwek219 edytował ten post 04 grudzień 2013 - 22:05


#6611 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 22:14

Przyjadę tam do was.Zrobimy film.Wydamy w jakimś konkretnym nakładzie i siepa na trzech do podziału.Tylko muszę kupić pierw wątrobę na zmianę żeby mieć.Dalej toczę boje z odbiciem martwej ryby.Zaczyna mnie to już z deczka podk....ć.  



#6612 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 22:15

Wyszlo jak wyszlo ,chodzi oczywiscie o jakosc filmu.Jak sie ustawi w hd to cos tam widac.
Ja osobiscie i tak nawet bym nie ogarnal.
Mamy lepszy film,jak przeciagam line z taka 80cm ciezka byla ale nie ta skala,a walczyla jak by miala z metr.Wogole mamy pare filmow ale trzeba je ogarnac bo jak tak maja wygladac to lipa tym bardziej ze na sprzecie bylo dobrze.

#6613 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 04 grudzień 2013 - 22:17

Spróbujcie na dailymotion.com , z tego co wiem nie psuje tak bardzo jakości :)



#6614 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 22:18

Ja tam wszystko widzę.Ładny chłopak ciągnie ładną rybę  :D  :D  :D



#6615 OFFLINE   siwek219

siwek219

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 205 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:ROBERT

Napisano 04 grudzień 2013 - 22:32

Ja tam wszystko widzę.Ładny chłopak ciągnie ładną rybę  :D  :D  :D

HE he dobre Tomek. Krystek w tych gatkach zrobi furorę będzie teraz musiał uważać na typków którzy kochają inaczej. :) :)



#6616 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 22:38

HE he dobre Tomek. Krystek w tych gatkach zrobi furorę będzie teraz musiał uważać na typków którzy kochają inaczej. :) :)

Ta haha  :lol: .No musisz go pilnować.Jak by co to będziesz krzyczał.Krystian plecy,plecy!!!


  • Krystekwolf lubi to

#6617 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 22:40

Tomek wez daj spokoj.
Naprawde fajne ryby niestey nie doczekaly filmu, bo albo cos w ustawieniach popierdzilismy albo spadaly.
Jak mialem potworka to mi kolega spanikowal i nie wlaczyl kamery,tylko jezor wywalil'Mlody to chociaz nie traci glowy i kreci,teraz kupie Go Pro ,to moze bedzie lepiej.
Teraz to bedziemy ustawiac wlaczona kamere za soba i tyle,od poczatku do konca i juz,plus foty.Ten sezon byl lipny strasznie,cos sie zlowilo ale co to jest.Niech tylko bedzie wzglednie normalnie to wtedy pogadamy o rybach i ich wielkosci.
Ps.w lato po wyspach tylko w gatkach latam,cieplo i procz nas ciezko kogos spotkac,cale szczescie.

Użytkownik Krystekwolf edytował ten post 04 grudzień 2013 - 22:42


#6618 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 23:01

Przyszykuje wam konkretną armię woblerów na przyszły sezon.Czuje że relacji nie zabraknie z waszej strony.Darek Warchocki [SiwyPike] też nie zawiedzie.Testowych woblerów też będzie sporo.Trochę się choć przekonaj do żywicy z resztą sam zobaczysz.Niech tylko Bolki wyjdą a Ty będziesz miał ZZ'Rap85 i 65 o resztę jestem spokojny. :)

A!Ołówki będą 2kotwiczkowe o pracy bardziej w poziomie.Zmieniłem co nie co w tej konstrukcji. 

Załączony plik  P1150054.JPG   54,8 KB   5 Ilość pobrań

 


Użytkownik Tomy edytował ten post 04 grudzień 2013 - 23:15

  • Krystekwolf lubi to

#6619 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 23:19

Tomek,ja lubie polowic roznymi przynetami,dlatego co dostalem od Ciebie ,tego ostatniego,jest super,bo lusterkuje ostro i jeszcze odbija na boczki-dobra przyneta.
Ale pracy tego drewienka 6-8 cm nic nie przebije,szczegolnie jak woda plytka i plynaca bardzo powoli.Tam wobek musi byc wzglednie lekki ,nie chce nim zapierdzielac z predkoscia swiatla.
Wiesz jak wyglada branie takiej ryby 80-90 cm na takiej wodzie szczegolnie jak wyjmie wobka spod samej powierzchni-magia,ogien !Odjazd po braniu jest taki ze mlynek sie pali,nic nie przebije brania na bez stera na takiej wodzie .Zapytaj Mlodego jaka mial mine jak walnela mi w ZZRapa rybka ,stalismy obok siebie.
Taki widok powinno sie serwowac komus kto ma niskie cisnienie ,bo jak ktos ma normalne,moze zejsc.
Mlody tez nie wierzyl w tego typu przynety ale po kilku ciosach musial sie przekonac,a zeby bylo ciekawiej to toze w niektorych miejscachnie da sie dobrze poprowadzic innej przynety.
Dobra bo teraz to dopiero zasmiecilem watek.

#6620 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 23:28

ZZ'Rap 8 mki i 6 stki z drewna są i będą zawsze.Na zamówienie ale będą.Materiał mam przygotowany na rok produkcji spokojnie.Dla Ciebie robią się teraz bardzo konkretne drewienka. :)


  • Krystekwolf lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

1 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych


    SIRIUS