Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tomy's Bait-Tomy Hand Made


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19462 odpowiedzi w tym temacie

#681 OFFLINE   Riqelme

Riqelme

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 338 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 12 czerwiec 2011 - 16:50

:huh: Piękne te woblerki. Bolesławy będą bić w nich aż miło. :D

#682 OFFLINE   mefik

mefik

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 473 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Przybylski

Napisano 12 czerwiec 2011 - 18:11

Znowu ryby leżące na kamieniach i to jeszcze niewymiarki. Co za społeczeństwo xD Biedne kleksiki xD

Ale płetwy piękne i to malowanko ahhhhhh...

#683 OFFLINE   wedkarzyk1

wedkarzyk1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów
  • LokalizacjaWrocław/Oława
  • Imię:Zbigniew

Napisano 12 czerwiec 2011 - 21:28

Po prostu mistrzostwo świata :o .


#684 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 13 czerwiec 2011 - 09:43

:huh: Piękne te woblerki. Bolesławy będą bić w nich aż miło. :D

Myślę że tak i nie tylko Bolki.Klopsy choć lekko odchudzone są robione na wzorze Raptora 7 na fotkach częste przyłowy choć teraz ciężko już to tak nazwać bo dość dużo Sandałków zaliczyły.

Załączone pliki



#685 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 13 czerwiec 2011 - 10:01

RAPTOR-LONG CAST mniej więcej tak będzie pomalowany.W zależności od kąta padania światła zmienia się ich kolor-opalizują co najlepiej widać w trakcie ich pracy w wodzie.

Załączone pliki



#686 OFFLINE   mefik

mefik

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 473 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Przybylski

Napisano 13 czerwiec 2011 - 10:26

Żeby nie było, że wszyscy tak wychwalają i piszą pochwały to coś krytycznego:

Tomy dlaczego te wobki są robione w tak małych ilościach i nie roześlesz ich użytkownikom forum? xD

A tak na serio to zapier****** jak maszyna xD Coś wspaniałego

#687 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 13 czerwiec 2011 - 20:13

HOLLIGANS przetestowane na Klonkach z małej i uroczej rzeczki a przy okazji i kijaszek na blanku muchowym :D .

Załączone pliki



#688 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 15 czerwiec 2011 - 08:17

Raptorki long casty dostały płetewki.

Załączone pliki



#689 OFFLINE   sobol18

sobol18

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 239 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Adam

Napisano 15 czerwiec 2011 - 08:20

Kozackie woblerki ;)

#690 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 15 czerwiec 2011 - 08:45

Kozackie woblerki ;)

Dzięki za dobre słówko Bracie.Teraz trochę zwolniłem i włóczę się po małych i malowniczych ciurkach bo ja romantyk jestem :lol: .Taka Trout Fishing fascynacja dla ubogich.Klonków pod 30cm masę kilka ładnych lorbasów pogoniło wobka.Robiłem filmiki podwodne i widać tam też inne gatunki w tym też pstrążki,brzanki,kiełbie.

Załączone pliki



#691 OFFLINE   TOFIX99

TOFIX99

    "Powsinoga"

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 950 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Piotruś Pan

Napisano 15 czerwiec 2011 - 09:31

Ten chuliganik narobi sporo zamieszki :mellow: u pasiastych.

#692 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 15 czerwiec 2011 - 16:54

Tomy...urok takich strumieni wlasnie na tym polega ...caly czas wedrujesz...zakret , dolek , burtka ...miejsc mase i caly czas je odkrywasz ...skala trudnosci bardzo duza jezeli chodzi o przechytrzenie ryby . Strumienie to elementarz ...kto tu sie nauczy lowic wszedzie sobie poradzi ...to nie moje slowa a mojego Przyjaciela ....Mistrza Slawka Szuszkiewicza Cykadassa B)

#693 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 15 czerwiec 2011 - 18:38

Tomy...urok takich strumieni wlasnie na tym polega ...caly czas wedrujesz...zakret , dolek , burtka ...miejsc mase i caly czas je odkrywasz ...skala trudnosci bardzo duza jezeli chodzi o przechytrzenie ryby . Strumienie to elementarz ...kto tu sie nauczy lowic wszedzie sobie poradzi ...to nie moje slowa a mojego Przyjaciela ....Mistrza Slawka Szuszkiewicza Cykadassa B)

Jerry no tak sobie właśnie odmieniłem ale najlepsze z tego wszystkiego są filmiki spod wody.Wkładasz cyfrówkę na dno i zostawiasz jak się zrobi to powoli bez gwałtownych ruchów i pod prąd za minute,dwie ryby napływają z powrotem a widok jak gonią wobka jest niesamowity.Może nie są to lorbasy ale mnogość gatunków to wynagradza.Jak zrobię porządek z netem i kompem będę regularnie na You Tube wstawiał i linkował :D .Robię właśnie całą armie mini wobków pod ten strumyczek z dwa razy wyszedł mi tam bardzo konkretny kleń,oczywiście wtedy jak stałem niczym kołek wyprostowany i już miał zassać już biała japa cała rozdziawiona no i Tomuś stoi jak latarnia zrezygnował dając nura.Przy okazji Raptory na koksie z serii long cast 7,5cm 15-16g wymalowane na Klenia w toku :D

Załączone pliki



#694 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 16 czerwiec 2011 - 00:24

Prototyp mini bezsterowca.Ładnie miesza wodę,momentalnie startuje.Ciekawe efekty przy jigowaniu odczuwalne mocno na kiju.Waga pozwala na komfortowe rzuty.Niebawem testy na strumyku.Może imitować kiełża,raczka lub pijawkę.

Załączone pliki



#695 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 16 czerwiec 2011 - 05:11

No widzę Tomy, że poszedłeś w tym samym co ja kierunku bezsterowym :D. Działaj, działaj bo to słuszny kierunek :D

#696 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 16 czerwiec 2011 - 08:00

Rybki zweryfikują konstrukcje.Bezstery tyle że boleniowe z takim oczkiem robiłem już rok temu ale jakoś zarzuciłem ten temat.Pampuch dostał do testów i same szczupłe przy burtach mu na to reagowały.Gdzieś tam są w czeluściach woblerowej wariacji :D
Temat bezsterowców z oczkiem u góry jest bardzo ciekawy i trochę się w nim pokręcę.

#697 OFFLINE   WOBLER-W1

WOBLER-W1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1784 postów
  • LokalizacjaKonin
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Brzuskiewicz

Napisano 16 czerwiec 2011 - 09:44

Ja wczorajszego suma też miałem na takiego bez sterowca . To faktycznie niezłe przynęty o bardzo wyczuwalnej i nie za szerokiej akcji .

#698 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 16 czerwiec 2011 - 10:33

Ja wczorajszego suma też miałem na takiego bez sterowca . To faktycznie niezłe przynęty o bardzo wyczuwalnej i nie za szerokiej akcji .

No wiem poznałem po drżącym głosie przez telefon że była to bardzo konkretna ryba :D.Paweł a jak tam z alergią :lol: .Pozdrowionka i graba jeszcze raz.

#699 OFFLINE   WOBLER-W1

WOBLER-W1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1784 postów
  • LokalizacjaKonin
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Brzuskiewicz

Napisano 16 czerwiec 2011 - 20:13

Paweł a jak tam z alergią :lol: .

Oj dzisiaj to jest tragedia . Dusi mnie , z kluchy się leje , kicham w uszach drażniący świąd . Okropne uczucie . Dzisiaj byłem w garażu żeby zrobić to co wczoraj zabrał mi sum . Później wstawię fotki w moim temacie . Pracowałem w masce ale i tak nie uratowałem się od kurzu i pyłu , o czym świadczy ten atak alergiczny . Kto wie czy nie będę musiał zrezygnować z garażowego woblerowania . :(

#700 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 16 czerwiec 2011 - 20:52

Tego się nie da tak po prostu zostawić Pawle.Dzisiaj znowu na mojej rzeczce spędziłem dzionek.Mam filmik z braniem i holem Klonka :D .Startowały do wobków DIABLO a ja prawie wszystkie rozdałem :wacko:

Załączone pliki






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych