Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tomy's Bait-Tomy Hand Made


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19459 odpowiedzi w tym temacie

#18161 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 28 październik 2018 - 19:48

Pięknie a ja wszystkie kurna sprzedał !!!!  :lol:

Pogadaj z twórcą, może coś Ci zrobi...

 

 

A zresztą nie, bo jeszcze zaczną gadać - to ten, co do siebie mówi :D


  • ark70, guciolucky i konopaa lubią to

#18162 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 28 październik 2018 - 20:22

 

Jestem dziabnięty !!!!dziabnięty to ja.Nie pytaj co będzię jutro !!!  

 

Woblery odlane.Dzisiaj dniówka mocna była .W pracowni burdel na kołach!!! A w sobotę dziewczę sprzątało i miałem tak czyściutko  :lol:

 

Załączony plik  Wobs.JPG   49,72 KB   31 Ilość pobrań

 

Woblery będzie odlewał mój kumpel a w sumie przyjaciel z którym robiliśmy różne biznesy i nigdy obsuwy nie było.Ja się zajmę malowaniem.Tu już pełne zaufanie do niego mam.Przy gumach też bierze udział od dłuższego czasu.Ja na detale nie mam nerwów.Wzorki latają po pracowni bo już następny pomysł w głowie a tu siedź nad płetewką!.Wzory moje i projekty.Odlewy na moich formach,projektach,jego broszka, nie da się robić wszystkiego.Na początku fajnie.To tak jak z kobietami kilka na raz jest super ale to tylko na początku.Potem zawsze są kłopoty ;).Trzeba podzielić tą pracę .

Docelowo jeszcze parę osób chce wciągnąć w tą moją manufakturę.Cel jest prosty-tylko tworzyć .Teraz rypie 18 godzin na dobęi po kościach czuje że już chyba zaa stary na to jestem.Choć lubię być zmęczony pracą.Woblery będą produkowane ze względu na sentyment.Wiadomo i to widać że jestem sentymentalny i romantyczny.Jerkbait -FOREVER! Tu zawsze będzie to co nigdzie indziej dostępne nie będzie.Docelowo podwiesze ten sklep-obiecuje.


Użytkownik Tomy edytował ten post 28 październik 2018 - 20:56

  • kanu lubi to

#18163 OFFLINE   kanu

kanu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 185 postów
  • LokalizacjaRadwanice, Dolnośląskie
  • Imię:Piotr

Napisano 28 październik 2018 - 21:15

No i super. Ma być ciepło. Zdążą połowić.


Użytkownik kanu edytował ten post 28 październik 2018 - 21:20


#18164 OFFLINE   trimer

trimer

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 446 postów
  • LokalizacjaMiasto pokoju

Napisano 28 październik 2018 - 21:22

Będzie się działo  :rockon:



#18165 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 28 październik 2018 - 23:56

Będzie się działo  :rockon:

młody! Nawet przy alkoholu trza zachować letko rozum! Ale chuj tam -podziałamy! Ostatni raz! Ta Twoja kuzynka to za moją żonę .Kocham się w niej już od10lat .No i ch...j nie widzi mnie! Nawet wiersza niej napisalem ! To już jest despero!.


Użytkownik Tomy edytował ten post 28 październik 2018 - 23:59


#18166 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 29 październik 2018 - 06:57

Załączony plik  P1620839.JPG   53,41 KB   31 Ilość pobrań

 

Pierwszego nie przepijam, drugiego zresztą też
Trzeciego i czwartego i piątego też nie
Na kolorowe drinki wiem że jest teraz moda
Dla mnie drink najlepszy to spirytus plus woda

Pije cały dzień, do domu rzadko wracam
W życiu tylko raz po perfumach miałem kaca.



#18167 OFFLINE   trimer

trimer

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 446 postów
  • LokalizacjaMiasto pokoju

Napisano 29 październik 2018 - 07:04

HAHAHAHA toś Tomek pojechał będę ją nakręcał na to żeby została twoją żonka hehehe takią grafę Ci walne w pracowni oczywiście z twoim logog tomy baits to o tych co na naszej wiselce i sole biora wszysstko na mielone coraz mniej rybek a jak wypuszczam to patrza na mnie jak na debila chołota jednaZałączony plik  20181028_2116241 (Copy).jpg   53,76 KB   40 Ilość pobrańZałączony plik  20181028_2116503 (Copy).jpg   59,83 KB   35 Ilość pobrań


  • Tomy lubi to

#18168 OFFLINE   Pride

Pride

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3217 postów

Napisano 29 październik 2018 - 13:30

Co tu się dzieje? :D @Tomy czasem ciężko za Tobą nadążyć :D

#18169 OFFLINE   Werem

Werem

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 621 postów
  • LokalizacjaHajnówka
  • Imię:Jerzy

Napisano 29 październik 2018 - 13:36

Po prostu musi czasami odreagować..;)



#18170 OFFLINE   amalker

amalker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 512 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Łukasz

Napisano 29 październik 2018 - 14:02

attachicon.gif P1620839.JPG

 

Pierwszego nie przepijam, drugiego zresztą też
Trzeciego i czwartego i piątego też nie
Na kolorowe drinki wiem że jest teraz moda
Dla mnie drink najlepszy to spirytus plus woda

Pije cały dzień, do domu rzadko wracam
W życiu tylko raz po perfumach miałem kaca.

 

Bardzo fajny wiersz... trochę ala Charles Bukowski ... :]

 

#18171 OFFLINE   PLnK

PLnK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 156 postów
  • LokalizacjaWrocław-okolice
  • Imię:Krzysztof

Napisano 29 październik 2018 - 14:11

 

Bardzo fajny wiersz... trochę ala Charles Bukowski ... :]

 

 

to tekst piosenki...



#18172 OFFLINE   amalker

amalker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 512 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Łukasz

Napisano 29 październik 2018 - 14:14

to tekst piosenki...

 

... i wszystko jasne



#18173 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 29 październik 2018 - 14:30

... i wszystko jasne

jakbym takie teksty potrafił robić to raczej z bajtami bym się pożegnał :) Ale są mega !!! Chciałbym gościa poznać i wypić z nim.Czuje że dużo tematów by byuło ruszonych.



#18174 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 29 październik 2018 - 14:38

HAHAHAHA toś Tomek pojechał będę ją nakręcał na to żeby została twoją żonka hehehe takią grafę Ci walne w pracowni oczywiście z twoim logog tomy baits to o tych co na naszej wiselce i sole biora wszysstko na mielone coraz mniej rybek a jak wypuszczam to patrza na mnie jak na debila chołota jednaattachicon.gif 20181028_2116241 (Copy).jpgattachicon.gif 20181028_2116503 (Copy).jpg

Ona nie zostanie moja żoną!Raz że za dużo wie i się boi ,dwa jest moim przyjacielem a z tej drogi ciężko przejść na tą stopę.Bardzo ładna i super dziewczyna .Od 15 stu lat się kręcę koło niej i się waham ! Kocha tego swojego policjanta ,nie chce tego popsuć.


Użytkownik Tomy edytował ten post 29 październik 2018 - 14:42


#18175 OFFLINE   trimer

trimer

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 446 postów
  • LokalizacjaMiasto pokoju

Napisano 29 październik 2018 - 14:43

No Ewelinka jest gitarka na kazdy temat z nią pogadsz zostawiłeś coś u niej

#18176 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 29 październik 2018 - 16:41

No Ewelinka jest gitarka na kazdy temat z nią pogadsz zostawiłeś coś u niej

o boy pozbierałem wszystko .Masz zapas lipi na rok !.Jutro to zaniosę .



#18177 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 29 październik 2018 - 16:56

Co tu się dzieje? :D @Tomy czasem ciężko za Tobą nadążyć :D

Sam mam z tym problem ale stabilizacja w toku.Zawsze był ze mnie diabeł-tak mówią ! 

 

Jak  miał 16 ście lat już łby gołębią jadł.



#18178 OFFLINE   trimer

trimer

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 446 postów
  • LokalizacjaMiasto pokoju

Napisano 29 październik 2018 - 17:34

Noi gra gitara dzięki

#18179 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 29 październik 2018 - 18:40

Noi gra gitara dzięki

Tylko masz się trzymać !!! Jak polecisz po bandzie to od razu szykuj 2 stówki.Siostre masz fajną,to chyba Twoja siostra już nie jarzę ale dba o Ciebie i to szanuj i bądź pewny że szybciutko się dowiem jak coś zaczniesz z ciemną stroną mocy i wtedy ja osobiście Cię z tego wyciągnę i będzie bolało!!! Po prostu masz talent,jesteś nie głupi chłopak i szkoda Cię.Na listwach Ci odrysuje moje stare ZZ"rapy .Zrobisz,ja przetestuje a ludzie na to czekają .Tylko musisz być rzetelny! U mnie jedna obsuwa i nie ma Cię.Nie mam czasu się kłócić,przepychać itd.Wiem że podołasz z tym tematem a co będę dla siebie trzymał ja kocham drewno ale nie ma szans do tego wrócić.

Tak ! no ja czasem lecę po bandzie ale to już 5 dych z hakiem w sumie końcówa.Ty jesteś młody chłopak i masz potencjał .Odbij  od tego towarzystwa trzepakowego jak już musisz wypić to pij sam.Ze mną sie nie napijesz i naprawdę wiem co piszę .Jestem wredny po alkocholu.Ale czasem trzeba i daje sporo weny.rozwiazuje czasem sprawy które na trzeźwo nie da się załatwić.To dobra rzecz! Tylko nie wolno się dać złapać w szpony nałogu.Jak już to tylko wóda czysta żadne piwa ,wina i inne chujowiny.To w sumie tak do wszystkich luremakerów sie tyczy! Macie czasem słabe dni prawda ?  


Użytkownik Tomy edytował ten post 29 październik 2018 - 18:51


#18180 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 29 październik 2018 - 19:33

Co tu się dzieje? :D @Tomy czasem ciężko za Tobą nadążyć :D

Bo mnie ku...wa świat boli czasem! i byłem sam! No ! 5 godzin ! byłem singlem-kurwa panika! Nie ma kto kawy zrobić,po fajki skoczyć .No i te uczucia! Nie lubię być sam .Kobieta u boku być musi! W dupie mam co mówi ,w dupie mam co myśli.Ma być ,nawet w drugim pokoju ale nie sam!.Każda tam chwali te moje woblery ,gumy itd.choc guzik z tego wie i guzik to czuje ale co ma powiedzieć? Tak po roku dowiaduje się co robiłem,kim byłem no i czasem problem jest.A święty to ja nie byłem .Przyznaje się bez bicia!.Czasem okropne rzeczy robiłem ale człowiek był młody,głupi i uciekał przed prawem za komuny. Więzienia,psychiatryki to wszystko mam przerobione.Rodzina się mnie wyrzekła.Tylko Mama była przy mnie ,no i Babcia Aniela ale ona to była większa zadymiara jak ja.Ona mnie wprowadziła w biznesy .Była grana miedź i mosiądz a to były tematy zakazane za kmuny.Babke wsadzili do wieźnia a mnie do poprawczaka.No i tam mój charakter do końca się ukształtował.Trzeba było sobie wywalczyć jakąś pozycje w hierarchi a nie było to łatwe.Zawsze miałem względy u Pań i jakoś poszło te dwa lata.Nie wiedziałem czy chce do domu wracać.Zgłosiłem się do wojska totalnie nabaniaczony .No i dali bilet-pojechałem .Tam same stare pryki co się migały od munduru.Ja prawie 18 lat na dodatek-ochotnik! Bardzo mi tam było dobrze,Stare wojsko -fala mnie szanowała za to że po prostu sam na ochotnika tu jestem.Doktor pederasta sie we mnie zakochał-nic nie było ! hehe ale przepustki miałem non stop w sumie to na weekend byłem w koszarach a reszta na lotach-głównie Kamień Pomorski u pewnej mężatki a mąż za miedzą robił kasę.Fajna była! 40 stka ale pięknie się trzymała.Potem latało się po świecie ale druga część mojej autobiografi za tydzień. Chcecie to czytać ? 


  • RokiFishBoa, niedziel_jig i Xeo lubią to