Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tomy's Bait-Tomy Hand Made


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19459 odpowiedzi w tym temacie

#18181 OFFLINE   piter v

piter v

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 204 postów
  • Imię:piotr

Napisano 29 październik 2018 - 19:42

Jeżeli ma Ci to pomóc to pisz,chętnie poczytam.Pozdrawiam


Użytkownik piter v edytował ten post 29 październik 2018 - 19:43


#18182 OFFLINE   trimer

trimer

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 446 postów
  • LokalizacjaMiasto pokoju

Napisano 29 październik 2018 - 20:06

No teraz to napewno obsówy nie będzie bo nie chce chodzić z popodbijanymi gałami hahaha ciemna strona mocy nie dla mnie za duzo czasu juz na nią zmarnowalem i nie przyniosła ani grama pozytywnych wibracji

#18183 OFFLINE   trimer

trimer

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 446 postów
  • LokalizacjaMiasto pokoju

Napisano 29 październik 2018 - 20:07

Tak to moja kochana siostra hehe

#18184 OFFLINE   niedziel_jig

niedziel_jig

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1000 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Niedzielski

Napisano 29 październik 2018 - 21:03

Jeżeli ma Ci to pomóc to pisz,chętnie poczytam.Pozdrawiam

Raczej mu nie pomoże, już dawno ma ukształtowaną osobowość, teraz takich ludzi jest coraz mniej, pewność siebie szczerość i odwaga, refleksja,fajnie Tomy, że dajesz się poznać. Ja bardzo chętnie poczytam. Mega klimat pozdro.

#18185 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 29 październik 2018 - 21:05

No teraz to napewno obsówy nie będzie bo nie chce chodzić z popodbijanymi gałami hahaha ciemna strona mocy nie dla mnie za duzo czasu juz na nią zmarnowalem i nie przyniosła ani grama pozytywnych wibracji

 

 

Tak to moja kochana siostra hehe

Dokładnie po prostu Cie zbije jak pójdziesz w złą stronę.A Siostrze podziękuj bo naprawdę kocha Cię i się martwi.No i piękna kobieta z niej .Kaszalot by mnie nie przekonał! ale dla takiej pięknej kobiety to zrobię wszystko,no prawie wszystko! Po za tym lubię Cię a to rzadko u mnie występuje.



#18186 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 29 październik 2018 - 21:28

Raczej mu nie pomoże, już dawno ma ukształtowaną osobowość, teraz takich ludzi jest coraz mniej, pewność siebie szczerość i odwaga, refleksja,fajnie Tomy, że dajesz się poznać. Ja bardzo chętnie poczytam. Mega klimat pozdro.

Dokładnie mi pomocy nie potrzeba.Tak wspominam a że jerkbait to taki mój drugi dom no to piszę.Mogą się śmiać niektórzy ale mam to w dupie!.Moim zdaniem twórca ma obowiązek się dać poznać .Może to wystraszyć ale szczerość to podstawa ,nawet jak ma to dać efekty ujemne.Zawsze jestem sumieny i szanuje wasze pieniądze .Za wszystko płacę podatki i ZUS który mi jest potrzebny jak koszula w tyłku!Jak mi coś dolega idę prywatnie do lekarza a że rodzina "doktorska " to mam luz.Taka czarna owca którą w końcu przyjęli ale drzazga w sercu jest! Bo sobie musiałem radzić sam,bez pieniędzy,bez domu itd.Jak to mówią -rany tworzą potwora.Mnie już mało co rusza ,już  tyle widziałem ,tyle dostałem i tyle dałem złego że to już starczy!Jest tu na forum kolega który wie o czym pisze .Darku może dołączysz?

Wszystkie kobiety po jakimś tam czasie wypominają że mam krew na rękach itd.Odchodzą,przychodzą nowe ,nawet człowiek nie ma czasu żeby się zakochać ,poczuć coś z babą nie ma szans! Nie potrafie z nimi gadać a legendy o mnie to już są takie że kurwa sam bym się przestraszył w sumie.


  • wobler130 i eRKa lubią to

#18187 OFFLINE   niedziel_jig

niedziel_jig

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1000 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Niedzielski

Napisano 29 październik 2018 - 22:19

Rany tworzą potwora to prawda ale z drugiej strony budują i tworzą jednostki które dobrze radzą sobie w życiu i stają się zaradne, samodzielnie itp, z moich doświadczeń z pracy wynika jedno jednoznacznie, że Ci co mieli trudniej w życiu lepiej sobie radzą z trudnościami niż Ci co doświadczyli nadopiekuńczosci, ale to też musi być w jakiś sposób zrównoważone. NIE MA ideałów Tomy , chyba ważne jest to co robisz i jak to robisz, masz trudny stanowczy charakter, ale z drugiej strony kobiety to lubią jak jest się trochę skur..... A i słyszałem że prawdziwi pasjonacji kochają tylko swoją pasję

Użytkownik niedziel_jig edytował ten post 29 październik 2018 - 22:23


#18188 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 29 październik 2018 - 22:40

Tak mądry wpis!.Strzał  w 10 tkę.


  • niedziel_jig lubi to

#18189 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 29 październik 2018 - 22:54

Tylko ja kocham kobiety ! Lubie z nimi być .Ich towarzystwo jak jestem dziabnięty .No kurwa kocham kobiety wszystkie! Jak gadają do mnie .A jak mają jakiś problem który ja man załtatwic to już total sukces! Tak czasem siedzę w domu i myśle! Za co ja służe ? i czy aby nie jestem wykorzystany?No i to jest pytanie,



#18190 OFFLINE   trimer

trimer

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 446 postów
  • LokalizacjaMiasto pokoju

Napisano 29 październik 2018 - 23:19

Tomek sentymentalnie sie zrobilo hehe i gruba akcja sie zrobiła a ja cciał tylko troszke lipy hehehe



#18191 OFFLINE   niedziel_jig

niedziel_jig

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1000 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Niedzielski

Napisano 29 październik 2018 - 23:20

Może po prostu lubisz być potrzebny, co niesie ze sobą satysfakcję, może jesteś dobrym człowiekiem i lubisz pomagać.
Po powyższych wpisach można tak wnioskować, jak w życiu każde działania niosą za sobą konsekwencje, jednak jak dobrze się z tym czujesz to szkoda czasu na rozmyślania.

#18192 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 30 październik 2018 - 00:03

no pomarudziłem troszkę.Prawda? 

 


Użytkownik Tomy edytował ten post 30 październik 2018 - 08:56


#18193 OFFLINE   trimer

trimer

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 446 postów
  • LokalizacjaMiasto pokoju

Napisano 30 październik 2018 - 09:11

I jak Tomek wena jes bo to dopiero zła kobita jest hehe

#18194 OFFLINE   trimer

trimer

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 446 postów
  • LokalizacjaMiasto pokoju

Napisano 30 październik 2018 - 09:27

W śierpniu widziałem w znanym Ci miejscu piekne rapy kilka metrówek piekne ryby nie wiem jak sie do nich dobrać i czaiłem sie i kombinowałem i dupa ale coś tam wyczaiłem pokombinuję coś z wobkami i w następnym sezonie powinno być git goście mi opowiadali ze łowili kiedys rapy na 110 cm ale to chyba ich poniosło

#18195 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 30 październik 2018 - 10:14

W śierpniu widziałem w znanym Ci miejscu piekne rapy kilka metrówek piekne ryby nie wiem jak sie do nich dobrać i czaiłem sie i kombinowałem i dupa ale coś tam wyczaiłem pokombinuję coś z wobkami i w następnym sezonie powinno być git goście mi opowiadali ze łowili kiedys rapy na 110 cm ale to chyba ich poniosło

To ich chyba mocno poniosło!Największa moja Rapa to 90 cm i to jest poprostu kolos! 110 to sobie nie wyobrażam.Lipka zaraz będzie w sklepie.

Samopoczucie no jak to na kacu.Wredne ale zbieram się do kupy .Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.Zagadałem do laski która już dawno mi chodziła po głowie ale miałem  opór bo kasiasta na maxa.No i chyba wypaliło.Czekała na mój telefon chyba.Teraz tylko wytrzeźwieć i uderzam z kwiatami .Taki bukiet za 5 stów + skruszona mina to zawsze działa.Na niej mi mocno zależy ,zawsze chciałem z nią być,połączyć siły w biznesach przy okazji.Kupiłem już łaszki żeby wygladać bogato i uderzam .Jak to wypali! To będę najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.Kocham ją bardzo już od kilku lat a zawsze brakło jaj żeby zagadać.Przez telefon brzmiała bardzo na tak.


Użytkownik Tomy edytował ten post 30 październik 2018 - 10:42

  • niedziel_jig i Werem lubią to

#18196 OFFLINE   trimer

trimer

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 446 postów
  • LokalizacjaMiasto pokoju

Napisano 30 październik 2018 - 10:47

Noi fajnie powodzenia

#18197 OFFLINE   trimer

trimer

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 446 postów
  • LokalizacjaMiasto pokoju

Napisano 30 październik 2018 - 10:48

Trzymam kciukihehe

#18198 OFFLINE   kanu

kanu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 185 postów
  • LokalizacjaRadwanice, Dolnośląskie
  • Imię:Piotr

Napisano 30 październik 2018 - 12:47

Dzisiaj raptor posmakował kleniom. Rapka też się trafiła. 

Załączone pliki


  • Tomy i woblery z Bielska lubią to

#18199 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 30 październik 2018 - 14:26

Dzisiaj raptor posmakował kleniom. Rapka też się trafiła. 

Ten wobler to już przejdzie do historii i będzie robiony non stop w wtej samej formie.Praca jest dziwna! Tak mniej więcej mnie przypomina jak po 3 dniach picia  idę do domu.Ale to już trzeba skończyć nie da się.Kac morderca ! i chyba przez to jestem sam.Ostatnio mi powiedziała to jedna kobieta.Wszystko w porządku ale jak zaczynasz pić to jest strach .Takie ilości alkocholu i wszyscy sie o Ciebie boją.Na dodatek znikasz a wraca połowa z Ciebie po 3 dniach .Dość miała i zostawiła.Mądra kobieta! Szacun! 


Użytkownik Tomy edytował ten post 30 październik 2018 - 14:33

  • S.N. lubi to

#18200 ONLINE   Karpiu95

Karpiu95

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 884 postów
  • LokalizacjaTurek/Warszawa
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Karpiński

Napisano 30 październik 2018 - 14:32

Kurde jak łowic tym raptorem ??? Miałem kilka podejsc i ewidentnie nie umiem go obslugiwac.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych