Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tomy's Bait-Tomy Hand Made


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19462 odpowiedzi w tym temacie

#1801 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2076 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 22 kwiecień 2012 - 11:53

Lepek moze byc normalny. Chodzi o to zeby byl to smukly 5cm uklejeczek. Jaski mordki duzej nie maja i mi z barylek spadaja. ten sie sprawdza. Czekam na wyniki

#1802 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 22 kwiecień 2012 - 13:16

Żeby Ci choć trochę przypominały Japan Style.Surówki gotowe.





Załączone pliki



#1803 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2076 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 22 kwiecień 2012 - 14:03

:huh: No i kozak :mellow: Dokladnie o to mi chodzilo :D Co do malowania to srebro z czarnym, niebieskim, fioletem lub zielonym. Taki White fisch :mellow: Kozackie naprawde!

#1804 OFFLINE   tomaszkat

tomaszkat

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 22 kwiecień 2012 - 20:40

Piękne te Pampuchy :D kurcze w maju zawody okręgowe szkoda że takiego kilera nie mam w pudełku :wacko: ale pewnie jakoś dam sobie radę :mellow: gratki za wytrwałość w produkcji :mellow:

#1805 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 23 kwiecień 2012 - 07:22

:huh: No i kozak :mellow: Dokladnie o to mi chodzilo :D Co do malowania to srebro z czarnym, niebieskim, fioletem lub zielonym. Taki White fisch :mellow: Kozackie naprawde!

Ok.Postaram się pomalować odpowiednio.Wstawię gotowe bo bywa że są pętaki którym przeszkadzają surówki i piszą na pw.piszą w końcu jak się taki doczeka riposty że będzie miał kłopoty ze zdrowiem przez takie wk......e ludzi[nie koniecznie z mojej strony a ogólnie]to chodzi zastraszony przez pół roku i sądem grozi :lol: a potem jeszcze się żali i wyciąga na forum!!!a to już jest frajerstwo godne jedynie konika garbuska.Zachodzę w głowę jak to jest możliwe że wątek uważany przez co niektórych za beznadziejny,śmieszny i żenujący miał tyle wyświetleń ponad 150tysięcy a teraz od zera 20.Obiecuje poprawę a Ci którym się ten wątek podobał niech podziękują tym którzy mnie już wystarczająco zniechęcili i znudzili wiecznymi frajerskimi pierdołami nie wnosząc ze swojej strony nic na forum lub prawie nic.Tłumaczenie z mojej strony że wstawiam fotki z poszczególnych faz malowania bo chcę w ten sposób co nie którym pomóc w tworzeniu że wysyłam wobki forumowiczom bardzo często za FREE nie żądając nawet za koszt przesyłki biorąc go na siebie to jest nic panowie to się nie liczy.To już by było może dość!



#1806 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 23 kwiecień 2012 - 07:26

Takie malowanko uklejek-wyśmiane z resztą-że podobne do krewetki.Gugcio taki jeden powędruje do Ciebie zobaczymy czy Bolenie gustują w skorupiakach :lol:


Załączone pliki



#1807 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 23 kwiecień 2012 - 08:32

Tomy nie zmieniaj nic w wątku.
Pokazywanie wszystkich kolejnych faz pracy nad woblerem ( zwłaszcza malowania ) jest naprawdę pomocne dla młodych konstruktorów.
Jeśli komuś wątek nie odpowiada to niech tu nie zagląda , a nie zawraca ci d... na priv.

#1808 OFFLINE   kubaS 1

kubaS 1

    ks-lurebaits

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3025 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Imię:Kuba

Napisano 23 kwiecień 2012 - 08:38

Tomku nie zwracaj uwagi na takich idiotów. Widocznie im się bardzo nudzi i trują Tobie d...e a według mnie to jest czysta zazdrość że oni tak nie potrafią ;) Zobaczysz jeszcze zawitają u Ciebie żebyś im coś stworzył. Tylko proszę nic nie zmieniaj jest super tak jak jest

#1809 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2076 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 23 kwiecień 2012 - 08:44

Dzieki Tomku. Tez zauwazylem takie dziadowski wypowiedzi w innymi watku. Zaczyna sie to samo co bylo ze Skorkami. Niektorych to boli ze ludzie wola za twoje wobki wylozyc nieco wiecej grosza i tym samym spada sprzedaz u innych. Nie mowie ze jestes jakims Guru Handmadow ale dla mnie masz swoj styl i tego sie trzymaj. Ja dobrze wiem ze wobki budowales juz duzo wczesniej tak samo jak muchy itp. Internetowi napinacze sa i beda dalej czescia forumowych spolecznosci. Musisz miec poprostu na takich wy....e i tyle! Czekam na fotki Gugciow 5ek :mellow: :mellow:

zdr

#1810 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 23 kwiecień 2012 - 08:56

Tomku nie zwracaj uwagi na takich idiotów. Widocznie im się bardzo nudzi i trują Tobie d...e a według mnie to jest czysta zazdrość że oni tak nie potrafią ;) Zobaczysz jeszcze zawitają u Ciebie żebyś im coś stworzył. Tylko proszę nic nie zmieniaj jest super tak jak jest

....im stworzyć???No mogę ale nie napisze co bo znowu poczuje się jeden z drugim zagrożony.Gugcio też nie uważam się za guru/mistrza hand made i zwracałem uwagę na to w wątku jak ktoś mnie tak nazywał.Moim ideałem w malowaniu jest np. kolega Pstrągman z forum,jako konstruktor Paweł Wd.Wobler,Robert Hamer.To są dla mnie ludzie którym zazdroszczę w pozytywnym tego słowa znaczeniu wiedzy i talentu ale moje przynęty też łowią,również są okupione nie rzadko żmudną pracą.


#1811 OFFLINE   kubaS 1

kubaS 1

    ks-lurebaits

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3025 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Imię:Kuba

Napisano 23 kwiecień 2012 - 09:03

Już nie bądź taki skromny
Jak dla mnie to Ty jesteś takim guru :mellow: Często czerpie inspiracji w twoim wątku gdy tworze moje brzydale :D

#1812 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2076 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 23 kwiecień 2012 - 09:14

Bron Boze zebys myslal ze nie widze ile twojej pracy siedzi w tych maluchach. Dla mnie twoje wobki wyrozniaja sie z posrod innych i to czyni je wyjatkowymi. Nie ma klasycznych malowan co mnie bardzo cieszy gdyz ja lubie rzeczy inne jak wszyscy. Mam w pudelku kilka klasykow od 2 Dobrych strugaczy lecz lubie takie innowacyjne kolory jak twoje. Druga sprawa chyba jako jedyny strugacz lapiesz tylko Castem dokladnie jak ja i wiesz sam co wobek pod casta musi miec aby rzucalo sie komfortowo. Robisz wiele przeciazonych maluchow ktore dalej ostra pracuja a uwierz malo kto to potrafi. Wspomnianych strugaczy jak ty potrafia zawsze osiagnac to o co ich prosze wiec taka 3 Muszkieterow mi wystarczy, kazdy jest The besciak w czym innym i super sie uzupelniacie (moje pudelka tez :lol: ) Gadanie sie zacznie jak wkleje kilka rybek na twoje wobki, pewnie ryby beda przekupione bo ja lapowkarz jestem hahaha :lol: :lol:

#1813 OFFLINE   wildriver

wildriver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1167 postów
  • LokalizacjaGdzieSandomierzadoWisły

Napisano 23 kwiecień 2012 - 11:49

Według mnie często spotykane zjawisko na forach itp.Tym którzy są w czymś już na poziomie często nieosiągalnym/jeszcze długo nieosiągalnym przez innych,zostają krytykowani.Dlaczego?Dla sztucznego podnoszenia własnych wartości? :wacko: Trole internetowe zawsze będą,taka mentalność...



p.s.
Definicja trola:
http://megaslownik.pl/slownik/angielsko_polski/131651,intern et+troll
:lol:

#1814 OFFLINE   obcy91

obcy91

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1649 postów
  • LokalizacjaŻabno
  • Imię:Marek

Napisano 23 kwiecień 2012 - 12:23

A ja napiszę tak :D

Tomy osiągnął bardzo wysoki poziom hand made. Z pewnością ma do tego rękę i talent. Ma swój styl którego się trzyma, zresztą patrząc na forum, każdy strugacz ma swój styl i sposób.
To jest jak z samochodem jednemu podoba się fiat 126 a innemy porshe, jeden lubi kolor czerwony inny czarny.
Dlatego też są osoby którym się podobają Twoje woblery a są osoby którym mniej, więc jest to zrozumiałe :D

Jeśli chodzi o mnie, bardzo podziwiam Twoje doświadczenie i kunszt, lecz delikatnie nie jest to moja bajka :D woblery robisz przepiękne dla oka (z pewnością łowne), pełny szacunek ode mnie masz. Ale tak jak napisałem wyżej sa modele które mi się nie podobają.

#1815 OFFLINE   *Hektor*

*Hektor*

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1212 postów
  • LokalizacjaPPL-SPIN
  • Imię:Piotr

Napisano 23 kwiecień 2012 - 13:09

Jeden z najlepszych tego typu wątków, stworzony przez jednego z najlepszych (ścisła czołówka) twórców woblerów w kraju. Prawdziwe rękodzieła.

Dodam jeszcze,
100% dobrej zabawy i pasji w tym tworzeniu, zero komercji nastawionej na zysk.

Pozdrawiam
Piotrek

#1816 OFFLINE   benjam87

benjam87

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 239 postów
  • Lokalizacjacentralna Wisła

Napisano 23 kwiecień 2012 - 14:15

Kurcze, irytuje mnie fakt, że ktoś chce ingerować w czyjś autorski wątek, sugerując i jednocześnie krytykując sposób jego prowadzania :huh: Jeżeli autor ma ochotę wrzucać zdjęcia z każdego etapu wykonania wabika, od wyginania stelażu na finalnym produkcie kończąc, to NIKOMU NIC DO TEGO.
Rozumiem jak jeszcze był jeden wspólny wątek, wtedy możemy wspólnie coś ustalać, jednak w tym przypadku Tomy jest AUTOREM i jednocześnie MODERATOREM swojego AUTORSKIEGO wątku.
Tomy strugaj, maluj, dokumentuj i nie odpuszczaj! Myślę, że na forum masz więcej sprzymierzeńców, którzy cenią Twoją pracę oraz sam wątek, niż zwykłych ujadaczy.


#1817 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 23 kwiecień 2012 - 14:19

Obcy mi one też się nie podobają.Ogólnie wszystkie moje wobki to mi się nie podobają bo chciałbym robić jeszcze ładniejsze.Ten na fotkach poniżej wrzosowo,czerwony też się nie podobał i ludzie też mieli wątpliwości,jednak Bolenie w nim mocno zasmakowały.Trzymanie się utartych szlaków to nie jest dla mnie.To potrafi każdy,każdy wystarczą chęci.


Załączone pliki



#1818 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 23 kwiecień 2012 - 14:27

Jeden z najlepszych tego typu wątków, stworzony przez jednego z najlepszych (ścisła czołówka) twórców woblerów w kraju. Prawdziwe rękodzieła.

Dodam jeszcze,
100% dobrej zabawy i pasji w tym tworzeniu, zero komercji nastawionej na zysk.

Pozdrawiam
Piotrek

Tak a odnośnie priva z pianą żartowałem już bardziej interesuje mnie materiał przezroczysty,wtryskarki i wszystko co z tym związane.Jednak temat jak na tą chwile przerasta mnie z deczka finansowo ale to chciałbym robić w przyszłości.


#1819 OFFLINE   shad

shad

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 23 kwiecień 2012 - 15:13

Tomy rób swoje. B)

Psy szczekają karawana jedzie dalej <_<

#1820 OFFLINE   *Hektor*

*Hektor*

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1212 postów
  • LokalizacjaPPL-SPIN
  • Imię:Piotr

Napisano 23 kwiecień 2012 - 18:52

Tak a odnośnie priva z pianą żartowałem już bardziej interesuje mnie materiał przezroczysty,wtryskarki i wszystko co z tym związane.Jednak temat jak na tą chwile przerasta mnie z deczka finansowo ale to chciałbym robić w przyszłości.

Powodzenia; ale drewienka też czasem wtedy porzeźb





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych