Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tomy's Bait-Tomy Hand Made


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19462 odpowiedzi w tym temacie

#1821 OFFLINE   obcy91

obcy91

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1649 postów
  • LokalizacjaŻabno
  • Imię:Marek

Napisano 23 kwiecień 2012 - 20:35

Tomy, boleniówki robisz rewelacyjne wizualnie nie dane mi jest ich testować.
Chodzi mi jedynie o kleniowe woblerki :D są ładne lecz nie w moim guście <kształtowo>. Ale wszyscy wiedzą że to ryba nas budujących przynęty oceni najlepiej :D ale tak czy siak zgadzam się z PGR'em należysz do czołówki i oby tak dalej.

#1822 OFFLINE   and67

and67

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 681 postów
  • LokalizacjaOświęcim Małopolska

Napisano 23 kwiecień 2012 - 21:42

Wolnoć Tomku w swoim wątku :mellow: ,niech jeden pyskacz z drugim sobie własne wątki pozakładają i tam sobie rządzą.Jak komuś nie pasi nie musi tu zaglądać i tym bardziej łowić na Twoje wobki,nie ma się co przejmować,rób swoje.

#1823 OFFLINE   Wędkarz87

Wędkarz87

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1347 postów

Napisano 23 kwiecień 2012 - 21:49

Wolnoć Tomku w swoim wątku :mellow: ,niech jeden pyskacz z drugim sobie własne wątki pozakładają i tam sobie rządzą.Jak komuś nie pasi nie musi tu zaglądać i tym bardziej łowić na Twoje wobki,nie ma się co przejmować,rób swoje.


Amen :unsure:

#1824 OFFLINE   Marcys1973

Marcys1973

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 134 postów
  • LokalizacjaJozefow nad Swidrem

Napisano 23 kwiecień 2012 - 22:03

Tomek - moja opinie na temat Twoich wobkow znasz od jakiegoś czasu - dla mnie to Mistrzostwo Swiata. A do opinii rożnych początkujących strugaczy w Twoim watku musisz się pewnie przyzwyczaić bo to dla nich jedyna szansa, żeby zaistnieć na szerszych wodach.

#1825 OFFLINE   WOBLER-W1

WOBLER-W1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1784 postów
  • LokalizacjaKonin
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Brzuskiewicz

Napisano 23 kwiecień 2012 - 23:00

Ludzie , co tu się dzieje ? Tomku spoko , jak wiesz trzeba czasem wyluzować i dać się ludziom wygadać . Jak się wystrzelają to im przejdzie . Tak jak rozmawialiśmy przez telefon , spoko - loko - oko . :mellow:

#1826 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2134 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 23 kwiecień 2012 - 23:19

Tomku nie zwracaj uwagi na takich idiotów. Widocznie im się bardzo nudzi i trują Tobie d...e a według mnie to jest czysta zazdrość że oni tak nie potrafią ;) Zobaczysz jeszcze zawitają u Ciebie żebyś im coś stworzył. Tylko proszę nic nie zmieniaj jest super tak jak jest

Kuba- mam wrażenie że przerasta Cię okres dojrzewania i mutacja głosu razem wzięte :wacko: Nazywając idiotami ludzi którzy dłużej robią wobki niż Ty sam żyjesz,dajesz świadectwo samemu sobie :lol: :lol: :lol: No ale na liczniku Ci przybyło ,jeszcze rok i prześcigniesz samego Remka,wtedy oprócz kilku wobków gratis ,będziesz miał to forum a my będziemy się Tobie kłaniać [ proszę bez polityki na forum ]
@Tomy- rób swoje,a jakże ,ale tacy wielbiciele chwały nie przyniosą,ani Tobie ,ani Twojemu wątkowi :D

#1827 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 24 kwiecień 2012 - 08:07

Kuba młody to może poniosło.Nikt nie dostał na konstrukcje personalnie,jednak proszę o powściągliwość w doborze słów.

#1828 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18632 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 kwiecień 2012 - 08:13

Panowie, proszę o wyciszenie. Każdy ma prawo prezentować, chwalić się swoimi osiągnięciami - a skoro to robi, daje innym prawo do oceny. Ważne jest, aby w jednym i drugim zachować powściągliwość

#1829 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1320 postów

Napisano 24 kwiecień 2012 - 10:15

Wobki Tomku dotarły po raz kolejny ekspresowo, dziękuję Ci ogromnie! :mellow:

Nie wyglądają dobrze. Wyglądają fenomenalnie! <_<

Zaraz lecę sprawdzić jak smakują rybkom B)

P.S. Odnosząc się do wszystkich, którzy negują Twoje działania - dzięki Bogu, że tacy są to wszystkich ryb nie wyłapią, bo nie sądzę, że jakaś się oprze Twojej perełce! :lol:

#1830 OFFLINE   Viking-82

Viking-82

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 42 postów
  • LokalizacjaStalowa Wola

Napisano 24 kwiecień 2012 - 11:44

Dokładnie nie przejmuj się rób swoje, wobki pierwsza klasa :D

#1831 OFFLINE   kubaS 1

kubaS 1

    ks-lurebaits

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3025 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Imię:Kuba

Napisano 24 kwiecień 2012 - 12:04

[quote]
Tomku nie zwracaj uwagi na takich idiotów. Widocznie im się bardzo nudzi i trują Tobie d...e a według mnie to jest czysta zazdrość że oni tak nie potrafią ;) Zobaczysz jeszcze zawitają u Ciebie żebyś im coś stworzył. Tylko proszę nic nie zmieniaj jest super tak jak jest
[/quote]
Kuba- mam wrażenie że przerasta Cię okres dojrzewania i mutacja głosu razem wzięte :wacko: Nazywając idiotami ludzi którzy dłużej robią wobki niż Ty sam żyjesz,dajesz świadectwo samemu sobie :lol: :lol: :lol: No ale na liczniku Ci przybyło ,jeszcze rok i prześcigniesz samego Remka,wtedy oprócz kilku wobków gratis ,będziesz miał to forum a my będziemy się Tobie kłaniać [ proszę bez polityki na forum ]
@Tomy- rób swoje,a jakże ,ale tacy wielbiciele chwały nie przyniosą,ani Tobie ,ani Twojemu wątkowi :D
[/quote]

Może i poleciałem trochę za ostro ze słowami, ale jak komuś się nie podoba wątek @Tomyego i to co tu wstawia to po co tu zagląda ?
Tomku dzięki za wobka właśnie dotarł Jeszcze bardziej utwierdził mnie w tym, że to dzieła polskiego lurebuildingu
Trzymaj tak dalej bo świetnie Ci idzie. Czekam teraz na ostateczny wygląd nowych Holligansow


#1832 OFFLINE   Forecast

Forecast

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2009 postów
  • LokalizacjaZadupie
  • Imię:J
  • Nazwisko:P

Napisano 24 kwiecień 2012 - 12:41

Ktoś zaczął robić woblery, udało mu się złowić jakąś rybę na swoje dzieło i nagle wszystkie rozumy pozjadał mówi że zakłada wytwórnie przynęt, zdominuje rynek itp. Inny złowił dużego bolenia którego inni wędkarze regularnie łowiący te ryby nie mieli nawet okazji zobaczyć w rzece przez lata i sytuacja jest podobna tworzy własna ideologię. Przykładów można podawać wiele. Polska wiedzie światowy prym pod względem chamstwa i zawiści medialnej w internecie. Zawsze trzeba brać poprawkę na to wszystko. Z własnego doświadczenia wiem że gdy ktoś chce zrobić z pasji interes to już nie jest to pasją i nie jest tą sama osobą. Gdzie są granice sami sobie wyznaczamy i otaczający nas ludzie. Na tak dużym forum jak jerkbajt czasem pewnych rzeczy lepiej nie pisać i nie pokazywać. Zbyt wielu userów tylko kuka kto co gdzie na co i nie ma wkładu chyba że tylko do statystyk odwiedzin i logowań. Internet jest wszechobecny i więcej robi złego niż dobrego jeśli chodzi o nasza pasję. Informacje są łatwo dostępne bez zawiązywania znajomości. Fora będą się rozwijać a gazety upadną i tak ledwo przędąc a ich utrzymanie zależy tylko od reklamodawców którzy coraz bardziej widzą moc internetu. Tyle się dzieje a ryb coraz mniej i nikt się nie zastanawia co będzie się łowić na te super przynęty.

Tomy rób swoje. A wtryskarki zostaw rapali Gdybyś nie był tak duży manualnie podesłałbym Ci pudełko po zapałkach z 25-cioma woblerami do ubrania choć za ostatnie mnie do tej pory klniesz

#1833 OFFLINE   pawlik832

pawlik832

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 684 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Napisano 24 kwiecień 2012 - 15:18

Z własnego doświadczenia wiem że gdy ktoś chce zrobić z pasji interes to już nie jest to pasją i nie jest tą sama osobą.


Ja powiedziałbym że jeśli ktoś ma pasję i potrafi zarabiać łącząc tą pasję w pracę zawodową, z której utrzymuje siebie i swoją rodzinę, to zawsze znajdzie sie zawistny, zakompleksiony polaczek, który tego nie może zdzierżyć. Jak można pracować i czerpać z tego przyjemność?

Miałem jakiś czas temu spięcię z takim typem, który czepił się mojego łowienia pod lodem i kiwaków które robię dla siebie, swojej drużyny i oczywiście na sprzedaż. Zaczęła się bezsensowna dyskusja, groźby pod moim adresem itp. Powiedziałem do kozaczka żeby przyjechał do mnie na GPX to zmierzymy się w dziedzinie na temat której ta awantura. Coś tam jeszcze pyskował więc zainteresowałem się co za typ. Poszukałem innych wypowiedzi jego na różnych forach i okazało się że to zakompleksiony pOLACZEK który żali się jakie ma problemy ze stulejką itp. :lol: :lol: Po mojej ostatniej wiadomości przeprosił i słuch po nim zaginął :lol: :lol: :lol:

Tomy robisz woblery niepowtarzalne, w swoim wypracowanym stylu. Nie powiem nic o ich pracy po nie miałem okazji, ale z opinni posiadaczy łowne 100% Cena za jaką je oddajesz to Twoja sprawa. Masa pracy, testów i serca włożonego w handmade i tak w Polsce jest sprawą niedocenianą. Zobacz na ceny handmadów w Skandynawii. Nikt tam nie wstydzi się tego że robi dobre przynęty, dostaje za to dobre pieniądze i może w życiu robić to co lubi.

#1834 OFFLINE   sobol18

sobol18

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 239 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Adam

Napisano 24 kwiecień 2012 - 15:34

A ja napiszę tak. Zawsze miałem chrapkę na któregoś wobka na bolki ale zawsze było tak że fundusze były potrzebne na coś innego. Ale wiem że wobki na pewno warte tego żeby je mieć i na pewno jednego będę musiał dorwać ;)

Tomy Szacunek za to co robisz bo Twoje woblery są tutaj jednymi z najlepszych. Gratuluję talentu i pomysłowości w wykonywaniu przynęt. WOBKI KLASA !!! :D

#1835 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1320 postów

Napisano 24 kwiecień 2012 - 15:55

Osaczony kleszczami dotarłem do domu cało, bez ciał obcych. Jak się okazało Pampuchy posmakowały również pstrążkom - dzisiaj 3szt, jednak żaden nie chciał pozować do zdjęcia, wszystkie spadły. Jeden cwaniak próbował smakowitego okonka 6 razy, ale w końcu się skusił B)

Jeszcze raz dzięki!

#1836 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 24 kwiecień 2012 - 19:07

Dobra Panowie,teraz widzę że jednak warto i surówkę czasem wkleić itd.To niech zostanie ku świadomości malkontentów że to co im się nie podoba nie znaczy że ich racja jest jedyną.Ludzi zawistnych mam dość na co dzień tu na miejscu.Mówi się o mnie ten to nic nie robi tylko sprzedaje kamienice i wynajmuje lokale-żeruje na ludziach i powiem szczerze że wolę obrót nieruchomościami niż woblerami.A!jeszcze otworzyłem salon psi i na brak ruchu nie narzekam,teraz będzie że żeruje na ludziach i zwierzętach bo przy wejściu pupil musi mieć 5dych w zębach.Oczywiście że to są miejsca pracy i że ludziska dobrze zarabiają to już nie istotne.Jak kogoś drażni ten wątek nie zaglądać-musu nie ma.Teraz już przechodzimy do meritum sprawy czyli lurebuildingu

#1837 OFFLINE   pawel79

pawel79

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 172 postów
  • LokalizacjaGłogów

Napisano 24 kwiecień 2012 - 19:35

Wczoraj otrzymałem przesyłkę. Woblerki rewelacyjne. Nic dodać nic ujać. Tomy tak dalej. Rewelacja :huh:

#1838 OFFLINE   marcin k

marcin k

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 201 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 kwiecień 2012 - 20:21

Tomy, nie przejmuj się na dogryzania innych, Twój wątek więc robisz w nim to co uważasz za stosowne. Wklejaj fotki surowych ,nie wykończonych i wykończonych wobków bo na prawdę masz talent w łapkach i powinieneś to pokazywać i na prawdę super się to ogląda i czyta.
Bardzo podoba mi się Twoja technika malowania, po prostu super, z resztą już to kiedyś pisałem.. Mam nadzieję że kiedyś znajdą się w moim pudełku ze dwa Twoje wobasy.. :D

Rób swoje Tomy..

#1839 OFFLINE   wedkarzyk1

wedkarzyk1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów
  • LokalizacjaWrocław/Oława
  • Imię:Zbigniew

Napisano 24 kwiecień 2012 - 22:27

Kolejny raz to powiem ludzi z takim talentem jak twój jest w Polsce tylko kilku , rób swoje :D , życzę spełnienia marzeń .

#1840 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 25 kwiecień 2012 - 06:59

....a dzięki jedno z nich właśnie realizuje.Pracownia,mieszkanie i biuro na jednej kondygnacji bo przy mojej pamięci na zdrowie wyjdzie inaczej zajadę się po tych schodach.Jeszcze jest jedno pomieszczenie ok.30m2 w którym chcę oszklić dach ale to z konserwatorem muszę temat przeskoczyć.



Załączone pliki






Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


    Bing (1), Google (1)